Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.303
|
čitano: 694.520
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

nije uopce to, nego pticja perspektiva hehe

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Nije možda koja od Commandos igri?

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Da nije mozda 101st airborne: the airborne invasion of normandy? 

 
0 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Prte kaže...

Da nije mozda 101st airborne: the airborne invasion of normandy? 

 e to je to, hvala ti puno :D 

8 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
RizlaWizla kaže...
Prte kaže...

Da nije mozda 101st airborne: the airborne invasion of normandy? 

 e to je to, hvala ti puno :D 

 Nema na cemu!! :D

Imas je za skinuti na www.old-games.com

6 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Znači, igrica je 2d, retro, nakon svake utrke moraš "popravit" auto,auto se također može nadograđivati. Local CO-OP je igrica, max 4 igrača. Igrica ima najmanje 2 gamemoda.  Utrke, gdje nadogradujes svoj auto (svoja auta ako igramo co op) i deathmatch mode gdje svatko protiv svakoga igra. Sa mape možemo pokupiti novce. Svaki auto ima oružje (rakete,mitraljez,mine), svako oružje se moglo nadograđivati. Auto ima healthe, te može eksplodirati tokom utrke pa onda moras popravit ga ako hoces opet se utrkivat. Igrica je slična Death Rally-u ali nije to to. 

Vi ste mi zadnja nada, pls help!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
PileKokće kaže...

Znači, igrica je 2d, retro, nakon svake utrke moraš "popravit" auto,auto se također može nadograđivati. Local CO-OP je igrica, max 4 igrača. Igrica ima najmanje 2 gamemoda.  Utrke, gdje nadogradujes svoj auto (svoja auta ako igramo co op) i deathmatch mode gdje svatko protiv svakoga igra. Sa mape možemo pokupiti novce. Svaki auto ima oružje (rakete,mitraljez,mine), svako oružje se moglo nadograđivati. Auto ima healthe, te može eksplodirati tokom utrke pa onda moras popravit ga ako hoces opet se utrkivat. Igrica je slična Death Rally-u ali nije to to. 

Vi ste mi zadnja nada, pls help!

 Micro machines?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
6 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Jako jako slicno tome, al cini mi se da nije to to, jer je sve modernije, ona igrica je full retro i voze se mape tipa Washington D.C., il NY, ptičja perspektiva i nije tako cartoon-like

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.7.2017 11:50 (PileKokće).
12 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Kad ste vec kod tih autica malih.

 

Ovakav autic

 

ovakavpoligon

 

i tu skaces sa ovim auticem skupljas poene, radis okrete

Igra dolazila mislim na jednom BUG cd.u kao demo verzija prije mozda  8 9 godina.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Sierra radio control racers?
HTC 8X :)
8 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

ja se davno sjecam da sam uzivao u nekoj igri di se ubijaju zombiji neki .znam da su imali neke crvene oci FPS je . Nesto slicno na doom 2   uz mozda malo bolju grafiku.....kad ih pokosiš glave im padaju pa su se mogle i šutat :D drugih detalja se ne sjećam previše iako bi ju htio pogledat sad na šta to liči :D

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
kratos091 kaže...
Sierra radio control racers?

 Ne, bila je dosta bolja grafika od toga, i kamera je bila iza auta odma, ja sam igrao demo verziju i bilo je samo to skakanje po tim terenima kao na slici, skaces u zrak okrete radis skupljas tako poene. . .

16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Xpider kaže...

Kad ste vec kod tih autica malih.

 

Ovakav autic

 

ovakavpoligon

 

i tu skaces sa ovim auticem skupljas poene, radis okrete

Igra dolazila mislim na jednom BUG cd.u kao demo verzija prije mozda  8 9 godina.

Znam za Re-volt i RC Cars.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
12 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Father_Dougal kaže...
Xpider kaže...

Kad ste vec kod tih autica malih.

 

Ovakav autic

 

ovakavpoligon

 

i tu skaces sa ovim auticem skupljas poene, radis okrete

Igra dolazila mislim na jednom BUG cd.u kao demo verzija prije mozda  8 9 godina.

Znam za Re-volt i RC Cars.

 Koliko vidim u te dvije igre samo se utrkujes, na ovoj demo verziji nije bilo utrkivanja, samo taj poligon za skakanje i par autica.

 

ovo je to ta igra

 

ovaj stunt mod je u pitanju.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.8.2017 11:07 (Xpider).
7 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Davno sam igrao jednu igru i ne mogu se sjetiti imena sta god da bilo. Igru sam pronasao kao demo u pc chip ili enter cd-u. Igra je tipicni 3d adventure rpg u pticjoj perspektivi- stvoris se u ogradjenom gradicu sa ljudima koji prodaju sve i svasta itd. Moglo se uci u jednu spilju i unutar spilje bi se skoro svi questovi odvijali. Specificno se sjecam da su grafike bile kvalitete vise manje kao u vecinu 3d igrica sa sredine 2000. godina, da je postojao info tab o svim cudovistima koje ste otkrili i da je postojalo jedno cudoviste vilenjak (eng. leprechaun) koje je igracu moglo ukrasti novac u igri i da su bila sismisolika cudovista. Sjecam se takodjer da je igra bila slicna prvom Torchlightu i The Bard's Taleu iz 2004. Nadam se da ce netko znati ovu igru jer ju stvarno zelim igrati ponovno. Takodjer main menu je bio tamnih boja i kad se birala tezina na vrhu ljestvice tezina je bila lubanja sa rogovima.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.8.2017 17:55 (MisterFPS).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Diablo 1? :D

Object reference not set to an instance of an object
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Nije. Slicnije je Diablu 3, a UI je skoro identican onome u Torchlightu.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
MisterFPS kaže...

Nije. Slicnije je Diablu 3, a UI je skoro identican onome u Torchlightu.

 Titan Quest možda?

 

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

FPS igra, 2.5D, mislim da iz 1990-ih, sci-fi. Igrao sam demo sa dvd-a koji sam dobio uz neki naš časopis, i znam da je na levelu bilo i nekakvih dvonožnih robota tipa ED 209 iz robocopa. Mapa je bila velika, otvorena. Ideje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Bazen21 kaže...
MisterFPS kaže...

Nije. Slicnije je Diablu 3, a UI je skoro identican onome u Torchlightu.

 Titan Quest možda?

 

 kad bi Titan Quest bio na temu srednjeg vijeka i imao misije vecinom u nekoj vrsti podzemlja to bi vise manje bilo to.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
FLes kaže...

FPS igra, 2.5D, mislim da iz 1990-ih, sci-fi. Igrao sam demo sa dvd-a koji sam dobio uz neki naš časopis, i znam da je na levelu bilo i nekakvih dvonožnih robota tipa ED 209 iz robocopa. Mapa je bila velika, otvorena. Ideje?

 Mozda jedna od prve dvije Doom, Deus Ex ili System Shock 1?

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.8.2017 1:26 (MisterFPS).
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ništa od navedenog. A i Deus Ex je već full 3d, ovo što ja tražim je starija igra od toga. Rekao bih rane 1990-e. Jako me živcira što ju ne mogu naći

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.8.2017 8:58 (FLes).
12 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
FLes kaže...

FPS igra, 2.5D, mislim da iz 1990-ih, sci-fi. Igrao sam demo sa dvd-a koji sam dobio uz neki naš časopis, i znam da je na levelu bilo i nekakvih dvonožnih robota tipa ED 209 iz robocopa. Mapa je bila velika, otvorena. Ideje?

 Seventh legion, Future Cop LAPD?

everyday i'm shuffling...
14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

FPS

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
FLes kaže...

FPS igra, 2.5D, mislim da iz 1990-ih, sci-fi. Igrao sam demo sa dvd-a koji sam dobio uz neki naš časopis, i znam da je na levelu bilo i nekakvih dvonožnih robota tipa ED 209 iz robocopa. Mapa je bila velika, otvorena. Ideje?

Strife? :) (onaj iz 1996)

Tema je SF, mape su velike, ima i robota...

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Nije :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ne mogu se setiti naziva igre sa Enter casopisa ja msm... Bio si neki mali zeleni coveculjak, i menjao si se kasnije... znam da mi je tada igrica bila uzasno teska pri kraju... Mogao si da budes i kao voden i kao kaktus i nzm ni sam xD ... MOIM VAS POMOZITE MI DA SE SETIM.... mogao si da budes plavi i kao voda, zelen kao kaktus itd... PLS POMOC STVARNO MI JE DRAGA TA IGRICA

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.8.2017 6:26 (lUDICOVIJEK).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
FLes kaže...

FPS igra, 2.5D, mislim da iz 1990-ih, sci-fi. Igrao sam demo sa dvd-a koji sam dobio uz neki naš časopis, i znam da je na levelu bilo i nekakvih dvonožnih robota tipa ED 209 iz robocopa. Mapa je bila velika, otvorena. Ideje?

Terminator FutureShock (Skynet) ili Blake Stone (iako u BS nema bas nimalo otvorenih prostora)

Mozda cak CyClones?

Object reference not set to an instance of an object
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.8.2017 11:32 (Beno).
14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Nije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Onda mi napamet pada jos samo TerraNova...

Object reference not set to an instance of an object
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice