Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.303
|
čitano: 697.300
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Nije to, nije bilo pusaka nego si ko u Super Mariu skako po njima ili i voće je bilo u obliku banana jagoda itd. A rayman nije zec je bio manji ja mislim i mogo se kotrljat ko Sonic( al samo kad ima nizbrdica)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Rabbit adventure?

Winter is coming...
14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Nekada sam igrao(tek se danas sjeti) igricu u kojoj sam ja ptica trkacica ili sam bio kojot(prije ce biti kojot) i sada se prelazi, moras se snalaziti kako ces koji nivo preci, isto tako sam imao opciju neko slovo da pritisnem i da idem onako brzo, samo sto nije dugo trajalo, igrao sam je 2006-2007 godine, ali je igrica dooosta starija, googlao sam ali nigdje ne mogu da nadjem sliku iz te igrice, kada bi vidio sliku znao bih da je to ta igrica, i ne mogu se sjetiti niceg vise, znam da je bio neki nivo sa ovcama, neko je cuvao ovce, pas ili medvjed, ne znam tacno i morao sam uzeti ovcu za nesto, stvarno se slabo iceg sjecam...

Igrica je bila "first person", znaci gledam njegovim ocima

 

Edit:

 

Evo je, samo da mi je naci pravo ime kako se zove...

 

http://www.speedtest.net/result/2082576031.png
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2013 17:30 (Haker_x).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav!

Igrao sam davno jednu igru sa prijateljem na PS1 i već par godina se obojica ne možemo sjetiti naziva igre. Igra je bila demo, bila je multiplayer igra, tocnije 1vs1, od likova se mogao izabrati neki dinosaur koji leže jaja, onda neki čovjek sa pilama u rukama, itd. Pošto je to bilo dosta davno, ne mogu se sjetiti još detalja. Igra nam je ostala u pamćenju kao odlična, ali se više ne možemo sjetiti kako se zove. Ako itko zna, neopisivo bih bio zahvalan!!

Unaprijed hvala! :)


EDIT: I da, bila je 3rd person, onako s visoka je kamera, malo sa strane, nešto kao Dota 2 danas (ako pomaže)

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2013 17:32 (peterstern9).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Haker_x kaže...

 

Evo je, samo da mi je naci pravo ime kako se zove...

 

Sheep, Dog 'n Wolf. Nema na čemu. Vrlo zabavna igra.

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2013 18:24 (Father_Dougal).
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Baš ja htjedoh napisati. Imam demo na cdu što sam dobio sa PSone.

Winter is coming...
13 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Strategija, mislim da je oko 2005-e godine.

E sad, znam da su se vojska trenirala tako da se prvo napravi običan radnik i onda se šalju u zgradu za treniranje. Glavni resurs (hrana) je riža i trebaju se graditi polja riže.

http://www.youtube.com/watch?v=wTzMhtVX-NA
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
dv14 kaže...

Strategija, mislim da je oko 2005-e godine.

E sad, znam da su se vojska trenirala tako da se prvo napravi običan radnik i onda se šalju u zgradu za treniranje. Glavni resurs (hrana) je riža i trebaju se graditi polja riže.

Battle Realms?

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
13 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Lovac kaže...
dv14 kaže...

Strategija, mislim da je oko 2005-e godine.

E sad, znam da su se vojska trenirala tako da se prvo napravi običan radnik i onda se šalju u zgradu za treniranje. Glavni resurs (hrana) je riža i trebaju se graditi polja riže.

Battle Realms?

 

To e to. Hvala.

 

Jako zabavna igra..

http://www.youtube.com/watch?v=wTzMhtVX-NA
11 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

imam problem naci igru, radi se o avionu kojim upravljate pomocu miša, a objekti(koji pucaju na vas) unutar igrice izgledaju ko od gline.

nemogu se sjetiti više detalja pa ako bi netko mozda znao.

hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
astadakazem kaže...

imam problem naci igru, radi se o avionu kojim upravljate pomocu miša, a objekti(koji pucaju na vas) unutar igrice izgledaju ko od gline.

nemogu se sjetiti više detalja pa ako bi netko mozda znao.

hvala unaprijed.

Platypus, hvala na pitanju...

 

Damn, I'm good :)

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Hm, probaj ovo onda.. Igra je bila na SNES-u, neka "tuča", kako smo mi to zvali... Znam da je bio neki lik koji se mogao pretvoriti u tigra, i neki koji se mogao pretvoriti u neku kao lokvu i pomicati se po podu, i iskočiti ispod protivnika.
E sad, tu igru od ostalih je izdvajalo to što je "kazetica"(cartridge) bila crna. 

Winter is coming...
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
kratos091 kaže...

Hm, probaj ovo onda.. Igra je bila na SNES-u, neka "tuča", kako smo mi to zvali... Znam da je bio neki lik koji se mogao pretvoriti u tigra, i neki koji se mogao pretvoriti u neku kao lokvu i pomicati se po podu, i iskočiti ispod protivnika.
E sad, tu igru od ostalih je izdvajalo to što je "kazetica"(cartridge) bila crna. 

Ako je išlo mene, one igre sam actually igrao, nisam nikad imao SNES... :)

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Hehe, nema veze.. Googlao sam "snes black cartridge" i pronašao sam.. {#}
Ni ja, to sam kod frenda igrao.. Ali zato imam NES. {#}

Winter is coming...
11 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?
U igri si ti kao neki mis, igra je kao mario, i ima 4 levela (prapovijest, srednji vijek, moderno doba i buducnost)... I igra je 2d.
Just another brick in the wall...
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Znači ovako. Igrala sam je prije nekih 8 godina. Izašla je kao demo na cd-u časopisa Enter.
Neki kao vilinski svijet, postoje leveli. Prvo mapa velika i na kraju svakog levela ta vila hoda do drugog cvijetića i tak se prolazi na novi.
Ne sjećam se dobro jel to match 3 game il ne, stvarno se ne sjećam. Al tražila sam svugdje i ovo mi je jedino mjesto koje mi preostaje.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Dakle trazim igricu negdi iz 2001/00/99, zvala se nekako zik zak, zig zag ugl bila je 2D, window mode, s tipom se islo po nekakvom kvazi labirintu, bilo je levela, i uglavno trebalo se izbjegavati nekakve biljke mesozderke. Trazio sam po netu pod zik zak al nema nista, igra nije nista posebno al eto ostala mi je u sjećanju pa me proganja zadnje vrime :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

I jos jedna: bila je na bug ili enter cd-u, SKROZ slicna mariu samo sta je glavni lik neki mali ljubicasti krzneni stvor :S Bila je 2005/6, tu negdje

Just another brick in the wall...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

dali netko zna koja je to igra,sjecam se 2 scene prvi kao scena vracas se(mislim iz zatvora nisam siguran) u svoj stari stan di ti jos kao majka i sestra zive i ta sestra ima nekih problema kao netko ju gnjavi i to je odma pocetak 2 scene,mislim da je nesto u stilu mafia ili godfather ak zna ko

13 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Ryder007 kaže...

dali netko zna koja je to igra,sjecam se 2 scene prvi kao scena vracas se(mislim iz zatvora nisam siguran) u svoj stari stan di ti jos kao majka i sestra zive i ta sestra ima nekih problema kao netko ju gnjavi i to je odma pocetak 2 scene,mislim da je nesto u stilu mafia ili godfather ak zna ko

Mafia II?? U početku odeš autom sa frendom, dođeš doma itd. itd.

Minecraft u srcu :) R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

e hvala puno igrao sam prije mafiu al nisam imao vremena da ju dovrsim i to igra mi je bila super,sad kad sam na bolovanju reko da ju ponovo igram al mozak mi totalno zabloko :D

14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

3D igra za PS1 u kojoj se samo vozi helikopter i cilj je osigurat da vlak dođe do kraja, to znači bacanje stvari na tenkove i micanje predmeta s tračnica, mislim da je uvijek bio vlak igračka, sjećam se nekakve misije gdje je bila vrećica bombona u vrtu, odmah pri početku.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Looka kaže...

3D igra za PS1 u kojoj se samo vozi helikopter i cilj je osigurat da vlak dođe do kraja, to znači bacanje stvari na tenkove i micanje predmeta s tračnica, mislim da je uvijek bio vlak igračka, sjećam se nekakve misije gdje je bila vrećica bombona u vrtu, odmah pri početku.

Ako su igračke u pitanju možda je Army Men Air Attack?

Steam: Peacean Origin: Peacean_BiH
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
AL13N13 kaže...

Ako su igračke u pitanju možda je Army Men Air Attack?

Je, to je ta, hvala! {#}

13 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Evo ovako.

Tražim već par dana jednu igru,sve žive prijatelje sam pitao i nitko nezna.

 

Mislim većina vas zna otprilike kako se zove igra.

Znači radilo se o tome da s lopticom razbijaš. Većina igara je u 2D,a ova je bila u 3D i na svakoj razini bi bilo neki drugi lik koji je sličio drugim stvarima u prirodi i bio je složen u kockice. Ne sjećam se točno ali mislim da su bila i dva nastavka.

Bilo je kada bih neku tu kockicu pogodio da mi dođe neki kao bonus u kojem su bile loše i dobre stvari (poput: više loptica,štit da ti loptica ne padne,smanjena udaraljka,povećana udaraljka itd)

 

Eto,to je sve čega se sjećam pa bih vas molio pomoć ako znate. Oprostite stvarno,ali ja sam tu igru zadnji put igrao prije nekih pet godina...

Dino
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Dx ball?

Winter is coming...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
kratos091 kaže...

Dx ball?

Dx ball je 2D. 

Otprilike neka 3D verzija takve igre...

Dino
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Aha.. Sorry, nisam nisam vidio da si napisao 3D.
Googlaj "3D arkanoid", gledaj slike, možda uočiš koja je. 

Winter is coming...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
kratos091 kaže...

Aha.. Sorry, nisam nisam vidio da si napisao 3D.
Googlaj "3D arkanoid", gledaj slike, možda uočiš koja je. 

Ok,sve jedno hvala. Našao sam ovu igru. Kad mi dosadi igrat ću DX ball.

Inačer sam i DX ball prije igrao no i nju sam zaboravio kako se zove tako da hvala za oboje! {#}

Dino
14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ma ništa, samo pritisneš "Hvala" i to je to.{#}

Winter is coming...
Moj PC  
2 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice