Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.195.075
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nakon svega kaj su do sada popeglali da još uspiju AI vozača i pješaka dotjerat bar na razinu GTA V bilo bi super 

 

Ali bojim se da je samo pitanje vremena kad će pasti odluka da se prestane spašavati ovaj kaos s CP-om i usredotoči se na novi projekt (Witcher 4)... 

samo se nadam da će bar dio tima ostati na CP-u kako bi bar DLC-ovi malo podigli igru i dodali joj contenta i replayability-a 

 

 

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
CP 2077 PS5 Verzija do kraja godine

In addition to the game being available on PlayStation 4, anyone who purchases the game can also play it on PlayStation 5 via backward compatibility. Furthermore, a free PlayStation 5 upgrade for the game will be coming in the second half of 2021 — and will be available for all owners of the PlayStation 4 version of Cyberpunk 2077, including both digital and disc. The upgrade will allow the title to take full advantage of the new console’s more powerful hardware.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

Svi ovi patchevi su bili najviše orijentirani na to da se fixa igra za ps4.. Sad kad je - valjda bude nešto konkretnije od  patcheva koji dodaju još bugova onoliko koliko ih riješe i bugfixeva... Budemo vidjeli.

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja kupio sad na summer saleu i počeo. Sa DLSSom se igra da fino igrati na najjačim postavkama 1440p u 60 fpsa. E sad da mi netko malo pobliže objasni ovaj intentory sustav koji  je prepun svega. Što raditi sa smećem u invetoryu, može li se prodavati, dismentelati? Crafting sustav posvetiti se tome ili je to promašeno? Što dizati od abilitya i perkova? Da ne trošim bodove u prazno... Ovaj Cyberware isto nadograđujem kroz igru? Lovu zarađujem igrajći misije pretopostavljam, mislio sam igru preći 100% sve side questove i sve što se može odigrati. Kako nabaviti što prije bolje oružje odjeću koja mi daje bolji armor? Ili to isto ide sa lvlom lika? Uglavnom netko tko je prošao igru neka mi malo objasni inventory sustav i na što obratiti pažnju jer ima dosta toga, obično volim imati sve legendary stvari u inventory puno prije nego završim igru, jer onda guštam u dmgu koji radim itd... 

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.6.2021 17:02 (BeLLicus).
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Kakav je A.I sada, jesu ga popravili šta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ma bolje je sve, daleko bolje od onog smeća koje je izišlo 5.12

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

Ma bolje je sve, daleko bolje od onog smeća koje je izišlo 5.12

 Mislim da ću pričekati još malo da popeglaju to sve kako si nebi kvario iskustvo, za takve igre vrijedi čekati.

16 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

Ja kupio sad na summer saleu i počeo. Sa DLSSom se igra da fino igrati na najjačim postavkama 1440p u 60 fpsa. E sad da mi netko malo pobliže objasni ovaj intentory sustav koji  je prepun svega. Što raditi sa smećem u invetoryu, može li se prodavati, dismentelati? Crafting sustav posvetiti se tome ili je to promašeno? Što dizati od abilitya i perkova? Da ne trošim bodove u prazno... Ovaj Cyberware isto nadograđujem kroz igru? Lovu zarađujem igrajći misije pretopostavljam, mislio sam igru preći 100% sve side questove i sve što se može odigrati. Kako nabaviti što prije bolje oružje odjeću koja mi daje bolji armor? Ili to isto ide sa lvlom lika? Uglavnom netko tko je prošao igru neka mi malo objasni inventory sustav i na što obratiti pažnju jer ima dosta toga, obično volim imati sve legendary stvari u inventory puno prije nego završim igru, jer onda guštam u dmgu koji radim itd... 

 Može se i dismantleati i prodavati sve. Ja nisam fan craftinga, a drugi su ulagali dosta vremena i truda u to, stvar ukusa. Bilo je loopova, šta craftati i dismantleati da bi se farmale komponente da bi se više craftalo i upgradealo, možeš da proguglaš. Ranije se nije mnogo isplatilo raditi upgrade (skupo, a ionako ti lako padne bolji item), mislim da su to malo korigovali. Ako budeš radio dosta side questova, nabićeš statse i opremu bez problema, ne moraš se puno brinuti oko toga. Možeš pogledati čega ima po prodavnicama u igri, ako ti je bitno da ti lik ima malo stila, a ne samo nabacati na njega random odeću koja ne liči ni na šta, ali ima dobre statse.

 

Od perkova, uzmi cold blood (da, isto se zove kao skill) jer daje ok bonuse, a inače, dok ga nisam otključao, taj skill mi uopšte nije napredovao. Ostalo prema tvom stilu igre i tipu oružja koje koristiš. Sve varijante su potpuno igrive, i hakiranje, i puškaranje i hladno oružje.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

Ja kupio sad na summer saleu i počeo. Sa DLSSom se igra da fino igrati na najjačim postavkama 1440p u 60 fpsa. E sad da mi netko malo pobliže objasni ovaj intentory sustav koji  je prepun svega. Što raditi sa smećem u invetoryu, može li se prodavati, dismentelati? Crafting sustav posvetiti se tome ili je to promašeno? Što dizati od abilitya i perkova? ... 

Bez DLSS-a na 1440p ne igrivo . Ja sam proso igru 100%, prodavati mozes sve ako neces craftati, jer legendary stvari prvo trebas napravit tu stvar da bude rare, epic, pa onda legendary objasneno ti je u crafting menu. Crafting oružja se najbolja u igri npr. u nekom quest dobijes rare ili epic pusku a kasnije ju mozes upgradat u legendary. Upgrade puške i armora pa statsima se ispati. Ja sam igrao crafting quickhacking build.  Potamais 10 neprijatelja  za 10-20 s samo hackom, bez ispaljenog metka. U pocetku sam igrao samo melee bolesno dobro. Neka legendary oblekica  i oržuja su ti razbacni po mapi na skrivenim mjestima , a neki su samo u određenim questovima nakon sto zavrsis quest vise ga nemres pobrati. Armor ti ni ne treba  ak pazis ne primas tolko štete. Bitno da si lep. ;) Pare su kanije problem 2,5 milijuna skupis kroz igru, taman za sva vozila,  al za upgrade armora i oruzja ti treba puno vise. Ali zato ima glitch za pare ne znam jel jos radi. Cyberware kupujes kako imas para preporucil bi ti cim prije double jump i povecanja kapaciteta inventorija, a ostalo si kupujes ovisno o buildu tu nemas kaj fulat. Uživaj!

Origin:Overlord_HR, Battle.net:OverlordCRO steam: Overlord_HR
16 godina
online
Cyberpunk 2077

E da, večito pitanje, double jump ili high jump (ili kako se već zove)?

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Osvrtnik kaže...

Kakav je A.I sada, jesu ga popravili šta?

ma nema sanse da su popravili AI. velika vecina stvari u patchevima je popravljala bugove, glitcheve i performance. ostatak stvari malo i nista (jedino sto mi pada na pamet su neke manje promjene za crafting).

je li realno ocekivati da ce popravljati ai, raditi overhaul nekih stvari i slicno? jedino se mogu nadat, a za ostalo cemo vidit...

It is not who you are, it is who you know.
14 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Ivan(4) kaže...

E da, večito pitanje, double jump ili high jump (ili kako se već zove)?

 Double, nije ni upitno..

16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ako nađem vremena preko ljeta budem napokon završil prvi playthrough (imam još par sati igre) pa onda lagano napravit novog lika i drugi life path probat sa drugim skillovima 

 

Nisam prekrižio igru mada je ispala lošija nego sam očekivao, no dam šanse da ispeglaju to manje više jer mi se sviđa mapa i setting i likovi 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
AFARON kaže...

 Double, nije ni upitno..

 Nije li high jump viši? Pre svega me interesuje zbog nepristupačnih mesta, manje zbog upotrebe u borbi.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

double skače dalje, charge je za visinu. double je daleko korisniji

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

cujem patch 1.3 dolazi "uskoro"... sta mislite, oce bit sta konkretno?

It is not who you are, it is who you know.
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

A ne znam što bi još trebalo, ako ti se nije svidjela do sada neće ni sa novom zakrpom. Meni je bila vrlo dobra još po izlasku.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ja sam cuo da nece bit nista posebno sve do izlaska ps5 verzije
12 godina
online
Cyberpunk 2077

Ocito nece uopce nista puno raditi na igri osim ju dovesti u tehnicki zadovoljavajuce stanje u kakvom je trebala bit Day 0. Al sto se tice same kvalitete igre, odustao sam potpuno od ikakvih ocekivanja, cim sefovi govore javno da je sad igra u "zadovoljavajucem" stanju a nisu napravili doslovno nis osim popravili nesto game breaking bugova...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Poceo sam igrati igru a nisam je igrao od prvog mjeseca, i ovo sada na pcu je gore nego sto je bilo ranije.

Svako malo naidem na neki bug

 

https://youtube.com/clip/Ugy8nbfb3PGbzUbYfcZ4AaABCQ Tko ovom Takamuri dade vozacku 🤣😂

Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja sam uspio izdrzati 10h u igri i uninstall do nekih boljih vremena. Nema to veze sa bugovima, igra nema ono nesto, kao da je sve sklepano na brzinu. Mapa je dodadna. Side questovi smor. Nabacano 200 questova odjednom niko te nepita samo zvoni mob i questovi dolaze. Zali Boze novaca koje dao za igru. Ovo je prvi put u mojoj gaming karijeri da sam neku igru kupio i obrisao a da je nisam dovrsio.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.8.2021 16:36 (BeLLicus).
Moj PC  
7 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

Ja sam uspio izdrzati 10h u igri i uninstall do nekih boljih vremena. Nema to veze sa bugovima, igra nema ono nesto, kao da je sve sklepano na brzinu. Mapa je dodadna. Side questovi smor. Nabacano 200 questova odjednom niko te nepita samo zvoni mob i questovi dolaze. Zali Boze novaca koje dao za igru. Ovo je prvi put u mojoj gaming karijeri da sam neku igru kupio i obrisao a da je nisam dovrsio.

 Možda jednostavno nije tvoj đir? 

 Setting, likovi, story..  nekom se to sviđa nekom ne. 

 

 Naravno da još trebaju radit na igri ali za jednom odigrat story je sasvim OK.

Lijep pozdrav ;)
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

Ja sam uspio izdrzati 10h u igri i uninstall do nekih boljih vremena. Nema to veze sa bugovima, igra nema ono nesto, kao da je sve sklepano na brzinu. Mapa je dodadna. Side questovi smor. Nabacano 200 questova odjednom niko te nepita samo zvoni mob i questovi dolaze. Zali Boze novaca koje dao za igru. Ovo je prvi put u mojoj gaming karijeri da sam neku igru kupio i obrisao a da je nisam dovrsio.

 

meni nije prvi put da nisam prešao igru, više puta sam kupio igru koja me nije vukla do kraja, ali još nikad nisam kupio igru odmah po izlasku po punoj cijeni i da je nisam dovršio. Također žali Bože novaca.

 

Iako me na početku jako privukla priča i world lore, kao i atmosfera, u jednom trenutku sam shvatio da je igra samo fasada. To mi je najbolji opis ove igre u jednoj riječi, fasada. Sve fino izvana, novo, blješti, ne može biti ljepše, a onda kad se malo zađe u dubinu vidiš da dubine nema. Tako da meni ne može nešto posebno pomoći ni bug fixevi, jer ja čak i nisam imao nešto previše bugova, nego jednostavno nemam razloga da igram tu igru. Nisam odustao tako rano kao ti, ali nisam je ni prešao

7 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Nisi mogao bolje sročiti srž problema.

 

Onda pogledam jedan Fallout iz devedesetih i shvatim kako igra ima dubinu kojoj se mnoge igre ne mogu mjeriti. Puno smo puta u vezi toga raspravljali.

 

Audio-vizualna prezentacija je top notch i sve je to prelijepo, ali nema neku dušu, nešto što te tjera da ju nastaviš. Ali u današnjem gaming svijetu bitno je samo blještavilo, količina prodanog i hajpati publiku (najčešće klince) koji neznaju za bolje i to ti je srž svega.

 

Gaming kao da je ušao u neku egzistencijalnu krizu pa nezna kuda krenuti...

I want to believe
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Mozda je problem u nama! Kad sam bio klinjo, sve, skoro svaka igra mi je valjala, jos ako je PC mogao vrtit.

Savrsenstvo. Dok sad razmisljam kao kolege, teska sam musterija, sve izbirljiviji.

 

Oni valjda idu na svoju ciljanu skupinu, a mi ako se uklopimo dobro, a ako ne.....

Survivor - eye of the tiger
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Možda jesmo postali izbirljivi , ali takvi smo jer znamo za bolje i da se može puno bolje od ovoga.

Nostalgičan sam za onim vremenima kada sam igre prelazio na 20 fps-a, ali sam uživao. Prije su bile tehničke limitacije, al i se kompenziralo kroz priču i lore. Danas su tehničke limitacije na minimumu, a sve glede priče već viđeno. Pojavi se pokoji dobar naslov ala Red Dead i Death Stranding, ali fali duše u igrama.

 

Neki dan sam prvi put sjeo i nisam znao što ću odigrati niti se nečemu previše radujem kada je gaming u pitanju. Poželio sam prodati komp iste sekunde, uzeti si neki laptop i ostaviti to iza sebe, ali jebiga, borac sam 

I want to believe
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jel izasao CP iz bete?
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Misliš iz alphe?

I want to believe
11 godina
online
Cyberpunk 2077

trenutno je delta soj aktualan 

Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

prije cca 20 godina svaku igru sam prolazio do kraja kada počnem igrati. sada nešto započnem i nakon 10-15 sati mi dosta, prebacim na nešto drugo. igre nisu kvalitetne kao prije, đabe sva ta grafika ako igra nema dušu. a i izbor je prevelik. baldurs gate 2 shadows of amn je bio na 4 cd-a, svaki me koštao 10 kuna. bogami tada 2000-te je tih 40 kuna bilo čak i puno. sad dam 60 eura za nešto što me drži par dana i više ni ne pipnem igru

Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice