Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.195.237
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...
b00 kaže...
The Unforgiven kaže...

Sad sam upalio GTA V nakon dugog vremena... Moram priznati da sam se u jednoj random SP potjeri s policijom (koja se oduzila) zabavio vise sto se tice freeplaya nego u 40+ sati CP-a...

nas kaj ja se slazem da je GTA V bolja igra u milijon stvari od cyberpunka, ali policija nije jedna od tih.

 Nadam se da se šališ. Ne samo da je policija u Cyberpunku lošija od one u GTA, nego je lošija od bilo koje igre uopće koja ima policiju. Evo iz glave se ne sjećam niti jedne igre koja je imala lošiji policijski AI od Cyberpunka. 

nema te igre u koja je gora od one kada se policija spawna direktno na tebi. bez obzira na sve, u ovom slucaju GTA V > Cyberpunk 2077. To sto je policija agresivna, ili preagresivna, to je neka druga prica. ovdje se nisu niti potrudili da naprave wanted system, to se vidi iz aviona.

It is not who you are, it is who you know.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

hey fat boy...

 

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Skullscar1989 kaže...

hey fat boy...

 

 

e kolega kako se dobije taj quest koji ti je u opisu? jel moram baš pronaći dexa sam ili se pokreće quest negdje u gradu?

6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Građevinski radnici se malo zabavljaju oko šipke.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Skullscar1989 kaže...

hey fat boy...

 

 

e kolega kako se dobije taj quest koji ti je u opisu? jel moram baš pronaći dexa sam ili se pokreće quest negdje u gradu?

 Taj quest nema veze sa dexterom, ima veze sa jednim drugim likom bitnim za cyberpunk lore

https://techraptor.net/gaming/guides/cyberpunk-2077-kold-mirage-side-job-save-nix

Dexterovo tijelo se nalazi kraj lokacije za quest ali nisu povezani

9 godina
offline
Cyberpunk 2077

ne kužim sad ovu frku oko corrupt sejva, šta se tu zapravo događa? kažu da kada save file size dosegne 8 mb "it gets broken" - šta to znači? Jel mi onda ne radi više samo taj zadnji sejv ili više ništa ne mogu učitati ili šta? nije valjda da mi cijeli progress ode u kurac? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

ne kužim sad ovu frku oko corrupt sejva, šta se tu zapravo događa? kažu da kada save file size dosegne 8 mb "it gets broken" - šta to znači? Jel mi onda ne radi više samo taj zadnji sejv ili više ništa ne mogu učitati ili šta? nije valjda da mi cijeli progress ode u kurac? 

 Samo taj sejv ti ode u kurac... 

Sve Vas Volim
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

ne kužim sad ovu frku oko corrupt sejva, šta se tu zapravo događa? kažu da kada save file size dosegne 8 mb "it gets broken" - šta to znači? Jel mi onda ne radi više samo taj zadnji sejv ili više ništa ne mogu učitati ili šta? nije valjda da mi cijeli progress ode u kurac? 

 Evo imas tu info o tome.Imam nula sanse da mi se to desi jer nemam namjeru crafati 
na tisuce necega.
PSA: 8 MB save issue updates and testing - it’s unlikely to happen to a regular player, however it is still an issue. : cyberpunkgame (reddit.com)

13 godina
offline
Cyberpunk 2077

 

ne izgelda ništa bolje ni na novijim konzolama 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Meni je sejv 71.9 MB

To Each His Own.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2020 14:50 (lmutak).
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
lmutak kaže...

Meni je sejv 71.9 MB

 to nije save file, to je save folder

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2020 15:00 (b00).
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
lmutak kaže...

Meni je sejv 71.9 MB

 Isprike.....

 

Meni je sejv folder 71.9 MB

 

Quick save je 4.75MB ,a i svi ostali pojedinacno...

To Each His Own.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2020 15:38 (lmutak).
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

a ništa, sejvajte baš kad morate ono, i čim napravite novi sejv stari brišite. Štedite, to je novi featere da se štedi na hard disku i pojačava imerziju jer izgineš a nisi sjevao da uštediš.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
fila2208 kaže...

a ništa, sejvajte baš kad morate ono, i čim napravite novi sejv stari brišite. Štedite, to je novi featere da se štedi na hard disku i pojačava imerziju jer izgineš a nisi sjevao da uštediš.

 

nije stvar koliko imaš sejvova, nego koliki ti je velik pojedinačna save datoteka. sve i da imaš 3 sejva sve skupa i da je jedan preko 8 mb imaš problem. U svakom slučaju veliki zajeb CDPRa

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

ne vidim problem sa igrom po pitanju save files. ja sam svako malo radio quick save, manual save trenutno je na broju 16 cini mi se. kad sam igru zavrsio save file mi je bio 6 mb. najvjerojatnije je problem kod dupliciranja itema i glitcheva vezanih uz to. ja sam najnormalnije igrao i nikakvih problema nisam imao. ne zamarajte se sa ovim stvarima, ako igrate kako spada nece bit problema.

It is not who you are, it is who you know.
16 godina
online
Cyberpunk 2077

Navodno dupliciranje ne povećava save file, ali svaki craft ili upgrade stvara "jedinstveni" item koji se zatim čuva u fajlu (pritom se, ako item rasturiš, fajl ne smanji koliko se inicijalno povećao).

 

IMO, ovo je veći problem nego što je inicijalno izgledalo. Ti si završio na 6MB, to je 75% teoretskog maksimuma posle koga igra gubi mogućnost da snima dalji napredak. Ako si prešao (skoro) sve side misije i craftao hiljade predmeta, onda ok, ali ako prosečan playthrough nagura 6, onda mi se čini da neće biti malo onih koji nalete na "zid". Ako se ovo ne promeni u nekom narednom patchu.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ništ ekipa, zabavio se jesam, do sad nisam imao bugova koji bi me odbili; sve na stranu 100% ću očistiti igru iduće zime, nadam se s barem jednom ekspanzijom, hrpom patcheva i contenta kojeg je trebalo maknuti da bude "na vrijeme". Što me raskurilo i prekinulo "bug free" playthrough? Dođem želim raditi upgrade weapona za koji imam resurse i piše kao da bi to mogao level ti mora biti barem {int_0} (riječ je o zapravo čestom bugu, a bome ga neću fixati iako postoji način...) Ajd u krasan, nije mi smetalo ni to što se policija u tih par navrata teleportirala oko mene dok nisam dovoljno brzo bježao. Stariji save nije riješio problem i morat ću svakako startati s novim likom izgleda jer sam u manjini ljudi koji vole crafting.

>90% sadržaja sam riješio, a sad se nadati da Ghost of Tsushima stigne poštom prije kraja godišnjeg.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2020 16:31 (Lovac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ivan(4) kaže...

Navodno dupliciranje ne povećava save file, ali svaki craft ili upgrade stvara "jedinstveni" item koji se zatim čuva u fajlu (pritom se, ako item rasturiš, fajl ne smanji koliko se inicijalno povećao).

 

IMO, ovo je veći problem nego što je inicijalno izgledalo. Ti si završio na 6MB, to je 75% teoretskog maksimuma posle koga igra gubi mogućnost da snima dalji napredak. Ako si prešao (skoro) sve side misije i craftao hiljade predmeta, onda ok, ali ako prosečan playthrough nagura 6, onda mi se čini da neće biti malo onih koji nalete na "zid". Ako se ovo ne promeni u nekom narednom patchu.

presao sam sve misije osim assault in progress. vise sam radio upgrade nego crafting s obzirom na to da nisam imao dovoljno materijala za neke daljnje izlete u crafting (narocito legendary weapon upgrade), kao i cnjenica da sam nasao kombinaciju oruzja koje meni pase.

It is not who you are, it is who you know.
12 godina
offline
Cyberpunk 2077

I meni je bome save vec na 4.3 MB a nisam craftao prakticki uopce osim par Armadillo modova. Nikakvi exploitovi i dupliciranja, nista, samo radim puno misija. Mislim da nisam jos ni na 50% igre, tako da, prilicno zabrinjavajuce :S

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Meni omiljeni you tube-er
SPOILER ALERT, gledati na vlastitu odgovornost, ili samo oni koji su prešli igru!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Minneyar kaže...

I meni je bome save vec na 4.3 MB a nisam craftao prakticki uopce osim par Armadillo modova. Nikakvi exploitovi i dupliciranja, nista, samo radim puno misija. Mislim da nisam jos ni na 50% igre, tako da, prilicno zabrinjavajuce :S

 57 sati u igri,craftao svasta.Najveci safe file 4.6mb. Mislim da si prilicno siguran 

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Pojavio se mod koji podize taj limit sa 8 na 96mb ali koliko vidim po komentarima jos nitko nije potvrdio da u biti i radi.
No Save Corruption (Erase 8MB Limit) at Cyberpunk 2077 Nexus - Mods and community

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Ipak je igra radena za PS2 8mb memory kartice

 

Umirem lol

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2020 21:02 (MGloc).
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MGloc kaže...

Ipak je igra radena za PS2 8mb memory kartice

 

Umirem lol

 10 postova iznad tvojeg 

13 godina
offline
Cyberpunk 2077

ja sam umro kad udari onu šta čuči ona nestane lol

 

A ruganja od tog cyberpunka, pa tko je to mogao predvidjeti da će takav flop bit

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
fila2208 kaže...

ja sam umro kad udari onu šta čuči ona nestane lol

 

A ruganja od tog cyberpunka, pa tko je to mogao predvidjeti da će takav flop bit

istina je da igra ima problema, al da je flop, ne bih se slozio.

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2020 22:19 (Obi Wan).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

Igra je shit onima koji su igrali sat ili dva pa plakali za refundom. A svi mi ostali igramo i uživamo. Naravno, PC verziju. Fuck console

14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Igra je super.. 29h odigrao, ima poneki bug, al se nasmiješ idemo dalje. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Još netko da voli gledati ribice?

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
fila2208 kaže...

ja sam umro kad udari onu šta čuči ona nestane lol

 

A ruganja od tog cyberpunka, pa tko je to mogao predvidjeti da će takav flop bit

 ček, jel se ti to tješiš ili ti se pišo ne diže?

Sve Vas Volim
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice