Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.193.832
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jack Sparrow kaže...
fila2208 kaže...

Tako tako, umjesto da igraš pokazuješ svu raskoš svog elokventnog riječnika, baš si Jarvan 

 njegova raskoš

 Lako ti se razbacivati tvojim fetišima kad je cijeli Bug neoliberalan, odi na PCEkspert pa probaj :) .

 

Ja se čitam po vuku "Đarvan", dok vas par čitaju na ulici "Jaran" ... tak da ne vidim problem.

 

Za vikend skidam na powerhouse sa 3080 i i9, pa da vidim igru u punoj raskoši, mada se bojim nVidia drivera, da neće oni popeglat svoje probleme do subote.

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jarvan kaže...
fila2208 kaže...

Tako tako, umjesto da igraš pokazuješ svu raskoš svog elokventnog riječnika, baš si Jarvan 

 https://www.mobafire.com/league-of-legends/jarvan-iv-guide

 

I zoveš se "gamerom" ... sramota.

 

Bio main dok sam palio po turnirima.

 

AMD očito ima stabilnije drivere preko svih platforma.

 Ne zovem se gamerom, zovem se običnim čovjekom koji uživa skidati piratske igre kako bi rekao bellicus.

Koje si turnire uzeo btw?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
11 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Dostavljač mi dostavio na posao prije sat vremena, koja seksi i teška kutija.  

 

S obzirom da veličinu D1 patcha vrlo vjerojatno neću stiči danas navečer igrati pa javim dojmove sutra kako radi na PS4. 

 

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MGloc kaže...

Nije mi jasno kako ovi igraju bez problema na rx 570 a ovi sa 1070ti/1080 kukaju.

 1080p mid/high vs 1440p ultra 

ja i dalje čekam poštu , valjda će prije neg odem na posao da ostavim da se skida

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

2020. je bila sranje, kraj se cini da ce ispasti odlican, i zna se sta ce biti u 2021.:

GOTY

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Sva sreća pa su takvi poput file rijetki koji piratiziraju i boli ih tuki što je netko 10 sati dnevno sjedio i radio na igri. Iz ove teme se može vidjeti da je 99% ljudi kupilo igru što je za Balkan odlično. Svakako kad netko skine igru pa proba dal mu radi i kako mu se vrti pa kupi ili ne to je potpuno razumno, ali skinuti igru free igrati, preći i govoriti kako je igra dobra je meni nepojmljivo. To je kao kad je godišnje proizvedem 1000Kg krumpira i onda da netko dođe i uzme mi to sve. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
offline
Cyberpunk 2077

Zanimljivi podaci, vlajda ce sutra/preksutra podaci za launch day. U zadnjih godinu dvije, PC kao platforma nikad popularnija izgleda.

Moj PC  
8 0 hvala 5
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Stiglo na posao. Nisam očekivao ovu drugu kutiju. Mislio sam da ću dobiti samo igru. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 13:45 (Vandit).
 
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Evo pozabavio se detaljno s postavkama i izgledom... Rezultati. 1440p

Sve max (osim Psycho postavki - dakle smatram Ultra za max a ne Psycho), sav RT on, DLSS off - 40+ fps

Isto ali DLSS on - 70+ fps, nema vidljivog degradiranja slike

 

Sve max, RT off, DLSS off - 85+ fps

 

I napominjem da sam u GeForce driveru stavio Image Sharpening 0.5 jer je inace slika mutna radi glupog AA koji u igri uopce ne mozes promijeniti ni maknuti.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ja sam predorderao igru za ps4 iz uk i tko zna kad ce doci. Sinoc skinem pirate verziju od 51Gb i ne radi. Moze mi netko poslati link torrenta a da igra radi?
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

prvi čudan bug. vraćam se u stan i zaletim se u neku žensku koja sjedi na podu. odmah se diže, viče da imam pištolj i krene bježati i vrištati skupa sa svima ostalima u blizini. a meni ruke prazne haha. ili ima neku augmentaciju na očima pa vidi da imam oružje ispod kaputa? 

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Gogy7 kaže...
Ja sam predorderao igru za ps4 iz uk i tko zna kad ce doci. Sinoc skinem pirate verziju od 51Gb i ne radi. Moze mi netko poslati link torrenta a da igra radi?

 pazi sad će te cyber policajac bellicus zabit na stup srama jer on ti hvata pirate po internetu.

on nikad nije skinuo igru, sve je kupio i odigrao. čuvaj se cyber policije! 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...
Evogac, kako si stavio ove postavke film grain i ostalo? Sa ovime tvojime 61 fps sa time da nemam zadnje drivere koji mi uzrokuju strašan flickering.

 Koliko znam one prve 4 postavke ne utječu na performanse, postaviš kako ti se sviđa...

12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Znači i najbolja verzija piratluk šljaka?
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
mislioc kaže...
Znači i najbolja verzija piratluk šljaka?

Zašto nebi :) nema zaštite - doslovno skinuto s GOG-a i uploadano.

It is always darkest just before the dawn.
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

kao i za W3.. na 8 mil. prodanih najmanje ima 20 mil. pirata jer nisu stavili nikakve zaštite... dalje od tih 20 mil. najmanje njih 3 mil. će stvarno kupiti igru jer će zaključiti da treba podržati ekipu kao što je CD project... i opet su u plusu i td itd ... barem sam ja tako izveo za W3.. jbg .. nepovjerljiv do bola nakon što sam se opekao ne nekim "super" naslovima ...

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

iskreno ovo da nema zaštite je dobar potez. nisu morali gubiti vrijeme i resurse na to a ionako bi s vremenom pirati probili sve što naprave. sad će bar hrpa ljudi probati, dosta njih sigurno ne bude uopće moglo igrati ali od svih tih downloada netko će i kupiti. no najbitnije je da će godinama nakon izlaska igra i dalje biti popularna. samo nek izdaju zakrpe i par dobrih dlc. ista stvar kao s witcher 3

4 godine
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

taj trend bi trebali svi pratiti. neki nemaju novaca, neki bi htjeli probati pa onda vidjeti da li je vrijedno podrske, itd...

a kad tad bi se crackala i zavrsila u uvali pirata. bit ce sigurno ljudi koji ce nakon toga i kupiti. imaju lajk za to,

jedino je bed za konzole :D

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...

Najgore opcije u igrama: Motion blur, Film Grain .. ovo je prvo što isključujem svugdje.

 i lens flair - iako to u ovoj igri možda i ima smisla (ako si si stavio cyborg oči ). Ali opet, samo jebe i smeta...

Sve Vas Volim
11 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Skullscar1989 kaže...

iskreno ovo da nema zaštite je dobar potez. nisu morali gubiti vrijeme i resurse na to a ionako bi s vremenom pirati probili sve što naprave. sad će bar hrpa ljudi probati, dosta njih sigurno ne bude uopće moglo igrati ali od svih tih downloada netko će i kupiti. no najbitnije je da će godinama nakon izlaska igra i dalje biti popularna. samo nek izdaju zakrpe i par dobrih dlc. ista stvar kao s witcher 3

 Da nisam dobio igru prije par dana (i završio je 2 sata prije službenog izlaska), sigurno je nebi kupio iz straha da je neću moći pokrenuti, i iskoristio bi piratsku verziju kao "demo" da vidim jel mogu uopće pokrenuti to čudo, i kupio bi tek nakon pozitivnog "nalaza" da PC može to tjerati u pristojnim postavkama. Tako da piratluk definitivno pridonosi prodaji. Jer tko nema namjeru ili novaca da kupi, neće je kupiti bila igra na torentu ili ne.

13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Upravo počeo igru na PS5 i prestao nakon nekih 2 sata. Ok, znam da igra nema next gen upgrade ali ovo brat bratu izgleda kao nešto iz PS3 ere. Bez zajebancije kažem da u nekim dijelovima igra izgleda kao GTA 4. Na PS5 radi u 60 fps ali je puna igra bugova i izgleda kao da je izašla prije 10 godina, a ne u 2020. Da stvar bude gora, ja sam još na PS5 pa to izgleda i bolje, ali rijetko tko ima PS5. Ovima na PS4 igra izgleda još gore i radi u 20 fpsa.

 

Ovo je jednostavno neoprostivo. Pogotovo zato što su to skrivali od igrača. Možda bi stvari bile drugačije da se gaming svijet kolektivno ne saginje i puši onu stvar CDPR-u, svecima koji ne mogu ništa krivo napraviti.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 14:42 (antimadridista).
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja ću pričekati PS5 GOTY verziju. Imam ionako veliki zaostatak kod drugih igara, a znate koliko veliki kad tek igram Dark Souls Remastered 😁. Taman dok odigram DS 2,3, BB, RDR2, TLOU 2, W3 doći će i ovo na red. Inače od kad sam počeo raditi nisam piratizirao ni jednu igru jer fakat u današnje doba se mogu nabaviti super igre po smiješnim cijenama naravno ako ne moraš nešto igrati odmah kad izađe😀.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...

Upravo počeo igru na PS5 i prestao nakon nekih 2 sata. Ok, znam da igra nema next gen upgrade ali ovo brat bratu izgleda kao nešto iz PS3 ere. Bez zajebancije kažem da u nekim dijelovima igra izgleda kao GTA 4. Na PS5 radi u 60 fps ali je puna igra bugova i izgleda kao da je izašla prije 10 godina, a ne u 2020. Da stvar bude gora, ja sam još na PS5 pa to izgleda i bolje, ali rijetko tko ima PS5. Ovima na PS4 igra izgleda još gore i radi u 20 fpsa.

 

Ovo je jednostavno neoprostivo. Pogotovo zato što su to skrivali od igrača. Možda bi stvari bile drugačije da se gaming svijet kolektivno ne saginje i puši onu stvar CDPR-u, svecima koji ne mogu ništa krivo napraviti.

 Meni je neizmjenro drago, da proklete konzole jednom ostanu kraćih rukava.

 

U 95% slučajeva port na PC je banana, na konzolama radi glatko, a na PC jedva.

 

Skidam kapu CDPR što je stavio prednost na pravim igračima.

10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...

Upravo počeo igru na PS5 i prestao nakon nekih 2 sata. Ok, znam da igra nema next gen upgrade ali ovo brat bratu izgleda kao nešto iz PS3 ere. Bez zajebancije kažem da u nekim dijelovima igra izgleda kao GTA 4. Na PS5 radi u 60 fps ali je puna igra bugova i izgleda kao da je izašla prije 10 godina, a ne u 2020. Da stvar bude gora, ja sam još na PS5 pa to izgleda i bolje, ali rijetko tko ima PS5. Ovima na PS4 igra izgleda još gore i radi u 20 fpsa.

 

Ovo je jednostavno neoprostivo. Pogotovo zato što su to skrivali od igrača. Možda bi stvari bile drugačije da se gaming svijet kolektivno ne saginje i puši onu stvar CDPR-u, svecima koji ne mogu ništa krivo napraviti.

 Ovdje ti je lose misljenje o Cyberpunku zabranjeno, tak da ocekuj tonu TDa 

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jarvan kaže...
antimadridista kaže...

Upravo počeo igru na PS5 i prestao nakon nekih 2 sata. Ok, znam da igra nema next gen upgrade ali ovo brat bratu izgleda kao nešto iz PS3 ere. Bez zajebancije kažem da u nekim dijelovima igra izgleda kao GTA 4. Na PS5 radi u 60 fps ali je puna igra bugova i izgleda kao da je izašla prije 10 godina, a ne u 2020. Da stvar bude gora, ja sam još na PS5 pa to izgleda i bolje, ali rijetko tko ima PS5. Ovima na PS4 igra izgleda još gore i radi u 20 fpsa.

 

Ovo je jednostavno neoprostivo. Pogotovo zato što su to skrivali od igrača. Možda bi stvari bile drugačije da se gaming svijet kolektivno ne saginje i puši onu stvar CDPR-u, svecima koji ne mogu ništa krivo napraviti.

 Meni je neizmjenro drago, da proklete konzole jednom ostanu kraćih rukava.

 

U 95% slučajeva port na PC je banana, na konzolama radi glatko, a na PC jedva.

 

Skidam kapu CDPR što je stavio prednost na pravim igračima.

 Ček koliko godina ti imaš sa ovakvim razmišljanjem? Drago ti je da netko najebe i da novce za nedovršen i neigriv proizvod? Nisu konzole krive što developeri ne znaju portati neke igre. Niti je PC kriv što je CDPR nesposoban napraviti igru na konzoli.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
hahhaajaads kaže...
antimadridista kaže...

Upravo počeo igru na PS5 i prestao nakon nekih 2 sata. Ok, znam da igra nema next gen upgrade ali ovo brat bratu izgleda kao nešto iz PS3 ere. Bez zajebancije kažem da u nekim dijelovima igra izgleda kao GTA 4. Na PS5 radi u 60 fps ali je puna igra bugova i izgleda kao da je izašla prije 10 godina, a ne u 2020. Da stvar bude gora, ja sam još na PS5 pa to izgleda i bolje, ali rijetko tko ima PS5. Ovima na PS4 igra izgleda još gore i radi u 20 fpsa.

 

Ovo je jednostavno neoprostivo. Pogotovo zato što su to skrivali od igrača. Možda bi stvari bile drugačije da se gaming svijet kolektivno ne saginje i puši onu stvar CDPR-u, svecima koji ne mogu ništa krivo napraviti.

 Ovdje ti je lose misljenje o Cyberpunku zabranjeno, tak da ocekuj tonu TDa 

 

zašto bi dobio td jer je rekao šta mu se dogodilo u igri, bilo to dobro ili loše? td dobivaju oni koji dođu ko padobranci srat po igri a nemaju pojma ša se događa. ovo kad čovjek proba igru i kaže ša ne valja je potpuno legitimno

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
@forumas lik na videu ima 2600 Ryzena na 3060 Ti sa 50% gpu usage..
11 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...
Jarvan kaže...
antimadridista kaže...

Upravo počeo igru na PS5 i prestao nakon nekih 2 sata. Ok, znam da igra nema next gen upgrade ali ovo brat bratu izgleda kao nešto iz PS3 ere. Bez zajebancije kažem da u nekim dijelovima igra izgleda kao GTA 4. Na PS5 radi u 60 fps ali je puna igra bugova i izgleda kao da je izašla prije 10 godina, a ne u 2020. Da stvar bude gora, ja sam još na PS5 pa to izgleda i bolje, ali rijetko tko ima PS5. Ovima na PS4 igra izgleda još gore i radi u 20 fpsa.

 

Ovo je jednostavno neoprostivo. Pogotovo zato što su to skrivali od igrača. Možda bi stvari bile drugačije da se gaming svijet kolektivno ne saginje i puši onu stvar CDPR-u, svecima koji ne mogu ništa krivo napraviti.

 Meni je neizmjenro drago, da proklete konzole jednom ostanu kraćih rukava.

 

U 95% slučajeva port na PC je banana, na konzolama radi glatko, a na PC jedva.

 

Skidam kapu CDPR što je stavio prednost na pravim igračima.

 Ček koliko godina ti imaš sa ovakvim razmišljanjem? Drago ti je da netko najebe i da novce za nedovršen i neigriv proizvod? Nisu konzole krive što developeri ne znaju portati neke igre. Niti je PC kriv što je CDPR nesposoban napraviti igru na konzoli.

 Mmmmmda ... jer cijelo vrijeme PC igrači najebu, damo novce za nedovršen i neigriv port s prokletih konzola (iako je igra trebala možda biti i PC ekskluziva (vidi fps zadnjih 5 godina)), a u međuvremenu PC igrači predmet sprdnje po online okupljalištima konzolaša.

Sad JEDNOM u par godina je obrnuta situacija, i cijela drama odmah. Eto, malo nek i konzolaši osjete kako je ostalima non stop.

 

CPDR je krenuo u C2077 kao s PC ekskluzivom, dioničari su kasnije napravili svoje ... jbg, ovakva igra je doslovce PC naslov, kakav gamepad i ostala sranja.

 

Da nema konzola, ovo bi izašlo 2016.g., jer se nebi jebali sa portanjem i optimizacijama, i naposljetku čekali PS5 i opet sve ispočetka da igru prebace na njega.

 

Krivi su jer su lakomo posegli za konzolaško tžište sa igrom koja je sve samo ne konzolaška.

4 godine
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jarvan kaže...
antimadridista kaže...

Upravo počeo igru na PS5 i prestao nakon nekih 2 sata. Ok, znam da igra nema next gen upgrade ali ovo brat bratu izgleda kao nešto iz PS3 ere. Bez zajebancije kažem da u nekim dijelovima igra izgleda kao GTA 4. Na PS5 radi u 60 fps ali je puna igra bugova i izgleda kao da je izašla prije 10 godina, a ne u 2020. Da stvar bude gora, ja sam još na PS5 pa to izgleda i bolje, ali rijetko tko ima PS5. Ovima na PS4 igra izgleda još gore i radi u 20 fpsa.

 

Ovo je jednostavno neoprostivo. Pogotovo zato što su to skrivali od igrača. Možda bi stvari bile drugačije da se gaming svijet kolektivno ne saginje i puši onu stvar CDPR-u, svecima koji ne mogu ništa krivo napraviti.

 Meni je neizmjenro drago, da proklete konzole jednom ostanu kraćih rukava.

 

U 95% slučajeva port na PC je banana, na konzolama radi glatko, a na PC jedva.

 

Skidam kapu CDPR što je stavio prednost na pravim igračima.

 kad si žedan nisi svoj.

 

 znaći potvrđuješ mi da igra nije vrijedna mojih 550kn ?

11 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
bloodborne kaže...
Jarvan kaže...
antimadridista kaže...

Upravo počeo igru na PS5 i prestao nakon nekih 2 sata. Ok, znam da igra nema next gen upgrade ali ovo brat bratu izgleda kao nešto iz PS3 ere. Bez zajebancije kažem da u nekim dijelovima igra izgleda kao GTA 4. Na PS5 radi u 60 fps ali je puna igra bugova i izgleda kao da je izašla prije 10 godina, a ne u 2020. Da stvar bude gora, ja sam još na PS5 pa to izgleda i bolje, ali rijetko tko ima PS5. Ovima na PS4 igra izgleda još gore i radi u 20 fpsa.

 

Ovo je jednostavno neoprostivo. Pogotovo zato što su to skrivali od igrača. Možda bi stvari bile drugačije da se gaming svijet kolektivno ne saginje i puši onu stvar CDPR-u, svecima koji ne mogu ništa krivo napraviti.

 Meni je neizmjenro drago, da proklete konzole jednom ostanu kraćih rukava.

 

U 95% slučajeva port na PC je banana, na konzolama radi glatko, a na PC jedva.

 

Skidam kapu CDPR što je stavio prednost na pravim igračima.

 kad si žedan nisi svoj.

 

 znaći potvrđuješ mi da igra nije vrijedna mojih 550kn ?

 Ako si dovoljno blentav da je igraš na konzoli, neznam kaj da ti kažem.

Ako si odabrao PC da je igraš, onda vrijedi 550kn. Jer to je PC naslov.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice