CoD 1 ili CoD 2 umrezeni

poruka: 15
|
čitano: 3.761
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
CoD 1 ili CoD 2 umrezeni

Pozz.zanima me sta treba sve za cod 1 ili cod 2 igranje preko hamachija? tj nas par frendova da se umrezimo... ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: CoD 1 ili CoD 2 umrezeni

Zasto preko hamachia? Jednostavno se spojite na neki server i igrajte ili napravite/iznajmite svoj server ako ocete upravljat s njime.

Xfire: slickman25 Steam: ryou229
12 godina
offline
CoD 1 ili CoD 2 umrezeni

zato sto nemamo original key... ili ne treba ni onda?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
CoD 1 ili CoD 2 umrezeni

Ja sam hostao CoD UO bez problema za 8-9 ljudi sa 12/1.25 konekcijom, samo ti treba private server fix.

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani. // 4820K // 6GB DDR3 // GTX770? // Ereboss // Silencio 652
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
CoD 1 ili CoD 2 umrezeni

napravi server, igraj

 

http://free.war24.net/create

Battlelog : Dom1natoRRR | Xfire : dgrubesa14 | YouTube : dgrubesa1990 | Facebook : p4wner
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: CoD 1 ili CoD 2 umrezeni
exer1234 kaže...

zato sto nemamo original key... ili ne treba ni onda?

Pa bar keyeve nisu skupi, al uvijek mozes ubacit cracked filove i napravit cracked server ili iznajmit takav jedan. Da imas na wa24 nisam znao da se moze i cracked stavit

Xfire: slickman25 Steam: ryou229
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.3.2014 20:47 (R4zOR229).
12 godina
offline
CoD 1 ili CoD 2 umrezeni

ma sta cu ista ulagat. to samo da nas par frendova igramo ponekad i to je to... :D .. 

 

nego imam problem s cod2.. u igri mi ne nadje ni jednu mapu.. ne znam kako to? a prije god dana smo igrali, i sve bilo ok... igra stoji jos od onda

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: CoD 1 ili CoD 2 umrezeni

Kakvu mapu? Nemozes se spajat na te inagame server jer nemas orginal i vidi dal imas 1.3 patch za cod2 a cod1 i cod:uo ja igram na 1.5 jel imam orginal nzn dal uopce postoji koji cracked server za to i na kojoj su verziji.

Xfire: slickman25 Steam: ryou229
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.3.2014 21:37 (R4zOR229).
12 godina
offline
Re: CoD 1 ili CoD 2 umrezeni

hocu inst 1.3 i nece. pise kao da je vec updejtano do kraja.a u igri pise da je 1.0

15 godina
offline
Re: CoD 1 ili CoD 2 umrezeni

Reinstaliraj igru i onda instaliraj patch

Xfire: slickman25 Steam: ryou229
8 godina
offline
Re: CoD 1 ili CoD 2 umrezeni
p4wner kaže...

napravi server, igraj

 

http://free.war24.net/create

 

Di si samo ovo spuknul, brat i ja se vec danima pokusavamo spojiti preko VPN-a (ruteri ne propustaju forwardane portove), a preko ovoga sve radi iz prve i to u 2020.. :) Thanks

13 godina
offline
Re: CoD 1 ili CoD 2 umrezeni
JonesCroatia kaže...
p4wner kaže...

napravi server, igraj

 

http://free.war24.net/create

 

Di si samo ovo spuknul, brat i ja se vec danima pokusavamo spojiti preko VPN-a (ruteri ne propustaju forwardane portove), a preko ovoga sve radi iz prve i to u 2020.. :) Thanks

 samo peglajte, ovih dana je malo gužva nekada treba i pričekati da dođeš na red, ali se svakako isplati...najstabilniji free serveri

Origin/Steam/YouTube : Dom1natoRRR
8 godina
offline
CoD 1 ili CoD 2 umrezeni

Nemas brige, bas smo peglali cod2 i cod4, i nikad nisam duze cekal od 5 sekundi da "dojdem na red" za kreaciju servera :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: CoD 1 ili CoD 2 umrezeni
p4wner kaže...
..

 samo peglajte, ovih dana je malo gužva nekada treba i pričekati da dođeš na red, ali se svakako isplati...najstabilniji free serveri

kao btw možda znaš..

-za cod5-wow nema na serveru zombi moda? (mod opcija postoj ali je prazna) obični nisu zanimljivi tj multiplayer radi dok mi je za zombi problem pronaći kombinaciju-verziju.. patchevi do 1.7, možda 1.0-1.1 probano svašta..

-ili neki howto za zombi mod u lanu? (single radi, multi radi sve osim zombija..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Re: CoD 1 ili CoD 2 umrezeni
ihush kaže...
p4wner kaže...
..

 samo peglajte, ovih dana je malo gužva nekada treba i pričekati da dođeš na red, ali se svakako isplati...najstabilniji free serveri

kao btw možda znaš..

-za cod5-wow nema na serveru zombi moda? (mod opcija postoj ali je prazna) obični nisu zanimljivi tj multiplayer radi dok mi je za zombi problem pronaći kombinaciju-verziju.. patchevi do 1.7, možda 1.0-1.1 probano svašta..

-ili neki howto za zombi mod u lanu? (single radi, multi radi sve osim zombija..).

Za cod5 stvarno ne znam, nikada nije bio previše popularan kao kompetetivan mp pa nisu pravljeni ni modovi.

Preko te war24 stranice nažalost ne možeš loadati svoj mod (ako ga imaš negdje na kompu).

Jedino rješenje skinuti mod na netu (iako ga ne uspijevam naći nigdje) pa pokrenuti svoj server lokalno. Možda netko od cod5 igrača zna više

Origin/Steam/YouTube : Dom1natoRRR
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice