Act of agression-slika se pomakla u stranu-kako is

poruka: 6
|
čitano: 922
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Act of agression-slika se pomakla u stranu-kako is

u igrici act of agression se slika pomakla u stranu nize,dijelom,propala kao u kantunu ili kutu ispod i ide mis ispod ali ne mogu tako se igrati??sinoc je sve bilo u redu,nista nisam prckao??kako to popraviti,ui cemu je greska??hvala unaprijed...Lp...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Act of agression-slika se pomakla u stranu-kako is

slika se pomakla ispod i sad je nemogucxe vozit nazad,tj. ispod slike u taj donji kut se ne moze ici...tako da je nemoguce zapravo igrati...pokusa sam svasta,ali bez uspjeha...ako ima netko neko rjesenje,hvala unaprijed...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Act of agression-slika se pomakla u stranu-kak

Poslikaj ekran s mobitelom pa stavi ovdje.

 

Jesi probao s Alt+Enter?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Re: Act of agression-slika se pomakla u stranu-kak

Jesam,ali nista...

 

jednostavno je ekran u igrici kao dobio ekran kad surfas u browseru,ima ga gore i s live strane,a desno i doli je propa ka malo ispod...pokusa san slikat,ali slabo s mobom,a i ne znan kako poslat te slike s moba ovdje...

 

ali igrica je radila normalno,nesto se stisnilo ili slicno i poremetilo se...cak san jednom ima slican problem i rjesenje je bilo slicno alt+enter,neka combo tipki,ali istina tad se zarotira ekran ustvari...ali eto,slika je popmaknuta na doli i desno,a s tih drugih strana je dobilo nastavak kao u browseru,čak ima i gore ono od browwsera da smanjis sliku i da izgasis,ali ja se ne mogu popet dotle,samo do ruba tog ekrana browsera...druge igrice rade normalno...iman malog macica,moguce da je presetaop preko tipkovnice i "hakira" mi komp :)

 

hvala kolega,svakako na pomoci i ugodnu vecer i Lp...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Act of agression-slika se pomakla u stranu-kak
johnyaces777 kaže...

Jesam,ali nista...

 

jednostavno je ekran u igrici kao dobio ekran kad surfas u browseru,ima ga gore i s live strane,a desno i doli je propa ka malo ispod...pokusa san slikat,ali slabo s mobom,a i ne znan kako poslat te slike s moba ovdje...

 

ali igrica je radila normalno,nesto se stisnilo ili slicno i poremetilo se...cak san jednom ima slican problem i rjesenje je bilo slicno alt+enter,neka combo tipki,ali istina tad se zarotira ekran ustvari...ali eto,slika je popmaknuta na doli i desno,a s tih drugih strana je dobilo nastavak kao u browseru,čak ima i gore ono od browwsera da smanjis sliku i da izgasis,ali ja se ne mogu popet dotle,samo do ruba tog ekrana browsera...druge igrice rade normalno...iman malog macica,moguce da je presetaop preko tipkovnice i "hakira" mi komp :)

 

hvala kolega,svakako na pomoci i ugodnu vecer i Lp...

 Promijeni rezoluciju,trebalo bi proraditi.

11 godina
offline
Re: Act of agression-slika se pomakla u stranu-kak

hvala,kolega,nije bas rezolucija nego neki windowed ili sta li,to se prominilo s full screen na to,tu je bila greska...iman malog macica,moguce da je ostalo upaljeno i da je on hakira to,hahahah...hvala jos jednom i ugodan dan...Lp...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice