Igre na mobitelima dosadno ili ne

poruka: 57
|
čitano: 25.855
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Igre na mobitelima dosadno ili ne

Općenito ne igram baš igre ni na PC-u pa tako onda ni na mobitelu. Ima jedna koju igram na PC pa tako ima i jedna koju igram i na mobitelu, čisto da mi prođe vrijeme. E da igram Tetris na mobu, super mi je igra te ponekad znam i potapljanje brodova odigrati.

hcsc
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igre na mobitelima dosadno ili ne

Mobiteli su dobra, ali i ne tako kvalitetna zamjena za prijenosne konzole ili računala.

Ozbiljno...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Igre na mobitelima dosadno ili ne
zavisi kakve su menisu najbolje vožnje i neke pucačine ali nih igram samo kad mi je totalno dosadno.
nije sramota pasti,sramota je ne dići se.
15 godina
neaktivan
offline
Igre na mobitelima dosadno ili ne

Kad sam "ocajan" i kad nemam sta igratn a PC-u onda se igram po mobu

Nadam se da nitko nema isti avatar kao ja..ako ima sry nisam znao
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igre na mobitelima dosadno ili ne

Za informaciju, mene je prije par mjeseci uhvatila neka manija stavljanja igirca na mobitel. Imam Nokiu 6288 koja može vrtiti prilično zahtijevne igrice, te stoga mi se na memorijskoj kartici natrpalo više od 120 igara!!!!!! Sve sam ih isprobao, ali samo sam njih dvadesetak igrao redovito. Iskreno, kako dugo nije izašao ni jedan kvalitetan naslov za PC, potpuno sam se prebacio na mob. Igrice na mobitelu svakim danom sve više napreduju, pa pogledajete samo Nokiu N96... Nevjerojatno je što sve može vrtiti. Za par godina velika je mogućnost da ćemo moći igrati mrežno neke igre kvalitetom usporedive s PC igrama prije par godina.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Igre na mobitelima dosadno ili ne
Riker kaže...

... Igrice na mobitelu svakim danom sve više napreduju, pa pogledajete samo Nokiu N96... Nevjerojatno je što sve može vrtiti. Za par godina velika je mogućnost da ćemo moći igrati mrežno neke igre kvalitetom usporedive s PC igrama prije par godina.

Složio bih se stobom, pitanje je samo vremena. 
hcsc
16 godina
neaktivan
offline
Igre na mobitelima dosadno ili ne

Evo i mene ta neka manija uzela cini se, imam preko 50 igara na mob. al najcesce igram samo Simse 2 i PoPT2T

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igre na mobitelima dosadno ili ne

Igram ih dosta, posebno prije spavanja ili kad mi je dosadno. Imam ih preko 150 na mobuSmijeh

CORE 2 DUO E4300 @ 1.8GHZ 2 GB RAM 667MHZ ASUS 7300 GT @ 475/920
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Igre na mobitelima dosadno ili ne
scorpion667 kaže...

Igram ih dosta, posebno prije spavanja ili kad mi je dosadno. Imam ih preko 150 na mobuSmijeh

 Za koji mob.? Koje su ti naj?
15 godina
neaktivan
offline
Igre na mobitelima dosadno ili ne

Prije sam ih jeko puno igrao, sada skoro da ne ali neki ptijetalji uzimaju mobitel da se poigraju.

Zato još uvijek imam 58 instaliranih i 467 ne instaliranih to je 132MB.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Igre na mobitelima dosadno ili ne
Dark Prince kaže...
scorpion667 kaže...

Igram ih dosta, posebno prije spavanja ili kad mi je dosadno. Imam ih preko 150 na mobuSmijeh

 Za koji mob.? Koje su ti naj?
SE K750i. Najbolje igre su mi:

Akcija :Galaxy On Fire, Deep (obe imaju preko 100 sati gameplaya), Worms Forts 3D, Urban Attack, Resident Evil The Missions, Devil may cry 3D, Micro Counterstrike(zabavan u bluetooth igranju)
Utrke :Project Gotham Racing 3D, V-Rally 3D, Powerboat Challenge, Asphalt 3, 4x4 extreme rally, 4 Wheel Extreme 3D
Point n' click avanture : Hitchikers guide to the galaxy, Amy's Adventure, Leisure suit Larry, Silent Hill, Nowhere, Darkest Fear serijal
Strategije : Caesar, Townsmen serijal, Prehistoric Fun Park, Command & Conquer 3, Star Defence, Age Of Empires 3
RPG : Orcs & Elves 1&2, Elven Chronicles, Gothic 3, Heroes Lore, Might & Magic 2, Vampires Dawn : Deceit Of Heretics, Blades & Magic 3D
Sportske: PES 2008, Real Football 2008, Pro Golf 2007 3D

Ima ih još puno. Ko ce sve nabrojatiSmijeh
CORE 2 DUO E4300 @ 1.8GHZ 2 GB RAM 667MHZ ASUS 7300 GT @ 475/920
16 godina
neaktivan
offline
Igre na mobitelima dosadno ili ne

Ja imam K800i i volim igre za mob,al neda mi se placat 30-ak kuna za svaku

Universe and human stupidity are only things that are infinite.I'm not sure about universe - Albert Einstein
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Igre na mobitelima dosadno ili ne
Zippo kaže...

Ja imam K800i i volim igre za mob,al neda mi se placat 30-ak kuna za svaku

 google is your friendSmijeh

Ja osobno volim igre za mob i imao sam ih isto negdje 100 (sada se broj smanjio). Odlične su kada autobus kasni ili kada trebaš ubit 10-20 minuta jer negdje čekaš. Stvarno ima odličnih igra i malih remek dijela među njima.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
offline
Igre na mobitelima dosadno ili ne

Mene je isto to uhvatilo igranje na mobu trenutno imam vise od 2500 igara. rijecima dvije i pol tisuce!!!!!!!

trenutno imam Nokije: 6233

                                    6288

                                    5310 XpressMusic

                                    N73

                                    i neku staru 6020

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Igre na mobitelima dosadno ili ne
Lord_Marko kaže...

Mene je isto to uhvatilo igranje na mobu trenutno imam vise od 2500 igara. rijecima dvije i pol tisuce!!!!!!!

trenutno imam Nokije: 6233

                                    6288

                                    5310 XpressMusic

                                    N73

                                    i neku staru 6020

 Dvije i pol tisuće isuse koliko igra????? Ja imam samo dvije a od toga je jedna MilijunašCool,inače uopće ne igram igrice  al dobro dođu kad se čeka bus.
16 godina
neaktivan
offline
Igre na mobitelima dosadno ili ne

Ma baš dvije i pol tisuće...to mi ne izgleda toliko realno..ali nema veze. Što se tiče plaćanja igrica za mobitel, ja zbilja ne znam tko ih još kupuje (osim onih koji možda nekim slučajem nemaju stalan pristup internetu, pa im ne ostaje drugo ). Ja ih s ove stranice skidam redovito: www.Mobiles24.com

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Igre na mobitelima dosadno ili ne

ne moraš plačat 30 kuna na mjesec

možeš si skinuti s neta besplatno s neke stranice s torrentima npr. www.torrentz.com, www.isohunt.com itd.

ja sam si tako skinuo 1700 igrica

skineš ih u instalacijskom paketu i prebaciš na mob samo, a kad su ti na mobu samo ih instaliraš

možeš ih čak i slati

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igre na mobitelima dosadno ili ne

igram ih obično kad mi je full dosadno inače me to ne zanima...

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Igre na mobitelima dosadno ili ne

Jeli nokia N81 8GB dobra za igre. I dali neko možda zna dali ako mi ju prijatelj donese i Amerika (SAD-a) dali cu je moci koristit normalno na T-mobile.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igre na mobitelima dosadno ili ne

nazalost dosadno...zbog malog ekrana i grafike

Superbeast-a za moda! LooOool
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igre na mobitelima dosadno ili ne

Igram ih kad idem na put.

I am King of the world !
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igre na mobitelima dosadno ili ne

Al i ikad ne idem to je još jedna dobra opcija mobitela iako je bolje igrati igre na PC-u.

I am King of the world !
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Igre na mobitelima dosadno ili ne
Riker kaže...

Ma baš dvije i pol tisuće...to mi ne izgleda toliko realno..ali nema veze. Što se tiče plaćanja igrica za mobitel, ja zbilja ne znam tko ih još kupuje (osim onih koji možda nekim slučajem nemaju stalan pristup internetu, pa im ne ostaje drugo ). Ja ih s ove stranice skidam redovito: www.Mobiles24.com

 Ok nije ih toliko ali vise od 2000 ih je 100%.
Manje od polovice dvd-a.
15 godina
neaktivan
offline
Igre na mobitelima dosadno ili ne

Igre za mobitele su definitivno dobra stvar za prikratit vrijeme na poslu ili školi ili gdje već... Netko je gore već napisao da igre za mobitele vrtoglavo napredjuju što je difinitivno i isitina. Danas je većina novih igara za mobitele već u tri dimenzije, što naravno nie nužno ni dobra stvar.

 

Osim što puno mobitela ne može takve igre kvalitetno vrtiti bez usporavanja i trzanja, takve igre su često i smotanije za igrati na ograničenom i neprilagođenim tipkama mobitela.

 

Osim toga zvuk u igrama je također sve kvalitetniji kao i priča i gameplay. Prije kojih 7 godina priča u igri za mobitele gotovo je bila nezamisliva, a danas ih već par ima priču i gameplay boli glava :)

 

To definitivno nisu više one-time igre za 5 minuta dnevno tipa tetris, pacman i asteroids.

 

Inale, od svih igara za mobitele u najboljem sjećanju ostao mi je Doom RPG. Evo i recenzije ak vas zanima igra: -- LINK --

Gaming Portal Hrvatske Cyber Lige - www.hcl.hr
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igre na mobitelima dosadno ili ne

Meni su super stvar, kako dnevno znam putovat i preko dva sata, ona ako ne vozim prčkam po mobu.. Zadnje se navukla na S. hill i de blob... nije baš slično, ali eto..=) Promjenim si igre kako koju završim, tak da uvijek imam neš za ubit preostalo vrijeme...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Igre na mobitelima dosadno ili ne
ja igram na k750i gravity defied i igra je jednostavno odlicna, vozis motore
intel q6600@3.8GHz,500gb hard,4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w,8800gts(g92) oc@9800gtx+
16 godina
neaktivan
offline
Igre na mobitelima dosadno ili ne

Ja igram DOOM ,Duke Nukem 3D, Gameboy i SNES igre jer imam emulator. Zabavi nikad krajaSmijeh

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Igre na mobitelima dosadno ili ne
benko kaže...
ja igram na k750i gravity defied i igra je jednostavno odlicna, vozis motore
 ja isto imam k750i 
gdje si nabavio, si skinuo s neta na mobu ili na kompu
Shady in the house
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.7.2008 12:02 (Shady).
16 godina
offline
RE: Igre na mobitelima dosadno ili ne
sa neta. imas gravity defied pro ili obicni upisi u google gravity defied i naci ces odmah, igra je fantasticna.
intel q6600@3.8GHz,500gb hard,4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w,8800gts(g92) oc@9800gtx+
16 godina
neaktivan
offline
Igre na mobitelima dosadno ili ne

Zabavno...u rijetkim trenucima odvojenosti od računala

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice