Marvel's Spider-Man 2

poruka: 5
|
čitano: 4.218
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 mjeseci
neaktivan
offline
Marvel's Spider-Man 2

Nastavak Marvel's Spider-Man koji je izašao 2018. za PS4

 

Izlazi 20.10. ove godine samo za PS5

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.7.2023 10:19 (Spellcaster).
 
0 0 hvala 0
11 mjeseci
neaktivan
offline
Marvel's Spider-Man 2
Insomniac Games će prikazati Marvel's Spider-Man 2 na San Diego Comic Con 2023 koji počinje 20.7
 

https://twitter.com/insomniacgames/status/1676999996564963341

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.7.2023 10:20 (Spellcaster).
 
0 0 hvala 1
13 godina
online
Marvel's Spider-Man 2

Zna li tko ima li gdje u Zagrebu vec dostupno? Ne zanima me narucivanje

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Marvel's Spider-Man 2

Friško ponovio jedinicu i u sl. stilu Arkham Asylum/City. Moram priznati da sam pomalo razočaran nakon cca 10 sati. Od spomenute 3 igre i S-M 2, novi spajdi je nekako najviše 'clunky', često spušim combat jer 1 od 4 bloka jednostavno ne reagira (Elden Ring veteran, nije do timinga), auto-pozicioniranje na neprijatelje u žaru borbe je loše. Nije ni u jedinici bili savršeno no sad su u sustav borbe stavili puno više raznih 'klasa' neprijatelja koje te istovremeno napadaju i onda blokiraš mačeve, izbjegneš metke da bi te u ključnom momentu ako je gužva zakucalo na primjerice oklopno vozilo.
I bez toga mi nekako nije zabavno, 4-5 blokiranja ili akcija izbjegavanja da bih konačno napao pa onda opet defanziva. Ne paše mi gameplay loop, pogotovo nakon jedinice. A ima i sitnica po gradu, često puta NPC hoda u ogradu/prepreku, pa onda šutnem protivnika s ruba zgrade/broda/nečega i dok on pada stisnem poseban napad tipa L1 + kocka da bi ga zaskočio u zraku i teleportirao se ispod mape. To je onda skoro insta death.

Zbog svih navedenih razloga često puta bude skoro kraj borbe, ali umreš i onda od početka.

Stealth mi se ovdje čini još više Arkham stil, no opet A.I. je ameba i sve je nekako aljkavo, neprecizno (pogotovo kad brzo ideš s jednog na drugo mjesto) i lošije od skoro 15 godina starog uzora.

Najbolji dio je tako slobodno istraživanje grada, rješavanje side contenta (suprotno očekivanju jer fakat ne volim previše filera), letenje/njihanje i plot pointovi. Dok su sama borba i stealth loši do prosječni (ovisno kako radi u kojem trenu). Silim se dovršiti uglavnom kad sam već dao lovu da ga mogu prodati ili zamijeniti.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.11.2023 14:41 (Lovac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Marvel's Spider-Man 2

Probao ovaj trial sa ps+ i moram recda mi se pocetak Spidermana 2 uopce ne svidja,nadam se da ce mi kasnije bit bolje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice