Horizon: Forbidden West

poruka: 339
|
čitano: 149.530
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
odjavljen
offline
Re: Horizon: Forbidden West
Dosta. Nisam gledao jel ima collectors izdanje za Elden Ring. Da imam para uzeo bi tako nesto definitvno 😁
PeTak
11 godina
offline
Horizon: Forbidden West

11 sati igre a evo upravo zakoracio kroz vrata u forbiden west.....mozda 10% mape otkriveno...

Niti u jednom trenutku mi nije dosadno ili da se moram nagovarat da igram dalje...Far Cry...AC Odyssey...AC Valhalla...GTA...Cyberpunk...Watchdogs...puno je igara koje mi jednostavno dosade nakon polovice a ovdje samo zelim igrat dalje.

 

Dojma sam da poneki NPC likovi izgledaju cak bolje od Aloy i imaju bolje ekspresije emocija itd,ne kazem da na njoj nije kako treba nego da je paznja posvecena svemu nevidjena i kvdje imam dojam da ti likovi oko mene nesto rade sa smislom a ne u Cyberpunku gdje su najgori ikad i izgledaju mi kao poligonalne kante koje hodaju u  krug.

 

 

 

Moj PC  
3 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
MEGATAMA kaže...

11 sati igre a evo upravo zakoracio kroz vrata u forbiden west.....mozda 10% mape otkriveno...

Niti u jednom trenutku mi nije dosadno ili da se moram nagovarat da igram dalje...Far Cry...AC Odyssey...AC Valhalla...GTA...Cyberpunk...Watchdogs...puno je igara koje mi jednostavno dosade nakon polovice a ovdje samo zelim igrat dalje.

 

Dojma sam da poneki NPC likovi izgledaju cak bolje od Aloy i imaju bolje ekspresije emocija itd,ne kazem da na njoj nije kako treba nego da je paznja posvecena svemu nevidjena i kvdje imam dojam da ti likovi oko mene nesto rade sa smislom a ne u Cyberpunku gdje su najgori ikad i izgledaju mi kao poligonalne kante koje hodaju u  krug.

 

 

 

 User score je dosta los na Metacriticu (oko 6) . Najveca zamjerka su bland likovi i prica, sto je meni osobno bio problem i prve igre. Pa i Ghost of Tsushima ima slican problem. Kad prodje taj "eye candy" wow efekt, ocito ne ostane puno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.2.2022 23:15 (Ad4pt3r).
14 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
Ad4pt3r kaže...
MEGATAMA kaže...

11 sati igre a evo upravo zakoracio kroz vrata u forbiden west.....mozda 10% mape otkriveno...

Niti u jednom trenutku mi nije dosadno ili da se moram nagovarat da igram dalje...Far Cry...AC Odyssey...AC Valhalla...GTA...Cyberpunk...Watchdogs...puno je igara koje mi jednostavno dosade nakon polovice a ovdje samo zelim igrat dalje.

 

Dojma sam da poneki NPC likovi izgledaju cak bolje od Aloy i imaju bolje ekspresije emocija itd,ne kazem da na njoj nije kako treba nego da je paznja posvecena svemu nevidjena i kvdje imam dojam da ti likovi oko mene nesto rade sa smislom a ne u Cyberpunku gdje su najgori ikad i izgledaju mi kao poligonalne kante koje hodaju u  krug.

 

 

 

 User score je dosta los na Metacriticu (oko 5.3) . Najveca zamjerka su bland likovi i prica, sto je meni osobno bio problem i prve igre. Pa i Ghost of Tsushima ima slican problem. Kad prodje taj "eye candy" wow efekt, ocito ne ostane puno.

 Da tako gledam nebi nikad ništa odigrao.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
Ad4pt3r kaže...
MEGATAMA kaže...

11 sati igre a evo upravo zakoracio kroz vrata u forbiden west.....mozda 10% mape otkriveno...

Niti u jednom trenutku mi nije dosadno ili da se moram nagovarat da igram dalje...Far Cry...AC Odyssey...AC Valhalla...GTA...Cyberpunk...Watchdogs...puno je igara koje mi jednostavno dosade nakon polovice a ovdje samo zelim igrat dalje.

 

Dojma sam da poneki NPC likovi izgledaju cak bolje od Aloy i imaju bolje ekspresije emocija itd,ne kazem da na njoj nije kako treba nego da je paznja posvecena svemu nevidjena i kvdje imam dojam da ti likovi oko mene nesto rade sa smislom a ne u Cyberpunku gdje su najgori ikad i izgledaju mi kao poligonalne kante koje hodaju u  krug.

 

 

 

 User score je dosta los na Metacriticu (oko 6) . Najveca zamjerka su bland likovi i prica, sto je meni osobno bio problem i prve igre. Pa i Ghost of Tsushima ima slican problem. Kad prodje taj "eye candy" wow efekt, ocito ne ostane puno.

Planiras jos koji put editirat post ili je to to?...

Ne moras se brinut,procitao sam tvoj post i uninstalao igru,ti i metakritik ste moj svemir.

15 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
MEGATAMA kaže...

Planiras jos koji put editirat post ili je to to?...

Ne moras se brinut,procitao sam tvoj post i uninstalao igru,ti i metakritik ste moj svemir.

 Ma nije stvar da uninstalas igru. Kad vec nema nekog demoa, pitanje koje pitam je jesu li ovi revieowi bomberi ili imaju smisla? Tj., isplati li mi se kupovati ovo ako mi nije sjeo prvi dio i Ghost of Tsushima ili su te neke stvari koje ekipa na metacriticu spominje prenapuhane? Tesko je danas znati objektivno, a kesirati za igru da isprobas je malo puno. A nema se bas u ovo doba nista drugo za igrati. 

8 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
Ad4pt3r kaže...
MEGATAMA kaže...

11 sati igre a evo upravo zakoracio kroz vrata u forbiden west.....mozda 10% mape otkriveno...

Niti u jednom trenutku mi nije dosadno ili da se moram nagovarat da igram dalje...Far Cry...AC Odyssey...AC Valhalla...GTA...Cyberpunk...Watchdogs...puno je igara koje mi jednostavno dosade nakon polovice a ovdje samo zelim igrat dalje.

 

Dojma sam da poneki NPC likovi izgledaju cak bolje od Aloy i imaju bolje ekspresije emocija itd,ne kazem da na njoj nije kako treba nego da je paznja posvecena svemu nevidjena i kvdje imam dojam da ti likovi oko mene nesto rade sa smislom a ne u Cyberpunku gdje su najgori ikad i izgledaju mi kao poligonalne kante koje hodaju u  krug.

 

 

 

 User score je dosta los na Metacriticu (oko 6) . Najveca zamjerka su bland likovi i prica, sto je meni osobno bio problem i prve igre. Pa i Ghost of Tsushima ima slican problem. Kad prodje taj "eye candy" wow efekt, ocito ne ostane puno.

 matricitc user score je hrpa trolova koji se bore kojoj igri ce dat 10 od 10, a kojoj 0 od 10...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Horizon: Forbidden West
Ad4pt3r kaže...
MEGATAMA kaže...

11 sati igre a evo upravo zakoracio kroz vrata u forbiden west.....mozda 10% mape otkriveno...

Niti u jednom trenutku mi nije dosadno ili da se moram nagovarat da igram dalje...Far Cry...AC Odyssey...AC Valhalla...GTA...Cyberpunk...Watchdogs...puno je igara koje mi jednostavno dosade nakon polovice a ovdje samo zelim igrat dalje.

 

Dojma sam da poneki NPC likovi izgledaju cak bolje od Aloy i imaju bolje ekspresije emocija itd,ne kazem da na njoj nije kako treba nego da je paznja posvecena svemu nevidjena i kvdje imam dojam da ti likovi oko mene nesto rade sa smislom a ne u Cyberpunku gdje su najgori ikad i izgledaju mi kao poligonalne kante koje hodaju u  krug.

 

 

 

 User score je dosta los na Metacriticu (oko 6) . Najveca zamjerka su bland likovi i prica, sto je meni osobno bio problem i prve igre. Pa i Ghost of Tsushima ima slican problem. Kad prodje taj "eye candy" wow efekt, ocito ne ostane puno.

 Treba paziti jer user score cesto zna biti "napadnut" od bolesnih likova koji nemaju ni ps5 niti su igrali igru ali im smeta. Svaka sony eksluziva ima taj problem i lahko se takvi vide kada im se pogleda profil.

 

Kako god, vjerujem da ima i realnih kritika ali meni je kao sto kaze megatama, imam skoro 10 sati i jos nisam ni krocio u forbidden west, a niti u jednom trenutku mi nije bilo dosadno i da me smaralo. Definitivno idem na 100% a jos igram na very hard pa ce biti dovoljno sati :) 

 

Ako nakon tolikih gameplay videa, informacija u igri, yt i svemu tome nisi siguran da li je za tebe ne kontam kako mislis da ce ti user reviewi pomoci?

 

Edit: 618 ocjena, garantujem ti da ih je vecina fanboya koji namjerno daju nisku ocjenu pa udji u koji profil i vidjet ces.

 

Ovi sto imaju igru nemaju kad se time zanimati jer je ne gase. Vidjet ces kroz 7 dana kada bude vise ocjena realniju sliku.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.2.2022 0:06 (gamex1423).
10 godina
odjavljen
offline
Re: Horizon: Forbidden West
Jesi uopce vidio koju ocijenu su ti ljudi dali za igru i zbog cega takav prosjek? Prica losija od originala, ocjena 0 🤣 Gameplay isti ko u prvom, ocjena 0 😂 To su vjv ljudi koji su zaigrali HZD na PC-u i sad su izritirani. Metacritic je najgora stvar koja se jos uvijek iz nekog razloga smatra bitnom kod nekakve argumentacije i diskusije...
PeTak
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.2.2022 1:15 (IvanDado).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Horizon: Forbidden West
IvanDado kaže...
Jesi uopce vidio koju ocijenu su ti ljudi dali za igru i zbog cega takav prosjek? Prica losija od originala, ocjena 0 🤣 Gameplay isti ko u prvom, ocjena 0 😂 To su vjv ljudi koji su zaigrali HZD na PC-u i sad su izritirani. Metacritic je najgora stvar koja se jos uvijek iz nekog razloga smatra bitnom kod nekakve argumentacije i diskusije...

 Ma da, to je to. Udjes im na profil i vidis da su sve PS eksluzive 0/10 a npr. xbox igre ili neke tamo lijeve 10/10 sto je smijesno.

Evo vec se pocinje popravljati jer tek pomalo stvarni igraci pocinju ostavljat ocjene.

10 godina
odjavljen
offline
Re: Horizon: Forbidden West
Citam onu drugu temu od Horizona sa Bugovog clanka i samo se svaki put uvjerim kako ovo nije forum za gamere ni najmanje nego PC hardwerase...
PeTak
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
BUG časopis je oduvijek bio časopis o PC hardveru, trideset godina časopisa nije malo da bi se odjednom mijenjale navike i interesi.
10 godina
odjavljen
offline
Horizon: Forbidden West

Ne znam samo ko vas tjera da citate clanke i threadove konzolaske tematike, ali dobro...

PeTak
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
forumaš kaže...
BUG časopis je oduvijek bio časopis o PC hardveru, trideset godina časopisa nije malo da bi se odjednom mijenjale navike i interesi.

 Pa bar priznajte da vam se igra gadi jer je nema na PC-u i to je jedini razlog. Budite iskreni.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
antimadridista kaže...
forumaš kaže...
BUG časopis je oduvijek bio časopis o PC hardveru, trideset godina časopisa nije malo da bi se odjednom mijenjale navike i interesi.

 Pa bar priznajte da vam se igra gadi jer je nema na PC-u i to je jedini razlog. Budite iskreni.

 Gluposti. Imao sam PS4 i odigro ju na konzoli pa opret na PC-u. Nemam više konzolu i nadam se izlasku na PC-u kroz par godina...zašto bi mi se gadila?

BUG je PC hardver časopis, a forum je o svemu ali valjda se tu po nekoj logici treba okupljati ekipa koju prvenstveno zanima BUG časopis.

Tak da ne razumijem od kuda čuđenje ko pura dreku da je forum prvenstveno okuplja PC ekipu.

11 godina
offline
Horizon: Forbidden West

Jeste skuzili koliko ima vise olupina od auta,robota itd po okolisu nego u jedinici...

Dobio sam stit za letenje i sad se penjem okolo da mogu skocit 🤣

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West

Pa naravno da nije problem ali je činjenica da skoro svaka konzolaška ekskluziva ovdje bude popljuvana kao zadnje smeće iako je dosta tih igara kritički ocijenjeno kao sam vrh. Pa pogledaj samo komentare na review. Hrpa ljudi pljuje po igri koju nisu probali. Meni je to ludost.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.2.2022 13:28 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Horizon: Forbidden West
antimadridista kaže...
forumaš kaže...
BUG časopis je oduvijek bio časopis o PC hardveru, trideset godina časopisa nije malo da bi se odjednom mijenjale navike i interesi.

 Pa bar priznajte da vam se igra gadi jer je nema na PC-u i to je jedini razlog. Budite iskreni.

 Pa da, tako i za prvi horizon kao i gow svi PC fanboysi pricali kako su smece, bezveze i ne valjaju iz milion razloga a cim su dosle za PC odmah poceli hvaliti i mijenjati pricu.

8 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
antimadridista kaže...

Pa naravno da nije problem ali je činjenica da skoro svaka konzolaška ekskluziva ovdje bude popljuvana kao zadnje smeće iako je dosta tih igara kritički ocijenjeno kao sam vrh. Pa pogledaj samo komentare na review. Hrpa ljudi pljuje po igri koju nisu probali. Meni je to ludost.

Popljuvao ju je stjepan kojem je to vec sigurno 20. account na forumu. 
Vise se moderatorima nije dalo banove davat kolko je taj specijalac uporan pa su mu ostavili taj account boris

 

Nemas se tu kaj cudit...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.2.2022 14:02 (Santana).
3 godine
neaktivan
offline
Horizon: Forbidden West

Gledam na redditu upozoravaju da na PS5 subredditu ima neki xbox lik koji userima sa tog reddita salje pm sa spoilerom kraja za forbviden west.

 

Zar to nije psihicka bolest, takvo ponasanje?

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
gamex1423 kaže...

Gledam na redditu upozoravaju da na PS5 subredditu ima neki xbox lik koji userima sa tog reddita salje pm sa spoilerom kraja za forbviden west.

 

Zar to nije psihicka bolest, takvo ponasanje?

 Ima svega. Prica se da ima neka grupa koja ce radit review bomb za elden ring kad izađe... kaj rec uopce na to

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Horizon: Forbidden West

Dosao do dubljih vodenih povrsina....ovo je nevjerovatno koliko je to sve zapravo ogromno....podvodno groblje robota i izgubljene civilizacije....spektakl ❤

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
Santana kaže...
gamex1423 kaže...

Gledam na redditu upozoravaju da na PS5 subredditu ima neki xbox lik koji userima sa tog reddita salje pm sa spoilerom kraja za forbviden west.

 

Zar to nije psihicka bolest, takvo ponasanje?

 Ima svega. Prica se da ima neka grupa koja ce radit review bomb za elden ring kad izađe... kaj rec uopce na to

 Čemu bombati Elden Ring, igra izlazi za sve platforme nema tko šta biti ljubomoran.

7 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
BeLLicus kaže...
Santana kaže...
gamex1423 kaže...

Gledam na redditu upozoravaju da na PS5 subredditu ima neki xbox lik koji userima sa tog reddita salje pm sa spoilerom kraja za forbviden west.

 

Zar to nije psihicka bolest, takvo ponasanje?

 Ima svega. Prica se da ima neka grupa koja ce radit review bomb za elden ring kad izađe... kaj rec uopce na to

 Čemu bombati Elden Ring, igra izlazi za sve platforme nema tko šta biti ljubomoran.

 Internet je pun bolesnih ljudi. Pogleda sam onaj Dota serijal na Netflixu, i ekipa na dan izlaska 2. sezone (mislim da ima 8 epizoda po 20 min), u Twitch chatu nekog Dota turnira spoila kraj 

sry na offtopicu. Nadam se nabavit ps5 do izlaska Ragnaroka i onda odigrat to skupa sa HFW.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.2.2022 14:41 (Tututuru).
10 godina
odjavljen
offline
Re: Horizon: Forbidden West
Ne znam iskreno, ali previse je ljudi bez zivota, gorcine, ili im je predobro, pa im je dosadno. Opcenito sam skuzio i po Steam threadovima i drugim mjestima kako zadnjih par mjeseci dosta cesto se pojavljuje grupa ljudi koja ocajnicki zele da Elden Ring faila... Valjda su tiltani kaj FromSoftware radi tako dobre igre i u danasnjem modernom AAA gamingu i kaj je toliki hype i povjerenje u te developere. Elden Ring je jedina igra koju sam prednarucio unazad nekoliko godina. Sljedeca ce biti Ragnarok kad dobijemo datum izlaska. S razlogom je igra najvise wishlistana na Steamu, but some people just want to see the world burn...
PeTak
11 godina
offline
Horizon: Forbidden West

Ja obozavam SF i Fantasy i ovo sto se upravo sad desava u igri mi ju je profiliralo u najbolju SF pricu koju sam vidio u igrama....

Odusevljen na max ❤❤❤❤❤❤❤❤

Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Horizon: Forbidden West

evo par slicica iz igre. 

 

 

Mount Everest ain’t got shit on me ‘cus I’m on top of the world.
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
_itsmoriarty kaže...

evo par slicica iz igre. 

 

 

 Tu sam i ja stigao danas

13 godina
offline
Horizon: Forbidden West

Jel ima bikini armor i zašto ne?

To Each His Own.
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West

Ok ja sam stari igrač od spektruma plus do danas PS5 i igram skoro sve novije igre, ne gledam i ne marim na to koliko je igra dobila ocijenu i gdje.Moram reći da me već dugo žena nije vidjela ujutro da se ustajem u 10.30 a razlog tome je novi Horizon.Zadnja igra koja je bila u istom tonu je TLOS 2 ali ipak bi dignuo koplje gore za Horizon.Malo je igri koje te ovako vuku da igraš i ne staješ.Marvels zadnji mi je bio super igra ali ne ovako ko Hor.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice