Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.232
|
čitano: 1.327.044
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Xbox Series X

Meni je Series S super. Igram na 1080p monitoru i igre izgledaju lijepo. Kupio sam ga za 250€ s 3 mjeseca gamepassa. Kad se upgradeam na 4K tv kupit ću Series X.

Ogromna prednost Xboxa su first party igre. 2023. je bila odlična dok s druge strane PS nije ima skoro ništa. 2024. izgleda još bolje.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Svaka cast meni je XSS bio koma na 1080p monitoru. Zamuljane teksture, super niske interne rezolucije, itd. sve je bilo vidljivo na 1080p monitoru. Prebacio se na XSX i razlika je nebo i zemlja, uopce ne treba 4k TV da bi se vidjela razlika (a doma imam i LG C1).

Ako nista drugo na 1080p monitoru imas i benefit downsamplinga sa visih rezolucija (na XSX).
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2023 18:04 (greysaint0).
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
greysaint0 kaže...
Svaka cast meni je XSS bio koma na 1080p monitoru. Zamuljane teksture, super niske interne rezolucije, itd. sve je bilo vidljivo na 1080p monitoru. Prebacio se na XSX i razlika je nebo i zemlja, uopce ne treba 4k TV da bi se vidjela razlika (a doma imam i LG C1).

Ako nista drugo na 1080p monitoru imas i benefit downsamplinga sa visih rezolucija (na XSX).

 Koje igre su izgledale jako loše? Do sad sve što sam probao je izgledalo dobro.

3 godine
offline
Xbox Series X

Ništa ne izgleda loše pogotovo ne na 1080p monitoru , na televizorima većim od 55 incha bi se dalo pričati.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Pozz, da vas još malo smorim svojim neznanjem o xbox-u. Na kraju sam klincu uzeo XSS, to će mu biti dovoljno za početak, e sad otvorio sam novi outlook acc, regija UK, sad gledam game pass core na ovom linku(ako nesmijem linkati plz recite, brišem odmah). To je TR, vjerojatno Turska regija, e sad prije nego to kupim upalim VPN i stavim na Tursku, kupim 3 komada preko paypaly , pokrenem redmee.microsoft. com s upaljenim VPN na turskoj i ukucam sva 3, nakon toga se spojim na xbox.com s outlook acc i odem na na vjerojatno gamepass i tamo za 1$ aktiviram ultimate? Jesam to dobro pokopčao ili fulam negdje?

E i još jedno pitanje, s XSS će doći i ultimate pass, vjerojatno 1 mjesec, da li da to ukucam ili prvo ova 3 koda?

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2023 22:26 (Bacta).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Bacta kaže...

Pozz, da vas još malo smorim svojim neznanjem o xbox-u. Na kraju sam klincu uzeo XSS, to će mu biti dovoljno za početak, e sad otvorio sam novi outlook acc, regija UK, sad gledam game pass core na ovom linku(ako nesmijem linkati plz recite, brišem odmah). To je TR, vjerojatno Turska regija, e sad prije nego to kupim upalim VPN i stavim na Tursku, kupim 3 komada preko paypaly , pokrenem redmee.microsoft. com s upaljenim VPN na turskoj i ukucam sva 3, nakon toga se spojim na xbox.com s outlook acc i odem na na vjerojatno gamepass i tamo za 1$ aktiviram ultimate? Jesam to dobro pokopčao ili fulam negdje?

E i još jedno pitanje, s XSS će doći i ultimate pass, vjerojatno 1 mjesec, da li da to ukucam ili prvo ova 3 koda?

 Dobiješ 3 mjeseca ako je ovo izdanje. I onda za 3 mjeseca kupiš non stackable Ultimate za 3€, 1 mjesec. Nemoj gledati game pass core jer ima jako malo igara, Ultimate ima puno više.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

HM, znači taj core nije kao gold prije pa da ga pretvoriš u ultimate 36 mj u 24 ili nešto slični za 1 dolar?

9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Bacta kaže...

HM, znači taj core nije kao gold prije pa da ga pretvoriš u ultimate 36 mj u 24 ili nešto slični za 1 dolar?

 Aha, ti misliš napravti konverziju. E to ne znam. Ima ljudi koji to koriste pa će ti oni odgovoriti.

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
@Bacta
Prvo napuni Gold pretplatu, ili kako se po novom zove. Tek tad konvertiraš sa Ultimate pretplatom ovo što si prije ubacio.
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ak aktiviram Game Pass Ultimate na laptopu, bude mi vrijedilo kasnije za/na Series X?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Armor kaže...
Ak aktiviram Game Pass Ultimate na laptopu, bude mi vrijedilo kasnije za/na Series X?

 Ako je isti acc onda da.

12 godina
offline
Re: Xbox Series X
pqweasdyxc kaže...

 Koje igre su izgledale jako loše? Do sad sve što sam probao je izgledalo dobro.

Halo Infinite (60 FPS mode) - očajne teksture

Fortnite u 120 FPS-a izgleda kao da mi je netko bacio kantu masti na ekran, kasnije sam čitao da je interna rezolucija 540p pa je sve postalo jasno.

12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Evo da dam samo potvrdu da sam uspio preko VPN aktivirati BG3 za Nigeriju i dvije igre za Argentinu tako da ide to i dalje...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X

Koji si VPN koristio za Nigeriju?

“Kako želite da ljudi vama čine, tako činite i vi njima.” (Lk 6,31)
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.12.2023 12:31 (hrwoyem).
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ja sam GP kupil na cdkeys, imaju Božićnu akciju...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
Armor kaže...
Ja sam GP kupil na cdkeys, imaju Božićnu akciju...

 Što si uzeo, Gold EU 12 mjeseci + ...?

16 godina
offline
Re: Xbox Series X
Game pass Ultimate 2x 3mj.

Možda sam se zeznul, ali novi sam u tome.
Za Gold znam iz XBO dana, ali Game pass još nisam koristil.
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.12.2023 10:51 (Armor).
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Nigeria VPN sa google play.
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Nigeria VPN sa google play.
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Nigeria VPN sa google play.
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
Kak staviti Thumb Grips na gamepad?
Jednostavno nejde, dost jako pritisnem ali nije dosta.
Bojim se jače da ne strgam analog.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
DEEMon kaže...
Nigeria VPN sa google play.

 Znači Nigeria VPN? 

XBOX: RENZOR GT 01
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
Neda mi editirati post pa moram s novim.
Uspel sam staviti Thumb Grips - bitno je da se stisne odozgora ravno i onda sjedne...
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hoće Tekken 8 na game pass?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
S vremenom vjerojatno bude, ali ne očekujem ga tako brzo. Kladio bih se tek na 2025.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Odigrao Jusant sad preko produljenog vikenda. Fora je. Vizualno odlično, setting i world building zanimljiv. Penjanje kao core gameplay element funkcionira. Platformanje nije teško pa nema frustracije. Baš simpa cozy game za ovo razdoblje.

Izbacilo mi na konzoli xbox year in review, sitno iznad 400h provedeno na gamepassu u 2023. Money well spent. Ne očekujem ništa manje ni u 2024. pošto će mi PS5 većinom skupljati prašinu ubuduće.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox Series X

Jučer dobio mail od MS-a da će mi se Game Pass od sljedećeg mjeseca naplaćivati 209TRY umjesto 120.99TRY po VISA kartici :) ..I to samo par mjeseci nakon što su već digli za više od 100%.

 

"Game Pass Ultimate — ₺209, up 72.7% from the previous price of ₺120.99."

 

Nova cijena od 1.2024. za TR Game Pass Ultimate će biti 6 eura otprilike :) Što je još uvijek super povoljno naspram naše cijene, no velika razlika od izvornih 1.99 eura prošle godine.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X

Najbolje platiti godinu dana ili vise ako je moguce pa si odmah rezerviras nisku cijenu na dz+uze razdoblje.

7 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Evo samo da javim kako je prošlo konvertiranje Core passa u Ultimate.
Znači uzeo sam na cdkeys, 3 komada po 28€ za Tursku. Uspio sam ih kupiti preko Urban VPN-a, ali mi nije dao da ih upišem. Morao sam sinuti ExpressVPN za 12€ i s njim je bez problema učitao kodove. Napravio konverziju na xbox.com i sad sam do 17. 1. 2026. miran, uzmu na konverziju skoro 12 mjeseci.

 
5 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Prije pola godine je išlo max 13mjeseci produljenje za Turski ultimate, ne znam što se promijenilo.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice