Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.232
|
čitano: 1.327.808
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
sosta kaže...
moke1702 kaže...

Pozdrav, da li se ovaj game pass može koristiiti van Njemačke?

 Kad smo već kod toga, kakva je sad situacija, idu li mediamarkt i/ili saturn preko mailboxde?

I koliki bi bio shipping za series X?

 Naruci ga direktno s MS DE storea, stavis billing adresu u Njemackoj i shipping u HR je free

15 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Pozdrav, evo da se i ja pohvalim, danas sam uspješno kupio 3god turskog Live golda i izvršio konverziju u ultimate.

Koristio sam free Windscribe VPN za Tursku. Za regiju sam koristio UK. Sve placeno putem PayPala (vezanog na Revelout).

Ako nekome zatreba, našao sam listu ponuda sa kodovima za popust (koji rade) za kupnju Live golda (ja sam kupio od Eneba):

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-xbox-live-gold-cd-key-compare-prices/?editions=12months

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
zhar kaže...

Pozdrav, evo da se i ja pohvalim, danas sam uspješno kupio 3god turskog Live golda i izvršio konverziju u ultimate.

Koristio sam free Windscribe VPN za Tursku. Za regiju sam koristio UK. Sve placeno putem PayPala (vezanog na Revelout).

Ako nekome zatreba, našao sam listu ponuda sa kodovima za popust (koji rade) za kupnju Live golda (ja sam kupio od Eneba):

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-xbox-live-gold-cd-key-compare-prices/?editions=12months

 Pošto Xbox dolazi ovaj tjedan i trebat ću ga prvi put setupirati, da li sam dobro pogodio da ovo što si napisao funkcionira na ovaj način:

 

1. Kupim 3x12 mjeseci Live Gold na npr. Eneba. Ja bi trenutno birao opciju "Global" jer je najjeftinija.

2. Uključim VPN i postavim na bilo koju od podržanih zemalja (pošto je globalni kod).

3. Kod redeem-am na webu - xbox.com, moj account, redeem code.

4. Negdje na konzoli (pojma nemam gdje, još nije došla), konvertiram Live Gold u Ultimate.

 

Par pitanja:

 

1. Jel se Gold konvertira 1:1 u Ultimate ili u neku manju vrijednost?

2. Da li ako imam Irski account mogu na njemu redeemati kod iz bilo koje zemlje dokle god mi je VPN za tu zemlju uključen? Ili treba biti regija accounta=regija kod+VPN.

3. Ima li još neki preduvjet za tu Gold-Ultimate konverziju?

12 godina
offline
Re: Xbox Series X
High on life igra koja ce mi dugo ostati u pozitivnom sjecanju, veoma zabavna i humoristicna, bas me odusevila. Drago mi je da napokon xbox ima vrlo dobru ekskluzivu.
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
nike098 kaže...
High on life igra koja ce mi dugo ostati u pozitivnom sjecanju, veoma zabavna i humoristicna, bas me odusevila. Drago mi je da napokon xbox ima vrlo dobru ekskluzivu.

Jesi li odigrao na XsX,ako jesi kako se vrti?

Ja skinuo za Pc i klasika.....90fps...okrenem kameru par centimetara 45fps....ne kuzim vise sta je sa tim PC optimizacijama zadnjih godinu dana.

Ako je na XsX kako treba,skinut cu i odigrat na njemu.

Full mi se svidjela igra ovih prvih mozda pola sata.

12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Odigrao na xbox series x, sve 5 nista nigdi nija trzalo ili tako nesto
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.12.2022 20:01 (nike098).
16 mjeseci
neaktivan
offline
Xbox Series X

Tom Henderson je napisao na twitteru da je High on Life savrsen primjer da metacritic ne smije biti nikakvo mjerilo hoce li neka igra biti dobra ili ne

 

High on Life is the perfect example of why I don't look at Metacritic scores to determine if a game is good or not.

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Takve stranice su postale samo teren za console wars. Sonyjev tabor rusi Xboxovom igre i obrnuto. High on Life je brutalno uvrnut i svaki sekund se necem drugom smijem, a da ne pricam o detaljnosti levela i sto sitnica koje mozes vidjet, cut, procitat, pogledat.

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Nisam još završio ali zasada je igrica odlična , napokon nesta novo i zabavno jer većina naslova zadnjih godina sve slično,provjereno i kao iz istog kalupa . Uljepšani DLC-ovi koji prolaze kao nastavci , remejkovi , remasteri i sve vec puno puta viđeno . Osobno zadnjih par godina vise se zabavljam s manjim indi naslovima (Disco Elysium ,Hades,RimWorld,Outer Wilds..) nego s nekim megahitovima izuzev Elden Ringa. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Da, onaj intro sa divorce lawyerom je genijalan.

Scenarist igre je i autor crtića Rick & Morty, koji meni osobno nije zabavan.

Ali igra mi je skroz fora i humor mi je dobar. 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Xbox Series X
greysaint0 kaže...
zhar kaže...

Pozdrav, evo da se i ja pohvalim, danas sam uspješno kupio 3god turskog Live golda i izvršio konverziju u ultimate.

Koristio sam free Windscribe VPN za Tursku. Za regiju sam koristio UK. Sve placeno putem PayPala (vezanog na Revelout).

Ako nekome zatreba, našao sam listu ponuda sa kodovima za popust (koji rade) za kupnju Live golda (ja sam kupio od Eneba):

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-xbox-live-gold-cd-key-compare-prices/?editions=12months

 Pošto Xbox dolazi ovaj tjedan i trebat ću ga prvi put setupirati, da li sam dobro pogodio da ovo što si napisao funkcionira na ovaj način:

 

1. Kupim 3x12 mjeseci Live Gold na npr. Eneba. Ja bi trenutno birao opciju "Global" jer je najjeftinija.

2. Uključim VPN i postavim na bilo koju od podržanih zemalja (pošto je globalni kod).

3. Kod redeem-am na webu - xbox.com, moj account, redeem code.

4. Negdje na konzoli (pojma nemam gdje, još nije došla), konvertiram Live Gold u Ultimate.

 

Par pitanja:

 

1. Jel se Gold konvertira 1:1 u Ultimate ili u neku manju vrijednost?

2. Da li ako imam Irski account mogu na njemu redeemati kod iz bilo koje zemlje dokle god mi je VPN za tu zemlju uključen? Ili treba biti regija accounta=regija kod+VPN.

3. Ima li još neki preduvjet za tu Gold-Ultimate konverziju?

 Meni je i dalje Turska najjeftinija opcija ..

Komp mi je podesen na UK. Turski VPN preko one redeem microsoft stranice. Svih 3 x 12 golda .. Account ti mora biti novi ako zelis proci najjeftinije (hotmail npr).

Poslje toga postavis aplikaciju za Xbox na komp i tamo se spojis s accountom na kojeg si "uplatio" golde.. I tamo u aplikaciji imas mogucnost "promjene" golda u Ultimate za 1 funtu (ako ti je account podesen na UK). Za taj dio mislim da ne trebas biti spojen putem VPNa.

 

Upalis Xbox, spojis se s accountom preko kojeg si sve to obavio i uzivas u bezbroj odlicnih igrica (ako se ne varam, ja sam aplikaciju imao prije vec instaliranu i bio sam spojen na nju i prije nego sam postavio golde .. Al iskreno se ne sjecam tocno)

 

Ako mi što promaklo, neka me netko ispravi, al mislim da sam tim redosljedom sve napravio.

Za svaki slucaj eventualno mozes nakon stavljanja golda restartat komp .. I dok radis promjenu golda u ultimate imaj samo XBOX aplikaciju upaljenu (Firefox, Chrome, ostalo ugašeno).

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.12.2022 22:24 (Overflow1984).
14 godina
offline
Xbox Series X

9-Torg riješen. Sutra idemo dalje.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
greysaint0 kaže...
zhar kaže...

Pozdrav, evo da se i ja pohvalim, danas sam uspješno kupio 3god turskog Live golda i izvršio konverziju u ultimate.

Koristio sam free Windscribe VPN za Tursku. Za regiju sam koristio UK. Sve placeno putem PayPala (vezanog na Revelout).

Ako nekome zatreba, našao sam listu ponuda sa kodovima za popust (koji rade) za kupnju Live golda (ja sam kupio od Eneba):

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-xbox-live-gold-cd-key-compare-prices/?editions=12months

 Pošto Xbox dolazi ovaj tjedan i trebat ću ga prvi put setupirati, da li sam dobro pogodio da ovo što si napisao funkcionira na ovaj način:

 

1. Kupim 3x12 mjeseci Live Gold na npr. Eneba. Ja bi trenutno birao opciju "Global" jer je najjeftinija.

2. Uključim VPN i postavim na bilo koju od podržanih zemalja (pošto je globalni kod).

3. Kod redeem-am na webu - xbox.com, moj account, redeem code.

4. Negdje na konzoli (pojma nemam gdje, još nije došla), konvertiram Live Gold u Ultimate.

 

Par pitanja:

 

1. Jel se Gold konvertira 1:1 u Ultimate ili u neku manju vrijednost?

2. Da li ako imam Irski account mogu na njemu redeemati kod iz bilo koje zemlje dokle god mi je VPN za tu zemlju uključen? Ili treba biti regija accounta=regija kod+VPN.

3. Ima li još neki preduvjet za tu Gold-Ultimate konverziju?

 Meni je i dalje Turska najjeftinija opcija ..

Komp mi je podesen na UK. Turski VPN preko one redeem microsoft stranice. Svih 3 x 12 golda .. Account ti mora biti novi ako zelis proci najjeftinije (hotmail npr).

Poslje toga postavis aplikaciju za Xbox na komp i tamo se spojis s accountom na kojeg si "uplatio" golde.. I tamo u aplikaciji imas mogucnost "promjene" golda u Ultimate za 1 funtu (ako ti je account podesen na UK). Za taj dio mislim da ne trebas biti spojen putem VPNa.

 

Upalis Xbox, spojis se s accountom preko kojeg si sve to obavio i uzivas u bezbroj odlicnih igrica  (ako se ne varam, ja sam aplikaciju imao prije vec instaliranu i bio sam spojen na nju i prije nego sam postavio golde .. Al iskreno se ne sjecam tocno)

 

Ako mi što promaklo, neka me netko ispravi, al mislim da sam tim redosljedom sve napravio.

Za svaki slucaj eventualno mozes nakon stavljanja golda restartat komp .. I dok radis promjenu golda u ultimate imaj samo XBOX aplikaciju upaljenu (Firefox, Chrome, ostalo ugašeno).

Poruka je uređivana zadnji put jučer u 22:24 (Overflow1984).

 

Točno. Detaljan gudie je na stranici 74 ove teme - post od izzy007, slobodno baci pogled za svaki slučaj 

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.12.2022 15:39 (zhar).
16 godina
offline
Xbox Series X

Ljudi, jedno pitanjce..

Ak mislim prodat gamepass account, dal se da kak maknut, pod "manage you payment" pod transaction, stoji datum kupnje xbox game pass ultimate i na kraju je kojom karticom plaćeno i zadnja četiri broja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Neka cudna situacija...Trenutno imam pass ultimate koji istice za par sati, a u meduvremenu sam kupio gold live 1 god i postavio turski vpn i kada sam redemao pisalo je da kupljena pretplata treba biti iste regije kao i xbox store. Probao sam vise vpn tako da nije do toga, a neki kazu da trebam cekati da aktivna pretplata istekne pa onda redemati tako da cu vidjeti sutra. Ako i to nejde navodno je mic support dobar pa tamo reci da sam kupio krivu regiju pa da mi ukucaju. Nikada mi se ovo nije desilo na valjda 30plus redemanja, ali tek prvi put ponovo redemam pretplatu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Dr.Feel kaže...

Neka cudna situacija...Trenutno imam pass ultimate koji istice za par sati, a u meduvremenu sam kupio gold live 1 god i postavio turski vpn i kada sam redemao pisalo je da kupljena pretplata treba biti iste regije kao i xbox store. Probao sam vise vpn tako da nije do toga, a neki kazu da trebam cekati da aktivna pretplata istekne pa onda redemati tako da cu vidjeti sutra. Ako i to nejde navodno je mic support dobar pa tamo reci da sam kupio krivu regiju pa da mi ukucaju. Nikada mi se ovo nije desilo na valjda 30plus redemanja, ali tek prvi put ponovo redemam pretplatu.

 Čekaj da istekne.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Nečeš to rješit bez supporta.Meni je isto pisalo da sam kupio pretplatu za drugu regiju od one za koju želim uzet Ultimate Gamepass.
10 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Proslo je, trebalo je cekati da aktivna pretplata istekne.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Prešao High on Life.
Igra mi je bila super od početka do kraja. Baš pravo osvježenje u moru jednoličnih igara.
Ako dođete do kraja, nemojte brisati nakon odjavne špice. Malo prošvrljajte jer ima secret ending.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Meni je igra užas.
Prazna, bez sadrzaja a neprijatelji se doslovno spawnaju pred tobom. Napucavanje je bezveze, cisto rasipanje municije cak i na easy.
Svaka misija mi djeluje jednako, svaki boss na istu foru. Tu i tamo me nasmijala neka fora ali me vise smetalo besciljno pricanje. Nakon svake misije moram slušati blebetanje. Igra nema nikakvu dubinu niti vrijednost. Da rade nastavak bio bi cisti copy paste jer nemaju nikakvu bazu.
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Gogy7 kaže...
Meni je igra užas.
Prazna, bez sadrzaja a neprijatelji se doslovno spawnaju pred tobom. Napucavanje je bezveze, cisto rasipanje municije cak i na easy.
Svaka misija mi djeluje jednako, svaki boss na istu foru. Tu i tamo me nasmijala neka fora ali me vise smetalo besciljno pricanje. Nakon svake misije moram slušati blebetanje. Igra nema nikakvu dubinu niti vrijednost. Da rade nastavak bio bi cisti copy paste jer nemaju nikakvu bazu.

 Jedna od bolji igara ove godine.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Igra od samog početka daje do znanja da je parodija i zafrkancija.

Tako da nisam očekivao neke oskarovske dijaloge i duboke rpg mehanike.

Mene dosta asocira na Duke Nukem 3d.

 

Ima dosta pričanja, ali to je uglavnom prvi gun Kenny. Kasniji gunovi imaju drugačiji karakter i drugačiju spiku.

Bossevi nisu na istu foru, pogotovo predzadnji.

Nastavak će sigurno biti. To sugerira secret ending, ali i odlična Steam prodaja.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
3 godine
offline
Xbox Series X

Meni odlična igrica koja se na steamu, epicu super prodaje i igrači ju hvale što je najvažnije , samo stručni kritičari i znalci ju potkopavaju . Bas me obradovala jer je napokon izašla igra nešto malo drugačija i zanimljivija od ostalih "izlizanih" naslova.

  

Uvijek sam se "ravnao" po Steamu , nikakvi Metacritic ,Youtube ili kritičari mi nisu promijenili mišljenje za neku igru.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2022 16:53 (Sarevok).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xbox Series X

Ako unutar Fife 22 kupite Fifu 23, dobijete 70 posto popusta. Ispala je 24 eura, što je po meni solidno.

 

Znam da je bila fora nedavno s Kolumbijskim keyom za 10 eura manje, ali ga nažalost nema više. Mislim da je i ovo solidan deal ako vam je već kartica spojena, nema zezancije s VPN-om.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Pa ok, igra je zanimljiva ako vam je prva takva igra, mene jako podsjeća na Journey to savage planet. Ta igra je isto smiješna i zanimljiva ali tehnicki bolja igra.
High on life je tehnicki losa igra.
Upgradeovi su užas, strafe shooting je ukocen, ai protivnika ne postoji, bode me u oči to spavnanje protivnika.
Djeluje mi strasno lijeno, igra je mogla biti puno detaljnija i ispoliranija.
Svijet je prazan, svega par zagonetki.
Fart jokes nije humor, ajde sto oruzje priča, to je ok, svaki gun ima karakter ali ona prazna prica među likovima me ubila u pojam.
Saints Row je isto zabavna igra ali tehnicki je užas.
Portal i Journey to the Savage planet su tehnicki puno bolje igre ako trazite humor. Ok je igra kao takva, ali ima tu jako puno mjesta za napredak.
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Gogy7 kaže...
Pa ok, igra je zanimljiva ako vam je prva takva igra, mene jako podsjeća na Journey to savage planet. Ta igra je isto smiješna i zanimljiva ali tehnicki bolja igra.
High on life je tehnicki losa igra.
Upgradeovi su užas, strafe shooting je ukocen, ai protivnika ne postoji, bode me u oči to spavnanje protivnika.
Djeluje mi strasno lijeno, igra je mogla biti puno detaljnija i ispoliranija.
Svijet je prazan, svega par zagonetki.
Fart jokes nije humor, ajde sto oruzje priča, to je ok, svaki gun ima karakter ali ona prazna prica među likovima me ubila u pojam.
Saints Row je isto zabavna igra ali tehnicki je užas.
Portal i Journey to the Savage planet su tehnicki puno bolje igre ako trazite humor. Ok je igra kao takva, ali ima tu jako puno mjesta za napredak.

 Nije PS ekskluziva pa nije ni dobra, skužili smo. 

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...
Gogy7 kaže...
Pa ok, igra je zanimljiva ako vam je prva takva igra, mene jako podsjeća na Journey to savage planet. Ta igra je isto smiješna i zanimljiva ali tehnicki bolja igra.
High on life je tehnicki losa igra.
Upgradeovi su užas, strafe shooting je ukocen, ai protivnika ne postoji, bode me u oči to spavnanje protivnika.
Djeluje mi strasno lijeno, igra je mogla biti puno detaljnija i ispoliranija.
Svijet je prazan, svega par zagonetki.
Fart jokes nije humor, ajde sto oruzje priča, to je ok, svaki gun ima karakter ali ona prazna prica među likovima me ubila u pojam.
Saints Row je isto zabavna igra ali tehnicki je užas.
Portal i Journey to the Savage planet su tehnicki puno bolje igre ako trazite humor. Ok je igra kao takva, ali ima tu jako puno mjesta za napredak.

 Nije PS ekskluziva pa nije ni dobra, skužili smo. 

Ti si vise bolestan sa tim svojim fanbojizmom,rijetko vise tko normalan zeli uc u ovu temu i raspravljat jer ti i par tebi slicnih skacu i napadaju.

Treba ti dugacak odmor od foruma,da si razmislis malo o svom toksicnom antisocijalnom ponasanju.

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
x18x05x kaže...
Gogy7 kaže...
Pa ok, igra je zanimljiva ako vam je prva takva igra, mene jako podsjeća na Journey to savage planet. Ta igra je isto smiješna i zanimljiva ali tehnicki bolja igra.
High on life je tehnicki losa igra.
Upgradeovi su užas, strafe shooting je ukocen, ai protivnika ne postoji, bode me u oči to spavnanje protivnika.
Djeluje mi strasno lijeno, igra je mogla biti puno detaljnija i ispoliranija.
Svijet je prazan, svega par zagonetki.
Fart jokes nije humor, ajde sto oruzje priča, to je ok, svaki gun ima karakter ali ona prazna prica među likovima me ubila u pojam.
Saints Row je isto zabavna igra ali tehnicki je užas.
Portal i Journey to the Savage planet su tehnicki puno bolje igre ako trazite humor. Ok je igra kao takva, ali ima tu jako puno mjesta za napredak.

 Nije PS ekskluziva pa nije ni dobra, skužili smo. 

Ti si vise bolestan sa tim svojim fanbojizmom,rijetko vise tko normalan zeli uc u ovu temu i raspravljat jer ti i par tebi slicnih skacu i napadaju.

Treba ti dugacak odmor od foruma,da si razmislis malo o svom toksicnom antisocijalnom ponasanju.

 Baš ono, iskačem iz paštete i bum, fanbojizam. Pošto ne znaš o čemu pišeš bolje i nemoj. Vidi mu sliku, često zna seruckati. Logično je zaključiti. Skoro svima se sviđa igra ali njemu je baš sranje. Ja toksičan, nemoj tako. Duša od čovjeka, maajke mi.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...
MEGATAMA kaže...
x18x05x kaže...
Gogy7 kaže...
Pa ok, igra je zanimljiva ako vam je prva takva igra, mene jako podsjeća na Journey to savage planet. Ta igra je isto smiješna i zanimljiva ali tehnicki bolja igra.
High on life je tehnicki losa igra.
Upgradeovi su užas, strafe shooting je ukocen, ai protivnika ne postoji, bode me u oči to spavnanje protivnika.
Djeluje mi strasno lijeno, igra je mogla biti puno detaljnija i ispoliranija.
Svijet je prazan, svega par zagonetki.
Fart jokes nije humor, ajde sto oruzje priča, to je ok, svaki gun ima karakter ali ona prazna prica među likovima me ubila u pojam.
Saints Row je isto zabavna igra ali tehnicki je užas.
Portal i Journey to the Savage planet su tehnicki puno bolje igre ako trazite humor. Ok je igra kao takva, ali ima tu jako puno mjesta za napredak.

 Nije PS ekskluziva pa nije ni dobra, skužili smo. 

Ti si vise bolestan sa tim svojim fanbojizmom,rijetko vise tko normalan zeli uc u ovu temu i raspravljat jer ti i par tebi slicnih skacu i napadaju.

Treba ti dugacak odmor od foruma,da si razmislis malo o svom toksicnom antisocijalnom ponasanju.

 Baš ono, iskačem iz paštete i bum, fanbojizam. Pošto ne znaš o čemu pišeš bolje i nemoj. Vidi mu sliku, često zna seruckati. Logično je zaključiti. Skoro svima se sviđa igra ali njemu je baš sranje. Ja toksičan, nemoj tako. Duša od čovjeka, maajke mi.


On je iznio svoje misljenje i ima pravo na to,meni je igra izvrsna sa genijalnim humorom ali ga necu zato napadat.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice