Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.316.030
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Xbox Series X

Prodajem Sekiro, must play za fanove FS-a. Ajmo, počastite se. :)

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Sad sam stavio na download pa da vidim o čemu se tu radi.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xbox Series X

Koliko?

11 godina
offline
Xbox Series X

Gamepass je postao apsolutni drlog,da sin ne igra svoja sr.nja na XsX otkazao bih to smece.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...

Gamepass je postao apsolutni drlog,da sin ne igra svoja sr.nja na XsX otkazao bih to smece.

 Nemoj tako. Nije ni PS ništa bolji pa ga se ne naziva smećem.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...
MEGATAMA kaže...

Gamepass je postao apsolutni drlog,da sin ne igra svoja sr.nja na XsX otkazao bih to smece.

 Nemoj tako. Nije ni PS ništa bolji pa ga se ne naziva smećem.

 PS placam manje nego pass ultimate.

Ali da ni tamo ne dolazi nista pametno u onim mjesecnim igrama.

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Znam da je bait, ali zagrist ću.

Nedavno je došao NBA 2K22, uskoro će FIFA i BF2042 (znam da ne valja).
Weird West je fora i prešao sam ga, vidjet ću kakav je Trek to Yomi. Navodno i Ubisoft igre dolaze u nekoj skoroj budućnosti.
Ne brinem za Gamepass.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
6 godina
offline
Re: Xbox Series X

Trek to Yomi je bas fora, kratak, al fora. I možeš odigrati više puta jer ima par opcija tijekom gameplaya. Pretpostavljam da ima više mogućih završetaka (ne znam, samo jednom sam odigrao).

 

 

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Sniper elite 5 dolazi uskoro. Meni dovoljno da samo to opravda cijelu godinu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Trek to Yomi sam upalio i brzo shvatio da tu igru nebi nikad ni pomislio igrati da nije na Gamepassu i brzo izbrisao. Ne volim se forsirati nešto igrati samo zato što je dostupno na servisu. Igra je realno ispod prosjeka.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Xbox Series X

Ak kad krenu 1st party igre bit ce bolje.

Ceka se Forza 8, a prva od tig igara bit ce starfield

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox Series X

Meni mega,

 

Trenutno instalirane i igram:  No man Sky, Panzer Corps 2, TW:WH3, Spelunky 2, Slay The Spire, Halo: Infinite

Čakaju godišnji i ružno vrime: Yakuza 6 i Yakuza: Like a Dragon, Ascent, Tainted Grail, Crusader Kings III, WH 40K: Battlesector,...

 

 

Board Games Fanatic
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Šijet nisam znao da ima ck3 za xbox... jel tko igrao? Mislim jesu kontrole ok?
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Santana kaže...

Ak kad krenu 1st party igre bit ce bolje.

Ceka se Forza 8, a prva od tig igara bit ce starfield

Da,te obje zelim igrat.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

Hoće li Sniper elite 5 imat podršku za miša i tipkovnicu?

 

Volio bih to probat al ne znam kak bih nišanio s gljivom. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.5.2022 18:14 (listerstorm).
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Nemam pojma. Nadam se da neće biti preteško. Dosadašnje sam i ja igrao na PC-u. Doduše, četvorku sam igrao kao full stealth igru i bilo je baš zabavno. Nije baš zahtjevala posebnu preciznost, više dobar timing.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Sve igre možeš igrat sa tipkalom i glodavcem ukoliko to developer omogući.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

https://www.neogamr.net/xim-apex-review/

 

Razmišljam si uzet ovo gore ili neki slični adapter za miš i tipkovnicu. Ovaj je među najskupljima, ali i najboljima. 

 

Omogućuje igranje SVIH xbox igara (podržava i playstation3,4 i 5) na mišu i tipkovnici - znači čak i onih kojima to developeri nisu omogućili. 

 

Meni koji sam sve odigrao na PC-u (nikad dosad nisam imao konzolu), ovo izgleda vrlo dobro. 

 

PC mi je zastario, a za 4K gaming s novom kantom i monitorom trebao bih 20 tis. HRK.  

 

Ovako sam za pola cijene uzeo LG C1 OLED i xbox series x i sad igram ove igre koja nativno podržavaju tipkovnicu (HALO serijal koji nisam dosad igrao, Metro Exodus, Gears 5) + Forza Horizon 5 na gamepadu. 

 

No htio bih Doom i Doom Eternal na mišu i tipkovnici...pokušao sam s gamepadom ali ne ide...dobar je vjerojatno za RPG i vožnje/simulacije ali FPS mi nikako ne ide...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.5.2022 18:38 (listerstorm).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Znači Xbox ne moze snimati gameplay kao ps4 ili ps5?
Spojio sam USB NTFS formata, snimao, kad ono ili nema zvuka ili kasni zvuk par sekundi.
Probao sam sve moguće, nista nije pomoglo. Zar je moguće da im to ne radi kako spada? Srecom pa imam Elgato. Jel zna kao to popraviti?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
listerstorm kaže...

https://www.neogamr.net/xim-apex-review/

 

Razmišljam si uzet ovo gore ili neki slični adapter za miš i tipkovnicu. Ovaj je među najskupljima, ali i najboljima. 

 

Omogućuje igranje SVIH xbox igara (podržava i playstation3,4 i 5) na mišu i tipkovnici - znači čak i onih kojima to developeri nisu omogućili. 

 

Meni koji sam sve odigrao na PC-u (nikad dosad nisam imao konzolu), ovo izgleda vrlo dobro. 

 

PC mi je zastario, a za 4K gaming s novom kantom i monitorom trebao bih 20 tis. HRK.  

 

Ovako sam za pola cijene uzeo LG C1 OLED i xbox series x i sad igram ove igre koja nativno podržavaju tipkovnicu (HALO serijal koji nisam dosad igrao, Metro Exodus, Gears 5) + Forza Horizon 5 na gamepadu. 

 

No htio bih Doom i Doom Eternal na mišu i tipkovnici...pokušao sam s gamepadom ali ne ide...dobar je vjerojatno za RPG i vožnje/simulacije ali FPS mi nikako ne ide...

 Ajd ako kupiš napiši iskustva. Ni ja se ne planiram vraćati na PC, a ima tih par igara godišnje koje bi sigurno rađe igrao s mišem ukoliko radi normalno.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Santana kaže...

Ak kad krenu 1st party igre bit ce bolje.

Ceka se Forza 8, a prva od tig igara bit ce starfield

Nazalost i ovu godinu ce bit susa.

 

https://wccftech.com/bethesda-delays-both-starfield-and-redfall-to-first-half-of-2023/

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Jel ima netko Xbox Wireless Headset i kakva su iskustva? Iz nekog razloga PS headset mi ne radi kako spada kad ga spojim preko kontrolera na Xbox. Mikrofon radi loše i nitko me ne čuje. Pa se mislim uzeti Xbox headset.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xbox Series X

Siguran sam da ima x boljih rjesenja od tih "dedicated" itema, a koji su kompatibilni s xboxom.

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ne znam baš koliko bolje može do 100 eura. Pogotovo što su dedicated slušalice iznimno lake za korištenje na sistemu i to mi je ogromna prednost. Jednu tipku stisneš na slušalicama i konzola se pali i slušalice su u pogonu. A koliko vidim Xbox headset ima i bluetooth istovremeno dok za vezu sa Xboxom koristi nešto drugo tako da je to ogromna prednost jer mogu slušalice u isto vrijeme koristiti za Discord itd. Sumnjam da ću naći nešto bolje do 100 eura al eto za svaki slučaj čisto me zanima kakva su iskustva ako ih netko ima.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.5.2022 14:03 (antimadridista).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xbox Series X

Sounds legit :)

 

sta igras?

15 godina
offline
Xbox Series X

nisam znao da Xbox zna imati probleme s povremenim black screenom...

 

nasao sam na netu svasta od toga da konzola iz nekog razloga pali gasi HDR pa neki savjetuju da se smanji color depth itd... nisam jos nista od toga probao ali more ljudi se zali na to... nekima se cak skroz izgasi screen lol...

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
toxic kaže...

nisam znao da Xbox zna imati probleme s povremenim black screenom...

 

nasao sam na netu svasta od toga da konzola iz nekog razloga pali gasi HDR pa neki savjetuju da se smanji color depth itd... nisam jos nista od toga probao ali more ljudi se zali na to... nekima se cak skroz izgasi screen lol...

 Sa starim Xbox je znalo biti sranja, ove nove jako malo ili nikako.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
6 godina
offline
Xbox Series X

Dogodilo mi se u 2-3 navrata da je kao nestalo slike na series S.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
toxic kaže...

nisam znao da Xbox zna imati probleme s povremenim black screenom...

 

nasao sam na netu svasta od toga da konzola iz nekog razloga pali gasi HDR pa neki savjetuju da se smanji color depth itd... nisam jos nista od toga probao ali more ljudi se zali na to... nekima se cak skroz izgasi screen lol...

 Nisam još imao takvih problema. Što se tiče HDR-a, on se gasi kad izađeš iz igre jer Xbox sučelje nije u HDR-u. I onda svaki put kad pališ neku igru, HDR se iznova pali i gasi se kad izađeš iz igre u sučelje. To je jedino što sam primjetio, ali usred igre kad je HDR upaljen mi se nije nikad ugasio.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Vjerovali ili ne, nije vezano uz hdr vec vrr. Ako vam se pali i gasi ekran ugasite vrr. Tako je meni bilo. I ja sam mislio da je hdr ili game mode. Cim sam ugasio vrr rjesio se problem pa probajte.
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice