Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.232
|
čitano: 1.321.467
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Kako to da u Njemačkoj nisi našao novu u dućanu? Ovdje u Irskoj u svim dućanima dostupna na lageru već par mjeseci praktički.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...
Kako to da u Njemačkoj nisi našao novu u dućanu? Ovdje u Irskoj u svim dućanima dostupna na lageru već par mjeseci praktički.

 Bio sam u MediaMarkt i Saturn, nemaju. Imaš za upisat se i čekaš da te pozovu kad dođe. Online se čeka mjesec dana. Meni je to trebalo hitno, ovak sam lokalno uzeo. Da je bar svugdje tako kao tu.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...
antimadridista kaže...
Kako to da u Njemačkoj nisi našao novu u dućanu? Ovdje u Irskoj u svim dućanima dostupna na lageru već par mjeseci praktički.

 Bio sam u MediaMarkt i Saturn, nemaju. Imaš za upisat se i čekaš da te pozovu kad dođe. Online se čeka mjesec dana. Meni je to trebalo hitno, ovak sam lokalno uzeo. Da je bar svugdje tako kao tu.

Zasto ti je trebalo hitno?....

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...

Zasto ti je trebalo hitno?....

 Jer se čovjek hoće igrati...

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
MEGATAMA kaže...

Zasto ti je trebalo hitno?....

 Jer se čovjek hoće igrati...

Pa ima kao i ja Pc pa vjerujem i gamepass ultimate pa ako je smrtna hitnost...sve sa Xa ima i na PCu.

Drugi par carapa je sto mi bacamo tisuce eura na pc hardver pa igramo na konzolama 🤣🤣

11 godina
offline
Xbox Series X

Meni je osobno puno veći gušt zavaliti se u fotelju i igrati pred velikim ekranom nego se grčiti pred monitorom . Naravno da ću većinu strategija i pucačina igrati na PC-u radi miša ali ostale igre ću radije igrati na konzoli nego PC-u. Ali evo i konzola napreduju po tom pitanju , odlično su implementirali kontrole za Crusader Kings 3 i Diablo II Resurrected pa sam se s kompa prebacio na Xbox .

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Moze pojasnjenje 'save for later' funkcije u storeu...ako stavim igru koja je na popustu u 'save for later', da li ju kupujem za tu cijenu s popusta i kad popust prođe?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
Hexfire kaže...
MEGATAMA kaže...

Zasto ti je trebalo hitno?....

 Jer se čovjek hoće igrati...

Pa ima kao i ja Pc pa vjerujem i gamepass ultimate pa ako je smrtna hitnost...sve sa Xa ima i na PCu.

Drugi par carapa je sto mi bacamo tisuce eura na pc hardver pa igramo na konzolama 🤣🤣

 Ono kad nešto hoćeš taj tren. Znaš već..

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...
MEGATAMA kaže...
Hexfire kaže...
MEGATAMA kaže...

Zasto ti je trebalo hitno?....

 Jer se čovjek hoće igrati...

Pa ima kao i ja Pc pa vjerujem i gamepass ultimate pa ako je smrtna hitnost...sve sa Xa ima i na PCu.

Drugi par carapa je sto mi bacamo tisuce eura na pc hardver pa igramo na konzolama 🤣🤣

 Ono kad nešto hoćeš taj tren. Znaš već..

Nazalost znam....

 

14 godina
offline
Xbox Series X

Konzola jos drzi cijenu moze si i kupiti novu a ovu prodat dok nova dode. Ja sam prosle godine kupio za 550 Eura i prodao za 550 Eura nakon 3 mjeseca. U svakom slucaju je super konzola jedina su meni osobno glasne tipke na kontroleru neznam kako su to shebali. Xbox360 kontroler je bolji po tom pitanju

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
m77 kaže...
Moze pojasnjenje 'save for later' funkcije u storeu...ako stavim igru koja je na popustu u 'save for later', da li ju kupujem za tu cijenu s popusta i kad popust prođe?

 Koliko sam shvatio s Interneta, poanta toga je da spremiš nešto za kupnju kasnije. Npr. neku igru koja još nije dostupna za kupnju možeš dodati u save for later pa te valjda podsjeti kad bude dostupna za kupiti. Onako na prvu ne vidim neku veliku poantu u tome. Isto tako ne vjerujem da možeš naknadno kupiti sa popustom. Logika mi je da povuće cijenu koja je aktualna, ali ako isprobaš javi.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Uzmeš game pass za 1 euro (finta) na 1 mjesec.
Dan prije isteka isključiš internet na xbox-u.
Igre rade i dalje? Meni ubrzo ističe, a probao sam bez interneta i sve rade. Ako je tako ne bi bilo loše izigrati hrpu igara za one koje ne igraju online.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
mariclius kaže...
Uzmeš game pass za 1 euro (finta) na 1 mjesec.
Dan prije isteka isključiš internet na xbox-u.
Igre rade i dalje? Meni ubrzo ističe, a probao sam bez interneta i sve rade. Ako je tako ne bi bilo loše izigrati hrpu igara za one koje ne igraju online.

 Ali i dalje odbrojava gamepass.

9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Sniper Elite 5 dolazi na gamepass po izlasku igre. Jel igrao tko Sniper Elite igre? Koja je razlika u odnosu na Ghost Warrior igre?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ghost je jeftina kopija Sniper Elitea.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
Šta trenutno igrate?
Netko da razmijenimo usernameove pa nekad i odigramo multiplayer?
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Ako netko igra War Thunder Tier 2-3 avione, dodajte me. Ime: | marrk |

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.4.2022 22:59 (Mt00).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Koje bežične slušalice uzet za Xbox? Imao sam one njihove nove, nisu me dojmile. Previše stišću uši i glavu. 

Kakve su ove Steel Series 9X?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Stigao mi Series S danas, fora dizajn, kontroler mi je čudan i osjećam se kao totalni amater jer moram gledati u njega dok stišćem tipke, ui mi je puno bolji nego na ps5.
Uzeo FM22, igrao skoro 3h, lagano spotify u pozadini, uživancija čista.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
5 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Bolje da si uzeo Series X.Puno jača i bolja konzola.
Series S je već sad dosta zaostao.
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ma ne treba mi, imam trenutno i PS5.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
8 godina
online
Re: Xbox Series X
MSXhunT3R kaže...
Bolje da si uzeo Series X.Puno jača i bolja konzola.
Series S je već sad dosta zaostao.

 Series S + fhd TV + gamepass - za te novce nema boljeg izbora.

 

Pogotovo ako ima i ps5 ili ps4 pro.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.4.2022 13:45 (Nuclear_Phoenix).
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Iznenadilo me kako Witcher 3 izgleda na Series X. Vrti Xbox One X verziju i u performance modu radi super, a rezolucija je i dalje dosta visoka. Uz sve to ima i HDR podršku tako da na OLEDu izgleda jebeno za igru staru 7 godina. Mislio sam čekati next gen upgrade jer ssm mislio da igra izgleda loše i nisam ni znao da već radi u 60 fpsa, ali eto mislim da ću već odigrati.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...
Iznenadilo me kako Witcher 3 izgleda na Series X. Vrti Xbox One X verziju i u performance modu radi super, a rezolucija je i dalje dosta visoka. Uz sve to ima i HDR podršku tako da na OLEDu izgleda jebeno za igru staru 7 godina. Mislio sam čekati next gen upgrade jer ssm mislio da igra izgleda loše i nisam ni znao da već radi u 60 fpsa, ali eto mislim da ću već odigrati.

Da dok PC verzija nema HDR,barem nije imala zadnji put kad sam ju pokrenuo.

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Prešao Weird West. Fora je igra. Grafički stil i gameplay su jako dobri.

Na Gamepass došli Bugsnax i NBA 2K22.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Isprobao bih NBA al me odbija 125 GB download.
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ah, kako i ne bi uz t-sljam i njihov 200gb fair usage...



Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2022 9:27 (Apachy).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Ako do sada nisi nikad igrao NBA 2K, svakako isprobaj.

Ako jesi, onda znaš što te čeka. Svake godine je to manje više ista igra, kao i FIFA.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Mene kod NBA užasno iritira koliko su neresponzivne kontrole. Imam osjećaj da svaki pritisak tipke reagira duplo sporije nego u drugim igrama i to nisu u stanju popraviti godinama. O FIFA-i se može svašta reći, ali igra bar radi fluidno i moguće je igrati online. NBA 2k je meni osobno nemoguće igrati online. Kontrole imaju ogroman delay čak i u offline modu a kamoli u online.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Iako imamo VRR day one na XsX ispada da rijetko u kojoj igri uistinu radi,ja znam da ne radi u Forza Horizon 5 i nije radio u Halo Infinite kad sam ga igrao prije...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice