Xbox One izdvojena tema

poruka: 1.758
|
čitano: 542.323
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Xbox One
Da, ali samo si dodao paypal account, nisi putem njega plaćao. Ugasi VPN pa plati onda, trebalo bi raditi.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
Hexfire kaže...
Da, ali samo si dodao paypal account, nisi putem njega plaćao. Ugasi VPN pa plati onda, trebalo bi raditi.

 Ne znam šta im se događa, ali sam rješio sa Gift Card-om. Otišao sam na amazon i kupio gift card, redeemao kod i nadogradio na GPU ... sad imam Ultimate do 01.09.2020 

Hasta La Victoria Siempre
4 godine
neaktivan
offline
Xbox One

Pozdrav ljudi!

 

Čitam komentare ovdje i imam par pitanja. Ispričavam se što sam noob za ovo, ali sam većinu života proveo na PS-u (PS1, PS2 i PS3) i nikada nisam koristio Xbox, pa imam par pitanja. Namjeravam uzeti Xbox One X sa Game Pass Ultimate i EA Access. Imam već Microsoft account sa Windowsima i Officeom, ali je hrvatski račun. Mogu li promijeniti državu na tom accu ili moram raditi potpuno novi račun? Ili je samo bitno koja država je stavljena na Xboxu?

 

Onda nakon toga (ako sam dobro skužio), bilo bi najbolje uzeti ovaj brazilski Gold te potom aktivirati akciju Game Pass Ultimate za 1$ koja će mi tada zamijeniti Live Gold sa Ultimateom za vrijeme trajanja Golda (max. 3 godine). To radim preko Xbox Storea ili? Mogu li plaćati Visa PBZ karticom ako izmislim UK adresu? I kako najbolje/najlakše kupiti pretplatu za EA Access onda?

 

Ispričavam se na svim ovim pitanjima, ali sam stvarno baksuz što se tiče Xboxa. Hvala vam. :)

English, motherf*cker! Do you speak it?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox One
JulesWinnfield kaže...

Pozdrav ljudi!

 

Čitam komentare ovdje i imam par pitanja. Ispričavam se što sam noob za ovo, ali sam većinu života proveo na PS-u (PS1, PS2 i PS3) i nikada nisam koristio Xbox, pa imam par pitanja. Namjeravam uzeti Xbox One X sa Game Pass Ultimate i EA Access. Imam već Microsoft account sa Windowsima i Officeom, ali je hrvatski račun. Mogu li promijeniti državu na tom accu ili moram raditi potpuno novi račun? Ili je samo bitno koja država je stavljena na Xboxu?

 

Onda nakon toga (ako sam dobro skužio), bilo bi najbolje uzeti ovaj brazilski Gold te potom aktivirati akciju Game Pass Ultimate za 1$ koja će mi tada zamijeniti Live Gold sa Ultimateom za vrijeme trajanja Golda (max. 3 godine). To radim preko Xbox Storea ili? Mogu li plaćati Visa PBZ karticom ako izmislim UK adresu? I kako najbolje/najlakše kupiti pretplatu za EA Access onda?

 

Ispričavam se na svim ovim pitanjima, ali sam stvarno baksuz što se tiče Xboxa. Hvala vam. :)

 brazilski gold kupis na drugoj stranivi a na svoj ACC samo upises broj. znaci nista netrebas kupovati preko xbox stora. samo naravno kada ides aktivirati gold ukljuci vpn i stavi da si u brazilu. to radis sve preko kompa.

4 godine
neaktivan
offline
Xbox One

Super, hvala! Znači bitno je da mi je VPN stavljen na Brazil, nebitno što mi je Microsoft account iz Hrvatske? A kako kada kupujem igre preko Storea ili taj EA Access?

English, motherf*cker! Do you speak it?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox One
JulesWinnfield kaže...

Super, hvala! Znači bitno je da mi je VPN stavljen na Brazil, nebitno što mi je Microsoft account iz Hrvatske? A kako kada kupujem igre preko Storea ili taj EA Access?

 pa mislim da nema veze za acc iz HR.

bitno ti je odraditi ovo sa vpn.

sa stora kupujem preko kartice (mislim da pbz ide bez problema).

btw zasto ne napravis novi acc sa novom mail adresom

4 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox One

Jer ne znam trebam li. Zato sam i pitao gore je li potrebno raditi novi acc. Dakle, treba onda? Koju državu bi bilo najbolje staviti?

English, motherf*cker! Do you speak it?
13 godina
offline
Re: Xbox One
Ne treba novi account, ja sam kupio na svom M'soft računu starom 100 godina. Niš te ne košta napraviti novi ako želiš, ali nije potrebno. Samo trebaš VPN za Brazil ili za gdje već kupiš key.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox One

Odlično, hvala ti! A kada namještavam konzolu, je li za državu trebam staviti tipa UK? Jer planiram kupovati igre sa Storea. Ili je potrebno samo u načinu plačanja staviti UK adresu?

English, motherf*cker! Do you speak it?
12 godina
offline
Re: Xbox One
JulesWinnfield kaže...

Odlično, hvala ti! A kada namještavam konzolu, je li za državu trebam staviti tipa UK? Jer planiram kupovati igre sa Storea. Ili je potrebno samo u načinu plačanja staviti UK adresu?

 da,stavi su uk i nadi na netu neku adresu i to je to

12 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Ja imam acc sa US adresom, Gold sam aktivirao preko Brazila (tunelbear VPN) i stavio sam automatsku obnovu i dobio sam 1 misec gratis. Na amazonu kupim bon koji redeem-am na xbox.com i sa njim možeš kupiti igre, EA Access, nadograditi Gold na Game Pass Ultimate. Na cdkeys sam uzeo 2x12m (+1mj za svaki kod) golda za 420kn i za 1$ nadogradio na GPU ... sad imam GPU do 09/2022

Hasta La Victoria Siempre
Moj PC  
1 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox One
Pozdrav ljudi.
Zna li tko kako pravilno povezati xbox one x s tv q900r i soundbarom hr90r da bi imao dolby atmos?
Naime tv ne podržava dolby atmos.
Trenutno je tv povezan hdmi arc sa soundbarom, a xbox u hdmi tv-a i atmos ne radi.
Pokušao sam xbox povezati s soundbarom, ali onda ga tv ne registrira.
Trebam li xbox povezati i sa tv i sa soundbarom preko 2 hdmi? 🤔
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xbox One
Kupio brazilski gold na g2a, instalirao tunnelbear na mob i sad stalno dobijam ovu poruku:
Change your Microsoft Store region
You currently have a subscription from a different region. If it still doesn't work, please contact customer support.
Change your Microsoft Store region You currently have a subscription from a different region. If it still doesn't work, please contact customer support.
PUR-ConversionBlockedCurrencyCountryMismatch
0W5llwF2h0a6Dc6o.1.0.5.8
2020/06/25 - 22:00:50 UTC
Jel moguce kako rijesiti ovo, nije valjda da necu moci aktivirat jer sam jucer uzeo ea access na mjesec dana bas na konzoli a ona je na uk regiji
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Pozdrav ekipa evo i ja sam novi na Xboxu takodjer presao s PS3 i PS4 na xbox gledam sad ove vase poruke i skuzio sam ovo za brazil i VPN ubiti ima na youtubeu kako i sta 

 

ono sto mene zanima kakva ja razlika izmedju game pass i gold..... ako sam dobro skuzio gold mi treba za igrat online al meni to netreba, hocu samo igirce pa dali mi netko to moze objasnit, i da na app na mobu sam vidio da je u game pass Foza 4, nba20, red dead redemption2, wicher, dayz, wicher, dirt 4 .... to je sve ako uzem pass? a koje igrice imam na gold isto sve te ili to nekuzim??

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox One
montecristo024 kaže...

Pozdrav ekipa evo i ja sam novi na Xboxu takodjer presao s PS3 i PS4 na xbox gledam sad ove vase poruke i skuzio sam ovo za brazil i VPN ubiti ima na youtubeu kako i sta 

 

ono sto mene zanima kakva ja razlika izmedju game pass i gold..... ako sam dobro skuzio gold mi treba za igrat online al meni to netreba, hocu samo igirce pa dali mi netko to moze objasnit, i da na app na mobu sam vidio da je u game pass Foza 4, nba20, red dead redemption2, wicher, dayz, wicher, dirt 4 .... to je sve ako uzem pass? a koje igrice imam na gold isto sve te ili to nekuzim??

 Konzola bez Gold-a ili PS Plus-a nema smisla. Za tebe je PC.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Xbox One
montecristo024 kaže...

Pozdrav ekipa evo i ja sam novi na Xboxu takodjer presao s PS3 i PS4 na xbox gledam sad ove vase poruke i skuzio sam ovo za brazil i VPN ubiti ima na youtubeu kako i sta 

 

ono sto mene zanima kakva ja razlika izmedju game pass i gold..... ako sam dobro skuzio gold mi treba za igrat online al meni to netreba, hocu samo igirce pa dali mi netko to moze objasnit, i da na app na mobu sam vidio da je u game pass Foza 4, nba20, red dead redemption2, wicher, dayz, wicher, dirt 4 .... to je sve ako uzem pass? a koje igrice imam na gold isto sve te ili to nekuzim??

 Gamepass je servis koji ti daje pristup 100+ igara i dok god ti je aktivan imaš pristup igrama. Ali igre se svaki mjesec dodaju i miču sa usluge. Pretplata na Xbox live gold ti omogućava igranje multiplayera i daje 2-3 besplatne igre svaki mjesec koje su tvoje dok god ti je gold aktivan. 

 

U suštini Gold ti je isto kao i PS+, a gamepass puno bolja verzija PS now.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
E hvala to sam trazio :D
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
x18x05x kaže...
montecristo024 kaže...

Pozdrav ekipa evo i ja sam novi na Xboxu takodjer presao s PS3 i PS4 na xbox gledam sad ove vase poruke i skuzio sam ovo za brazil i VPN ubiti ima na youtubeu kako i sta 

 

ono sto mene zanima kakva ja razlika izmedju game pass i gold..... ako sam dobro skuzio gold mi treba za igrat online al meni to netreba, hocu samo igirce pa dali mi netko to moze objasnit, i da na app na mobu sam vidio da je u game pass Foza 4, nba20, red dead redemption2, wicher, dayz, wicher, dirt 4 .... to je sve ako uzem pass? a koje igrice imam na gold isto sve te ili to nekuzim??

 Konzola bez Gold-a ili PS Plus-a nema smisla. Za tebe je PC.

 prijatelju nadji mi pc za 1000kn (tj za 900kn koliko sam platio xbox) na kojem mogu igrat GS Breakpoint i sl i prelazim na PC :D

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
Hexfire kaže...
montecristo024 kaže...

Pozdrav ekipa evo i ja sam novi na Xboxu takodjer presao s PS3 i PS4 na xbox gledam sad ove vase poruke i skuzio sam ovo za brazil i VPN ubiti ima na youtubeu kako i sta 

 

ono sto mene zanima kakva ja razlika izmedju game pass i gold..... ako sam dobro skuzio gold mi treba za igrat online al meni to netreba, hocu samo igirce pa dali mi netko to moze objasnit, i da na app na mobu sam vidio da je u game pass Foza 4, nba20, red dead redemption2, wicher, dayz, wicher, dirt 4 .... to je sve ako uzem pass? a koje igrice imam na gold isto sve te ili to nekuzim??

 Gamepass je servis koji ti daje pristup 100+ igara i dok god ti je aktivan imaš pristup igrama. Ali igre se svaki mjesec dodaju i miču sa usluge. Pretplata na Xbox live gold ti omogućava igranje multiplayera i daje 2-3 besplatne igre svaki mjesec koje su tvoje dok god ti je gold aktivan. 

 

U suštini Gold ti je isto kao i PS+, a gamepass puno bolja verzija PS now.

 e al cek igre koje se dobiju na gold nisu iste kao i na game pass?

 

i samo moze potvrda dali trenuto jesu sve one igre na passu (Foza 4, nba20, red dead redemption2, wicher, dayz, wicher, dirt 4)  

 

i jos pitanje sad npr nba2k20 je na passu i ja je skinem ako je oni maknu s passa ja je i dalje imam??

8 godina
neaktivan
offline
Xbox One

i ekipa znaci i ovo prolazi 

 

 

u sustini sto lik kaze ako imam aktiviran gold recimo 6 ili 12mj ako uzmem pass za 1$ upgradetat ce mi gold u ULTIMATE PASS?

 

 

kupim prvo ovo https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-brazil za 220kn i onda uzemem za 1$ ultimate i imam 12 mj i pass i gold :D 

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox One
Prolazi, ja sam si odmah uzeo maksimalne 3 godine i sad prolazim kroz katalog.

Jednom kad se igra makne s gamepassa ne možeš ju više igrati. Eventualno ako ju opet vrate. Uglavnom su barem godinu dana igre gore pa ima vremena za odigrati što te zanima.

Vidi si na webu popis trenutnih igara. RDR2 je sigurno, Witcher 3 mislim da je, ali bez ekspanzija ako se ne varam. Svaki mjesec dodaju par novih igara, a par ih miču. I to možeš vidjeti na webu pa se unaprijed pripremiš.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
Hexfire kaže...
Prolazi, ja sam si odmah uzeo maksimalne 3 godine i sad prolazim kroz katalog.

Jednom kad se igra makne s gamepassa ne možeš ju više igrati. Eventualno ako ju opet vrate. Uglavnom su barem godinu dana igre gore pa ima vremena za odigrati što te zanima.

Vidi si na webu popis trenutnih igara. RDR2 je sigurno, Witcher 3 mislim da je, ali bez ekspanzija ako se ne varam. Svaki mjesec dodaju par novih igara, a par ih miču. I to možeš vidjeti na webu pa se unaprijed pripremiš.

 Ma odlicnoo hvala ti puno vcs rijesavam to obavezno :D 

8 godina
neaktivan
offline
Xbox One

e sad trebam pomoc.... rijesio ovaj cod preko brazila i naredio sve s adresom imam 12mj golda hvala ekipaaa

 

ali kako sad kupit UGP za 1dolar jer sam isao preko xbox stranice i pita me u kojem storu zelim bit kazem recimo UK i kad idem na naplatu moram napisat adresu u UK na podatke kartice i ja sam napisao nesto ali to se nepodudara s mojom adesom na bankovnoj kartici i nece da prodje (koristim Revolut karticu)

 

 

probao i preko paypal i zbaci mi 

You currently have a subscription from a different region. If it still doesn't work, please contact customer support.
Change your Microsoft Store region You currently have a subscription from a different region. If it still doesn't work, please contact customer support.
PUR-ConversionBlockedCurrencyCountryMismatch
J5ogIJmGqkG59ojd.0.0.19.9
2020/07/10 - 15:59:13 UTC
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.7.2020 17:59 (montecristo024).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox One

Pozdrav,

imam dva xbox - 1 sa cd playerom drugi bez. trenutno su na razlicitim lokacijama.

Ono sto me zanima, imam igrice na cd-u.kako i na koji nacin, ako je uopce moguce, da se snime na ovaj xbox bez cd-a,koji ima samo hdd u sebi ?

Pa ako netko zna na koji nacin to napraviti,da se moze igrati na njemu

 

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox One

Jedonstavno - ne može.

13 godina
offline
Re: Xbox One
Pretpostavljam da bi se instalacija i mogla odraditi nekakvim metodama tipa externi disk ili swap unutarnjeg diska, ali problem je pokrenuti igru s diska da bi mogao igrati :).
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox One

bila je neka prica kad je izasao all digitall model da ces moci "digitalizirati" diskove, ali nema spomena vise...  ja npr. obozavam FH i problem mi je prvi dio koji imam na disku... :) ...rado bi ga digitalizirao

15 godina
offline
Xbox One

a i mislio si... nisam uopce razmisljao dok sam kupovao :facepalm:

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Xbox One

Jel zna tko jel se moze jos upgrade-at na Ultimate GamePass sa forom 3x 12mj Brazilski XBL + 1 mjesec GPU ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice