Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 29.694
|
čitano: 8.200.063
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kad sam pokrenuo ovu raspravu namjerno nisam spominjao PC, vec sam PS5 uspoređivao da drugim generacijama PS-a i drugim konzolama.
PC je kategorija za sebe. I naravno da ce PC uvijek biti u prednosti. Jedino gdje su konzole u nesto boljem polozaju su cijena i plug-and-play.
 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee, reći da je Switch 2 pokazao puno više u godinu dana od PS5 u 6 godina je debelo pretjerano.

Sve Mario i Zelda igre su odlične, ali ako ti se ne sviđaju cartoonish igre onda ti je prostor na SW2 jako skučen. Ok, ima SW i ne-ekskluzive, ali one puno bolje izgledaju i rade na PS-u.

Ako usporedujes razlike između SW1 i SW2 s onima između PS4 i PS5, onda bi tu i dalje dao prednost PS-u jer dualsense kontroler je omogucio skroz neke nove stvari i mehanike. Postoji puno igara koje su to jako dobro iskoristile. Na SW2 je malo stvari koje ranije nismo vidjeli.
 
3 0 hvala 1
17 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Majesty kaže...
Cansee, reći da je Switch 2 pokazao puno više u godinu dana od PS5 u 6 godina je debelo pretjerano.

Sve Mario i Zelda igre su odlične, ali ako ti se ne sviđaju cartoonish igre onda ti je prostor na SW2 jako skučen. Ok, ima SW i ne-ekskluzive, ali one puno bolje izgledaju i rade na PS-u.

Ako usporedujes razlike između SW1 i SW2 s onima između PS4 i PS5, onda bi tu i dalje dao prednost PS-u jer dualsense kontroler je omogucio skroz neke nove stvari i mehanike. Postoji puno igara koje su to jako dobro iskoristile. Na SW2 je malo stvari koje ranije nismo vidjeli.

 

Ako se nekom ne sviđaju cartoonish igre onda Nintendo nije za njih.

 

Cartoonish igre su dugotrajnije i bezvremenske za razliku od fotorealističnih igara. I za 10-15 godina će biti podjednako dobre. A fotorealistične igre će već brzo biti zastarjele, pogotovo ako je fotorealizam jedino što nude (što često bude slučaj).

Nintendo igre su također i otpornije na vrijeme jer Nintendo općenito izbjegava bilo kakve direktne suvremene društvene ili političke teme (ne samo LGBTQ, nego i politike, ratove, religiju i sl.). Njihove igre su uglavnom "neutralne" po tom pitanju i dobro stare jer im je gameplay zabavan bez obzira na trendove, a kontrole i dizajn su čisti i jednostavni.

 

Iako Switch2 vrti Star Wars Outlaws ne bih nikome savjetovao da to odigra na toj platformi, isto tako i Cyberpunk.

 

Sve konzole su dovoljno dobre inače ne bi postojale, isto tako je i PC vrhunska gaming platforma. Ne postoji nikakav zakon da svatko mora imati samo jedan gaming uređaj, pa tako neka si svatko odluči što je najbolje za njega. I to je to.

Na kraju krajeva, stvar je u parama, kao i u svemu ostalom.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pitanjce za "indijce", di nabavljate u zadnje vrijeme ps wallet kodove? vec tjednima nema na amazon.in nista. ima neka nova provjerena metoda?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Gamepad koji je došao uz Ps5 dobio drift,gamepad koji sam naknadno kupio dobio drift,gamepad koji je došao uz Ps5 Pro dobio drift.

Poslali ga ovi iz Mediamarkta na popravak i čekao 3 tjedna da ga poprave,prije su samo zamjenili za novi... očito promjenili praksu.

Pro gamepad za prvi Switch koji sam kupio 2017 dobio drift prije godinu dana,uzeo Pro2 za NS2 pa ćemo vidjeti....jedino se još drži bez drifta Xbox gamepad za PC i ovaj što je došao uz Series X.

Po tome Xboxov ispada najkvalitetniji a Sonyev daleko najgori.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam već na četvrtom, a ne igram ni približno ko prije, controler na četvorki mi je izdržao 7 godina bez beda.
Moj PC  
0 0 hvala 0
17 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Gamepad koji je došao uz Ps5 dobio drift,gamepad koji sam naknadno kupio dobio drift,gamepad koji je došao uz Ps5 Pro dobio drift.

Poslali ga ovi iz Mediamarkta na popravak i čekao 3 tjedna da ga poprave,prije su samo zamjenili za novi... očito promjenili praksu.

Pro gamepad za prvi Switch koji sam kupio 2017 dobio drift prije godinu dana,uzeo Pro2 za NS2 pa ćemo vidjeti....jedino se još drži bez drifta Xbox gamepad za PC i ovaj što je došao uz Series X.

Po tome Xboxov ispada najkvalitetniji a Sonyev daleko najgori.

 

Da, Xbox kontroleri su top što se tiče toga.

Ni na jednom nemam drift, a stari su 7 godina bar.

Ali zato mi se na jednom "lijepi" desni trigger kad igram forzu, pustim gas i osjeti se da mehanički sporije otpušta, pogotovo kad si na max throttleu dulje vremena.

 

Vidjet ćemo kakav će mi biti Steam Controller, on bi trebao biti imun na drift.

17 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Od 4 kontrolera ostao mi jedan full ispravan. Na dva drift a na jednom baterija šteka.

Sad sam jedan rastavio i riješio drift ali nemam više onog WD spreja za čišćenje pa kad ga kupim i drugi ću.

Zna li netko gdje se kod nas može kupiti baterija po ok cijeni. Vidim na nabavi za 33€ a novi kontroler u Mulleru šezdesetak eura. Pa ono ...
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.6.2026 17:43 (Gajotres).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Lp, ima li tko rjesenje ili savjet do cega moze biti da kada idem upaliti bilo koju igricu . Uđe mi u igru i kada treba kliknutk X to start game ili tako nešto (znaci odma cim se očita igra) , kao da se sve zamrzne i neda mi kliknuti nista. Ps button kada kliknem vrati me uredno na home screen i tu normalno vrtim. Napravio sam factory reset Psa i opet sve isto 

Hvala unaprijed 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Drift popravim sam novim TMR stickovima.
17 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MaciStyle kaže...

Lp, ima li tko rjesenje ili savjet do cega moze biti da kada idem upaliti bilo koju igricu . Uđe mi u igru i kada treba kliknutk X to start game ili tako nešto (znaci odma cim se očita igra) , kao da se sve zamrzne i neda mi kliknuti nista. Ps button kada kliknem vrati me uredno na home screen i tu normalno vrtim. Napravio sam factory reset Psa i opet sve isto 

Hvala unaprijed 

Jesi probao s drugim controlerom? 

18 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MaciStyle kaže...

Lp, ima li tko rjesenje ili savjet do cega moze biti da kada idem upaliti bilo koju igricu . Uđe mi u igru i kada treba kliknutk X to start game ili tako nešto (znaci odma cim se očita igra) , kao da se sve zamrzne i neda mi kliknuti nista. Ps button kada kliknem vrati me uredno na home screen i tu normalno vrtim. Napravio sam factory reset Psa i opet sve isto 

Hvala unaprijed 

 Sa reddita, možda ti pomogne:

I wasn't able to even get past the Marvel logo in Miles Morales from day 1 until I caught a random comment here yesterday about putting the game in performance mode. So I went to the system settings (Settings>Save Data and Game/App Setting> Game Presets.) and setup performance as the standard way to start games and immediately I was able to play Miles Morales.

Also if you run into an issue with the in game challenges being non interactable. You can start them from the game cards by pushing the PS button on the controller.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Svasta... Hvala na savjetima na kraju sam samo resetirao iglicom joystick od zada kroz onu rupicu i proradilo je...

 
0 0 hvala 0
17 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MaciStyle kaže...

Svasta... Hvala na savjetima na kraju sam samo resetirao iglicom joystick od zada kroz onu rupicu i proradilo je...

Sad provjeri jel ti radi nakon gašenja konzole i klontrolera?

 

Evo copy pastea odgovora, pošto nakond čiščenja kontrolera su mi bili pinovi od mikrofona kratko spojeni. Kontroler radi na PC-u, SteamdDecku, na PS5 ali u meniu ali ćim upalim igru ne želi. Rest kontrolera pomogne. 

 

Kada je konektor oštećen, kontroler prilikom paljenja dobiva krive vrijednosti otpora (kratki spoj ili prekid kontinuiteta). To zbuni procesor kontrolera, pa on krivo mapira analogne i digitalne signale (zato ti neke tipke ne rade u igrama, dok u meniju rade jer meni koristi jednostavnije "digitalne" naredbe, a igre traže punu funkcionalnost).

 

Resetiranjem kontrolera zapravo prisilno "očistiš" privremenu memoriju i zaobiđeš grešku, ali čim ugasiš konzolu, kontroler pri ponovnom paljenju opet radi hardverski samotest (self-test), vidi kvar i problem se vraća.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2026 7:13 (Gajotres).
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...
MaciStyle kaže...

Svasta... Hvala na savjetima na kraju sam samo resetirao iglicom joystick od zada kroz onu rupicu i proradilo je...

Sad provjeri jel ti radi nakon gašenja konzole i klontrolera?

 

Evo copy pastea odgovora, pošto nakond čiščenja kontrolera su mi bili pinovi od mikrofona kratko spojeni. Kontroler radi na PC-u, SteamdDecku, na PS5 ali u meniu ali ćim upalim igru ne želi. Rest kontrolera pomogne. 

 

Kada je konektor oštećen, kontroler prilikom paljenja dobiva krive vrijednosti otpora (kratki spoj ili prekid kontinuiteta). To zbuni procesor kontrolera, pa on krivo mapira analogne i digitalne signale (zato ti neke tipke ne rade u igrama, dok u meniju rade jer meni koristi jednostavnije "digitalne" naredbe, a igre traže punu funkcionalnost).

 

Resetiranjem kontrolera zapravo prisilno "očistiš" privremenu memoriju i zaobiđeš grešku, ali čim ugasiš konzolu, kontroler pri ponovnom paljenju opet radi hardverski samotest (self-test), vidi kvar i problem se vraća.

 Je u pravu si, sada kada sam upalio opet sve isto... Vrijedi li garancija konzole i na kontroler ili ima li neki nacin za ovo sam riješiti. Iako stvarno me cudi kako se i pokvarilo odjednom jer u godinu dana otkad sam kupio Ps igrao sam ga ravno 15 dana

17 godina
online
Sony PlayStation 5

Kako vi diskaši komentirate što će GTA 6 dolaziti samo kao code in a box?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nisam sretan. Mogu jedino ne kupiti, i nadati se da će kasnije doći na disku. :(

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja nemam disk, ali nisam previše iznenađen. Sad će Rockstar postaviti trend i više nema povratka. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Kako vi diskaši komentirate što će GTA 6 dolaziti samo kao code in a box?

Imam i GTA VI Raspravu pa se pridružite svi ljubitelji ali i kritičari GTA (ako ima takvih)

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Kako vi diskaši komentirate što će GTA 6 dolaziti samo kao code in a box?

 Treba biti realan, igranje sa diska očito izumire već neko vrijeme. Na PC-u ih nema već više od desetljeća. Na PS5 već polako počinju to micati i prodavati digital only konzole a sa sljedećom generacijom očekujem da fizičke igre vjerojatno više neće postojati niti na konzolama.  Nije mi to drago ali kad pogledam realno 99% igara koje posjedujem u zadnje 2 generacije konzola sam kupio digitalno. Za fizički medij kao takav me veže samo nekakva nostalgija, realno. Iako sam sebi uvijek govorim da nije samo to i da mi je ipak korisno imati čitač diskova ali onda pogledam i shvatim da lažem sam sebi i ništa ne kupujem na disku.

 

A što se tiče GTA 6, igra će vjerojatno težiti 200-300 GB. A digital only im pomaže i u tome da igra ne procuri vani 2 tjedna prije izlaska.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put jučer u 21:20 (antimadridista).
17 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Bitanga kaže...

Kako vi diskaši komentirate što će GTA 6 dolaziti samo kao code in a box?

 Treba biti realan, igranje sa diska očito izumire već neko vrijeme. Na PC-u ih nema već više od desetljeća. Na PS5 već polako počinju to micati i prodavati digital only konzole a sa sljedećom generacijom očekujem da fizičke igre vjerojatno više neće postojati niti na konzolama.  Nije mi to drago ali kad pogledam realno 99% igara koje posjedujem u zadnje 2 generacije konzola sam kupio digitalno. Za fizički medij kao takav me veže samo nekakva nostalgija, realno. Iako sam sebi uvijek govorim da nije samo to i da mi je ipak korisno imati čitač diskova ali onda pogledam i shvatim da lažem sam sebi i ništa ne kupujem na disku.

 

A što se tiče GTA 6, igra će vjerojatno težiti 200-300 GB. A digital only im pomaže i u tome da igra ne procuri vani 2 tjedna prije izlaska.

 

Nintendov Game Key Card mi se onda ipak više sviđa. Možeš prodati, a ne mora ništa biti na kartici.

Ali očito ne žele da se preprodaje dok je hype najveći, klasika.

 

Ovo je samo spikica da ne žele da igra procuri, pogotovo ako će biti 200GB, toliko niti ne stane na BR disc, pa čega se onda boje da će procuriti ako bi ionako dio morao biti downloadan s PSNa.

Klasična Rockstar pederana.

 

Ja ionako kupujem sve digitalno, tak da me ovo ne pogađa previše, da me ne bi krivo shvatili.

Poruka je uređivana zadnji put jučer u 22:00 (Bitanga).
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
antimadridista kaže...
Bitanga kaže...

Kako vi diskaši komentirate što će GTA 6 dolaziti samo kao code in a box?

 Treba biti realan, igranje sa diska očito izumire već neko vrijeme. Na PC-u ih nema već više od desetljeća. Na PS5 već polako počinju to micati i prodavati digital only konzole a sa sljedećom generacijom očekujem da fizičke igre vjerojatno više neće postojati niti na konzolama.  Nije mi to drago ali kad pogledam realno 99% igara koje posjedujem u zadnje 2 generacije konzola sam kupio digitalno. Za fizički medij kao takav me veže samo nekakva nostalgija, realno. Iako sam sebi uvijek govorim da nije samo to i da mi je ipak korisno imati čitač diskova ali onda pogledam i shvatim da lažem sam sebi i ništa ne kupujem na disku.

 

A što se tiče GTA 6, igra će vjerojatno težiti 200-300 GB. A digital only im pomaže i u tome da igra ne procuri vani 2 tjedna prije izlaska.

 

Nintendov Game Key Card mi se onda ipak više sviđa. Možeš prodati, a ne mora ništa biti na kartici.

Ali očito ne žele da se preprodaje dok je hype najveći, klasika.

 

Ovo je samo spikica da ne žele da igra procuri, pogotovo ako će biti 200GB, toliko niti ne stane na BR disc, pa čega se onda boje da će procuriti ako bi ionako dio morao biti downloadan s PSNa.

Klasična Rockstar pederana.

 

Ja ionako kupujem sve digitalno, tak da me ovo ne pogađa previše, da me ne bi krivo shvatili.

 Ali koja bi onda bila poanta fizičkog medija ako si ionako ovisan o PSN-u i nije cijela igra na disku? Osim preprodaje naravno ali realno to radi jako mala količina ljudi, a pogotovo za igre tipa GTA.

 

Meni osobno fizički medij jedino ima smisla ako mogu staviti disk u konzolu i pokrenuti igru bez da bilo što moram skidati sa storea, kao što je to bilo do PS3 generacije realno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
17 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

 Ali koja bi onda bila poanta fizičkog medija ako si ionako ovisan o PSN-u i nije cijela igra na disku? Osim preprodaje naravno ali realno to radi jako mala količina ljudi, a pogotovo za igre tipa GTA.

 

Meni osobno fizički medij jedino ima smisla ako mogu staviti disk u konzolu i pokrenuti igru bez da bilo što moram skidati sa storea, kao što je to bilo do PS3 generacije realno.

 

Ionako velika većina igara ima day1 patcheve, DLCove, dodatna proširenja i bugfixeve koji moraju ići digitalno (pogotovo ako igraš dosta kasnije nakon releasea), online multiplayer i sl. tako da je jedina korist preprodaja i ništa drugo.

Ako netko kupuje radi toga da bude neovisan od PSNa onda se gadno zeznuo. To još za neke igre može proći, ali za većinu ne.

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav, htio sam uzeti PS5 Pro na neku pretplatu, s obzirom na to da mi istječe tarifa i trebam produžiti, a mobitel mi trenutno ne treba. Ali vidim da nitko nema PS5 Pro u ponudi, samo Slim. Prije par mjeseci sam gledao i Telemach ga je imao. Je li zna netko što se dešava? Namjerno skrivaju da se riješe Slima ili nemaju? Ima li netko insider info?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Kako vi diskaši komentirate što će GTA 6 dolaziti samo kao code in a box?

Ionako nisam planirao igrati dok neće biti moguće u 60FPS pa mi to ne mijenja puno, ali ako će ostati digital only (u što nisam baš sasvim uvjeren) onda ću prije kupiti Steam verziju nego ijednu konzolašku. Više me muči base price od 80€, a izgleda da dolazi bez online moda. Pretpostavka je da će doći kao free update, ali što ako će biti plaćeni DLC? Nije mi toliko bitno radi samog sadržaja jer online ionako neću igrati, ali netko kome je to bitnije od single player dijela će sad platiti više, a dobiti puno manje sadržaja nego je očekivao. 

 

Generalno gledano, naravno da mi se ne dopada uklanjanje diskova, ali trend je takav. Većinu igara, pogotovo novijih odigram pa preprodam jer je u današnje vrijeme to jednostavnije nego ikad. Možda sam već to komentirao, ali sad uz Njuškalo Payprotect i Boxnow (pokraj kojeg svaki dan prolazim) mi je kupnja/prodaja bilo čega ful jednostavna. Kupnja nije ništa drugačija nego iz dućana. Kliknem, platim i pojavi mi se u paketomatu za 3 dana.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Di uzimate psn india bodove u zadnje vrijeme?

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
 
0 0 hvala 0
8 mjeseci
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Bitanga kaže...

Kako vi diskaši komentirate što će GTA 6 dolaziti samo kao code in a box?

Ionako nisam planirao igrati dok neće biti moguće u 60FPS pa mi to ne mijenja puno, ali ako će ostati digital only (u što nisam baš sasvim uvjeren) onda ću prije kupiti Steam verziju nego ijednu konzolašku. Više me muči base price od 80€, a izgleda da dolazi bez online moda. Pretpostavka je da će doći kao free update, ali što ako će biti plaćeni DLC? Nije mi toliko bitno radi samog sadržaja jer online ionako neću igrati, ali netko kome je to bitnije od single player dijela će sad platiti više, a dobiti puno manje sadržaja nego je očekivao. 

 

Generalno gledano, naravno da mi se ne dopada uklanjanje diskova, ali trend je takav. Većinu igara, pogotovo novijih odigram pa preprodam jer je u današnje vrijeme to jednostavnije nego ikad. Možda sam već to komentirao, ali sad uz Njuškalo Payprotect i Boxnow (pokraj kojeg svaki dan prolazim) mi je kupnja/prodaja bilo čega ful jednostavna. Kupnja nije ništa drugačija nego iz dućana. Kliknem, platim i pojavi mi se u paketomatu za 3 dana.

 Pa 99% AAA igri i sl. dolaze sa tom cijenom, cijena je definitivno neočekivana. Ja sam mislio da će standard edition biti barem 100 eura.

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Bitanga kaže...

Kako vi diskaši komentirate što će GTA 6 dolaziti samo kao code in a box?

Ionako nisam planirao igrati dok neće biti moguće u 60FPS pa mi to ne mijenja puno, ali ako će ostati digital only (u što nisam baš sasvim uvjeren) onda ću prije kupiti Steam verziju nego ijednu konzolašku. Više me muči base price od 80€, a izgleda da dolazi bez online moda. Pretpostavka je da će doći kao free update, ali što ako će biti plaćeni DLC? Nije mi toliko bitno radi samog sadržaja jer online ionako neću igrati, ali netko kome je to bitnije od single player dijela će sad platiti više, a dobiti puno manje sadržaja nego je očekivao. 

 

Generalno gledano, naravno da mi se ne dopada uklanjanje diskova, ali trend je takav. Većinu igara, pogotovo novijih odigram pa preprodam jer je u današnje vrijeme to jednostavnije nego ikad. Možda sam već to komentirao, ali sad uz Njuškalo Payprotect i Boxnow (pokraj kojeg svaki dan prolazim) mi je kupnja/prodaja bilo čega ful jednostavna. Kupnja nije ništa drugačija nego iz dućana. Kliknem, platim i pojavi mi se u paketomatu za 3 dana.

 Ma Online će ići kao u GTA 5, samo što se Online u GTA svijetu tretira kao zasebna stvar a ne kao dio samog GTA 6. Ne žele reklamirati Online jer neće biti dostupno po izlasku GTA 6. Dobro se sjećam da je GTA Online kasnio bar nekih mjesec dana jer su željeli da ljudi prvo odigraju glavnu igru. GTA online im je sa prošlom igrom generirao milijarde, bili bi ludi da sad to ekstra naplaćuju kad znaju da će ljudi kupovati auta, oružja i sve ostalo kad im daš "besplatan" pristup Online uz base igru.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Pa ne baš, zasad je koliko znam Mario Kart World dolazio za 79,99€ i još par drugih manje bitnih. Ostali su ostali na 69,99€ za base verzije.

 

Ali sad nakon ovoga će sigurno i drugi dići cijenu i to će postati novo normalno. I to se fino digne fiksno za 10 EUR, nikakvi postotci ili slično. Valjda da je nama kupcima lakše. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 mjeseci
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...

Pa ne baš, zasad je koliko znam Mario Kart World dolazio za 79,99€ i još par drugih manje bitnih. Ostali su ostali na 69,99€ za base verzije.

 

Ali sad nakon ovoga će sigurno i drugi dići cijenu i to će postati novo normalno. I to se fino digne fiksno za 10 EUR, nikakvi postotci ili slično. Valjda da je nama kupcima lakše. 

 Trebao bih provjeriti, ali mislim da sam bf6 recimo platio 80 eura, elden ring također ? resident evil je 80 eura, nba, fifa što već.... Nije to baš neki novi standard za AAA igre, barem na ps5.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice