Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.754.285
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Bolje je nego u početku. Season 2 ti traje još mjesec dana pa vidi. Season 3 donosi još više QoL i contenta pa nije loše ni kupiti sad, a početi igrati kad krene.

 

Katastrofa mi je taj koncept igranja u sezonama, ak ne počneš na vrijeme bolje da ni ne počinješ, samo je šteta bačenog vremena...

Užasno mi je to odbojno, u bilo kojoj igri.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nije bas tako...

 

Sezona u Diablu 4 traje 3 mjeseca, a u D3 i više...

 

Realno, da riješiš sve što trebaš u sezoni treba ti svega par tjedana...

 

Tako da ono, sezone u D3 krenem igrati uvijek odmah na početku i igram prvih par tjedana...

 

Drugu sezonu u D4 ne igram već 2 tjedna...

 

Tako da ono, kada kod krenes, sve stignes

AMD Ryzen 7900X3D; Gigabyte Gaming X670 X AX; G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 C30 32 Gb; MSI 4090 24 Gb X Trio; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
U D3 nisam igrao sezone, ali sad u D4 mi se sviđa koncept jer ionako nemam volje za min maxanje opreme. Plan mi je igrati svaku sezonu sa drugom klasom pa dok mi ne dosadi. Realno, mjesec/mjesec i pol dana je sasvim dovoljno da vidiš sve u sezoni i dođeš do max levela. A sezona traje tri.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kant kaže...

Nije bas tako...

 

Sezona u Diablu 4 traje 3 mjeseca, a u D3 i više...

 

Realno, da riješiš sve što trebaš u sezoni treba ti svega par tjedana...

 

Tako da ono, sezone u D3 krenem igrati uvijek odmah na početku i igram prvih par tjedana...

 

Drugu sezonu u D4 ne igram već 2 tjedna...

 

Tako da ono, kada kod krenes, sve stignes

 

Možda ako "nemaš život". Ja ne igram po 4h-8h dnevno, niti imam vremena niti želje toliko igrati jednu te istu igru.

No, jasno mi je da je to sa sezonama napravljeno radi fanova koji samo to i igraju, a ne radi ljudi poput mene.

 

No kažem, nije mi nikad bilo jasno to. Za ta tri mjeseca koliko sezona traje imam i druge hobije i igre koje bih odigrao.

Do sad sam započeo igrati 1. i 2. sezonu i nisam niti do lvl 60 došao niti u jednoj. Najviše sam igrao kad je tek igra izašla, a niti to nisam došao ni blizu endgameu.

Sezona me forsira da igram više nego što bih želio i primoran sam na to jer je vremenski ograničena.

Nitko mi ne može reći da je to dobar koncept, osim za njih koji zarađuju na season passevima.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Kant kaže...

Nije bas tako...

 

Sezona u Diablu 4 traje 3 mjeseca, a u D3 i više...

 

Realno, da riješiš sve što trebaš u sezoni treba ti svega par tjedana...

 

Tako da ono, sezone u D3 krenem igrati uvijek odmah na početku i igram prvih par tjedana...

 

Drugu sezonu u D4 ne igram već 2 tjedna...

 

Tako da ono, kada kod krenes, sve stignes

 

Možda ako "nemaš život". Ja ne igram po 4h-8h dnevno, niti imam vremena niti želje toliko igrati jednu te istu igru.

No, jasno mi je da je to sa sezonama napravljeno radi fanova koji samo to i igraju, a ne radi ljudi poput mene.

 

No kažem, nije mi nikad bilo jasno to. Za ta tri mjeseca koliko sezona traje imam i druge hobije i igre koje bih odigrao.

Do sad sam započeo igrati 1. i 2. sezonu i nisam niti do lvl 60 došao niti u jednoj. Najviše sam igrao kad je tek igra izašla, a niti to nisam došao ni blizu endgameu.

Sezona me forsira da igram više nego što bih želio i primoran sam na to jer je vremenski ograničena.

Nitko mi ne može reći da je to dobar koncept, osim za njih koji zarađuju na season passevima.

 Zar se ne moze igrat sa istim likom nakon sta sezona zavrsi? U D2 postoje ladder i non ladder likovi. Kad ladder zavrsi, svi postojeci idu u non ladder i mozes slobodno nastavit igrat s njima. HCNL prakticki ne postoji, dok je SCNL vrlo popularan na PVP sceni.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...

 Zar se ne moze igrat sa istim likom nakon sta sezona zavrsi? U D2 postoje ladder i non ladder likovi. Kad ladder zavrsi, svi postojeci idu u non ladder i mozes slobodno nastavit igrat s njima. HCNL prakticki ne postoji, dok je SCNL vrlo popularan na PVP sceni.

 

Možeš, al to onda nije više sezona. Sezona je gotova i lik prelazi u eternal realm.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Tututuru kaže...

 Zar se ne moze igrat sa istim likom nakon sta sezona zavrsi? U D2 postoje ladder i non ladder likovi. Kad ladder zavrsi, svi postojeci idu u non ladder i mozes slobodno nastavit igrat s njima. HCNL prakticki ne postoji, dok je SCNL vrlo popularan na PVP sceni.

 

Možeš, al to onda nije više sezona. Sezona je gotova i lik prelazi u eternal realm.

 Aha, znaci slican princip ka i u D2. A jbga, po meni je 3 mjeseca i vise nego dovoljno za sezonu i ne slazen se da je to samo njima u interesu jer prodaju season passeve.

D2 igran prva 2-3 tjedna laddera i nakon toga mi padne interes jer mi je lik dovoljno opremljen. Ako iman manje vrimena, onda zanimacija potraje 2 tjedna vise.

Igra mora nekako ostat zanimljiva igracima. Tamo 2009-10 kad su zanemarili D2 ladderi su trajali po pola godine i to je bila katastrofa.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.12.2023 17:01 (Tututuru).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...

 Aha, znaci slican princip ka i u D2. A jbga, po meni je 3 mjeseca i vise nego dovoljno za sezonu i ne slazen se da je to samo njima u interesu jer prodaju season passeve.

D2 igran prva 2-3 tjedna laddera i nakon toga mi padne interes jer mi je lik dovoljno opremljen. Ako iman manje vrimena, onda zanimacija potraje 2 tjedna vise.

Igra mora nekako ostat zanimljiva igracima. Tamo 2009-10 kad su zanemarili D2 ladderi su trajali po pola godine i to je bila katastrofa.

 

Pa kažem, koncept je takav da ide na ruku igračima koji svakodnevno igraju. To nije moja shema i meni nikako ne paše.

Meni više paše Eternal realm, ali on ne dobiva baš previše content updejtova.

Jednostavno mi je glupa shema da svaka 3 mjeseca igram ispočetka da bih imao zanimljiviji content i da bi mi igra ostala zanimljiva.

Al ok, pomirio sam se s tim da to nije igra za mene očito :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pitao sam tamo u monitor temi, da pitam i tu.

Hdmi 2.1 je must have na monitoru i za 1440p rezu i 120hz, ili nije, tj ili je dovoljan 2.0 za 1440p?

Tražim si veći monitor da iskombiniram plejku i komp na njemu, ali sam prekrižio već 10ak komada, što zbog UW reze, što zbog max hdmi 2.0 ulaza na njima, a možda griješim.

Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 mjeseci
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam uzeo hdmi 2.1 i ne vidim razliku između njega i 2.0... imam 120 Hz s jednim i drugim.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
jopis kaže...

Pitao sam tamo u monitor temi, da pitam i tu.

Hdmi 2.1 je must have na monitoru i za 1440p rezu i 120hz, ili nije, tj ili je dovoljan 2.0 za 1440p?

Tražim si veći monitor da iskombiniram plejku i komp na njemu, ali sam prekrižio već 10ak komada, što zbog UW reze, što zbog max hdmi 2.0 ulaza na njima, a možda griješim.

Hvala.

Samo preko hdmi 2.1 mozes na ps5 imat 1440p i 120hz te ostatak featursa tipa VRR koji su dio hdmi 2.1 standarda.

Preko hdmi 2.0  ces imat 120hz samo uz 1080p ako se dobro sjecam.

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja imam sammy g7 koji ima samo 2.0 i nemam vrr na 1440p.
Izvrstan monitor ali nije najbolje rjesenje na ps5
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

HDMI 2.1 podrazumijeva 4k rezoluciju u 60+ hz/fps, dok je za 1440p i 144 hz dovoljan i 2.0 (mislim da bi VRR trebao raditi i na 2.0).

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.12.2023 8:34 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...

HDMI 2.1 podrazumijeva 4k rezoluciju u 60+ hz/fps, dok je za 1440p i 144 hz dovoljan i 2.0 (mislim da bi VRR trebao raditi i na 2.0).

VRR ne, on je dio 2.1 standarda.

Ali na 2.0 bi mogli raditi free-sync, ali samo sa nekim monitorima to radi.

Tako da nije baš neka sreća s monitorima.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pitanje oko accounta i dijeljenja igara.
Frend ima isto ps5 pa nas zanima je li moguce uzeti recimo na njegovom accountu ps+ extra i nekako shareati na obje konzole da mozemo igrati igre sa extra tiera? Ne mislimo igrati zajedno, cisto da nekad ja mogu neku igru odigrati, a nakon toga on.
Je li to uopce moguce?
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
lobotomac90 kaže...

HDMI 2.1 podrazumijeva 4k rezoluciju u 60+ hz/fps, dok je za 1440p i 144 hz dovoljan i 2.0 (mislim da bi VRR trebao raditi i na 2.0).

VRR ne, on je dio 2.1 standarda.

Ali na 2.0 bi mogli raditi free-sync, ali samo sa nekim monitorima to radi.

Tako da nije baš neka sreća s monitorima.

 

 Dankeschon.

Dakle, moram jest g...a i tražit 2.1hdmi monitor isključivo da bi sve radilo kak treba jer jedini razlog mijenjanja monitora je ps5, što se kompa tiče, nema potrebe.

 

Dakle, to je cca 100injak eura više od onog što sam mislio dat za monitor, al jebat ga :/

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS Plus Igre za Siječanj 2024

A Plague tale Requiem
Evil West
Nobody Saved The World

Moj PC  
8 1 hvala 3
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ou, jea, Nobody Saves the World!

Top topova igra, jedan od rijetkih koju sam 100% riješija, ali na XBOX-u

Moglo bi se ponovo na PS5

Mega u Couch Coopu, a ni solo nije za bacit, jedva čekam njihovu sljedeću igru.

Board Games Fanatic
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Motorna Testera kaže...

Ou, jea, Nobody Saves the World!

Top topova igra, jedan od rijetkih koju sam 100% riješija, ali na XBOX-u

Moglo bi se ponovo na PS5

Mega u Couch Coopu, a ni solo nije za bacit, jedva čekam njihovu sljedeću igru.

 

To, još couch coop igara mi daj! Sad igram sa ženom It takes two prije nego izleti s pretplate, ludo se zabavljamo.

 

 

 P.S. ne kužim ovaj The Last of Us Part I. Godinu i pol nakon izlaska i dalje drži cijenu, bar 60 eur u trgovini, na njuškalu su rijetko i isto su skupe.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.12.2023 9:48 (Chronosus).
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

S obzirom da moja cura nije baš imala razumijevanja za moj rant, morat ću se ovdje požaliti. 

 

Kupio sam novu WRC igru. 40% sniženo. Kontam si dobar omjer kvalitete i cijene. Počnem igrati igru i ostanem šokiran izgledom same igre. Prvo sam pomislio da sam nekim čudom kupio PS4 igru; pogledam, nema PS4 verzije, samo PS5 verzija. Strašno. Ja ne mogu vjerovati da Codemasters, studio koji postoji više od 30 godina nije u stanju napraviti igru koja će vizualno biti u skladu sa generacijom konzole. Ajd što igra izgleda kao što izgleda, ali onda još i trza. Očekuješ da igra bude fluidna, direktna, ipak je riječ o vožnji gdje je svaka stotinka bitna, a ovdje igra trza. Onak, wtf?! Igra je u najboljem slučaju Dirt Rally 2.5. 

 

Al' ajd, mogu prijeći preko grafike, nije mi to toliki dealbraker, bitan mi je vozni model u čemu je Codemasters provjeren. Uglavnom, idem igrati karijeru kad ono - upozorenje. Postoji bug koji može sjebati karijeru pa je preporuka da se karijera ne igra dok taj dio ne poprave?! Prvo sam se počeo smijati jer kako drugo reagirati. Znači oni su pustili gotov proizvod u prodaju po punoj cijeni i onda im jedan dio igre ne radi i to je, eto, ok. Užas. Ako je i od EA previše je. 

 

Do sada sam 90% igara kupovao na 50% sniženju, jebeš mi sve sada ću čekati da budu na 80% sniženja. Ispada da svega par studija na svijetu zna napraviti igru kako spada. 

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

S obzirom da moja cura nije baš imala razumijevanja za moj rant, morat ću se ovdje požaliti. 

 

Kupio sam novu WRC igru. 40% sniženo. Kontam si dobar omjer kvalitete i cijene. Počnem igrati igru i ostanem šokiran izgledom same igre. Prvo sam pomislio da sam nekim čudom kupio PS4 igru; pogledam, nema PS4 verzije, samo PS5 verzija. Strašno. Ja ne mogu vjerovati da Codemasters, studio koji postoji više od 30 godina nije u stanju napraviti igru koja će vizualno biti u skladu sa generacijom konzole. Ajd što igra izgleda kao što izgleda, ali onda još i trza. Očekuješ da igra bude fluidna, direktna, ipak je riječ o vožnji gdje je svaka stotinka bitna, a ovdje igra trza. Onak, wtf?! Igra je u najboljem slučaju Dirt Rally 2.5. 

 

Al' ajd, mogu prijeći preko grafike, nije mi to toliki dealbraker, bitan mi je vozni model u čemu je Codemasters provjeren. Uglavnom, idem igrati karijeru kad ono - upozorenje. Postoji bug koji može sjebati karijeru pa je preporuka da se karijera ne igra dok taj dio ne poprave?! Prvo sam se počeo smijati jer kako drugo reagirati. Znači oni su pustili gotov proizvod u prodaju po punoj cijeni i onda im jedan dio igre ne radi i to je, eto, ok. Užas. Ako je i od EA previše je. 

 

Do sada sam 90% igara kupovao na 50% sniženju, jebeš mi sve sada ću čekati da budu na 80% sniženja. Ispada da svega par studija na svijetu zna napraviti igru kako spada. 

 

Pa da, to ti je najbolje, ili čekati da dođe "besplatno" na PS+ ili već negdje. 

 

Ja igram AC Mirage, nije gadan, lijep je i sve, ali i par mjeseci nakon izlaska ima par progress-breaking bugova u misijama da sam gubio hrpu vremena da skužim što se događa i morao googleati kako da prođem to dalje.

 

Ne sjećam se niti jedne Ubisoftove igre, a da nije imala takve bugove u progressu i misijama. Makar jedan echo ili neki bezvezni collectible koji ti se nije registrirao u progress tako da ne možeš dobiti 100% completition.

Al ok, to igram na Ubisoft+ pretplati i kad završim ću cancelirati pa navodno čak i refundaju unutar 14 dana dio para.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

S obzirom da moja cura nije baš imala razumijevanja za moj rant, morat ću se ovdje požaliti. 

 

Kupio sam novu WRC igru. 40% sniženo. Kontam si dobar omjer kvalitete i cijene. Počnem igrati igru i ostanem šokiran izgledom same igre. Prvo sam pomislio da sam nekim čudom kupio PS4 igru; pogledam, nema PS4 verzije, samo PS5 verzija. Strašno. Ja ne mogu vjerovati da Codemasters, studio koji postoji više od 30 godina nije u stanju napraviti igru koja će vizualno biti u skladu sa generacijom konzole. Ajd što igra izgleda kao što izgleda, ali onda još i trza. Očekuješ da igra bude fluidna, direktna, ipak je riječ o vožnji gdje je svaka stotinka bitna, a ovdje igra trza. Onak, wtf?! Igra je u najboljem slučaju Dirt Rally 2.5. 

 

Al' ajd, mogu prijeći preko grafike, nije mi to toliki dealbraker, bitan mi je vozni model u čemu je Codemasters provjeren. Uglavnom, idem igrati karijeru kad ono - upozorenje. Postoji bug koji može sjebati karijeru pa je preporuka da se karijera ne igra dok taj dio ne poprave?! Prvo sam se počeo smijati jer kako drugo reagirati. Znači oni su pustili gotov proizvod u prodaju po punoj cijeni i onda im jedan dio igre ne radi i to je, eto, ok. Užas. Ako je i od EA previše je. 

 

Do sada sam 90% igara kupovao na 50% sniženju, jebeš mi sve sada ću čekati da budu na 80% sniženja. Ispada da svega par studija na svijetu zna napraviti igru kako spada. 

 

Navodno su imali ogromne probleme s prelaskom na Unreal engine, do sad su koristili interni. Vjerojatno je i zato bila relativno skromna puna cijena igre. Dirt5 izgleda (većinu vremena) fantastično na PS5. 

Probaj prijašnje WRC naslove, zapravo su jako dobre igre s dosta izazovnim voznim modelom. Podsjetilo me na stare Colin McRae-e i WRC od Evolution studiosa.

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

U nedelju odnio PS5 na reklamaciju u SD i danas dobio novu.

 

Riknuo mi c chassis a dobio sam novi slim d chassis.. 5 dana je stvarno brzo i jos je ovaj tjedan bio Bozic.

PSN:Tomislav025
 
2 0 hvala 0
23 mjeseca
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

S obzirom da moja cura nije baš imala razumijevanja za moj rant, morat ću se ovdje požaliti. 

 

Kupio sam novu WRC igru. 40% sniženo. Kontam si dobar omjer kvalitete i cijene. Počnem igrati igru i ostanem šokiran izgledom same igre. Prvo sam pomislio da sam nekim čudom kupio PS4 igru; pogledam, nema PS4 verzije, samo PS5 verzija. Strašno. Ja ne mogu vjerovati da Codemasters, studio koji postoji više od 30 godina nije u stanju napraviti igru koja će vizualno biti u skladu sa generacijom konzole. Ajd što igra izgleda kao što izgleda, ali onda još i trza. Očekuješ da igra bude fluidna, direktna, ipak je riječ o vožnji gdje je svaka stotinka bitna, a ovdje igra trza. Onak, wtf?! Igra je u najboljem slučaju Dirt Rally 2.5. 

 

Al' ajd, mogu prijeći preko grafike, nije mi to toliki dealbraker, bitan mi je vozni model u čemu je Codemasters provjeren. Uglavnom, idem igrati karijeru kad ono - upozorenje. Postoji bug koji može sjebati karijeru pa je preporuka da se karijera ne igra dok taj dio ne poprave?! Prvo sam se počeo smijati jer kako drugo reagirati. Znači oni su pustili gotov proizvod u prodaju po punoj cijeni i onda im jedan dio igre ne radi i to je, eto, ok. Užas. Ako je i od EA previše je. 

 

Do sada sam 90% igara kupovao na 50% sniženju, jebeš mi sve sada ću čekati da budu na 80% sniženja. Ispada da svega par studija na svijetu zna napraviti igru kako spada. 

 Igra je postala sjebana nakon zadnjeg patcha 1.4...prije toga je bila bolja...nije toliko trzala

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Pa da, to ti je najbolje, ili čekati da dođe "besplatno" na PS+ ili već negdje. 

 Pa da. Prije toga sam malo igrao zadnji Grid i on je bio ok vizualno. Ovo me bas iznenadilo. 

 

Ubisoftove igre su posebna prica. Sve se vrti oko skupljanja i grindanja i onda uspiju i tu zeznuti. Strasno.

 

Chronosus kaže...

 

Navodno su imali ogromne probleme s prelaskom na Unreal engine, do sad su koristili interni. Vjerojatno je i zato bila relativno skromna puna cijena igre. Dirt5 izgleda (većinu vremena) fantastično na PS5. 

Probaj prijašnje WRC naslove, zapravo su jako dobre igre s dosta izazovnim voznim modelom. Podsjetilo me na stare Colin McRae-e i WRC od Evolution studiosa.

 Yep. I to su promijenili engine da bi mogli ubaciti par onoh dugih etapa po 50+ km duzine. Komedija. I onaj njihov interni engine je bio meh, ali barem se igranije graficki raspadala. 

 

Igrao sam WRC7 i bio mi je ok. No codemastersov vozni model mi je puno zabavniji. Svakako mislim uzeti ovaj njihov zadnji WRC Generations pa cu onda odluciti ciji cu wrc igrati.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.12.2023 18:58 (Vandit).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jel netko misli uzimati Playstation Portal? 220€ mi se cini puno no primamljiv mi je uređaj
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Jel netko misli uzimati Playstation Portal? 220€ mi se cini puno no primamljiv mi je uređaj

 Pola cijene PS5 samo za stream igara sa PS5...

Osobno mislim vrhunsko prodavanje magle od strane Sony.

 

Vrijeme je da Sony oživi PSP jer mobilni čipovi su sada toliko napredovali da 1080p handheld gaming PS5 igara bez pomoći konzole je itekako moguće

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.12.2023 23:21 (zuper).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit, meni je dirt 4 najbolji. Vjerojatno jer je lakši puno od dirt 2.0 koji mi je živi horor za voziti:)
Imam i wrc 6 i 9 i dosta dobro je to, ali ipak dirt 4 zakon.
Ja skidam wrc generations za pc da isprobam pa ako mi se svidi kupit ću ga za ps5.
Sve češće skinem igre za pc da isprobam (fitgirl repacke) pa ako mi paše kupim za ps5. Da sam to barem radio prije uštedio bih hrpu love. Samo onaj ride 4 (motori) 250 kn, a ni ne igram jer je baš teška igra. Ne ide pa ne ide koliko god se trudio.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy ja bi uzeo Portal ali koliko citam performanse su iste ili losije od streaminga na telefonu ili tabletu.

Najveci promasaj je izostanak Wifi6(e) sto cini opciju PS5 na zici i telefon/tablet na wifi6(e) brzom i boljom opcijom.

Uglavnom Sony mi je zesce podbacio kako cijenom tako i dizajnom. Radije cuvam te pare jer je to vjerojatno polovica iznosa za Switch 2 koji izlazi iduce godine.
14 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Je li oke ova kombinacija?

 

Hrvatski acc sa PS+ Premium

Americki acc za shoppingiranje igara

 

Nekako me strah uzeti hrvatski PS+ kad vidim sto se događalo sa store-om...

 

Vracam se u PS nakon davne PS3ce, pa dosta nesigurnosti imam.

Prije sam koristio istu kombinaciju.

 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice