Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.752.520
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...

Procurio Insomniac Games roadmap za sljedećih 10 godina:

 

Marvel's Venom in Fall 2025

Marvel's Venom details. An all-new storyline that continues Spider-Man 2 and leads into Spider-Man 3. Playable, switchable Venom and Spider-Heroes. Carnage-infected NYC boroughs. 8-10 Hour Stand-alone Experience: Golden Path - 12 Missions, 3 Event Bosses. Optional Content: Quests, Challenges, Bases, Crimes, and Collectibles

Marvel's Wolverine in Fall 2026

Marvel's Spider-Man 3 in Fall 2027

New Ratchet & Clank in Fall 2029

Marvel's X-Men in Fall 2029

New IP in 2031/2032

Marvel's X-Men 2 in 2033

New IP 2 in 2035

 

Isto tako procurio cijeli build Wolverine-a koji je dosad sastavljen, evo malog uzorka (nema spoilera), koliko vidim i Jean Grey će biti lik koji će se moći voditi:

 

https://streamable.com/f7ciqn

 

Procurli su i detalji cijele priče pa se čuvajte spoilera. Nedavno su imali ransomware napad pa mislim da je očito da nisu platili.

 

Jedva čekam. Već dugo nije bilo nikakvog sadržaja od Marvela, napokon da se i toga uhvate. /s

 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5
Maat kaže...

Tnx!

Zanimljivo, jučer sam popizdio i prijavio UK i USA supportu sa punim opisom i da naš support ignorira i nema odgovora. I na AskPlaystation Twitteru, pardon X accountu, isto poslao opis sranja na našem Storeu te im obećao da ću gurati i do HQ i do medija i društvenih mreža.

...pojavio se Deals tab a skoro ništa u njemu...neka neka, malo se gasi požar.

 

 

 

Tako i treba, ja sam otvorio ticket na linku koji se nudi kao službeni PS Support za Hrvatsku (na stranicama Sancta Domenice kao službenog uvoznika za regiju) - dobio sam odgovor da sam kontaktirao support za Englesku i Irsku i da mi ne mogu pomoći.

 

Sad sam tweet-ao ovo:

 

@PlayStationEU can you please check what is happening with Croatian PS Store? First it doesn't work properly for 11 months due to Euro transition, now Deals section is completely broken. You have a large following in Croatia and people are fed up with this mistreatment.

 

Iskreno, umjesto kukanja po forumu, preporučam i ostalima da pišu, zovu i tweetaju. Broj PS podrške za HR je 01/775 71 04 pa možete zvati tamo i prijaviti, ja sam zvao već par puta i javljaju se.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2023 9:42 (greysaint0).
 
6 0 hvala 2
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
Maat kaže...

Tnx!

Zanimljivo, jučer sam popizdio i prijavio UK i USA supportu sa punim opisom i da naš support ignorira i nema odgovora. I na AskPlaystation Twitteru, pardon X accountu, isto poslao opis sranja na našem Storeu te im obećao da ću gurati i do HQ i do medija i društvenih mreža.

...pojavio se Deals tab a skoro ništa u njemu...neka neka, malo se gasi požar.

 

 

 

Tako i treba, ja sam otvorio ticket na linku koji se nudi kao službeni PS Support za Hrvatsku (na stranicama Sancta Domenice kao službenog uvoznika za regiju) - dobio sam odgovor da sam kontaktirao support za Englesku i Irsku i da mi ne mogu pomoći.

 

Sad sam tweet-ao ovo:

 

@PlayStationEU can you please check what is happening with Croatian PS Store? First it doesn't work properly for 11 months due to Euro transition, now Deals section is completely broken. You have a large following in Croatia and people are fed up with this mistreatment.

 

Iskreno, umjesto kukanja po forumu, preporučam i ostalima da pišu, zovu i tweetaju. Broj PS podrške za HR je 01/775 71 04 pa možete zvati tamo i prijaviti, ja sam zvao već par puta i javljaju se.

 

Bravo, slažem se za sve.  Baš se jutros prijavio na forum i mislio tražiti i druge da prijavljuju i onda vidim da je netko objavio da se pojavila sekcija 'Deals'.

Smatram da je najbitnije istaknuti da mailovi i pozivi samo našoj podršci neće imati učinka. To se pokazalo kroz proteklih mjesec i pol dana. Mora se ići i iznad, onima kojima naši odgovaraju, kako si i napravio. Moguće da nisu bili svjesni razmjera sranja, a javljanje samo našima je bacanje u crnu rupu.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2023 10:09 (Maat).
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Uskoro idu i izbori, treba vidjeti jel' neka stranka stavila u svoj program rješavanje PS Store problema. 

 
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Blesavo mi je što BUG kao najvažniji informatički časopis u HR i jedan od najpopularnijih tech siteova u ovoj zemlji, ne napravi nekakav istraživalački članak i ne objavi što se događa sa Store-om u HR i kad možemo očekivati da profunkcionira. Pa valjda kao novinari imaju nekakve kontakte ili barem mogu doći do neke smislene izjave.

 

Dodatno pitanje - da li imate problema sa downloadima u zadnja 2 dana? Meni svako malo pucaju. PS5 je spojen na Ethernet, dobijem poruku "something went wrong". Svi ostali uređaji normalno funkcioniraju na Internetu, nema prekida konekcija. Kad stisnem da proba ponovo, download se nastavi normalno.

 

Meni smrdi da su oni općenito syebali Hrvatsku i općeniti pristup na PS Store, ne samo Deals sekciju.

 
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...

Procurio Insomniac Games roadmap za sljedećih 10 godina:

 

Marvel's Venom in Fall 2025

Marvel's Venom details. An all-new storyline that continues Spider-Man 2 and leads into Spider-Man 3. Playable, switchable Venom and Spider-Heroes. Carnage-infected NYC boroughs. 8-10 Hour Stand-alone Experience: Golden Path - 12 Missions, 3 Event Bosses. Optional Content: Quests, Challenges, Bases, Crimes, and Collectibles

Marvel's Wolverine in Fall 2026

Marvel's Spider-Man 3 in Fall 2027

New Ratchet & Clank in Fall 2029

Marvel's X-Men in Fall 2029

New IP in 2031/2032

Marvel's X-Men 2 in 2033

New IP 2 in 2035

 

Isto tako procurio cijeli build Wolverine-a koji je dosad sastavljen, evo malog uzorka (nema spoilera), koliko vidim i Jean Grey će biti lik koji će se moći voditi:

 

https://streamable.com/f7ciqn

 

Procurli su i detalji cijele priče pa se čuvajte spoilera. Nedavno su imali ransomware napad pa mislim da je očito da nisu platili.

 

Od sveg navedenog, najzanimljiviji mi je New IP in 2031/2032

 

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Prebacili nas na jedan RPi sa spojena dva externa HDDa i sad imamo to što imamo 

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

nisam siguran da je, mislim da im je to sad kao predbozicna akcija bila. inace je jeftinije godina nego mjesec za mjesec, al ovo je jos dodatan popust na to bio

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...

Blesavo mi je što BUG kao najvažniji informatički časopis u HR i jedan od najpopularnijih tech siteova u ovoj zemlji, ne napravi nekakav istraživalački članak i ne objavi što se događa sa Store-om u HR i kad možemo očekivati da profunkcionira. Pa valjda kao novinari imaju nekakve kontakte ili barem mogu doći do neke smislene izjave.

 

Dodatno pitanje - da li imate problema sa downloadima u zadnja 2 dana? Meni svako malo pucaju. PS5 je spojen na Ethernet, dobijem poruku "something went wrong". Svi ostali uređaji normalno funkcioniraju na Internetu, nema prekida konekcija. Kad stisnem da proba ponovo, download se nastavi normalno.

 

Meni smrdi da su oni općenito syebali Hrvatsku i općeniti pristup na PS Store, ne samo Deals sekciju.

 

Bug je zauzet epidemijama, klimatskim promjenama, borbom protiv Dr.Evila u vidu Elona Muska i općenito opstankom ljudske vrste.

PS Store je za djecu, neradnike i luzere i kao takav nebitan 😂😂😂

 

Što se tiče PS5 downloada čini mi se da radi dobro iako nisam previše pazio. Provjerim navečer.

 

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Jos detalja iz Insomniac leak-a, ovaj put o tome koliko se Sony boji Microsofta i Gamepass-a:

Microsoft's acquisition of ATVI positions it to leapfrog our current pillars.

 

• ATVI provides incredible strategic value across live service games, scale in mobile, and PC storefront (Battle.net)
• In addition, MSFT is building a mobile gaming store to compete with Apple and Google

• The Call of Duty threat...in 2027. MSFT acquisition of ATVI for $69B could disrupt and threaten console gaming and game subscription markets
• Console - shift from PS to Xbox with timing and in-game differential as the weapons

Subscription - MSFTs comprehensive ecosystem coupled with exclusivity creates greater dominance

• Sony impact - massive threat to PS+ (upwards of $1.5B of annual revenue threat, gap to fill)
• 45m subs x $12 monthly x 12 months x 20% MP 3rd Party
• Day and date threat. Post aca, MSFT will put AVI games on GP day and date.
Leapfrog. ATVI provides incredible strategic value across live service games, scale in mobile, and
PC storefront (Battle.net)
• MSFT can supply multi-game subscription 50%; console games 50%; PC 60%
• Sony's pillars are already dated and behind the competition
• Sony impact - need to expand
• Elusive Perfect Game Subscription.
• Premium content - expectation of free, best-in-class games creates unsustainable model. Monthly and incremental subs won't cover investment
• Unified mobile, PC, console experience doesn't exist. Form factor and computer power are too diverse
• Sony impact - premium sales model is the central approach

 

https://pbs.twimg.com/media/GBsY2EqW4AAtNxh?format=jpg&name=large

https://pbs.twimg.com/media/GBsZfxaWcAAIpxH?format=jpg&name=large

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2023 10:43 (greysaint0).
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ova 3 deala su dio holiday salea tako da postoji nada, znat cemo sutra.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
I ja sam poslal upit/primjedbu na Ask PlayStation - što nas više pošalje to bolje...
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Moram rec da mi je drago da je Sonyeva nebuloza sa fokusom na live service kompletno pukla.

Sad su izgubili hrpu resursa i vremena u kojemu su mogli stvarat nove IPove radi kojih ljudi i kupuju Playstation.

Imaju ogromnu srecu da je Microsoft zajebao jos daleko vise a Nintendo fura svoj film pa im nema tko uzet trziste u ovom trenutku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nije baš točno. Ovo je samo jedna od igara. Pravi test je helldivers i Maraton, od timova koji znaju napraviti live service igru. Last of us je hit and miss. Horizon isto radi tim koji bi mogao napraviti online igru. Naughty Dog je bio zrtveno janje.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ratchet and Clank Rift Apart je prodao samo 2.2 M primjeraka i zaradio $73 M, s budžetom od $81M.

Nije ni cudo da su se okrenuli SpiderManu 2 i 3 i Wolverineu prije slijedeće Ratchet igre
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Sony Interactive Entertainment  općenito teži ovome, igre su samo medij širenja evanđelja 

Tako da očekujte sve više woke igara i sadržaja...

Diversity & Beyond - Sony Interactive Entertainment

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2023 15:08 (Maat).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Moras pogledati stvar i s druge strane, dali bi Sony promovirao mrznju?

Neznam jesi li ikad radio u takvom okruženju ali ja sam osobno svjedocio mrznji i predrasudama na poslu dok sam radio kao kuhar.

Tolika mrznja prema osobama druge vjere, rase ili spole pripadnosti, samo na temelju toga. Naravno da kompanije ne zele takvo okruženje.

Radio sam i s crncima, azijatima, muslimanima i otvorenim gayevima. Nikad nisam imao problema s nijednima, ali drugima je strašno smetalo. Sve odreda dobri i vrijedni ljudi koji se trude uklopiti a ponizavani zbog razlicitosti.
Uzasno je raditi u okruženju punom mrznje i nesretnih ljudi koji se iskaljuju na drugima.
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Moras pogledati stvar i s druge strane, dali bi Sony promovirao mrznju?

Neznam jesi li ikad radio u takvom okruženju ali ja sam osobno svjedocio mrznji i predrasudama na poslu dok sam radio kao kuhar.

Tolika mrznja prema osobama druge vjere, rase ili spole pripadnosti, samo na temelju toga. Naravno da kompanije ne zele takvo okruženje.

Radio sam i s crncima, azijatima, muslimanima i otvorenim gayevima. Nikad nisam imao problema s nijednima, ali drugima je strašno smetalo. Sve odreda dobri i vrijedni ljudi koji se trude uklopiti a ponizavani zbog razlicitosti.
Uzasno je raditi u okruženju punom mrznje i nesretnih ljudi koji se iskaljuju na drugima.

Ne vidim zašto bi otvoreno promovirao mržnju. Samo indirektno doprinose tome.

 

Svjedočio sam ja na poslu a i ne samo ja da takve 'potlačene' manjine su sve a samo ne potlačene, to im dođe kao štit za nerad i bezobrazluk i izbjegavanje svega onog što mi ostali pod normalno moramo poštivati i raditi.

Takvi diversity programi su možda bili nužni prije 40 godina kad su 'različiti' bili potlačeni i morali to skrivati itd...

Naravno da mržnje zbog različitosti ima ali ti silni diversity programi nisu odgovor. 

Stalno se ističe različitost i nekome daje ničim zaslužene povlastice pod parolom diversityja, to ljude smeta zapravo potencira rasizam i mržnju.

Netko tko više i bolje radi a bude stavljen po strani a prednost se da nekome jer je nešto što je fashionable tj. žena, trans, gay, crn itd... će samo pogoršati situaciju.

Ljude bi najmanje trebalo zanimati nečija boja kože i seksualna orijentacija. Stalno guranje pod nos kako su oni bolji i davati im povlastice nije odgovor. 

Odgovor je bolji odgoj i kultura a ne jednoumlje. Pod krinkom diversityja se ne promiče tolerancija već površinska i vizualna različitost ali svi trebaju jednako razmišljati i govoriti.

Danas svi svjedočimo takvoj 'pozitivnoj diskriminaciji' koja je sve samo ne pozitivna. Neka je pila i okrenuta ali nepravda je nepravda a diskriminacija je diskriminacija i ne postoji doista pozitivna diskriminacija. Neklome se mora oduzeti da biu se dalo nekome tko nije zaslužio i zaradio. Lijep način za podjelu i potenciranje mržnje.

 

 

15 godina
online
Sony PlayStation 5

Mislim da je još gore raditi u radnoj okolini gdje moraš paziti što ćeš reći da se netko smrtno ne uvrijedi.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
11 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Maat kaže...

Ne vidim zašto bi otvoreno promovirao mržnju. Samo indirektno doprinose tome.

 

Svjedočio sam ja na poslu a i ne samo ja da takve 'potlačene' manjine su sve a samo ne potlačene, to im dođe kao štit za nerad i bezobrazluk i izbjegavanje svega onog što mi ostali pod normalno moramo poštivati i raditi.

Takvi diversity programi su možda bili nužni prije 40 godina kad su 'različiti' bili potlačeni i morali to skrivati itd...

Naravno da mržnje zbog različitosti ima ali ti silni diversity programi nisu odgovor. 

Stalno se ističe različitost i nekome daje ničim zaslužene povlastice pod parolom diversityja, to ljude smeta zapravo potencira rasizam i mržnju.

Netko tko više i bolje radi a bude stavljen po strani a prednost se da nekome jer je nešto što je fashionable tj. žena, trans, gay, crn itd... će samo pogoršati situaciju.

Ljude bi najmanje trebalo zanimati nečija boja kože i seksualna orijentacija. Stalno guranje pod nos kako su oni bolji i davati im povlastice nije odgovor. 

Odgovor je bolji odgoj i kultura a ne jednoumlje. Pod krinkom diversityja se ne promiče tolerancija već površinska i vizualna različitost ali svi trebaju jednako razmišljati i govoriti.

Danas svi svjedočimo takvoj 'pozitivnoj diskriminaciji' koja je sve samo ne pozitivna. Neka je pila i okrenuta ali nepravda je nepravda a diskriminacija je diskriminacija i ne postoji doista pozitivna diskriminacija. Neklome se mora oduzeti da biu se dalo nekome tko nije zaslužio i zaradio. Lijep način za podjelu i potenciranje mržnje.

 

 

 

Zbog svojih svjetonazora učitavaš nešto što nigdje ne piše niti ne postoji. Poanta takvih programa je uglavnom da se osobe koje spadaju u bilo kakvu manjinu osjećaju ugodnije na radnom mjestu, ne da se ikome daju veća prava ili prioritet.
Ak smo već kod anegdotalnih dokaza, ja znam gay lika koji je otišao živjeti i raditi u njemačku (radi u IT-u) čisto jer se naslušao svakakvih neprikladnih komentara na svoj račun na radnom mjestu. Nije nikom ni rekao da je gay, samo su ga cijelo vrijeme zadirkivali jer je malo drugačiji.
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Chronosus kaže...

 

 

Zbog svojih svjetonazora učitavaš nešto što nigdje ne piše niti ne postoji. Poanta takvih programa je uglavnom da se osobe koje spadaju u bilo kakvu manjinu osjećaju ugodnije na radnom mjestu, ne da se ikome daju veća prava ili prioritet.
Ak smo već kod anegdotalnih dokaza, ja znam gay lika koji je otišao živjeti i raditi u njemačku (radi u IT-u) čisto jer se naslušao svakakvih neprikladnih komentara na svoj račun na radnom mjestu. Nije nikom ni rekao da je gay, samo su ga cijelo vrijeme zadirkivali jer je malo drugačiji.

 

Mene zadirkuju jer sam ćelav, di ti je kosa, kupit ću ti šampon.... plačem svaki dan od tuge i žalosti. Idem u Njemačku.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2023 17:44 (Bitanga).
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Chronosus kaže...
Maat kaže...

Ne vidim zašto bi otvoreno promovirao mržnju. Samo indirektno doprinose tome.

 

Svjedočio sam ja na poslu a i ne samo ja da takve 'potlačene' manjine su sve a samo ne potlačene, to im dođe kao štit za nerad i bezobrazluk i izbjegavanje svega onog što mi ostali pod normalno moramo poštivati i raditi.

Takvi diversity programi su možda bili nužni prije 40 godina kad su 'različiti' bili potlačeni i morali to skrivati itd...

Naravno da mržnje zbog različitosti ima ali ti silni diversity programi nisu odgovor. 

Stalno se ističe različitost i nekome daje ničim zaslužene povlastice pod parolom diversityja, to ljude smeta zapravo potencira rasizam i mržnju.

Netko tko više i bolje radi a bude stavljen po strani a prednost se da nekome jer je nešto što je fashionable tj. žena, trans, gay, crn itd... će samo pogoršati situaciju.

Ljude bi najmanje trebalo zanimati nečija boja kože i seksualna orijentacija. Stalno guranje pod nos kako su oni bolji i davati im povlastice nije odgovor. 

Odgovor je bolji odgoj i kultura a ne jednoumlje. Pod krinkom diversityja se ne promiče tolerancija već površinska i vizualna različitost ali svi trebaju jednako razmišljati i govoriti.

Danas svi svjedočimo takvoj 'pozitivnoj diskriminaciji' koja je sve samo ne pozitivna. Neka je pila i okrenuta ali nepravda je nepravda a diskriminacija je diskriminacija i ne postoji doista pozitivna diskriminacija. Neklome se mora oduzeti da biu se dalo nekome tko nije zaslužio i zaradio. Lijep način za podjelu i potenciranje mržnje.

 

 

 

Zbog svojih svjetonazora učitavaš nešto što nigdje ne piše niti ne postoji. Poanta takvih programa je uglavnom da se osobe koje spadaju u bilo kakvu manjinu osjećaju ugodnije na radnom mjestu, ne da se ikome daju veća prava ili prioritet.
Ak smo već kod anegdotalnih dokaza, ja znam gay lika koji je otišao živjeti i raditi u njemačku (radi u IT-u) čisto jer se naslušao svakakvih neprikladnih komentara na svoj račun na radnom mjestu. Nije nikom ni rekao da je gay, samo su ga cijelo vrijeme zadirkivali jer je malo drugačiji.

 Malo projiciras.

Mene nitko ne smeta osim neradnika i onih koji zlorabe danasnju virtue signallng kulturu mediokriteta bez karaktera, i onih koji glume da se vrijedjaju ili se stvarno vrijedjaju da bi se ogrebali za povlastice.

Vecina tih diversity programa su diskriminatorni. Apsolutno nije u redu nikoga diskriminirati na temelju spola, boje koze i seksualnosti. Doslovno me nije briga za neciji spol, seksualnu orijentaciju i boju koze. Zanimaju me znanja,vjestine i doprinos kolektivu.

Tko istice spol, boju koze i seksualnost te po tome zaposljava, hvali se time i nagradjuje te dijeli povlastice ponasa se diskriminatorno i zlo. Isto oni koji traze te povlastice prema takvim kriterijima. Pricam ti o objektivnoj stvarnosti i cinjenicama a ti izletis s jednom anegdotom koja je vise iznimkanego pravilo.

Ne znam u kojem ti svijetu zivis da tvrdis da takvo nesto ne postoji.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2023 17:48 (Maat).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Maat kaže...

 Malo projiciras.

Mene nitko ne smeta osim neradnika i onih koji zlorabe danasnju virtue signallng kulturu mediokriteta bez karaktera, i onih koji glume da se vrijedjaju ili se stvarno vrijedjaju da bi se ogrebali za povlastice.

Vecina tih diversity programa su diskriminatorni. Apsolutno nije u redu nikoga diskriminirati na temelju spola, boje koze i seksualnosti. Doslovno me nije briga za neciji spol, seksualnu orijentaciju i boju koze. Zanimaju me znanja,vjestine i doprinos kolektivu.

Tko istice spol, boju koze i seksualnost te po tome zaposljava, hvali se time i nagradjuje te dijeli povlastice ponasa se diskriminatorno i zlo. Isto oni koji traze te povlastice prema takvim kriterijima. Pricam ti o objektivnoj stvarnosti i cinjenicama a ti izletis s jednom anegdotom koja je vise iznimkanego pravilo.

Ne znam u kojem ti svijetu zivis da tvrdis da takvo nesto ne postoji.

 

 

"Ja izletim s anegdotom" - pa jel si ti krenuo sa "svjedočio sam ja..."? Mislio sam da je ideja da iznosimo vlastita iskustva kao objektivni pokazatelj stvari ne samo kod nas, nego u zemljama i kulturama na drugom kraju svijeta?

 

Da sam ja naletio na taj članak ne bih ga ni doživio jer me uistinu nije briga i aspolutno me se nikako ne tiče. Tebe dovoljno upiklo da si išao dijeliti taj link i svoje zgražanje na random forumu, nije li?

Meni ide na kiki ekipa koja uletava random s člancima koji nemaju veze s ičim i viču WOKE WOKE, i onda još tvrde da ih zapravo nije briga i nema ništa protiv takvih ali...

 

Da te citiram:

"igre su samo medij širenja evanđelja 

Tako da očekujte sve više woke igara i sadržaja..."

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2023 18:34 (Chronosus).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Mene zadirkuju jer sam ćelav, di ti je kosa, kupit ću ti šampon.... plačem svaki dan od tuge i žalosti. Idem u Njemačku.

 

Ajde, barem te nitko ne zadirkuje što si žut (a i većina kolega ti je proćelava)

 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sutra počinje holiday sale!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Sutra počinje holiday sale!

 

U Indiji ili Americi?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Svuda ali u Hrvatskoj vjerojatno ne.
Nadam se da ce biti i kod nas, tri trenutna deala su dio holiday sale ponude tako da postoji nada, vidjeti cemo sutra.
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Chronosus kaže...
Maat kaže...

 Malo projiciras.

Mene nitko ne smeta osim neradnika i onih koji zlorabe danasnju virtue signallng kulturu mediokriteta bez karaktera, i onih koji glume da se vrijedjaju ili se stvarno vrijedjaju da bi se ogrebali za povlastice.

Vecina tih diversity programa su diskriminatorni. Apsolutno nije u redu nikoga diskriminirati na temelju spola, boje koze i seksualnosti. Doslovno me nije briga za neciji spol, seksualnu orijentaciju i boju koze. Zanimaju me znanja,vjestine i doprinos kolektivu.

Tko istice spol, boju koze i seksualnost te po tome zaposljava, hvali se time i nagradjuje te dijeli povlastice ponasa se diskriminatorno i zlo. Isto oni koji traze te povlastice prema takvim kriterijima. Pricam ti o objektivnoj stvarnosti i cinjenicama a ti izletis s jednom anegdotom koja je vise iznimkanego pravilo.

Ne znam u kojem ti svijetu zivis da tvrdis da takvo nesto ne postoji.

 

 

"Ja izletim s anegdotom" - pa jel si ti krenuo sa "svjedočio sam ja..."? Mislio sam da je ideja da iznosimo vlastita iskustva kao objektivni pokazatelj stvari ne samo kod nas, nego u zemljama i kulturama na drugom kraju svijeta?

 

Da sam ja naletio na taj članak ne bih ga ni doživio jer me uistinu nije briga i aspolutno me se nikako ne tiče. Tebe dovoljno upiklo da si išao dijeliti taj link i svoje zgražanje na random forumu, nije li?

Meni ide na kiki ekipa koja uletava random s člancima koji nemaju veze s ičim i viču WOKE WOKE, i onda još tvrde da ih zapravo nije briga i nema ništa protiv takvih ali...

 

Da te citiram:

"igre su samo medij širenja evanđelja 

Tako da očekujte sve više woke igara i sadržaja..."

 

 

 Anegdote nisu objektivni pokazatelj stvarnosti. 'Svjedočio sam ja' je također anegdota a trebala ti je poslužiti kao primjer da ni od toga ne treba stvarati pravilo...

Učinilo mi se da si tvrdio da diversity programi ne diskriminiraju sa čime se izrazito ne slažem.

Nije me članak posebno upiknuo već to iznosim kao značajan dio uzroka opadanja kvalitete konačnog proizvoda. Važnija je 'poruka' od samog sadržaja.

Meni je simptomatično da je ta moja izjava tebe toliko podbola da si morao napisati članak o tome.

 

Stvarno si mašio poantu. Diversity programe i woke ideje smatram degradirajućim i nazadnim za kulturu i civilizaciju općenito. Mislim da promiču lijenost, rasizam i nejednakost, da potiču glumljenje žrtve umjesto rada i stvaranja. Protiv woke mediokriteta koji guraju jednoumlje i netoleranciju pod krinkom površinske inkluzivnost imam svašta za reći. Protiv boje kože i seksualnosti nemam ništa dok je uz suglasnost i da nije pedofilija. Ali me realno ne zanima jer ne donosi ništa samo po sebi, zanima me  ono ispod površine...karakter, znanje, vještine itd...

A zadirkivani smo svi bili...i kao klinci i kao odrasli. Naravno da ne opravdavam maltretiranje ali danas određene skupine ne samo da imaju rezervaciju na to već i debele povlastice na temelju glumljenja žrtvi.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2023 19:10 (Maat).
23 mjeseca
offline
Re: Sony PlayStation 5
Maat kaže...
Chronosus kaže...
Maat kaže...

 Malo projiciras.

Mene nitko ne smeta osim neradnika i onih koji zlorabe danasnju virtue signallng kulturu mediokriteta bez karaktera, i onih koji glume da se vrijedjaju ili se stvarno vrijedjaju da bi se ogrebali za povlastice.

Vecina tih diversity programa su diskriminatorni. Apsolutno nije u redu nikoga diskriminirati na temelju spola, boje koze i seksualnosti. Doslovno me nije briga za neciji spol, seksualnu orijentaciju i boju koze. Zanimaju me znanja,vjestine i doprinos kolektivu.

Tko istice spol, boju koze i seksualnost te po tome zaposljava, hvali se time i nagradjuje te dijeli povlastice ponasa se diskriminatorno i zlo. Isto oni koji traze te povlastice prema takvim kriterijima. Pricam ti o objektivnoj stvarnosti i cinjenicama a ti izletis s jednom anegdotom koja je vise iznimkanego pravilo.

Ne znam u kojem ti svijetu zivis da tvrdis da takvo nesto ne postoji.

 

 

"Ja izletim s anegdotom" - pa jel si ti krenuo sa "svjedočio sam ja..."? Mislio sam da je ideja da iznosimo vlastita iskustva kao objektivni pokazatelj stvari ne samo kod nas, nego u zemljama i kulturama na drugom kraju svijeta?

 

Da sam ja naletio na taj članak ne bih ga ni doživio jer me uistinu nije briga i aspolutno me se nikako ne tiče. Tebe dovoljno upiklo da si išao dijeliti taj link i svoje zgražanje na random forumu, nije li?

Meni ide na kiki ekipa koja uletava random s člancima koji nemaju veze s ičim i viču WOKE WOKE, i onda još tvrde da ih zapravo nije briga i nema ništa protiv takvih ali...

 

Da te citiram:

"igre su samo medij širenja evanđelja 

Tako da očekujte sve više woke igara i sadržaja..."

 

 

 Anegdote nisu objektivni pokazatelj stvarnosti. 'Svjedočio sam ja' je također anegdota a trebala ti je poslužiti kao primjer da ni od toga ne treba stvarati pravilo...

Učinilo mi se da si tvrdio da diversity programi ne diskriminiraju sa čime se izrazito ne slažem.

Nije me članak posebno upiknuo već to iznosim kao značajan dio uzroka opadanja kvalitete konačnog proizvoda. Važnija je 'poruka' od samog sadržaja.

Meni je simptomatično da je ta moja izjava tebe toliko podbola da si morao napisati članak o tome.

 

Stvarno si mašio poantu. Diversity programe i woke ideje smatram degradirajućim i nazadnim za kulturu i civilizaciju općenito. Mislim da promiču lijenost, rasizam i nejednakost, da potiču glumljenje žrtve umjesto rada i stvaranja. Protiv woke mediokriteta koji guraju jednoumlje i netoleranciju pod krinkom površinske inkluzivnost imam svašta za reći. Protiv boje kože i seksualnosti nemam ništa dok je uz suglasnost i da nije pedofilija. Ali me realno ne zanima jer ne donosi ništa samo po sebi, zanima me  ono ispod površine...karakter, znanje, vještine itd...

A zadirkivani smo svi bili...i kao klinci i kao odrasli. Naravno da ne opravdavam maltretiranje ali danas određene skupine ne samo da imaju rezervaciju na to već i debele povlastice na temelju glumljenja žrtvi.

 

 Istina, ne možeš naći noviju igricu da nije zastupljena i gay osoba premda nije bitna za priču, samo da se promovira da postoji sve. aka days gone, the last of us itd...

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2023 19:59 (Vive24).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Di je mod? Treba ovo srezati..
If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice