Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.753.954
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

ima tko kakav kod s popustom za Sancta Domenicu?

ako moze u PM , da uzmem klincu kotroler za plejku

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

DualSense crni Link uz kod MULTIPLUS-BDAY-20  40 €. 

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
espltd kaže...
Kakva su iskustva s https://masquerade.hr/

 ja sam kupio graficku (6850XT) i kolega s posla vec 2. iPhone tamo, i ja i on po sumnjivo niskim cijenama, ali evo, grafa gura vec godinu, s mobovima sve ok

Anything that can be connected, will be connected.
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2023 11:52 (definho).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
U Indija storu delux verzija ti je malo više od 60€ a premium 55€
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vjerojatno ce potrajati do pocetka iduce godine. Pisao sam nedavno opet njihovom supportu da ih pitam kad ce Store profunkcionirati normalno. Kad i ako dobijem odgovor cu ga proslijediti ovdje.

Ono sto sam primijetio je da novije igre imaju konacno normalne cijene tipa €79,99 i sl. a ne one nebuloze tipa €82,45 i sl.

P.s. Odgovaram na Gogyev post, ovaj disfunkcionalni forum nema niti quote funkciju u mobilnoj verziji.
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.12.2023 17:45 (greysaint0).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
areal kaže...

DualSense crni Link uz kod MULTIPLUS-BDAY-20  40 €. 

 Hvala puno. Odmah si naručio. Top cijena i besplatna dostava (izabrati HP).

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.12.2023 18:49 (mariclius).
23 mjeseca
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...
U Indija storu delux verzija ti je malo više od 60€ a premium 55€

 čega? o kojem proizvodu pričaš?

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.12.2023 19:18 (Vive24).
6 mjeseci
offline
Re: Sony PlayStation 5
espltd kaže...
Kakva su iskustva s https://masquerade.hr/

 

Kupio sam digitalni CoD MW III i SpiderMan 2.. sve ok prošlo, odmah dobio kod za reedamanje na e-mail.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ps+ delux i premium
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

bitno je napomenut da je to sa ovih 30% popusta koji trenutno nude, neznam dal je to samo do danas 18.12? Popust vrijedi i za essential. Ja sam si uzeo indijski ps extra sa frendom na pola, on na ps4 ja na ps5 i obje konzole su primarne na tom accountu tako da obojica imamo benefite. Katalog je velik, a posto sam malo toga odigrao od ovih ps ekskluziva imam sad u godinu dana cega igrat. Samo sta god probam mi nakon 10 minuta dosadi pa se vratim na gt7 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2023 10:00 (MEDO11).
Moj PC  
1 0 hvala 0
23 mjeseca
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...
Ps+ delux i premium

 

ne postoji nikakva delux verzija

 

nego extra i premium

 

s tim da je ekstra jeftinija a premium skuplja

 

prvi put čujem za nešto što se zove delux verzija

6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Možda bi i Hrvati mogli zaprijetiti Sony Playstationu slično ovome haha

 

The Claim FAQs | Playstation You Owe Us

 

 
1 0 hvala 0
23 mjeseca
offline
Re: Sony PlayStation 5

 Znači nema delux i premium skupa

 

ili ili

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vive24 kaže...

 Znači nema delux i premium skupa

 

ili ili

 Premium ti je delux bez strimanja 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Imate essential - mjesecne igre i multiplayer
Extra - game catalog
Deluxe - classics catalog, trials
Premium - classics catalog, trials i stream

U zemljama gdje nije podržan stream igara imate deluxe koji je skuplji od extra a jeftiniji od premiuma
Moj PC  
5 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Imate essential - mjesecne igre i multiplayer
Extra - game catalog
Deluxe - classics catalog, trials
Premium - classics catalog, trials i stream

U zemljama gdje nije podržan stream igara imate deluxe koji je skuplji od extra a jeftiniji od premiuma

 

Ja bih još bar dva tri tiera ubacio....

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Nas su odlicno naguzili koji smo imali pretplatu dok je trajala velika operacija Euro i sad evo drugi put, pretplata istekla nekidan, za nas nema popusta. Koliko god je MS u qurcu sa nedostatkom podrske, toliko je i Sony sa ovakvim manevrima.

 

Sony, 

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEDO11 kaže...

bitno je napomenut da je to sa ovih 30% popusta koji trenutno nude, neznam dal je to samo do danas 18.12? Popust vrijedi i za essential. Ja sam si uzeo indijski ps extra sa frendom na pola, on na ps4 ja na ps5 i obje konzole su primarne na tom accountu tako da obojica imamo benefite. Katalog je velik, a posto sam malo toga odigrao od ovih ps ekskluziva imam sad u godinu dana cega igrat. Samo sta god probam mi nakon 10 minuta dosadi pa se vratim na gt7 

 Mislim da je to redovnih 30% popusta ako uzmes na godinu dana?

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Istekla danas i meni pretplata, odma u minutu kak je pisalo.
Nisu ostavili još dan-dva ko recimo Spotify dok ne prođe naplata...

Gledam cijene i nema nikakvog popusta, nadam se da bude nekaj od srijede ili koji već dan startaju s akcijama - sad bude Božićna.

A niš, igraju se GT7 i FC24, a prelazi Horizon Zero Dawn...
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

meni je pretplata istekla 15.12... za 2 dana sam ušao u aplikaciju ps plus i pisalo je 30% popusta samo taj dan... i sada popusta više nema

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam jučer predao zahtjev za povratom jebenih 152€ za Premium. Valjda bude nekaj od tog s ozbirom da piše da se može. Btw dobra fora za skinut saveove sa clouda od secondary accounta pošto sam promjenio konzolu prošle godine 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pojavio se tab deals, barem u psapp koliko vidim.
Hogwarts legacy, COD MW 3 i UFC 5 na akciji.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2023 7:27 (THomson).
 
5 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
THomson kaže...
Pojavio se tab deals, barem u psapp koliko vidim.
Hogwarts legacy, COD MW 3 i UFC 5 na akciji.

 
Je, i na webu isto!!

Hrpa igara je u Deals sekciji, a samo 5 na popustu :)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2023 7:30 (Bitanga).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nuclear_Phoenix kaže...

Nas su odlicno naguzili koji smo imali pretplatu dok je trajala velika operacija Euro i sad evo drugi put, pretplata istekla nekidan, za nas nema popusta. Koliko god je MS u qurcu sa nedostatkom podrske, toliko je i Sony sa ovakvim manevrima.

 

Sony, 

 To sam i ja napisao neki dan. Ja koji redovno uzimam svaki 12 mjeseci krajem godine pretplatu (koju ionako ne koristim, ali to je moj problem) sam spu*sio tih 50etak eura za essential, posto su svi čitavu godinu dobivali produženo. Da je Sony pošten, trebao je i nama davati džabe / da se ne troše dani plaćene pretplate dok god ne riješe euro problem. 

Trebalo bi im poslati možda kakvu primjedbu.

6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Baš me zanima jel Sony ovo radi s programerske strane inhouse ili im to radi neki trećerazredni vendor tipa HDZ-ove cvjećarnice. :)

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Procurio Insomniac Games roadmap za sljedećih 10 godina:

 

Marvel's Venom in Fall 2025

Marvel's Venom details. An all-new storyline that continues Spider-Man 2 and leads into Spider-Man 3. Playable, switchable Venom and Spider-Heroes. Carnage-infected NYC boroughs. 8-10 Hour Stand-alone Experience: Golden Path - 12 Missions, 3 Event Bosses. Optional Content: Quests, Challenges, Bases, Crimes, and Collectibles

Marvel's Wolverine in Fall 2026

Marvel's Spider-Man 3 in Fall 2027

New Ratchet & Clank in Fall 2029

Marvel's X-Men in Fall 2029

New IP in 2031/2032

Marvel's X-Men 2 in 2033

New IP 2 in 2035

 

Isto tako procurio cijeli build Wolverine-a koji je dosad sastavljen, evo malog uzorka (nema spoilera), koliko vidim i Jean Grey će biti lik koji će se moći voditi:

 

https://streamable.com/f7ciqn

 

Procurli su i detalji cijele priče pa se čuvajte spoilera. Nedavno su imali ransomware napad pa mislim da je očito da nisu platili.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2023 8:52 (greysaint0).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...

Procurio Insomniac Games roadmap za sljedećih 10 godina:

 

Marvel's Venom in Fall 2025

Marvel's Venom details. An all-new storyline that continues Spider-Man 2 and leads into Spider-Man 3. Playable, switchable Venom and Spider-Heroes. Carnage-infected NYC boroughs. 8-10 Hour Stand-alone Experience: Golden Path - 12 Missions, 3 Event Bosses. Optional Content: Quests, Challenges, Bases, Crimes, and Collectibles

Marvel's Wolverine in Fall 2025

Marvel's Spider-Man 3 in Fall 2027

New Ratchet & Clank in Fall 2029

Marvel's X-Men in Fall 2029

New IP in 2031/2032

Marvel's X-Men 2 in 2033

New IP 2 in 2035

 

Isto tako procurio cijeli build Wolverine-a koji je dosad sastavljen, evo malog uzorka (nema spoilera), koliko vidim i Jean Grey će biti lik koji će se moći voditi:

 

https://streamable.com/f7ciqn

 

Procurli su i detalji cijele priče pa se čuvajte spoilera. Nedavno su imali ransomware napad pa mislim da je očito da nisu platili.

 Baš ne vjerujem da će u razmaku od 2-3 mjeseca izaći i Venom i Wolverine, makar je ovo prvo samo ekspanzija. Više manje sve očekivano. Jedino zanimljivo je taj novi IP, ali što nam znači kad ne znamo što je.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
THomson kaže...
Pojavio se tab deals, barem u psapp koliko vidim.
Hogwarts legacy, COD MW 3 i UFC 5 na akciji.

 
Je, i na webu isto!!

Hrpa igara je u Deals sekciji, a samo 5 na popustu :)

 

Jel i ostalima pod "latest" (u PS App-u) prikazan nekakav veliki sivi kontroler nasred ekrana? Hint: nemojte raditi logout, morat ćete riješavati nekakvu syebanu captch-u gdje ćete morati matchirati povrće. WTF, zašto uz 2-factor autentifikaciju moram takve glupave igre igrati da bi se ulogirao???

 

I rekao bi da je Deals tab profunkcionirao samo na papiru, 3 igre na popustu a hrpa u Deals sekciji po punoj cijeni. Sony je zaista nesposoban.

 

Hexfire kaže...

 Baš ne vjerujem da će u razmaku od 2-3 mjeseca izaći i Venom i Wolverine, makar je ovo prvo samo ekspanzija. Više manje sve očekivano. Jedino zanimljivo je taj novi IP, ali što nam znači kad ne znamo što je.

 

Bio je tipfeler, Wolverine je 2026. Evo slide iz 7. mjeseca 2023 sa roadmap-om:

 

https://i.imgur.com/83vSaBf.jpg

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2023 8:53 (greysaint0).
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
THomson kaže...
Pojavio se tab deals, barem u psapp koliko vidim.
Hogwarts legacy, COD MW 3 i UFC 5 na akciji.

 

Tnx!

Zanimljivo, jučer sam popizdio i prijavio UK i USA supportu sa punim opisom i da naš support ignorira i nema odgovora. I na AskPlaystation Twitteru, pardon X accountu, isto poslao opis sranja na našem Storeu te im obećao da ću gurati i do HQ i do medija i društvenih mreža.

...pojavio se Deals tab a skoro ništa u njemu...neka neka, malo se gasi požar.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2023 9:21 (Maat).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice