Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.751.385
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Vi kao da ste još klinci.

Čovjek je stariji pametniji i postao je otac brani svog sina normalno da je manje nasilan kada više nije mlad i blesav.

Igra je ok iako je i meni pred kraj već malo dosadna. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...

PlayStation Plus Extra Games

 

Grand Theft Auto V | PS4, PS5

Stranger of Paradise | PS4, PS5

Moto GP23 | PS4, PS5

Metal: Hellsinger | PS4, PS5

Salt and Sacrifice | PS4, PS5

Moonscars | PS4, PS5

Mega Man 11 | PS4

Gigabash | PS4, PS5

Grime | PS4, PS5

Tinykin | PS4, PS5

Prodeus | PS4, PS5

Shadowrun Returns | PS4, PS5

Shadowrun: Dragonfall | PS4, PS5

Shadowrun: Hong Kong | PS4, PS5

 

 

 10g je GTA V vani. Brdo puta krenuo i nikad presao. Prodavao igru 100x i ponovno kupovao na PS4. Sad cu je napokon proci u miru. Jedini od GTA koji sam prešao.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
SimeKZ kaže...

 10g je GTA V vani. Brdo puta krenuo i nikad presao. Prodavao igru 100x i ponovno kupovao na PS4. Sad cu je napokon proci u miru. Jedini od GTA koji sam prešao.

 

Daj se dogovori sa sobom. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Switch kaže...

Poslao sam im mail pa ćemo vidjet što će reći...baš me zanima to objašnjenje.

 Znači pošaljem im mail sa screenshotima na kojima je vidljivo da nemam popust prilikom kupnje pretplate. Bilo Extra bilo premium. Nakon dva dana mi odgovore da im pošaljem screenshote na kojima im je vidljivo da nemam popust. Biže baci ciglu...

9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Prije 2,3 dana mi dosao PS5 Slim, nisam od PS2 imao konzolu ni neku zelju za istom tako da me zanima sljedece. 

 

Da li je normalno da je play umjereno vruc na dodir sa lijeve i zadnje strane, nakon igranja npr sat dva EAFC24 

Da li je ok pozicija gdje sam stavio konzolu? U polici se osjeti da je zrak opcenito malo vruc i ovaj dio police gdje konzola puse bude malo vruc na dodir.

Sve sto sam napisao nije nista strasno, samo se jednostavno osjeti toplina po konzoli i unutar police.

 

Dakle da li je normalno da konzola bude topla na dodir nebitno gdje stoji ili da mi stvori toplinu unutar police ako vec stoji unutra, da li je to sve normalno ili da premjestim i ne brinem se?

 

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
el.šef kaže...

Prije 2,3 dana mi dosao PS5 Slim, nisam od PS2 imao konzolu ni neku zelju za istom tako da me zanima sljedece. 

 

Da li je normalno da je play umjereno vruc na dodir sa lijeve i zadnje strane, nakon igranja npr sat dva EAFC24 

Da li je ok pozicija gdje sam stavio konzolu? U polici se osjeti da je zrak opcenito malo vruc i ovaj dio police gdje konzola puse bude malo vruc na dodir.

Sve sto sam napisao nije nista strasno, samo se jednostavno osjeti toplina po konzoli i unutar police.

 

Dakle da li je normalno da konzola bude topla na dodir nebitno gdje stoji ili da mi stvori toplinu unutar police ako vec stoji unutra, da li je to sve normalno ili da premjestim i ne brinem se?

 

 Moja stoji identično kao tvoja (ja nemam slim). Kako sam ju stavio tamo u 7. mj. nisam ju do dan danas ni pipnuo. Ne znam kako joj je. Jel joj je vruće ili hladno možda, nit me zanima. :)

23 mjeseca
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
Q-Tip kaže...
antimadridista kaže...
Ovaj novi God of War DLC je čista uživancija. Svakako odograjte ako već imate igru, DLC je besplatan a rastura.

 

Imam igru, ali je nikad nisam završio... jednostavno mi dosadila. 

 

normalno, kad su sjebali igru, nije ni blizu onom iz 2018. Prvi ogroman fail je igranje sa Atreusom, to si želim potpuno izbrisati iz gaming pamćenja, ocjena 0 od 100 za te dijelove igre. Također igra odiše nekakvim pacifizmom, a to nam nikako ne ide uz Kratosa, u prvoj igri je bilo "idemo izvršiti misiju pa makar pobili pola svijeta" što je puno zabavnije. A da ne pričam da su svi opcionalni zadaci bili puno zabavniji u jedinici.

 

Al dobro, Santra Monici svaka čast što su dali to besplatno, iako meni ne pada na pamet opet paliti tu igru. 

Ti kao da si promašio poantu ovih dviju igrica.

No po čemu ti Ragnarok nije ni blizu GoW 2018? Ja sam isto imao tako neki subjektivan osjećaj da uživam malo više tijekom 2018 igrice, i potpuno se slažem da mi je gameplay s Atreusom bio bezveze i nekako mi je razbio gameplay flow, no ostatak Ragnaroka mi je bolji od GoW 2018 (combat s vise interkacija, vise boss fightova, a i bolji bossevi).

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
el.šef kaže...

Prije 2,3 dana mi dosao PS5 Slim, nisam od PS2 imao konzolu ni neku zelju za istom tako da me zanima sljedece. 

 

Da li je normalno da je play umjereno vruc na dodir sa lijeve i zadnje strane, nakon igranja npr sat dva EAFC24 

Da li je ok pozicija gdje sam stavio konzolu? U polici se osjeti da je zrak opcenito malo vruc i ovaj dio police gdje konzola puse bude malo vruc na dodir.

Sve sto sam napisao nije nista strasno, samo se jednostavno osjeti toplina po konzoli i unutar police.

 

Dakle da li je normalno da konzola bude topla na dodir nebitno gdje stoji ili da mi stvori toplinu unutar police ako vec stoji unutra, da li je to sve normalno ili da premjestim i ne brinem se?

 

 Premjesti ju pa vidi ?

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Switch kaže...
el.šef kaže...

Prije 2,3 dana mi dosao PS5 Slim, nisam od PS2 imao konzolu ni neku zelju za istom tako da me zanima sljedece. 

 

Da li je normalno da je play umjereno vruc na dodir sa lijeve i zadnje strane, nakon igranja npr sat dva EAFC24 

Da li je ok pozicija gdje sam stavio konzolu? U polici se osjeti da je zrak opcenito malo vruc i ovaj dio police gdje konzola puse bude malo vruc na dodir.

Sve sto sam napisao nije nista strasno, samo se jednostavno osjeti toplina po konzoli i unutar police.

 

Dakle da li je normalno da konzola bude topla na dodir nebitno gdje stoji ili da mi stvori toplinu unutar police ako vec stoji unutra, da li je to sve normalno ili da premjestim i ne brinem se?

 

 Moja stoji identično kao tvoja (ja nemam slim). Kako sam ju stavio tamo u 7. mj. nisam ju do dan danas ni pipnuo. Ne znam kako joj je. Jel joj je vruće ili hladno možda, nit me zanima. :)

 Ma normalno da je malo topla jedino što bi bilo bolje da je iza rupa.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...
SimeKZ kaže...

 10g je GTA V vani. Brdo puta krenuo i nikad presao. Prodavao igru 100x i ponovno kupovao na PS4. Sad cu je napokon proci u miru. Jedini od GTA koji sam prešao.

 

Daj se dogovori sa sobom. 

 Jedini koji nisam. Jbg, zajebo se.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
el.šef kaže...

Prije 2,3 dana mi dosao PS5 Slim, nisam od PS2 imao konzolu ni neku zelju za istom tako da me zanima sljedece. 

 

Da li je normalno da je play umjereno vruc na dodir sa lijeve i zadnje strane, nakon igranja npr sat dva EAFC24 

Da li je ok pozicija gdje sam stavio konzolu? U polici se osjeti da je zrak opcenito malo vruc i ovaj dio police gdje konzola puse bude malo vruc na dodir.

Sve sto sam napisao nije nista strasno, samo se jednostavno osjeti toplina po konzoli i unutar police.

 

Dakle da li je normalno da konzola bude topla na dodir nebitno gdje stoji ili da mi stvori toplinu unutar police ako vec stoji unutra, da li je to sve normalno ili da premjestim i ne brinem se?

 

 

Ne mogu tvrditi da će se nešto dogoditi, ali kad je smještena ovako u zatvorenoj polici logično je da će oko konzole i unutar police biti toplo ili vruće. Toplina nema kuda odlaziti.

 

Idealno bi bilo da je smjestiš negdje gdje ima protoka zraka i gdje sustav hlađenja/izvlačenja topline može odraditi svoje. 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa pitanjce, Fallout 4 igrao i prešao, možda i dvaput. Sad kad sam instalirao nemam nijedan save. 

E sad, imam dvije opcije igre, na jednoj (ovoj neki dan instaliranoj) imam jednu minutu odigrano a na drugoj 229 sati.

Ova sad ima PS+ i jednu minutu igranja a druga sa 229 sati je zaključana. 

 

Di se nalaze ti saveovi?  

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gocc01 kaže...

Ekipa pitanjce, Fallout 4 igrao i prešao, možda i dvaput. Sad kad sam instalirao nemam nijedan save. 

E sad, imam dvije opcije igre, na jednoj (ovoj neki dan instaliranoj) imam jednu minutu odigrano a na drugoj 229 sati.

Ova sad ima PS+ i jednu minutu igranja a druga sa 229 sati je zaključana. 

 

Di se nalaze ti saveovi?  

 Jesi li možda prvo kupio igru a poslije dodao iz PS+ pretplate istu igru u library. To bi moglo objasnilo problem. Ne bi bio prvi kome je dodavanje preko ps+ igre koju prethodno već posjeduješ zajebalo licencu. Sony.

Ili si možda odigrao prethodno na PS4? 

 

Pokušaj restoreati licence za library:

Settings > Account Management > Restore Licenses. This will re-validate your licenses for all of your games and DLC.

Za saveove ne znam jesu li kod tebe na konzoli ili u cloudu, to isto možeš provjeriti kasnije ali treba ti se prvo otključati verzija igre/licenca na koju su vezani saveovi.

Može biti nekad i do DLCa. Provjeri jesi li ih sve zakačio i instalirao za Fallout 4.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2023 10:04 (Maat).
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kakva su iskustva s https://www.gamestore.hr/? Zašto daju jamstvo na konzole samo 12 mjeseci?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
espltd kaže...
Kakva su iskustva s https://www.gamestore.hr/? Zašto daju jamstvo na konzole samo 12 mjeseci?

 Mogu davat 12 kolko hoce. 24mj je kak god.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Danas mi je istekla pretplata na premium a nisam ju skinuo sa onog trajnog naloga 

 

Sad mi dođe poruka od PS app da sam zaradio 1520 bodova. Reko za koji kurac sad bodovi?? 

I onda snimio od mZabe obavijest...

 

Edit: nabijem ih na karu, ja se poveselio da je ipak bio neki popust u điru al su mi skinuli 40 i kusur € sa walleta a ostatak sa tekućeg. 

 

Kako da to storniram da mi vrate pare? ?  ?

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2023 20:44 (gocc01).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

najvjerovatnije nikako, trebao si isključiti nadoplatu pa nebi ništa skidali

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Piše da se može, 14 dana je rok al će samo umanjiti povrat za te dane koji su protekli u pretplati. Ne znam jedino dal se to onda svede samo na klikanje ili baš moram kontaktirat podršku da to oni rade i onda čekat. Nedam 152€!

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gocc01 kaže...

Piše da se može, 14 dana je rok al će samo umanjiti povrat za te dane koji su protekli u pretplati. Ne znam jedino dal se to onda svede samo na klikanje ili baš moram kontaktirat podršku da to oni rade i onda čekat. Nedam 152€!

 

Ajd bar će se riješiti.

Al ne kužim kako zaboraviš na to, a pišemo o tim pretplatama tu već mjesecima :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
gocc01 kaže...

Piše da se može, 14 dana je rok al će samo umanjiti povrat za te dane koji su protekli u pretplati. Ne znam jedino dal se to onda svede samo na klikanje ili baš moram kontaktirat podršku da to oni rade i onda čekat. Nedam 152€!

 

Ajd bar će se riješiti.

Al ne kužim kako zaboraviš na to, a pišemo o tim pretplatama tu već mjesecima :-)

 Ma već par dana provjeravam ima li popusta i štanga, reko čekst ću onda da istekne pa vidjet i nisam ni razmišljao za trajni nalog prime me za malog. . .  Piše mi u mailu da se može sve refundirat al moram čekat ponedjeljak. 

Odem na US account i odmah mi poruka gore iskoči da požurim i iskoristim 30%. 111$ je Premium. Ak se dobro sjećam, kod nas je bio 875kn ne? 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
el.šef kaže...

Prije 2,3 dana mi dosao PS5 Slim, nisam od PS2 imao konzolu ni neku zelju za istom tako da me zanima sljedece. 

 

Da li je normalno da je play umjereno vruc na dodir sa lijeve i zadnje strane, nakon igranja npr sat dva EAFC24 

Da li je ok pozicija gdje sam stavio konzolu? U polici se osjeti da je zrak opcenito malo vruc i ovaj dio police gdje konzola puse bude malo vruc na dodir.

Sve sto sam napisao nije nista strasno, samo se jednostavno osjeti toplina po konzoli i unutar police.

 

Dakle da li je normalno da konzola bude topla na dodir nebitno gdje stoji ili da mi stvori toplinu unutar police ako vec stoji unutra, da li je to sve normalno ili da premjestim i ne brinem se?

 

 

 

Hmm...iza konzole gdje ispuhuje vrući zrak si ostavio samo 2-3cm po slikama i držiš ju u zatvorenom prostoru.

Neće se to odmah pokazati, ali rekao bi da nije zamišljena da stoji tako.

Ja ju držim na sličnom mjestu dok je ugašena, ali kada idem igrat, vadim van police da se hladi.

PS4 mi se znao užarit tako unutra dok ga nisam počeo vaditi, a vjerujem da je PS5 još osjetljiviji po tom pitanju jer se više grije i troši.

No dobro, ne mora trajati vječno, to sam samo ja i moj OKP. :D

PSN id: Diskach
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
disco kaže...
el.šef kaže...

Prije 2,3 dana mi dosao PS5 Slim, nisam od PS2 imao konzolu ni neku zelju za istom tako da me zanima sljedece. 

 

Da li je normalno da je play umjereno vruc na dodir sa lijeve i zadnje strane, nakon igranja npr sat dva EAFC24 

Da li je ok pozicija gdje sam stavio konzolu? U polici se osjeti da je zrak opcenito malo vruc i ovaj dio police gdje konzola puse bude malo vruc na dodir.

Sve sto sam napisao nije nista strasno, samo se jednostavno osjeti toplina po konzoli i unutar police.

 

Dakle da li je normalno da konzola bude topla na dodir nebitno gdje stoji ili da mi stvori toplinu unutar police ako vec stoji unutra, da li je to sve normalno ili da premjestim i ne brinem se?

 

 

 

Hmm...iza konzole gdje ispuhuje vrući zrak si ostavio samo 2-3cm po slikama i držiš ju u zatvorenom prostoru.

Neće se to odmah pokazati, ali rekao bi da nije zamišljena da stoji tako.

Ja ju držim na sličnom mjestu dok je ugašena, ali kada idem igrat, vadim van police da se hladi.

PS4 mi se znao užarit tako unutra dok ga nisam počeo vaditi, a vjerujem da je PS5 još osjetljiviji po tom pitanju jer se više grije i troši.

No dobro, ne mora trajati vječno, to sam samo ja i moj OKP. :D

Ma dobar je, ima dovoljno mjesta okolo da odlazi zrak. Ja držim launch edition u elementu koji ima 2 cm više iza i nešto manje prostora u visinu, uz to ima i naprijed vertikalni rub i s gornje i donje strane koji sigurno smanjuje protok zraka. Nemam ga naviku pipaiti al radi skroz tiho i dalje. Jedino se ne bi kladio da slim ima jednako dobro hlađenje, ipak je dosta nagruvaniji.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.12.2023 9:43 (Chronosus).
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Spar Buzin

    

 
1 1 hvala 1
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav,

 

Istekao mi je psn+ extra nude mi produženje za 126eur za godinu mislim da nebi platio tu cifru,

ali napravio sam novi profil na netu i tu nudi popust 30% za novog korisnika 88eur do  17/12,

imal kakava caka da ovo nebi prošlo? 

A drugo pitanje je kad vec radim novi račun da li je bolje da napravim iz neke druge regije?

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dlaka kaže...

Spar Buzin    

 

Fali samo PS4.

 

EDIT: Lol, ne fali, ima jedan PS4 iza!!!

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.12.2023 10:18 (Bitanga).
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Crisis888 kaže...

Pozdrav,

 

Istekao mi je psn+ extra nude mi produženje za 126eur za godinu mislim da nebi platio tu cifru,

ali napravio sam novi profil na netu i tu nudi popust 30% za novog korisnika 88eur do  17/12,

imal kakava caka da ovo nebi prošlo? 

A drugo pitanje je kad vec radim novi račun da li je bolje da napravim iz neke druge regije?

 

 Sve radi i nema nikakve cake. To je trenutni popust koji se odnosi za godisnju licencu (12mj). Nakon toga, buduci da se radi o pretplati, ide automatski novih 12, mjeseci po tadasnjoj cijeni, osim ako ne otkazes pretplatu prije nego istekne.

Sto se tice racuna iz drugih regija, prelistaj malo unazad, sve pise, netko je doslovce cijeli postupak napisao, koje su ustede, kako se nadoplacuju racuni i sl. 

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kakva su iskustva s https://masquerade.hr/
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
espltd kaže...
Kakva su iskustva s https://masquerade.hr/

 Nisam kupovao ali gledajući proizvode na stranici vidim da imaju fejk akcije 

http://trakt.tv/user/MjezZza
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
U kojem smislu?
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mislim da iduci tjedan počinje holiday sale koja se spaja s January Saleom kroz Siječanj... No bojim se da ništa od tog kod nas. Bas me zanima koliko ce ovo potrajati, nadam se da nece potrajati jos citavu iducu godinu.
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice