Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 26.179
|
čitano: 5.194.685
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

@Nuclear_Phoenix 

Ja sam naručivao početkom godine, nakon što je tracking prestao, trebalo mu je jedno 8 dana da stigne, poštar ga dostavio.

Origin (Battlefield): Dead_Body_cRo
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.12.2023 11:02 (TexW).
13 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ako nekome treba više prostora, mislim da je ovo trenutno najbolja moguća ponuda za 2TB.

 

https://www.amazon.de/-/en/Spreader-Graphics-Editing-High-End-AGAMMIXS70B-2T-CS/dp/B093DNV47J/ref=sr_1_17?crid=180GGTQFNG2P1&keywords=nvme%2Bps5%2Bssd&qid=1699018316&refinements=p_n_feature_nine_browse-bin%3A56160736031%2Cp_n_size_browse-bin%3A10857675031&rnid=187129031&s=computers&sprefix=nvme%2Bps5%2Bssd%2Ccomputers%2C91&sr=1-17&th=1

 

Mislim da se ništa ne može bolje nabaviti za 120€ (Shipping besplatan). Ja sam uzeo prije 2 godine isti ovaj samo od 1TB i radi kao urica, jako zadovoljan tako da sam sad piknuo 2 TB.

 
2 0 hvala 0
11 mjeseci
offline
Sony PlayStation 5

Ovo je super cijena. 

Ja sam uzeo ovaj, sad bi ga na njuškalo i uzeo taj s Amazona.

 

P.S.

Počeo je PlayStation Plus Season of Play!

Pridruži se usluzi PlayStation Plus po punim cijenama!

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.12.2023 17:09 (QKYMON).
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ivanjino96 kaže...
duxx369 kaže...

pitanje za iskusnije

 

kontroler stavim u charging deck i zasvjetli na sekundi kao da se puni i nakon toga nula bodova

ukopcam direkt u ps5 - nula bodova

ukopcam sa punjacem od moba - nula bodova

 

nije do kabla/charge decka/plejke jer se drugi kontroler puni normalno

 

ima tko ideju kako rijesiti ili da bacam u smece? garancija istekla naravno

 Garancija je 2 godine na Joy... a dosta ljudi misli i receno im je da je samo godinu dana... pa ak si i ti jedan od tih i nije star dvije godine imas jos garanciju

 kasnim s ovim, ali jel to Sony pravilo ili stvar ducana di si kupio?

jer ja zivim "vani" i iako sam platio 50e za produzenu garanciju (ukupno 3 godine) rekli su mi u ducanu da to vrijedi samo za konzolu, a kontroler ne... naravno, garancija je racun bez ikakvog papira pa ne mogu provjeriti :/

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
dragutin985 kaže...

Ako nekome treba više prostora, mislim da je ovo trenutno najbolja moguća ponuda za 2TB.

 

https://www.amazon.de/-/en/Spreader-Graphics-Editing-High-End-AGAMMIXS70B-2T-CS/dp/B093DNV47J/ref=sr_1_17?crid=180GGTQFNG2P1&keywords=nvme%2Bps5%2Bssd&qid=1699018316&refinements=p_n_feature_nine_browse-bin%3A56160736031%2Cp_n_size_browse-bin%3A10857675031&rnid=187129031&s=computers&sprefix=nvme%2Bps5%2Bssd%2Ccomputers%2C91&sr=1-17&th=1

 

Mislim da se ništa ne može bolje nabaviti za 120€ (Shipping besplatan). Ja sam uzeo prije 2 godine isti ovaj samo od 1TB i radi kao urica, jako zadovoljan tako da sam sad piknuo 2 TB.

 Ja sam uzeo jučer SAMSUNG NVMe PCIe 4.0 SSD 980 PRO Heatsink, traje još akcija €137. Free shipping za DE, Mailboxde do HR €7.59.

My redemption lies in your demise
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.12.2023 19:45 (tommmyyy).
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kupio bi PS portal ali nekako si mislim da će liste čekanja opet biti beskonačne, pa ne želim prednaručiti. Ostaje vidjeti u siječnju kako će biti stanje.

Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Entry Point kaže...

Kupio bi PS portal ali nekako si mislim da će liste čekanja opet biti beskonačne, pa ne želim prednaručiti. Ostaje vidjeti u siječnju kako će biti stanje.

 

Eto, svi smo si mislili tko će kupiti taj PS portal (tu uključujem tech portale), očiti fail od proizvoda, a ono rasprodan i liste čekanja... Go figure.

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nuclear_Phoenix kaže...

Jel netko ovdje naručio onaj Crucialov NVME disk i je li stigao? 24.11. je kraj onog trackinga, nema info dalje. Tko bi to uopće trebao dostaviti, pošta ili neki od dostavljača (DPD, Overseas, GLS)?

 

Ja sam naručio, nije stigao, također ne samo da je prestanak trackinga već su nesuvisle informacije na njemu. Kontaktirao sam support u vezi toga jer na linku za tracking koji pošalju (Spring Mail) piše da je tracking prestao 24.11. u Pragu i da dalje ide bez trackinga, a da dostavlja Nizozemska pošta. Dok na trackingu nizozemske pošte koji je priložen na toj stranici Spring Maila piše zadnje ažuriranje od 22.11. i to da je paket na skadištu u Španjolskoj...

Pretpostavljam da je to neki najjeftiniji oblik slanja za njih pa da prate samo paletu ili kontejner do Praga a dalje razbiju u pojedinačne pošiljke koje više nisu praćene jer je tako jeftinije. Bit će raniji Božić za naše vrle dostavljače...a možda pokoji i stigne.

Ako ne stigne do kraja tjedna kontaktirat ću podršku ponovo. Prošli put je bio neki indijac i nije znao pružiti nikakve informacije nakon 15 min provjere, samo je rekao da pričekam do 10 radnih dana.

Ovo iznad su samo moje pretpostavke.

 Meni u pravilu zadnjih par godina ne stigne 70-80% paketa bez trackinga ako idu oko black fridaya, prosincu i oko blagdana. Ono što stigne s trackingom je vrlo često otvarano, nekad i oštećeno 

 

6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Zato sam ja svoj Crucial P5 Plus 2TB svjesno platio kojih 20 eura više na ekupi, baš zbog ovakvih mogućih scenarija. Moj je već doma i natankiran do ćepa! 

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Entry Point kaže...

Kupio bi PS portal ali nekako si mislim da će liste čekanja opet biti beskonačne, pa ne želim prednaručiti. Ostaje vidjeti u siječnju kako će biti stanje.

 

Ja sam odustao od njega. Koliko sam pratio reviewove baš loše radi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
krivo sam citirao frosty sam htio pa sam drugog ulovio :)

 bar ne moraš djetetu objašnjavat zašto nema diska za nikolu ko ja ;(

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.12.2023 23:23 (dejo74).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ja sam rijesio Adata XPG S70 1Tb za 75€. disk je sa mini hladnjakom.

radi bez problema, PS izmjerio 6300Mb/s.
jesus_tm1
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 mjeseci
offline
Re: Sony PlayStation 5
QKYMON kaže...

Ja sam uzeo ovaj...

 

Pošto moj nema heatsink, koliko dugo treba igrat plejku u komadu da bi se nešto počelo dešavati ili me zezati jer nema hladnjak?

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Za PS portal kažu da valjda svaki noviji mob i tablet rade brže i bolje. Samo si uparite gamepad preko BT i vozi miško za Đ, a ne plaćat to precijenjeno govno.

 

A što se tične NVME-a, moram priznat da je meni za sada i ovih 600gb dosta, ali me mami kupit tih 2tb za komp. :D

PSN id: Diskach
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.12.2023 8:45 (disco).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
QKYMON kaže...
QKYMON kaže...

Ja sam uzeo ovaj...

 

Pošto moj nema heatsink, koliko dugo treba igrat plejku u komadu da bi se nešto počelo dešavati ili me zezati jer nema hladnjak?

 
Može se zagrijati u par sekundi kod puno zapisivanja, no neće ti se to dogoditi. U toku igranja sigurno neće.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 mjeseci
offline
Sony PlayStation 5

Onda ide na prodaju, stavit ću 150 EUR.

Kupljeno je 22.11., ima kutiju, račun i garanciju.

 

Nekome će valjda bit ok za druge stvari.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Kupi si zaseban heatsink i stavi ga na njega i stvar riješena ako te to brine.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
11 mjeseci
offline
Sony PlayStation 5

Nisam ni znao da to mogu, hvala ti!

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Maat kaže...
Nuclear_Phoenix kaže...

Jel netko ovdje naručio onaj Crucialov NVME disk i je li stigao? 24.11. je kraj onog trackinga, nema info dalje. Tko bi to uopće trebao dostaviti, pošta ili neki od dostavljača (DPD, Overseas, GLS)?

 

Ja sam naručio, nije stigao, također ne samo da je prestanak trackinga već su nesuvisle informacije na njemu. Kontaktirao sam support u vezi toga jer na linku za tracking koji pošalju (Spring Mail) piše da je tracking prestao 24.11. u Pragu i da dalje ide bez trackinga, a da dostavlja Nizozemska pošta. Dok na trackingu nizozemske pošte koji je priložen na toj stranici Spring Maila piše zadnje ažuriranje od 22.11. i to da je paket na skadištu u Španjolskoj...

Pretpostavljam da je to neki najjeftiniji oblik slanja za njih pa da prate samo paletu ili kontejner do Praga a dalje razbiju u pojedinačne pošiljke koje više nisu praćene jer je tako jeftinije. Bit će raniji Božić za naše vrle dostavljače...a možda pokoji i stigne.

Ako ne stigne do kraja tjedna kontaktirat ću podršku ponovo. Prošli put je bio neki indijac i nije znao pružiti nikakve informacije nakon 15 min provjere, samo je rekao da pričekam do 10 radnih dana.

Ovo iznad su samo moje pretpostavke.

 Meni u pravilu zadnjih par godina ne stigne 70-80% paketa bez trackinga ako idu oko black fridaya, prosincu i oko blagdana. Ono što stigne s trackingom je vrlo često otvarano, nekad i oštećeno 

 

 

Stiglo danas.

6 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
koja služba ga je donijela hp ili neka dr.?
6 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
dejo74 kaže...
koja služba ga je donijela hp ili neka dr.?

Pretpostavljam da je obična pošta, samo sam našao u sandučiću.

11 mjeseci
offline
Re: Sony PlayStation 5
16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
QKYMON kaže...

 

Hvala, pretpostavljam ovaj za 25 EUR da uzmem?

 

Naravno, čim skuplji bolje hladi.

 

Upikni disk u playku i igraj se. Ne opterećuj se glupostima.

P.S. Imam upiknut Samsung 980 Pro NVMe 2Tb u gaming PC od klinca, nema hladnjak gore i radi ko raketa cijelo ljeto bez klime u njegovoj sobi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.12.2023 14:21 (Bitanga).
11 mjeseci
offline
Sony PlayStation 5

Već je disk unutra 2 tjedna, igram normalno.

Ali nebi baš da izgori :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
QKYMON kaže...

Već je disk unutra 2 tjedna, igram normalno.

Ali nebi baš da izgori :D

 

Ne bude nikad izgorio, ima zaštitu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
QKYMON kaže...

Ma bilo koji je bolji nego nikakav. Ovaj skuplji im je na lageru pa ga dobis za dan dva, ove druge čekaš narudžbu iz DE.

Imaš i ovu opciju: be quiet! MC1

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
QKYMON kaže...

Već je disk unutra 2 tjedna, igram normalno.

Ali nebi baš da izgori :D

 Izgori. :D :D

Gle, jedina stvar koja se desi kada se krene grijat je da se usporava i to je to.

Kod čitanaj čisto sumnjam da se pretjerano grije, ali kod zapisivanaj vj da.

Ukratko, ne beri brigu kako su ti već napisali.

PSN id: Diskach
11 mjeseci
offline
Re: Sony PlayStation 5
mmafan kaže...
QKYMON kaže...

Hvala ti!

Evo naručeno, nije 116 eur, već 95 

  Jesi isprobao tipkovnicu i miš? I ja bih uzeo, pa javi dojmove.

 

Evo upravo!

Radi sve kako treba i savršeno je! :)

 

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ako imam EU verziju fizičke igre, tad i DLC mora biti kupljen sa EU PSN stora? Inače neće raditi ili se varam?

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice