Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.575
|
čitano: 4.701.523
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Mozda netko zna kad ide iduci popust na godisnji PS Plus? Uskoro mi istice pa da pricekam ako bude neka akcija do ljeta....

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MarioArt kaže...

Mozda netko zna kad ide iduci popust na godisnji PS Plus? Uskoro mi istice pa da pricekam ako bude neka akcija do ljeta....

 ... a Uskrs je nekako najbliži.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
MarioArt kaže...

Mozda netko zna kad ide iduci popust na godisnji PS Plus? Uskoro mi istice pa da pricekam ako bude neka akcija do ljeta....

 ... a Uskrs je nekako najbliži.

 ne znam jel sony daje taj 25% za uskrs ili ide krajem skolske godine...  mozda netko duze prati zna kako idu 

23 mjeseca
offline
Re: Sony PlayStation 5
MarioArt kaže...
movie kaže...
MarioArt kaže...

Mozda netko zna kad ide iduci popust na godisnji PS Plus? Uskoro mi istice pa da pricekam ako bude neka akcija do ljeta....

 ... a Uskrs je nekako najbliži.

 ne znam jel sony daje taj 25% za uskrs ili ide krajem skolske godine...  mozda netko duze prati zna kako idu 

 kao po pravilu je bilo u 5. mjesecu kad je neki tzv "mjesec igara" onda je znalo biti 30-33%

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.3.2023 14:35 (Vive24).
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da, Days of Play, svake godine krajem 05. mjeseca

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Elden Ring je dobio Raytracing
To activate ray tracing on your platform, simply go to the right area in the settings:

PS5 / Xbox: Game Options - Ray Tracing
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
I bez RT igra je potpuno neoptimizirana, ni dan dnaas ne radi glatko kako bi trebala. Bolje da su se time pozabavili nego dodavali opcije koje još više utječu na performanse.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
5 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Vive24 kaže...

 Meni nikad nije hića za prodaju i isključivo primopredaja, keš na ruke. Jučer sam stavi oglas za The last of us part one i nakon minutu mi se javio neki lažnjak ,registriran jučer, da mu pošaljem podatke pa će mi on preko GLS-a uplatiti...a lijepo u oglasu piše isključivo primopredaja, i ja mu to spomenem a on i dalje tepe po svome...kasnije vidim da ima šprancu jer uopće nije čitao oglas niti zna što prodajem...tak da sam ga otkantao na brzinu...uglavnom, ima svakakvih likova i ne da mi se hebavati sa slanjem itd...dogovorimo se negdje u gradu, daj lovu i nosi

 

Da, to su prevaranti. Oni se instant javljaju na WhatsApp čim bilo šta staviš.

 

 To se meni prije par mjeseci dogodilo, rekao mi da će on sve sredit. Ja ga namjerno navukla da mi objasni taj svoj proces i kad je napisao, rekla mu da mi je poznata ta prevara i samo ga blokirala.  

9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Moj primjerak stiže u ponedjeljak, disk verzija. 585 eura i super. Tv mi je 4K 120hz HDR10+ 65 incha i podržava VRR sve sam provjerio, znači sve tip top. Hogwarts Legacy ću prvo zaigrati, odrastao sam na knjigama o Harry Potteru, filmovima i to mi je must play za odigrati. Onda Horizon Forbidden West poslije toga, prvi dio mi je fenomenalan prešao 2 puta 100% i na PS4 i na PCu... To mi je više zanimljivije od God Of Wara više uživam u takvom settingu i borbi mada i Ragnarok ću svakako igrati i to. Ghost Of Tsushimu jedva čekam isto japan obožavam igra totalno po mom guštu, to treba uzeti ovaj Directors Cut za PS5 gdje se odma dobije i DLC. I naravno Demon Souls jedina igra od From Softvera koju nisam igrao.

 

Super je što sam se sve ovo vrijeme čuvao od spoilera a igre su sadržajne tako da uz obaveze imam šta igrati do kraja godine, da ne spominjem da dolazi i Star Wars: Jedi Survivor prvi dio mi je bio fenomenalan... Onda na jesen Spiderman 2. Volio bih i još jednom odigrati Elden Ring ispočetka, te Witcher 3 ovu PS5 verziju. Uglavnom za nešto manje od 600 eura imaš stroj na kojem igraš što hoćeš. Igre rade besprijekorno. Koliko god mi je uvijek bio draži PC igranje na njemu danas je koma uz abnormalno visoke cijene komponenata da bi dobio neoptimizirane igre koje 99% portovi sa konzola koje pate od stutteringa,nedovršenosti, neispoliranosti. 

Moj PC  
9 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Joe Wander and The Enigmatic Adventures PS5

Ovaj Puzzle platformer je razvio studio iz Hrvatske, igra je od danas dostupna na PS Storeu i košta 220kn.
Pokrece se u nativnih 4k i 60 fps.

Eto pa podrzite domaci studio, ja jedva čekam da ju probam.

Moj PC  
9 0 hvala 4
23 mjeseca
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Joe Wander and The Enigmatic Adventures PS5

Ovaj Puzzle platformer je razvio studio iz Hrvatske, igra je od danas dostupna na PS Storeu i košta 220kn.
Pokrece se u nativnih 4k i 60 fps.

Eto pa podrzite domaci studio, ja jedva čekam da ju probam.

Hoću kad Sony osposobi kupovinu preko storea...

 

Do tada iz principa ništa ne kupujem...

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.3.2023 17:32 (Vive24).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Joe Wander and The Enigmatic Adventures PS5

Ovaj Puzzle platformer je razvio studio iz Hrvatske, igra je od danas dostupna na PS Storeu i košta 220kn.
Pokrece se u nativnih 4k i 60 fps.

Eto pa podrzite domaci studio, ja jedva čekam da ju probam.

 Izgleda fora platforme. Podrška od mene.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Kupio danas klincu, stvarno zabavni platformer sa zanimljivim puzzle mehanizmima.

just when i thought i got out they pull me back in
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kingston KC3000 1TB 750kn a 2TB 1350kn. Di ima za kupit kakav heatsink za njih? Po mogućnosti danas ak odem do Instara po disk. Dal mora bit baš za taj Kingston ili je neka univerzalna šema? 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gocc01 kaže...

Kingston KC3000 1TB 750kn a 2TB 1350kn. Di ima za kupit kakav heatsink za njih? Po mogućnosti danas ak odem do Instara po disk. Dal mora bit baš za taj Kingston ili je neka univerzalna šema? 

 https://www.amazon.de/Corsair-MP600-NVMe-PCIe-Gen4/dp/B09Q2MW21F/ref=mp_s_a_1_1?crid=3UOKFKJJ23AQ6&keywords=corsair+mp600&qid=1679841414&sprefix=corsair+mp%2Caps%2C141&sr=8-1

 

Za ovaj kažu da je najbolji za ps5. Dolazi sa heatsinkom.

3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
BeLLicus kaže...
gocc01 kaže...

Kingston KC3000 1TB 750kn a 2TB 1350kn. Di ima za kupit kakav heatsink za njih? Po mogućnosti danas ak odem do Instara po disk. Dal mora bit baš za taj Kingston ili je neka univerzalna šema? 

 https://www.amazon.de/Corsair-MP600-NVMe-PCIe-Gen4/dp/B09Q2MW21F/ref=mp_s_a_1_1?crid=3UOKFKJJ23AQ6&keywords=corsair+mp600&qid=1679841414&sprefix=corsair+mp%2Caps%2C141&sr=8-1

 

Za ovaj kažu da je najbolji za ps5. Dolazi sa heatsinkom.

 Šta nije bila priča da je ovaj najbolji? https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B0977LW48F/ref=ewc_pr_img_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gocc01 kaže...

Kingston KC3000 1TB 750kn a 2TB 1350kn. Di ima za kupit kakav heatsink za njih? Po mogućnosti danas ak odem do Instara po disk. Dal mora bit baš za taj Kingston ili je neka univerzalna šema? 

 Ja sam kupio ovaj došao je zajedno sa heatsinkom.

Koliko se sjećam treba paziti da nije predebel heatsink. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.3.2023 18:54 (hummer0).
12 mjeseci
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav,

 

znam da je pitanje vjv besmisleno ali me zanima ukoliko kupim ps4 cd te instaliram igricu na ps5, za igrice poput cyberpunk 2077 dobit ću next-gen verziju, ali da li ću moći kupiti ekspanzije koje su ekskluzivne za ps5?

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crorockycro kaže...

 

Tak svejedno koji je dok god ima heatsink koji stane i dovoljno je brz. That said Corsair ima formaln potvrdu da je kompatibilan s PS5 i puno jeftiniji, sou...

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
BeLLicus kaže...
gocc01 kaže...

Kingston KC3000 1TB 750kn a 2TB 1350kn. Di ima za kupit kakav heatsink za njih? Po mogućnosti danas ak odem do Instara po disk. Dal mora bit baš za taj Kingston ili je neka univerzalna šema? 

 https://www.amazon.de/Corsair-MP600-NVMe-PCIe-Gen4/dp/B09Q2MW21F/ref=mp_s_a_1_1?crid=3UOKFKJJ23AQ6&keywords=corsair+mp600&qid=1679841414&sprefix=corsair+mp%2Caps%2C141&sr=8-1

 

Za ovaj kažu da je najbolji za ps5. Dolazi sa heatsinkom.

 Naručio sam njega, piše do srijede da je kod mene. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gocc01 kaže...
BeLLicus kaže...
gocc01 kaže...

Kingston KC3000 1TB 750kn a 2TB 1350kn. Di ima za kupit kakav heatsink za njih? Po mogućnosti danas ak odem do Instara po disk. Dal mora bit baš za taj Kingston ili je neka univerzalna šema? 

 https://www.amazon.de/Corsair-MP600-NVMe-PCIe-Gen4/dp/B09Q2MW21F/ref=mp_s_a_1_1?crid=3UOKFKJJ23AQ6&keywords=corsair+mp600&qid=1679841414&sprefix=corsair+mp%2Caps%2C141&sr=8-1

 

Za ovaj kažu da je najbolji za ps5. Dolazi sa heatsinkom.

 Naručio sam njega, piše do srijede da je kod mene. 

 Super. Za njega po yt kažu da je najbolji jer ima offical potvrdu da je optimiziran i prilagodjen za ps5 dolazi sa heatsinkom tako da nema greške.

9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Stigao 

Moj PC  
25 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav ekipa,

 

noob sam što se tiče plejki, pa imam nekoliko pitanja u vezi ps5..

Znači već više od 10 godina sam na PCu..

Kupio sam tv, ovaj tjedan dolazi, pa sam se mislio preko pca spojit na TV i igrat neke igre tipa FIFA, AC, GoW, Tekken...

Uglavnom u pucačinama nisam dobar sa kontrolerom (no s vremenom bi se i to dalo naucit)..

 

Pa me zanima vase misljenje dal da kupim ps5 il nema potrebe pošto mogu pc spojit na tv (pa mi skoro na "isto" dođe)..

Isplati li se kupovati ps5 u hr ili su bolji Amazon i Ebay?

 

Hvala i lp.

Moj PC  
0 0 hvala 0
23 mjeseca
offline
Re: Sony PlayStation 5

Spoji se sa pc-om na tv i igraj pa vidi.

 

Ako te to bude zadovoljavalo zašto bi trošio dodatne novce na plejku

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Posudio sam frendu PS5 i sad mi ju je vratio, ali veli da mu se HDMI pokvario i kupio je novog. Kako ja sad mogu znati je li to HDMI 2.1? Upalio sam Spidermana i 120Hz sam mogao staviti na Auto, a u postavkama od PS-a mi je VRR isto vidljiv.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
emerik kaže...

Posudio sam frendu PS5 i sad mi ju je vratio, ali veli da mu se HDMI pokvario i kupio je novog. Kako ja sad mogu znati je li to HDMI 2.1? Upalio sam Spidermana i 120Hz sam mogao staviti na Auto, a u postavkama od PS-a mi je VRR isto vidljiv.

Misliš na kabel kad kažeš HDMI ili nešto drugo?

3 puta sam čitao da shvatim što točno pitaš.

Pa pitaj frenda kakav kabel je kupio i gdje, možda ima račun itd...otkud bi mi znali, kristalna kugla mi je na servisu, sorry.

Probaj igrati nešto na 120 fps pa vidi radi li ok.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.3.2023 15:44 (Maat).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
emerik kaže...

Posudio sam frendu PS5 i sad mi ju je vratio, ali veli da mu se HDMI pokvario i kupio je novog. Kako ja sad mogu znati je li to HDMI 2.1? Upalio sam Spidermana i 120Hz sam mogao staviti na Auto, a u postavkama od PS-a mi je VRR isto vidljiv.

 

Kupio je novi HDMI? Šta? PS5? TV? Kabel? Valjda na kabel misliš.

Pa valjda znaš vidjeti razliku između 60 FPSa i 120 FPSa. Na Spidermanu se vidi baš jako razlika. Stani negdje na vrh zgrade i okreći kameru u 120 FPSa, pa prebaci na 60 pa opet probaj.

Ako radi VRR, 120 FPSa i HDR onda je ok kabel.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
emerik kaže...

Posudio sam frendu PS5 i sad mi ju je vratio, ali veli da mu se HDMI pokvario i kupio je novog. Kako ja sad mogu znati je li to HDMI 2.1? Upalio sam Spidermana i 120Hz sam mogao staviti na Auto, a u postavkama od PS-a mi je VRR isto vidljiv.

 

Kupio je novi HDMI? Šta? PS5? TV? Kabel? Valjda na kabel misliš.

Pa valjda znaš vidjeti razliku između 60 FPSa i 120 FPSa. Na Spidermanu se vidi baš jako razlika. Stani negdje na vrh zgrade i okreći kameru u 120 FPSa, pa prebaci na 60 pa opet probaj.

Ako radi VRR, 120 FPSa i HDR onda je ok kabel.

 A da, mislio sam na kabel. Ok isprobat cu onda 60/120. 

9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Setup spreman. Tv mi podržava apsolutno sve benificije 65  incha, 4K, hdr10+ 120hz, vrr i allm. Sad da stignu igre i to je to. Do tad odigrati astro kažu da je super.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.3.2023 16:35 (BeLLicus).
Moj PC  
7 0 hvala 0
17 mjeseci
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
hardrock kaže...

 

Pa me zanima vase misljenje dal da kupim ps5 il nema potrebe pošto mogu pc spojit na tv (pa mi skoro na "isto" dođe)..

 

 Zavisi koje te igre zanimaju. Ima dosta PS4/5 eksluziva koje nikad nece doc na PC ili će doć sa debelim zakašnjenjem. Obično su to SP igre, MP igre dolaze na sve platforme. Meni osobno je PS5 nužnost, nemam namjeru čekati GoW Ragnarok, Last of Us 2 ili Ghost of Tutshima da ikad dođu na PC....

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice