Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.573
|
čitano: 4.697.344
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
houska kaže...

 Pa da to i govorim, sve dok ne dodem na nacin placanja itd upisem svoju karticu i sve i ne prikazuje mi rate... zato sam napisso da

mi nije jasno pise da nude to a nema

Imaš kontakt pa nazovi i pitaj  i riješio si problem. Prije ćeš saznati direktno kod njih nego ovdje što je i logično. Ja sam ih zvao da provjerim imaju li za odmah ili moram čekati. Odgovor sam dobio za dvije minute. Rate me nisu interesirale pa nisam pitao.

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
mar123 kaže...

ti njuskalo oglasi su ukradeni accounti, guglajte i vidit cete. 

moze ti se desit da ti propadne taj account vrlo brzo, a mozes imat i srece da potraje. 

 

A rekao je da je kupio "kod", a ne account.

Pošto postoji GoW:R PS5 digital edition, onda vjerojatno iz toga.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2023 12:13 (Bitanga).
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Lonely Boy kaže...

 Gogy je duša od čovjeka, meni je jednom piknuo nesto na cd keys pa sam mu samo na revolut prebacio lovu.

 I ponudio onu PS kolekciju prije nego mi je stigla 5ica, ali dobro da nije jer je sony bannao ljude koji su ju shareali.

 Ostavlja dojam takve postenjacine da bi mu se usudio poslat karticu s obje strane bez straha da bi me pokrao.

 ( p.s. Nemojte sad dobivati ideje haha )

 

Sad kad ti CROatVU odgovori :-)

 joj sto ovaj sereda hihihi

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
CROatVU kaže...
Bitanga kaže...
Lonely Boy kaže...

 Gogy je duša od čovjeka, meni je jednom piknuo nesto na cd keys pa sam mu samo na revolut prebacio lovu.

 I ponudio onu PS kolekciju prije nego mi je stigla 5ica, ali dobro da nije jer je sony bannao ljude koji su ju shareali.

 Ostavlja dojam takve postenjacine da bi mu se usudio poslat karticu s obje strane bez straha da bi me pokrao.

 ( p.s. Nemojte sad dobivati ideje haha )

 

Sad kad ti CROatVU odgovori :-)

 joj sto ovaj sereda hihihi

 

Pa super bi mi bio tvoj reply i na taj post:

"Wooow !!! Pa mi znamo Gogya vec cc 2 god. pa ne svrša...... u gaćice kao ti , OMG"

 

Opusti se malo!

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Lonely Boy kaže...
Gogy7 kaže...
Imam 70down / 30up, da mogu optiku uzeo bih ali i ovo mi je dovoljno

 U svakom slucaju si u 2023oj, moj net je jos uvijek zapeo u 91-voj 

 

U 2001-oj niko na balkanu nije imao preko 128kbs internet. Sveučilišta su imala 3-4Mbs. U 91-oj nije bilo interneta.

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Lonely Boy kaže...

 Sarkazam kolega.

 Nisam pratio prethodni dio razgovora, moja greška..

Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ovo me vraca u doba Playstationa 1 kad smo imali one zanimljive reklame za konzolu i igre....

 

Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav ekipa,evo stigao mi danas ps5 iz njemacke!

Prije nego ga stavim u pogon volio bih pitati par stvari!

Dakle dal ps stavit horizontalno ili vertikalno???

Dal trebam kupit hdmi 2.1,moram li neke postavke namjestat na tvu???

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
zee_15 kaže...

Pozdrav ekipa,evo stigao mi danas ps5 iz njemacke!

Prije nego ga stavim u pogon volio bih pitati par stvari!

Dakle dal ps stavit horizontalno ili vertikalno???

Dal trebam kupit hdmi 2.1,moram li neke postavke namjestat na tvu???

Postavi kako zelis,kabel je u paketu.

Nemam pojma koji tv imas da bih ti mogao preporucit sto trebas postelat....

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
AFARON kaže...
Lonely Boy kaže...
Gogy7 kaže...
Imam 70down / 30up, da mogu optiku uzeo bih ali i ovo mi je dovoljno

 U svakom slucaju si u 2023oj, moj net je jos uvijek zapeo u 91-voj 

 

U 2001-oj niko na balkanu nije imao preko 128kbs internet. Sveučilišta su imala 3-4Mbs. U 91-oj nije bilo interneta.

 

A u "2023-oj" još mnogi ne znaju da se redni broj piše s točkom na kraju i da ne treba nikakav "15-om, 25-oj, 1-va, 3-ća, 4-i"... Gdje ste to učili ljudi, majku mu, oči mi probija. 

 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ima li itko ovde PS5 i LG Oled C9 jer me zanima dali VRR radi i ako radi kako radi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
nikonja kaže...

Ima li itko ovde PS5 i LG Oled C9 jer me zanima dali VRR radi i ako radi kako radi?

Za to ima niz testova,radi i radi kako treba,range je 40-120 na C9.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...
mariclius kaže...

 

 mariclius

Pa kupi digitalnu verziju od onog dečka iz Bosne.

Kod njega je 35 Eur-a ja sam kupio već par igara i sve radi ok.

Dve sam kupio prije godinu 2 i dan danas sve radi bez problema.

Imaš 2 verzije tako da možeš igrati na svom acc ta je skuplja ili da igraš na acc. koji ti on da.

Nemam pojma jel se tu smiju davati linkovi pa neću postat pogledaj na njuškalu. Ne mogu ti poslati na PM.

 

Bitanga kaže...
mar123 kaže...

ti njuskalo oglasi su ukradeni accounti, guglajte i vidit cete. 

moze ti se desit da ti propadne taj account vrlo brzo, a mozes imat i srece da potraje. 

 

A rekao je da je kupio "kod", a ne account.

Pošto postoji GoW:R PS5 digital edition, onda vjerojatno iz toga.

rekao je da je kupio od "onog decka iz bosne", a taj prodaje vec godinama te accounte na njuskalu, prije su bile fejs i whatsapp grupe. ukradeni accounti, velim izgugla se to lagano. inace ako vec kupujete tako, sto je meni osobno glupost jer imas hrpetinu accounta, a ja zelim sve imat na svom accountu(neovisno sto ti mozes igrat preko svog, igra nije na tvom accountu) onda imate i puno jeftinije verzije na webu, taj "decko iz bosne" tuce otprilike 100% marzu na te accounte, jer inace nabavi ih se po 10-15 dolara. 

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
mar123 kaže...

rekao je da je kupio od "onog decka iz bosne", a taj prodaje vec godinama te accounte na njuskalu, prije su bile fejs i whatsapp grupe. ukradeni accounti, velim izgugla se to lagano. inace ako vec kupujete tako, sto je meni osobno glupost jer imas hrpetinu accounta, a ja zelim sve imat na svom accountu(neovisno sto ti mozes igrat preko svog, igra nije na tvom accountu) onda imate i puno jeftinije verzije na webu, taj "decko iz bosne" tuce otprilike 100% marzu na te accounte, jer inace nabavi ih se po 10-15 dolara. 

 

Ok, to je drugi post onda. Nisi citirao pa se ne zna na što odgovaraš, mislio sam da odgovaraš na onaj zadnji od Wontaya.

 

Jasno je da je prodaja accounta zabranjena i da je fraud. Opet kažem, svi očekuju neko poštenje od pružatelja usluga, a samo gledaju kako da ih zajebu i plate manje. Usput ako je moguće još i državu zajebat za porez to je to. Svi smo takvi. Kad se radi i našem džepu onda je sve ok, ali kad drugi to rade onda to ne odobravamo :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2023 16:00 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Pozdrav imam Sony KE-55XH9096 Android iz 2020god

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
zee_15 kaže...

Pozdrav imam Sony KE-55XH9096 Android iz 2020god

 Pozdrav. Mi smo ti u 2023.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
zee_15 kaže...

Pozdrav imam Sony KE-55XH9096 Android iz 2020god

 Pozdrav. Mi smo ti u 2023.

To je meni odgovorio,ali 90% ljudi ne kvota pa ispadne cudno 😁

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
zee_15 kaže...

Pozdrav imam Sony KE-55XH9096 Android iz 2020god

Spoji Ps5 na hdmi 2.1 ulaz,tvoj tv bi morao imat dva.

Takodjer tvoj tv podrzava 120hz,ALLM,VRR

 

10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni još uvijek nije jasno da PS5 ne podržava original CDe. Ima li šanse da to poprave nekim updateom ili neće uopće bit podrške za glazbene CDe?

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam kupio od tog tipa iz Bih. Nakon uplate na HR račun za 1 minut došli podaci profila. Za 35 eura the last of us part 1.
Na taj način sam kupovao od jednoga lika sa Playstation serbia foruma i igre rade već godinama.
Apsolutno razumijem ljude koji to izbjegavaju i ne zagovaram takve kupnje.
Uvijek je bolje kad sam kupiš ili sa frendom nekim.
Jednostavno sam htio tu igru i eto, kupljeno.
Još sam sebe uvjeravam kako sam strpljiv u ovim svojim godinama(48) i onda kupim na ovaj način jer nisam mogao čekati da padne cijena. Gori sam od djece😄

Što se tiče igre, meni izgleda fenomenalno.
Kao da igram part 2 samo da boljom pričom😝
Grafika, osvjetljenje, face likova, sve izgleda odlično.
Još HR titlovi, extra!
Definitivno vrijedi za kolekciju, ali kada padne cijena.






Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mar123 kaže...
hummer0 kaže...
mariclius kaže...

 

 mariclius

Pa kupi digitalnu verziju od onog dečka iz Bosne.

Kod njega je 35 Eur-a ja sam kupio već par igara i sve radi ok.

Dve sam kupio prije godinu 2 i dan danas sve radi bez problema.

Imaš 2 verzije tako da možeš igrati na svom acc ta je skuplja ili da igraš na acc. koji ti on da.

Nemam pojma jel se tu smiju davati linkovi pa neću postat pogledaj na njuškalu. Ne mogu ti poslati na PM.

 

Bitanga kaže...
mar123 kaže...

ti njuskalo oglasi su ukradeni accounti, guglajte i vidit cete. 

moze ti se desit da ti propadne taj account vrlo brzo, a mozes imat i srece da potraje. 

 

A rekao je da je kupio "kod", a ne account.

Pošto postoji GoW:R PS5 digital edition, onda vjerojatno iz toga.

rekao je da je kupio od "onog decka iz bosne", a taj prodaje vec godinama te accounte na njuskalu, prije su bile fejs i whatsapp grupe. ukradeni accounti, velim izgugla se to lagano. inace ako vec kupujete tako, sto je meni osobno glupost jer imas hrpetinu accounta, a ja zelim sve imat na svom accountu(neovisno sto ti mozes igrat preko svog, igra nije na tvom accountu) onda imate i puno jeftinije verzije na webu, taj "decko iz bosne" tuce otprilike 100% marzu na te accounte, jer inace nabavi ih se po 10-15 dolara. 

 mar123

Da od njega i otkud ti znaš da je ukraden?.

Prije 3 g. sam tako kupio od nekih klinaca iz Splita, acc. je radio i nakon nekog vremena netko je promjenio šifru, ali sam je već odigrao i nisam se htio natezat sa njima.

Ovaj čovjek prodaje hrpu igara i ne vjerujem da su baš svi ti acc. ukradeni.

Uglavnom nitko ne sili da kupuješ od njega, ja sam kupio jer je povoljnije i tip nije prevarant.

Tak i tak odigram jednom igru i u većini slučajeva je ponovo ne igram.

Iznimke su Days Gone i Ghost Of Tsushima 3x odigrane.

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
zee_15 kaže...

Pozdrav imam Sony KE-55XH9096 Android iz 2020god

Spoji ga na HDMI 4, kad upališ plejku TV će ti ponuditi da odabereš vrstu prikaza, odabereš zadnju gdje ti piše VRR. Kad je izašao PS5 XH90 je bio seckond best choice TV za PS5 

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2023 19:01 (Gajotres).
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...
mar123 kaže...
hummer0 kaže...
mariclius kaže...

 

 mariclius

Pa kupi digitalnu verziju od onog dečka iz Bosne.

Kod njega je 35 Eur-a ja sam kupio već par igara i sve radi ok.

Dve sam kupio prije godinu 2 i dan danas sve radi bez problema.

Imaš 2 verzije tako da možeš igrati na svom acc ta je skuplja ili da igraš na acc. koji ti on da.

Nemam pojma jel se tu smiju davati linkovi pa neću postat pogledaj na njuškalu. Ne mogu ti poslati na PM.

 

Bitanga kaže...
mar123 kaže...

ti njuskalo oglasi su ukradeni accounti, guglajte i vidit cete. 

moze ti se desit da ti propadne taj account vrlo brzo, a mozes imat i srece da potraje. 

 

A rekao je da je kupio "kod", a ne account.

Pošto postoji GoW:R PS5 digital edition, onda vjerojatno iz toga.

rekao je da je kupio od "onog decka iz bosne", a taj prodaje vec godinama te accounte na njuskalu, prije su bile fejs i whatsapp grupe. ukradeni accounti, velim izgugla se to lagano. inace ako vec kupujete tako, sto je meni osobno glupost jer imas hrpetinu accounta, a ja zelim sve imat na svom accountu(neovisno sto ti mozes igrat preko svog, igra nije na tvom accountu) onda imate i puno jeftinije verzije na webu, taj "decko iz bosne" tuce otprilike 100% marzu na te accounte, jer inace nabavi ih se po 10-15 dolara. 

 mar123

Da od njega i otkud ti znaš da je ukraden?.

Prije 3 g. sam tako kupio od nekih klinaca iz Splita, acc. je radio i nakon nekog vremena netko je promjenio šifru, ali sam je već odigrao i nisam se htio natezat sa njima.

Ovaj čovjek prodaje hrpu igara i ne vjerujem da su baš svi ti acc. ukradeni.

Uglavnom nitko ne sili da kupuješ od njega, ja sam kupio jer je povoljnije i tip nije prevarant.

Tak i tak odigram jednom igru i u većini slučajeva je ponovo ne igram.

Iznimke su Days Gone i Ghost Of Tsushima 3x odigrane.

To je dobar biznis samo on mora iči na količinu. Da koristi ukradene kartice bili bi accounti banani kroz koji mjesec. Tebi dobro njemu dobro. 

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

ja ne kuzim o cemu pricate vi, kupujete ukrade psn accounte, kraj price, neki budu vraceni odma, neki ne budu. ali na kraju price svi su ukradeni, ili vam nije sumnjivo kad dobijete neciji mail za login i sto nekad na tim accountima uz igru koju ste kupili bude jos nekih igara. 

 

ne kazem ja da je ovaj preprodavac s njuskala prevarant, vjerujem da on svoj dio odradi kako spada i ne vara ljude, no svejedno prodaje nesto sto nije legalno. 

 

otprilike kao da ja kradem aute i onda ih posteno prodajem dalje i ne zajebem nove kupce, ali sam slucajno zajebao covjeka kojem sam auto ukro. 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ljudi, covjek da 80eur, kupi igru na zaseban (novi) account, i onda prodaje login podatke.

Proda 10 puta samo po 25 eura.... Jasna racunica svima. Jedna igra jedan account, ukljuci 2 step, i nema mjenjanja login sifre od strane kupaca...

Tako nekako to vjerovatno ide, a realno, ljudi ce igru odigrati, obrisati account i bas ih briga vise za sve....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...

 

A u "2023-oj" još mnogi ne znaju da se redni broj piše s točkom na kraju i da ne treba nikakav "15-om, 25-oj, 1-va, 3-ća, 4-i"... Gdje ste to učili ljudi, majku mu, oči mi probija. 

 

 

 

 Nigdje. Ja sam copy paste od prethodnika bez razmišljanja..

5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ajde očito se moram javiti i ja po pitanju kupovanja digitalnih igara od momka iz BIH.Dakle....osim vrlo malo igara koje kupujem zbilja ponekad na PS Storu....već od kad sam kupio stari PS pro kupujem od njega igre i nikada ali NIKADA nisam imao problema niti s jednom igrom koju mi je prodao....a da ne kažem da sam prije dok mi se dalo prodavao odigrane acc dalje i nikada mi se nitko nije javio da mu igre ne rade....kupujem od njega sigurno već 4 godine a možda i više....i kupovat ću i dalje jer mi je lik ok i znamo se često privatno cimnuti....da ne kažem da najnoviju igru koja košta ko grčka kad izađe ako dijeliš s frendom možeš zbilja povoljno igrati .....i poslije prodati dalje....ovo su moja osobna iskustva a ne bilo kakva reklama...

Sony PlayStation 5

Oprostite, ima li negdje na amazonu ili ebayu kupiti onaj "gift card" da se dodaju novci na račun? I dalje nismo u mogućnosti kupovati normalno na PS storeu-u

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2023 22:16 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Oprostite, ima li negdje na amazonu ili ebayu kupiti onaj "gift card" da se dodaju novci na račun? I dalje nismo u mogućnosti kupovati normalno na PS storeu-u

 

Ne za HR account. Ima na drugim mjestima.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Oprostite, ima li negdje na amazonu ili ebayu kupiti onaj "gift card" da se dodaju novci na račun? I dalje nismo u mogućnosti kupovati normalno na PS storeu-u

 Odi u spar i kupi si bon. Tamo je cijena 1/1

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice