Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.613
|
čitano: 4.734.823
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

Pa da je igra prosječna. Što se vidjelo iz apsolutno svega što je vezano uz igru; od praktički nepostojećeg marketinga, blijedih clipova i ravnodušnih mišljenja - i to sve samo za 80$. :) 

 Neću reći da nisi u pravu što se tiče ove igre. Ali većina gamera je totalno neobjektivna što se tiče tih reviewova. Ako igra dobije loše reviewove onda kažu "pa vidiš, znao sam da je smeće" i prilažu se reviewovi kao dokaz. S druge strane, kad igra dobije hrpu top reviewova i kad ju preporučuju svi, onda isti ti gameri tvrde da su revieweri potkupljeni, da ne valja vjerovati takvim portalima i slično. Nikad ne zelenu granu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam je probao (demo), izdrzao....puno je reci 10 minuta. Not my cup of tea svakako....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Prodaja The Last of Us remakea skočila za 238% od izlaska serije. Očito su znali što rade sa remakom te igre. Još kad znaš da uskoro dolazi i na PC i biti će dostupna ekipi koja nije nikad nije igrala TLoU.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
10 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5
O da. Itekako je to dobro isplanirano. Jesenas PS5 remake, tijekom prikazivanja serije PC release.
Ne samo da će isplatiti trošak produkcije, nego zarada od prodaje igara će vjerojatno biti u stotinama milijuna.
Sony je zapravo iskoristio HBO za promociju
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

ps5 dijeljenje sadrzaja.

vec neko vrijeme zelim postavit pitanje al nikako. naime sin i ja imam HR racune. imamo oba racuna na svim ps4 konzola,a gdje smo podijeljeni kao primary konzola gdje se sa racunom ne igra i obrnuto. tako da je sav online sadrzaj bio dijeljiv bez problema.

drugim rijecima sav online sadrzaj bi aktivirao na njegovom racunu i ja ga koristio na svojoj PS4 konzoli vez problema. ukljucujuci i PSN+ pretplatu za online play i ostale dlc sadrzaje.

Problem je sto na PS5 sony sad koristi family share... i ispada da "dijeljenje" sadrzaja ne radi bas kako treba na PS5 konzoli. naime posto vise nema primary i secondary konzola. drugim rijecima ako za ps4 odnosno ps5 igre ja zelim krositit online sadrzaj sa njegovog racuna onda moram i igru igrat na njegovom racunu na ps5.

dok to na ps4 nije bio slucaj.

ne radi ni opcija da igru jednom pokrenem sa njegovim racunom, pa se prebacim na svoj... dosta zapetljano.

ima li itko kakvo iskustvo.?!

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2023 1:29 (Robert_84).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Forspoken ima velikih problema u izvođenju
Performance mode: rezolucija pada na 720p
Quality mode: FPS pada na 20
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

 Neću reći da nisi u pravu što se tiče ove igre. Ali većina gamera je totalno neobjektivna što se tiče tih reviewova. Ako igra dobije loše reviewove onda kažu "pa vidiš, znao sam da je smeće" i prilažu se reviewovi kao dokaz. S druge strane, kad igra dobije hrpu top reviewova i kad ju preporučuju svi, onda isti ti gameri tvrde da su revieweri potkupljeni, da ne valja vjerovati takvim portalima i slično. Nikad ne zelenu granu.

 Slažem se. No kod ove igre je već u prvom prikazu bilo jasno da stvari neće baš funkcionirati kako je zamišljeno. Naravno da je onda nastao bandwagon likova su svakodnevno pljuvali po igri iako ista tada još nije ni izašla. 

 

Sada sam pogledao video DF-a i ono je tehnička katastrofa. Kakve performanse bože moj...

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

As for if there's going to be a Pro version this generation, I'm not entirely sure. It doesn't feel like the regular version has been fully utilized yet and probably won't be on mass until the end of the year. All I can say is that I've heard more about the PS6 than a PS5 Pro.

 

 

https://twitter.com/_Tom_Henderson_/status/1617628775432482817

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2023 11:10 (gamex1423).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

As for if there's going to be a Pro version this generation, I'm not entirely sure. It doesn't feel like the regular version has been fully utilized yet and probably won't be on mass until the end of the year. All I can say is that I've heard more about the PS6 than a PS5 Pro.

 

 

https://twitter.com/_Tom_Henderson_/status/1617628775432482817

 Prije očekujem nekakav PS5 Slim nego Pro verziju, bar što se tiče sljedećih godinu-dvije. Ne vidim da je situacija kao što je bila u prethodnoj generaciji, kad je konzola već pokazivala znakove starosti nakon dvije-tri godine i trebao je jači hardver. Trenutne konzole su dosta jake, svaka igra koju igram u performance modu bilo na PS5 ili na Xboxu radi dovoljno brzo, a u isto vrijeme većina igara izgleda i više nego pristojno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

As for if there's going to be a Pro version this generation, I'm not entirely sure. It doesn't feel like the regular version has been fully utilized yet and probably won't be on mass until the end of the year. All I can say is that I've heard more about the PS6 than a PS5 Pro.

 

 

https://twitter.com/_Tom_Henderson_/status/1617628775432482817

 Baš čitam članak, izbacio mi google. Ove godine dolazi ps5 slim i pro

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
quickr kaže...
gamex1423 kaže...

As for if there's going to be a Pro version this generation, I'm not entirely sure. It doesn't feel like the regular version has been fully utilized yet and probably won't be on mass until the end of the year. All I can say is that I've heard more about the PS6 than a PS5 Pro.

 

 

https://twitter.com/_Tom_Henderson_/status/1617628775432482817

 Baš čitam članak, izbacio mi google. Ove godine dolazi ps5 slim i pro

 Iz kojeg članka ti je to?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Probao TLoU remake sad kad su nudili free trial i mogu reći da razumijem zašto nije bio potpuno free update. Ipak to nije samo običan upscale nego su novi poligoni praktički svugdje, enemy AI je nebo i zemlja razlika u odnosu na original itd. Vidi se da je tu uloženo truda.

 

Ali razumijem kritike na cijenu. Trebali su ponuditi za jeftiniju cijenu upgrade onima koji već imaju original igru, a po punoj cijeni naplaćivati onima koji nemaju. Jednostavno nema šanse da bi dao punu cijenu za igru, čak i kao netko kome je TLoU možda i najdraža igra ikad. Samo da su ponudili upgrade za recimo 20-30 eura onima koji već imaju igru, vjerujem da bi bilo puno manje drame.

Najviše zavidim PC igračima jer će sad dobiti najbolju verziju igre. Iz njihove perspektive ovaj remake je top jer ju većina nije nikad odigrala pa puna cijena za takvu igretinu nije puno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2023 12:32 (antimadridista).
Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
quickr kaže...
gamex1423 kaže...

As for if there's going to be a Pro version this generation, I'm not entirely sure. It doesn't feel like the regular version has been fully utilized yet and probably won't be on mass until the end of the year. All I can say is that I've heard more about the PS6 than a PS5 Pro.

 

 

https://twitter.com/_Tom_Henderson_/status/1617628775432482817

 Baš čitam članak, izbacio mi google. Ove godine dolazi ps5 slim i pro

 Iz kojeg članka ti je to?

 Ček da iskopam

 

 

https://www.gizchina.com/2023/01/23/sony-will-launch-the-ps5-pro-in-april-2023-with-liquid-cooling/

 

samo sam rekao da mi je google izbacio, nisam rekao da je provjeren izvor

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Izgleda da Metro Exodus napusta PS+ Extra idući mjesec. Nema jos datuma ali je navedena u last chance to play rubrici. Tko nije, odigrajte igru.
Moj PC  
0 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
quickr kaže...

 Ček da iskopam

 

 

https://www.gizchina.com/2023/01/23/sony-will-launch-the-ps5-pro-in-april-2023-with-liquid-cooling/

 

samo sam rekao da mi je google izbacio, nisam rekao da je provjeren izvor

 Znači možda mi je najpametnije pričekati travanj za kupnju konzole. Do onda mi se moglo znati što točno Sony sprema.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
quickr kaže...

 Ček da iskopam

 

 

https://www.gizchina.com/2023/01/23/sony-will-launch-the-ps5-pro-in-april-2023-with-liquid-cooling/

 

samo sam rekao da mi je google izbacio, nisam rekao da je provjeren izvor

 Znači možda mi je najpametnije pričekati travanj za kupnju konzole. Do onda mi se moglo znati što točno Sony sprema.

 Ma ne izgleda mi ovaj portal kao izvor provjerenih/točnih informacija

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
quickr kaže...

 Ma ne izgleda mi ovaj portal kao izvor provjerenih/točnih informacija

 Meni je vjerojatnije ono od Hendersona da samo dolazi verzija sa odvojenim disk driveom. On isto napominje da u travanju kreće proizvodnja te nove konzole. Ali ako slučajno dođe slim/pro još bolje.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
quickr kaže...

 Ma ne izgleda mi ovaj portal kao izvor provjerenih/točnih informacija

 Meni je vjerojatnije ono od Hendersona da samo dolazi verzija sa odvojenim disk driveom. On isto napominje da u travanju kreće proizvodnja te nove konzole. Ali ako slučajno dođe slim/pro još bolje.  

Jedino što je sony potvrdio je to da rade na novoj konzoli bez disk pogona, neki su je odmah nazvali slim. Po najavama takva konzola kreće u prodaju negdje u 9 mjesecu ove godine. Bar se tako pričalo na ovogodišnjem CES-u. Isto tako sadašnje digitalne konzole neće moći koristiti odvojivi disk pogon. Rečeno je da su takve konzole podijeljenje određenim korisnicima zbog testiranja i da su se za sada pokazale jako dobrima. Kada se tako službeno pričalo na cesu, teško mi je povjerovati da će ove godine izaći PS pro model o kojem nisu rekli niti riječ. No nikad ne znaš.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da izgleda da se radi o PS5 V2 a ne o pro ili slim verziji. Ne ocekuje se nikakav upgrade u performansama, vec se radi o konzoli bez br drivea.
To bi sonyju smanjilo troškove proizvodnje i isporuke.
Mislim da moj ps5 ide na prodaju i da cu ugrabiti tu novu verziju bez br drivea. Nisam kupio fizicku igru vise od godinu dana.
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Da izgleda da se radi o PS5 V2 a ne o pro ili slim verziji. Ne ocekuje se nikakav upgrade u performansama, vec se radi o konzoli bez br drivea.
To bi sonyju smanjilo troškove proizvodnje i isporuke.
Mislim da moj ps5 ide na prodaju i da cu ugrabiti tu novu verziju bez br drivea. Nisam kupio fizicku igru vise od godinu dana.

 Ja bih uzeo tu novu prvenstveno iz estetskih razloga. Jer i dalje planiram koliko toliko koristiti diskove. Jedino što mi je upitno je dobavljivost. Kad bih znao 100% da će doći u rujnu i biti odmah dostupna u dućanu po normalnoj cijeni, ne bih se sad natezao s ljudima na njuškalu oko vrijednosti Destruction All Starsa.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2023 13:43 (Hexfire).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja cu za svaki slucaj lupiti preorder cim bude moguće, znamo kako je završilo na izlasku ps5.
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Da izgleda da se radi o PS5 V2 a ne o pro ili slim verziji. Ne ocekuje se nikakav upgrade u performansama, vec se radi o konzoli bez br drivea.
To bi sonyju smanjilo troškove proizvodnje i isporuke.
Mislim da moj ps5 ide na prodaju i da cu ugrabiti tu novu verziju bez br drivea. Nisam kupio fizicku igru vise od godinu dana.

 

Ja nisam već godinama, a i kad sam ju kupio i nakon toga prodao uvijek sam požalio pa kupio digitalnu.

Tak da meni je zaostali vrteći disk potpuno nezanimljiv. Nakon što sam se prije 20 godina opekao sa ulaganjem puno para u danas besmislenu DVD kolekciju više ni kune ne dam na fizičke medije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ljudi kazu da je bolja fizicka kopija jer mozes prodati igru.
Meni je to užas, de se nateži za 20-50 kn manje više, de salji poštom ili tiskom. Ako platim igru 500kn, nedam ju ispod 400 i gotovo, a svi bi ju htjeli za 300kn tjedan dana nakon izlaska.
Bolje cu kupiti digitalnu verziju s nekim i podijeliti troškove. ☺️
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne kuzim ni ja poantu verzije sa externim citacem.

Zauzima dodatno mjesto, dodatni kablovi..... A stalno ti treba, nije da mozes instalirati 10 igara sa blu raya i da ti onda citac vise ne treba, znaci.... Ni s polja estetike, nikakav profit za korisnika.

Jedino ukoliko se cijenovno smjesti ispod obicne verzije, ali znamo da nista od toga.

Osim sto je soniju jeftinije, dali su ponudili neko objasnjenje cemu konzola s citacem, konzola bez citaca i konzola s externim citacem? Tocnije, cemu dvije konzole istih mogucnosti....

Sto se tice disk verzija igara, ljudi se tesko mire da se vrijednost jako gubi, i da 500 placenih kuna vrlo brzo postane 400, pa 250, na kraju bezvrijedno, sto duze cekas, vise gubis....

Ja sam doslovce u ponedjeljak klincu kupio gta v, u cetvrtak je izasla ps5 verzija. S 250kn placenih, igru jedva prodao za 100kn.... Da, ok, specificno, prvo je rekao da mu je dobra i "stara"" verzija, naravno sutradan vise nije..... No poanta je, ako pokrijes 50% ulozenog za igru, smatraj to srecom
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2023 14:23 (Damir22).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Probao TLoU remake sad kad su nudili free trial i mogu reći da razumijem zašto nije bio potpuno free update. Ipak to nije samo običan upscale nego su novi poligoni praktički svugdje, enemy AI je nebo i zemlja razlika u odnosu na original itd. Vidi se da je tu uloženo truda.

 

Ali razumijem kritike na cijenu. Trebali su ponuditi za jeftiniju cijenu upgrade onima koji već imaju original igru, a po punoj cijeni naplaćivati onima koji nemaju. Jednostavno nema šanse da bi dao punu cijenu za igru, čak i kao netko kome je TLoU možda i najdraža igra ikad. Samo da su ponudili upgrade za recimo 20-30 eura onima koji već imaju igru, vjerujem da bi bilo puno manje drame.

Najviše zavidim PC igračima jer će sad dobiti najbolju verziju igre. Iz njihove perspektive ovaj remake je top jer ju većina nije nikad odigrala pa puna cijena za takvu igretinu nije puno.

 

Ja već 10 dana peglam remake, još malo pa gotov, a na accountu imam Last of us remastered zbog kojega sam i kupio tadašnji Ps 4  

Slažem se da ne bi bilo na odmet da su nam dali nekakav ugrade za 20-30 eura, ali nije mi bilo žao opet dati lovu za istu igru jer je prije svega odlična, a remake je remake u pravom smislu te riječi, barem po pitanju grafike što se vidi odmah na prvu.

Što se tiče mehanike nešto su možda malo popravili, ali ne mogu se više ni sjetiti iskreno kako je to izgledalo prije skoro 10 godina kada sam igrao Last of Us remastered, ali sve u svemu dobili smo jedan jako kvalitetan remake, a iskreno nisam niti sumnjao u Naughy dog kada je u pitanju takva igretina.

 

EDIT: Da se nadovežem na temu disk vs digitalno. Ja sam iskreno za disk verziju uvijek jer nešto ću ipak dobiti nazad za igru, dok ovo na accountu moš zaboravit, a pljunio si parice...a da ne spominjem ako nisi od onih koji moraju igrati sve po izlasku pa kupiš rabljenu igru za 40 eura i isto toliko dobiješ za nju i kada ju završiš, možda nešto sitno izgubiš u najgorem slučaju 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2023 14:31 (lobotomac90).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
E stvar je u tome da nema vise 2 konzole, nego samo jedna.
To uvelike olakšava proizvodnju i shipping. Ako zelis br citac moras ga zasebno kupiti.
Mislim da ce estetski biti lijepo riješeno.
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ok, sad ima smisla...

Nikakvog. :)

Znaci, vise necemo imati disk i digitalnu verziju konzole, vec cemo imati disk i digitalnu verziju konzole.... Hmm.... ;)

Ili ce se prodavati samo digitalne, pa tko zeli kupi posebno citac?
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2023 14:42 (Damir22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ja cu za svaki slucaj lupiti preorder cim bude moguće, znamo kako je završilo na izlasku ps5.

I meni je isto takav neki plan, kupim novu, prodam staru posebno ako budu prodavali na početku kao PS5 bez budnlova čisto konzola. 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Prodavat ce se samo digitalne, bluray citac zasebno ili u bundleu. Tako da ce sve konzole biti manje, lakse i iste.
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ima smisla, no i dalje preferiram integriran citac.... Osim ako cijena ne bude znacajno niza, a nece, jer opet digitalna mora biti "jeftinija".

Uvjetno receno, sve ce biti digitalne, plus cijena citaca tko hoce.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice