Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.613
|
čitano: 4.734.588
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

Meni je već prošli God of War bio onak, meh? Objektivno super igra, ali meni jednostavno nije sjela. Tako da trenutno uopće nemam želju igrati Ragnarok. 

 

Zadnje što me baš navuklo i to onak na moje veliko iznenađenje je Days Gone. Igra puna mana i tehničke nedorađenosti, ali sam je uspio platinirati (dosta jednostavno) i baš sam se zabavljao igrajući je. 

 

Sada sam počeo igrati Star Wars igru što je na PS+ i nakon 20-ak minuta nisam baš impresioniran. 

 

Igrao sam Days Gone dosta vremena, priča mi se činila zanimljiva, al onda mi je postalo zamorno non stop bježati od hordi na koje naletim.

Pa je dobio uninstall. Nije mi se dalo proučavati šta i kako više.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kada dobiješ pravo oružje horde postanu walk in the park. Ali igra ima puno većih problema od hordi, na trenutke igra izgleda i djeluje kao da ju je radio neki mali nezavisni studio, a ne da je riječ o AAA produkciji uz podršku Sonya. Priču su završili sa očitom namjerom da naprave nastavak, ali jasno mi je zašto ga neće biti. 

 
2 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
A svaka igra ima svoje prednosti i nedostatke, logicno....

Kod mene, neko unaprijed kreirano misljenje jako utjece na sami dozivljaj i uopce igranje.

Hzd sam dozivio kao neku igru gdje ubijas neke robote, i kao takva mi nije bila zanimljiva, izbjegavao sam je dugo. Kad sam poceo igrati, nemozes stati....

Gow3 mi je bio zabavan, gow sam igrao samo zbog tog nekog hypea, uvjerio sam sam sebe da je bez nje zivot besmislen, iako mi je sama igra prosjecna, zavrsio je na silu.

Days gone, zombi igra, osrednja, problematicna, ali zombiji su, daj vamo..... Ocekivanja niska, zabava vrhunska.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

Kada dobiješ pravo oružje horde postanu walk in the park. Ali igra ima puno većih problema od hordi, na trenutke igra izgleda i djeluje kao da ju je radio neki mali nezavisni studio, a ne da je riječ o AAA produkciji uz podršku Sonya. Priču su završili sa očitom namjerom da naprave nastavak, ali jasno mi je zašto ga neće biti. 

 

Da, nisu mi dijalozi baš izgledali uvjerljivo, a i nekak mi se činilo non stop da nešto ne štima sa načinom kako je priča ispričana.

Na trenutke se čini super, i onda poslije se pitam, ček pa šta je ovo sad bilo. Teško je opisati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Days Gone je još jedan dokaz kako igra, čak i neispolirana i nedovršena, može biti zabavna ako netko malo uloži truda u mehaniku igre i doda neke featurese kojima se developeri ne bave dovoljno.

 

Priča je čak i solidna, ali negdje na 75% postane totalno neuvjerljiva i nenormalna i gubi sav kredibilitet.

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 mjeseci
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
robogo kaže...

Days Gone je još jedan dokaz kako igra, čak i neispolirana i nedovršena, može biti zabavna ako netko malo uloži truda u mehaniku igre i doda neke featurese kojima se developeri ne bave dovoljno.

 

Priča je čak i solidna, ali negdje na 75% postane totalno neuvjerljiva i nenormalna i gubi sav kredibilitet.

 Yep. Ja sam bio iznenađen koliko me priča zanimala, čak sam imao par trenutaka gdje sam se pitao "okej, šta će se iduće dogoditi", no onda u jednom trenutku - facepalm. Priča se srozala na razinu filma C produkcije. 

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Meni prica bas ok, prava trash zombie produkcija...

Nije sekspir ili andric, ali za zombi igru sasvim ok.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
6 0 hvala 1
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Problem je što je Days Gone došao kao PS ekskluziva nakon The Last of Us koji be isto bio PS ekskluziva i zombie igra pa je igra jednostavno bila osuđena na kritike kad su ljudi odmah vukli usporedbe. Jer je TLoU pokazao da i zombi igra može imati vrhunsku priču i storytelling i da ne mora biti trash. Još na to dodaš da je igra izašla nedovršena i prepuna bugova, plus je radila očajno sa stalnim padovima fpsa po izlasku. A to ljudi sve zaboravljaju danas jer je igra naknakdno bila ispeglana.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2023 16:31 (antimadridista).
Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Vidim da tvrde kako se Playstation 5 prodao preko 30 milijuna,suludo posto ga se u De ne moze kupit u niti jednoj trgovini.

 

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Vidim da tvrde kako se Playstation 5 prodao preko 30 milijuna,suludo posto ga se u De ne moze kupit u niti jednoj trgovini.

 

 

Šta nisi nedavno tvrdio da ga ima posvuda?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

Vidim da tvrde kako se Playstation 5 prodao preko 30 milijuna,suludo posto ga se u De ne moze kupit u niti jednoj trgovini.

 

 

Šta nisi nedavno tvrdio da ga ima posvuda?

 Ispalo je da su to samo kutije.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

Vidim da tvrde kako se Playstation 5 prodao preko 30 milijuna,suludo posto ga se u De ne moze kupit u niti jednoj trgovini.

 

 

Šta nisi nedavno tvrdio da ga ima posvuda?

Ne,pisao sam da ga ima online,tada kad sam to pisao i da se ceka do kraja prvog mjeseca na isporuku.

Na to si se referirao ili nesto drugo?....

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

Vidim da tvrde kako se Playstation 5 prodao preko 30 milijuna,suludo posto ga se u De ne moze kupit u niti jednoj trgovini.

 

 

Šta nisi nedavno tvrdio da ga ima posvuda?

Ne,pisao sam da ga ima online,tada kad sam to pisao i da se ceka do kraja prvog mjeseca na isporuku.

Na to si se referirao ili nesto drugo?....

 
Vjerojatno sam onda pobrkao nešto. Čudno da nema, kod nas se može kupiti bez problema.

Hrvatska je zakon :)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
online
Sony PlayStation 5

Instalirao sam Asseto Corsa Competizione pošto je besplatan i probao sam to odigrat al bože sačuvaj. Imam osjećaj da je skretanje na gljivi 0-1. Plačem za pressure sensitive tipkama koje je imao PS2. Htio bih igrat GT7, imam ga zapakiranog u kutiji al me strah da upravljački ne bude smeće ko ovaj Asseto. Jel netko isprobao i usporedio? Ok, nema do volana al s obzirom da sam GT4 igrao isključivo sa gumbima, bez gljiva, mislim da mi ovo ipak nema smisla bez volana.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
1 3 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da li se netko susreo s problemom gdje iscuri liquid metal u ps5 ako se predugo drzi uspravno? Djeluje mi previse naivno...

The problem lies with the fact the liquid metal used to cool the APU is prone to spilling and becoming uneven, which impacts the cooling.

PS5’s seal between the APU and its cooler can sometimes move or become damaged.

However, if the PS5 is positioned horizontally, the liquid metal will remain flat and the majority of its thermal properties will be used to help cool the console.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2023 23:17 (Gogy7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

GT7 se igra skroz fino na gljivama, prošao single player dio bez problema.

Moje je mišljenje da su tu napravili vrhunski posao. 

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

GT sport i gt7 imaju najbolje kontrole za vožnju auta sa kontrolerom koje sam ikada igrao, jedna od stvari zbog kojih mi se toliko i sviđa igra

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
maxy0 kaže...

GT sport i gt7 imaju najbolje kontrole za vožnju auta sa kontrolerom koje sam ikada igrao, jedna od stvari zbog kojih mi se toliko i sviđa igra

 
To je istina, GT se stvarno dobro upravlja kontrolerom.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam GT 7 presao koristeci gyro motion funkciju za upravljanje i bilo je odlicno.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ljudi PS Plus je opet na popustu, za sve!!!
Moj PC  
5 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Odlicno, ja sam prije tjedan dana kupio extra po full cijeni, jel vrijedi onih 14 dana refunda? Vidim po mailu da bi trebalo vrijediti, jel netko vec pokusao isto?

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

mislim da ne možeš u istom kalendarskom mjesecu (ili unutar nekog perioda) pretplatu kupiti pa "vratiti" pa kupiti ponovno.
znači, ostaje ti jedino opcija da nadokupiš za veći tier.

i k tome, trenutno se može plaćati jedino bonovima.

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2023 13:31 (vrx).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ljudi PS Plus je opet na popustu, za sve!!!

 meni i dalje za extra stoji 730kn

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

E sad, kupljeno je 28.12... ali i da uzmem premium, opet mi jeftinije nego extra po punoj cijeni...

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ljudi PS Plus je opet na popustu, za sve!!!

 

Da, bilo bi super da debili i dalje nemaju cijenu u KN.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne znam ako znate ali tko je na A1 pretplati, preko Moj A1 aplikacije moze kupovati wallet top up. Moze se dobro iskombinirati jer imaju i od 35 kuna pa se ne mora uzimati veliki iznos za manju kupovinu.
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dakle ako niste pretplatnik mozete kupiti ps plus (40% off), a ako imate essential, mozete nadograditi na extra ili premium (30% off)
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Koja totalna glupost... imam PS5 od kad je izašao u uspravnom položaju i nikad problema. Plus frendvi još dugo koriste u uspravnom položaju također nikad problema...

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Da li se netko susreo s problemom gdje iscuri liquid metal u ps5 ako se predugo drzi uspravno? Djeluje mi previse naivno...

The problem lies with the fact the liquid metal used to cool the APU is prone to spilling and becoming uneven, which impacts the cooling.

PS5’s seal between the APU and its cooler can sometimes move or become damaged.

However, if the PS5 is positioned horizontally, the liquid metal will remain flat and the majority of its thermal properties will be used to help cool the console.

 Vecu glupost vec dugo nisam procital.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice