Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.653
|
čitano: 4.798.932
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
quickr kaže...
stiffler kaže...
Cansee kaže...

 

nažalost nisam jučer stigao napisati ovdje, netko je objavio u PS5 grupi na fejsu da je u King Cross Jankomir PS5 digitalna konzola koštala 4800 kn, ne znam točno koja trgovina, genijalci nisu napisali, ali eto ako netko ima volje i načina možda vrijedi obići i pogledati

 Mall.hr u King Crossu. Oni kad dobe uvijek imaju poštenu cijenu. Trenutno imaju GOW paket.

 Na webu nema konzole, samo dodaci. Vjerojatno rasprodano. 

 

Netko je napisao da to uopće nije bilo na webu, nego samo fizički u trgovini

16 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
quickr kaže...
stiffler kaže...
Cansee kaže...

 

nažalost nisam jučer stigao napisati ovdje, netko je objavio u PS5 grupi na fejsu da je u King Cross Jankomir PS5 digitalna konzola koštala 4800 kn, ne znam točno koja trgovina, genijalci nisu napisali, ali eto ako netko ima volje i načina možda vrijedi obići i pogledati

 Mall.hr u King Crossu. Oni kad dobe uvijek imaju poštenu cijenu. Trenutno imaju GOW paket.

 Na webu nema konzole, samo dodaci. Vjerojatno rasprodano. 

 

Netko je napisao da to uopće nije bilo na webu, nego samo fizički u trgovini

 Tako je, samo u trgovini, na webu nije bilo. Mall često tak napravi, samo u dućan stavi konzole. Al ekipa je jučer razgrabila to. Neki lik je došao i 5 komada uzeo odmah, nakon njeg su još 3 u dućanu ostala. Preprovadači i dalje posluju na sceni.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
quickr kaže...
stiffler kaže...
Cansee kaže...

 

nažalost nisam jučer stigao napisati ovdje, netko je objavio u PS5 grupi na fejsu da je u King Cross Jankomir PS5 digitalna konzola koštala 4800 kn, ne znam točno koja trgovina, genijalci nisu napisali, ali eto ako netko ima volje i načina možda vrijedi obići i pogledati

 Mall.hr u King Crossu. Oni kad dobe uvijek imaju poštenu cijenu. Trenutno imaju GOW paket.

 Na webu nema konzole, samo dodaci. Vjerojatno rasprodano. 

 

Netko je napisao da to uopće nije bilo na webu, nego samo fizički u trgovini

 aaaa, ok

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
stiffler kaže...
Cansee kaže...
quickr kaže...
stiffler kaže...
Cansee kaže...

 

nažalost nisam jučer stigao napisati ovdje, netko je objavio u PS5 grupi na fejsu da je u King Cross Jankomir PS5 digitalna konzola koštala 4800 kn, ne znam točno koja trgovina, genijalci nisu napisali, ali eto ako netko ima volje i načina možda vrijedi obići i pogledati

 Mall.hr u King Crossu. Oni kad dobe uvijek imaju poštenu cijenu. Trenutno imaju GOW paket.

 Na webu nema konzole, samo dodaci. Vjerojatno rasprodano. 

 

Netko je napisao da to uopće nije bilo na webu, nego samo fizički u trgovini

 Tako je, samo u trgovini, na webu nije bilo. Mall često tak napravi, samo u dućan stavi konzole. Al ekipa je jučer razgrabila to. Neki lik je došao i 5 komada uzeo odmah, nakon njeg su još 3 u dućanu ostala. Preprovadači i dalje posluju na sceni.

 Prodaju se k'o vrući krumpiri ove plejke po 7k na njuškalu

6 godina
online
Sony PlayStation 5

Fascinantno mi je kako ekipa na Njuškalu stavlja istu cijenu konzola kao što su i u trgovini. Naišao sam i na par oglasa gdje je cijena 7.000+ kn. Onak, šta je s glavom?! :)

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

Fascinantno mi je kako ekipa na Njuškalu stavlja istu cijenu konzola kao što su i u trgovini. Naišao sam i na par oglasa gdje je cijena 7.000+ kn. Onak, šta je s glavom?! :)

Ma cijene su koma. I nove u dućanima i kod ovih jazavaca na njuški što prodaju. Najviše mi se gade ovi koji su čopili u A1 paketu pa ih stave po 7k+.

A još više je fascinantno da ima idiota koji to kupuju

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Imate na njuški trenutno par oglasa u rasponu od 3200 do 3500 kn za disk verzije...pitanje samo jel navlakuša neka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...

Imate na njuški trenutno par oglasa u rasponu od 3200 do 3500 kn za disk verzije...pitanje samo jel navlakuša neka.

 Svi do jednog su scamovi

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...

Imate na njuški trenutno par oglasa u rasponu od 3200 do 3500 kn za disk verzije...pitanje samo jel navlakuša neka.

 

100% je, tu se nema šta razmišljati

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ako je netko u mogućnosti osobno preuzeti vrijedi probati nazvati, iako i meni su te cijene nerealne.

Kada sam vidio postove ovdje po pitanju cijena, reko baš da vidim po koliko idu konzole sada jer ću možda kroz određeno vrijeme prodavati svoju i naletio na tih par oglasa za zanimljivim cijenama.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.12.2022 9:42 (lobotomac90).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...

Ako je netko u mogućnosti osobno preuzeti vrijedi probati nazvati, iako i meni su te cijene nerealne.

Kada sam vidio postove ovdje po pitanju cijena, reko baš da vidim po koliko idu konzole sada jer ću možda kroz određeno vrijeme prodavati svoju i naletio na tih par oglasa za zanimljivim cijenama.

 Pošalji bilo kojem od tih koji prodaju ispod 4k i vidi kakvu ćeš poruku dobiti natrag. Sve pisano sa google translate-om A nazvati nemožeš jer nemaju broj moba.

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sad se u De moze u dosta trgovina kupit Ps5 disk verzija sa Ragnarokom za 619eu ali svi su stavili datum isporuke kraj 1 mjeseca.

Znaci ocekuje se ogromna posiljka konzola....

Moj PC  
3 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Sad se u De moze u dosta trgovina kupit Ps5 disk verzija sa Ragnarokom za 619eu ali svi su stavili datum isporuke kraj 1 mjeseca.

Znaci ocekuje se ogromna posiljka konzola....

 

pazi ti, 619 eura, a ovi degenerici na njuškalu traže 7k+ kuna 

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Moze se narucit i na amazonu, s dostavom ispadne oko 660 eura (isto planirano za kraj 1. mjeseca). A cijena je malo viša zbog PDV-a, jer je isto oglašeno na 619. U svakom slučaju puno bolja cijena od tih na njuskalu haha

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.12.2022 10:28 (icek_picek).
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
icek_picek kaže...

Moze se narucit i na amazonu, s dostavom ispadne oko 660 eura (isto planirano za kraj 1. mjeseca). A cijena je malo viša zbog PDV-a, jer je isto oglašeno na 619.

 Da,svugdje je ta cijena za bundle.

Bas me zanima koliko to Sony salje Playstationa u De kad svi imaju otvorenu prodaju,nema onih gluposti sa rezervacijama isl.

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pošto sam uzeo ps plus na popustu godinu dana, ostala mi je 3 mjesečna kartica neiskorištena. Broj je 92671847 pa ko prvi....

 
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Izmjenio sam par mailova sa ovim frajerom ( https://playgame.si/ ), legit je. Može se kod njega doći i kupiti na licu mjesta (manje od sat vremena vožnje od ZG). Cijene su više nego fer meni se čini.

Isto tako mislim da sam u mediamarktu vidio po 550-620€

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
quickr kaže...

Izmjenio sam par mailova sa ovim frajerom ( https://playgame.si/ ), legit je. Može se kod njega doći i kupiti na licu mjesta (manje od sat vremena vožnje od ZG). Cijene su više nego fer meni se čini.

Isto tako mislim da sam u mediamarktu vidio po 550-620€

 Ako će netko ić nek uzme ovaj Martini skin pa se nađemo u ZGu, platim, popimo cugu

https://playgame.si/PS5-SKIN-NALEPKA-PLAYSTATION-5-Martini?search=skin

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
quickr kaže...

Izmjenio sam par mailova sa ovim frajerom ( https://playgame.si/ ), legit je. Može se kod njega doći i kupiti na licu mjesta (manje od sat vremena vožnje od ZG). Cijene su više nego fer meni se čini.

Isto tako mislim da sam u mediamarktu vidio po 550-620€

 

bome ovo je jako dobar deal https://playgame.si/ps5-digital-konzola-god-of-war-ragnarok-nova

 

PS5 digitalna, GoW Ragnarok i 5 godina garancije za 650 eura, da nisam dosad kupio sada bi bez trunke razmišljanja

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
stiffler kaže...
Cansee kaže...
quickr kaže...
stiffler kaže...
Cansee kaže...

 

nažalost nisam jučer stigao napisati ovdje, netko je objavio u PS5 grupi na fejsu da je u King Cross Jankomir PS5 digitalna konzola koštala 4800 kn, ne znam točno koja trgovina, genijalci nisu napisali, ali eto ako netko ima volje i načina možda vrijedi obići i pogledati

 Mall.hr u King Crossu. Oni kad dobe uvijek imaju poštenu cijenu. Trenutno imaju GOW paket.

 Na webu nema konzole, samo dodaci. Vjerojatno rasprodano. 

 

Netko je napisao da to uopće nije bilo na webu, nego samo fizički u trgovini

 Tako je, samo u trgovini, na webu nije bilo. Mall često tak napravi, samo u dućan stavi konzole. Al ekipa je jučer razgrabila to. Neki lik je došao i 5 komada uzeo odmah, nakon njeg su još 3 u dućanu ostala. Preprovadači i dalje posluju na sceni.

 čudi me da su ovaj put dopustili da se uzima više od jednog komada. kad su službeno otvarali taj dućan iza Uskrsa mogao se kupiti samo jedan po osobi, tako sam i uspio uhvatiti svoj ps5 za 3700kn tada

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
MEGATAMA kaže...

Sad se u De moze u dosta trgovina kupit Ps5 disk verzija sa Ragnarokom za 619eu ali svi su stavili datum isporuke kraj 1 mjeseca.

Znaci ocekuje se ogromna posiljka konzola....

 

pazi ti, 619 eura, a ovi degenerici na njuškalu traže 7k+ kuna 

 Ovdje u Irskoj u Gamestopu trenutno dostupna čak i digitalna za 450 eura. Nije mi jasno zašto je u HR takva situacija sa PS5. Podržana smo zemlja službeno od strane Sonya i imaju svoje ovlaštene dućane. Po kojoj logici se tu konzola prodaje za 800-900 eura ako je uopće uspiješ i nabaviti, a ovdje je 450 digitalna i 550 sa diskom?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Dosadilo mi čekati stabilizaciju cijena + firma isplatila lijepu božićnicu pa sam ubo Bazzarov bundle.

 

GT7, Horizon i Miler Morales + disk verzija, 6299. Četvorka ide na prodaju i novac preusmjeravam u Samsung 980 m.2 SSD.

Moj PC  
9 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Coban tjera ovcice.... Na sisanje.

Mentalitet kolega, isto tako mozes pitati zasto je kod nas sve skuplje....

Zato sto mogu.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Izmjenih par poruka sa domaćim trgovcem na njuškalu, evo što sam mi je rekao:

 

"Kako ne razumijete, ne shvaćate da kod nas nikada nisu niti dolazili Playstation 5 uređaji jer nisu dovoljno proizvedeni i da mi otkupljujemo Playstation 5 uređaje koje maloprodajni kupci kupuju u austrijskom A1 i njemačkom HT-u za 5000kn/2god. Nadalje iste prodaju nama za 5500kn, a mi prodajemo za 6000kn i uzimamo proviziju od samo 500kn,njima si zahvalite. Mismo zahvalni jer imamo igraćih konzola makar i skupljih!"

 

Eto, sve jasno

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
online
Sony PlayStation 5

Ne znam šta bi mislio na to "opravdanje". 

 

Meni je zanimljivo da jedna Sancta Domenica koja je službeni zastupnik za PS uopće nema konzole u ponudi i to već jako dugo. Barem ne na webshopu. 

 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nema ni u dućanu (Arena park, ZG). Ne znam zašto, a kao službeni dobavljači su

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ovi blagdani bi mogli zestoko pogurat Xbox,Ps5 se mora cekat do kraja prvog mjeseca a udjes u bilo koji Mediamarkt ili Saturn Xbox series X i S konzola ima pune palete.

Na mjestu gdje bi trebale stajat Ps5 konzole su stavili hrpe volana....kupis volan i GT7 pa cekas mjesec i pol da ti stigne konzola 😁

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS Plus Essential igre za Siječanj


Jedi fallen order
Fallout 76
Axiom Verge 2
Moj PC  
9 0 hvala 4
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
GoW Ragnarok na proljeće dobiva NG+
Moj PC  
3 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice