Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.575
|
čitano: 4.701.585
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
dalja46 kaže...

Ljudi, tko je naručio prosli tjedan one gamepadove po 340kn iz sancte, jeste ih dobili već? Ja sam narucio u petak, free dostavu uzeo, vidim da dostavlja HP no dostavljeno još nije pa da priupitam ako sam jedini kome jos nije stiglo... 

 I ja sam naručio neke stvari ...

pošto svake godine imam jako loša iskustva sa dostavama tijekom i nakon BF tjedna i Cybermonday a, nadam se da će nam sutra doći jer je dosta dučana započelo danas ili sutra te fol popuste , i dostavne službe će pucat po šavovima još tjednima nakon BF a....

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Chronosus kaže...
Ispada 5200 za dvije godine. Kolko vidim po shopovima i njuskalu inače je najmanje 6k uz dvije igre, tak da nije loša ponuda.

 Trenutno nema bolje ponude.

Uzimaj dok ih još ima!

Novi GoW i horizon sami vrijede 700 kn.

A još dobivaš i FIFA 23. To je još 250-300 kn.

 

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Za laike kao ja šta znači to FSR 2 za PS5?
Nema veze sa tv ili monitorom već igra jednostavno radi bolje na ps5 uz tu opciju?
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mariclius kaže...
Za laike kao ja šta znači to FSR 2 za PS5?
Nema veze sa tv ili monitorom već igra jednostavno radi bolje na ps5 uz tu opciju?

To ti je ono sto ima Nvidia DLSS 2/3 

Rekonstrukcija slike sa nize rezolucije na visu,naprimjer sa 1080p na 4k

Igra ti se interno vrti u 1080p ali prikaz ti ide u 4k.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
dalja46 kaže...

Ljudi, tko je naručio prosli tjedan one gamepadove po 340kn iz sancte, jeste ih dobili već? Ja sam narucio u petak, free dostavu uzeo, vidim da dostavlja HP no dostavljeno još nije pa da priupitam ako sam jedini kome jos nije stiglo... 

 

ja naručio isto u petka, slušalice i taj kontroler, danas stiglo oboje

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nikad od sancte ne uzimam besplatnu dostavu, das 30 kn vise i drugi dan dodje (bar je tako kod mene posta katastrofa, a gls vrh)

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...

Nikad od sancte ne uzimam besplatnu dostavu, das 30 kn vise i drugi dan dodje (bar je tako kod mene posta katastrofa, a gls vrh)

 

Ja već 2 puta naručio s tom 'besplatnom' dostavom što piše da HPom šalju.

Oboje došlo drugi dan GLSom hahahaha.

Ali nije bilo u vrijeme BF ili Božića, ne znam o čemu ovisi zapravo kako će poslati.

Imao sam sreće vjerojatno.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.11.2022 8:57 (Maat).
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Znači sad sam tek dobio mail da je spakirano od strane SD. Sad ce jos proći par dana dok dođe do HP-a pa onda kakvih dva tjedna dok dostave.

Brže dođe roba sa Alija, hah. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Chronosus kaže...
Ispada 5200 za dvije godine. Kolko vidim po shopovima i njuskalu inače je najmanje 6k uz dvije igre, tak da nije loša ponuda.

 

pitaj ih i za bon od konzuma/mullera od 500kn, neće ga ponudit sami al može ić u kompletu...

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Maat kaže...
Marcek555 kaže...

Nikad od sancte ne uzimam besplatnu dostavu, das 30 kn vise i drugi dan dodje (bar je tako kod mene posta katastrofa, a gls vrh)

 

Ja već 2 puta naručio s tom 'besplatnom' dostavom što piše da HPom šalju.

Oboje došlo drugi dan GLSom hahahaha.

Ali nije bilo u vrijeme BF ili Božića, ne znam o čemu ovisi zapravo kako će poslati.

Imao sam sreće vjerojatno.

Vjerojatno o tome kad pripreme paket, dostavne službe im dolaze za preuzimanje u različitim terminima, pa ako ti pošta dolazi po pakete u recimo 12.00h, dalje šibaš naloge za GLS

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Na Abrakadabra je PS5 C chassis 5400 uz Diners karticu.

Da imam Diners uzeo bi sigurno

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
zuper kaže...

Na Abrakadabra je PS5 C chassis 5400 uz Diners karticu.

Da imam Diners uzeo bi sigurno

 Plati mi ćevape i uzmem ti ja na Diners 😁

Šalim se, dobra je ponuda da.

Ali trenutno je po meni A1 ponuda najbolja, ne znam tko ima šta razmišljati uopće ako treba novi ugovor.

 

13 godina
neaktivan
offline
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
x360gamer kaže...
zuper kaže...

Na Abrakadabra je PS5 C chassis 5400 uz Diners karticu.

Da imam Diners uzeo bi sigurno

 Plati mi ćevape i uzmem ti ja na Diners 😁

Šalim se, dobra je ponuda da.

Ali trenutno je po meni A1 ponuda najbolja, ne znam tko ima šta razmišljati uopće ako treba novi ugovor.

 

 Mislim da je bolja od t coma, produzenje bez ugovorne obaveze. Mene je izaslo 4760 sa dodatnim kontrolerom, fifom 23 (fizicka kopija) i kod za GoW Ragnarok. Kontroler je vec otisa za 400 i jos cekam fifu utopit za 300injak. Znaci konzola i GoW me ispadne oko 4000.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...

 

 Mislim da je bolja od t coma, produzenje bez ugovorne obaveze. Mene je izaslo 4760 sa dodatnim kontrolerom, fifom 23 (fizicka kopija) i kod za GoW Ragnarok. Kontroler je vec otisa za 400 i jos cekam fifu utopit za 300injak. Znaci konzola i GoW me ispadne oko 4000.

 Uz koju tarifu?

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Chronosus kaže...
Tututuru kaže...

 

 Mislim da je bolja od t coma, produzenje bez ugovorne obaveze. Mene je izaslo 4760 sa dodatnim kontrolerom, fifom 23 (fizicka kopija) i kod za GoW Ragnarok. Kontroler je vec otisa za 400 i jos cekam fifu utopit za 300injak. Znaci konzola i GoW me ispadne oko 4000.

 Uz koju tarifu?

 146 mjesecno. Al nebitna je tarifa, kad je bez ugovorne obveze.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Microsoftov CMA Dokument govori da GTA 6 izlazi 2024, prije leaka su pisali da se ocekuje 2025.
Izgleda da je igra pri kraju ali nemojte ju ocekivati na ps4, samo current gen i pc 🤗
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže... 146 mjesecno. Al nebitna je tarifa, kad je bez ugovorne obveze.

 146 mjesecno. Al nebitna je tarifa, kad je bez ugovorne obveze.

 
Naravno da je bitna, ako bi mijenjao tarifu prije otplate uređaja onda to još ekstra plaćaš ako je za njih nepovoljnije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

 

ekipa kad sam kupio ps5 uz račun sam dobio i onaj jamstveni obrazac od sancta domenice. Onda sam nakon toga naručio 3d slušalice i kontroler baš od sancte i dobio sam samo račun, nisam dobio nikakav obrazac za jamstvo, ni uz kontroler ni uz sluške. Je li to neki previd, jel se trebam javiti Sancti ili nisam ni trebao dobiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

 

ekipa kad sam kupio ps5 uz račun sam dobio i onaj jamstveni obrazac od sancta domenice. Onda sam nakon toga naručio 3d slušalice i kontroler baš od sancte i dobio sam samo račun, nisam dobio nikakav obrazac za jamstvo, ni uz kontroler ni uz sluške. Je li to neki previd, jel se trebam javiti Sancti ili nisam ni trebao dobiti?

 račun ti je dokument na temelju kojeg ostvaruješ jamstvo, tako da jamstveni obrazac trgovci često ni ne traže nego račun na kojemu je datum kupnje od kojeg ti počinje rok jamstva

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
AC VALHALLA Napusta PS Plus Extra 20.12.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
AC VALHALLA Napusta PS Plus Extra 20.12.

 ne kužim to micanje igara. Pogotovo AAA naslova koji po meni privlače nove i zadržavaju postojeće pretplatnike.

 

 

 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Stvar je ugovora s Izdavačima, Ubisoft zeli da igraci kupe igru, pogotovo sad kad izlazi zadnji dlc.
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Tututuru kaže... 146 mjesecno. Al nebitna je tarifa, kad je bez ugovorne obveze.

 146 mjesecno. Al nebitna je tarifa, kad je bez ugovorne obveze.

 
Naravno da je bitna, ako bi mijenjao tarifu prije otplate uređaja onda to još ekstra plaćaš ako je za njih nepovoljnije.

 Istina, nisam o tome razmislja. Platija san jednokratno.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Stvar je ugovora s Izdavačima, Ubisoft zeli da igraci kupe igru, pogotovo sad kad izlazi zadnji dlc.

 Brijem da bi prodavaniji bio dlc ako je igra dio extra ponude. Meni primjerice treba warlords of new york za TD2 a ne zelim ga kupit ako ce mi maknut TD. 

Kad su usrali da se DLC ne moze igrat na drugom accountu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...

 146 mjesecno. Al nebitna je tarifa, kad je bez ugovorne obveze.

 

Ne znam kak si to dobio, al meni kaže 265kn uz tarifu M (165kn/mj), 230kn uz tarifu flat (229kn/mj).

9 godina
offline
Sony PlayStation 5

 

Moj prvi konkretni dojam oko PS5 je taj da sam vrlo zadovoljan konzolom. Nemam je dugo, igrao sam možda dosad oko 10-12 sati, ali moram priznati da mi se sve jako sviđa. Naravski prvo je brzina pa tišina, dvije velike boljke ps4.

 

Dualsense je baš odličan, super mi leži u ruci, težina odgovara, baš je osjećaj dobar. Samo da me ne zakači taj glupi drift. 

 

Ove pulse 3d sluške su prva liga, super mi je zvuk preko toga. 

 

Definitivno puno veći skok u odnosu na ps4, nego što je ps4 bio u odnosu na ps3. 

 

Razmišljao sam da ću možda odigrati dvije tri igre pa prodati konzolu pa možda opet uzeti za godinu-dvije kad se opet skupi više igara, ali sad mi se čini da ga se neću riješiti. 

 

Odlična konzola, nisam se tome nadao.

Moj PC  
15 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice