Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.582
|
čitano: 4.708.981
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Na prste jedne ruke mogu nabrojati day one igre koje sam odigrao na gamepasu zadnjih 12 mj.

 

To je i glavni razlog zašto sam je otkazao nakon nekoliko mjeseci. Toliko priče o Gamepassu, a uglavnom se sve svodi na brdo indie igara u rangu onih koje Epic daje besplatno i koje na Steamu idu za 19,99 eura.

 

 

Odigrao jedino Forza Horizon, no na kraju ga i platio po punoj cijeni kad se zbroje pretplate. Halo Infinite - bože sačuvaj, nikad mi nije bila jasna popularnost Halo igara.

 

Došlo je do toga da isprobavam po sat vremena igre koje nikad ne bih igrao jer eto platio sam pretplatu, pa da se ne baci. 

 

Onda sam sebi opravdavaš "pa ok, sljedeći mjesec će biti nešto veliko". I opet kifla. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...

 

Onda sam sebi opravdavaš "pa ok, sljedeći mjesec će biti nešto veliko". I opet kifla. 

 

Za sad to ništa nema smisla nama koji kupujemo i igramo godinama. To je super za ljude koji tek kupe konzolu.

 

Ja bih plaćao Steam pretplatu da uvedu, oni bar imaju čuda featurea za ponuditi od community stranica, do workshopa, ali Microsoftu neću plaćati. A pogotovo neću sve dok ne srede da mogu sa svojim accountom kupiti.

Sonyu bih još i platio po mjesec dana ponekad da isprobam nešto, ali pošto to baš nije izvedivo, onda ništa od toga.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Da li je ko igrao biomutant? Trenutno na akciji za 19.99$. Vidio sam da nije pretjerano hvaljena, ima svoje mane, ali ne bi trebala biti ni losa.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5
Bok!
Dali netko zna u cemu je razlika igrati MW2 PS4 igricu na PS5 konzoli?

Posto PS5 igrice ne podrzavaju DualShock 4 i Scuf ( DS4)kontroler.





Odmori se u Istini.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...
Gogy7 kaže...
Na prste jedne ruke mogu nabrojati day one igre koje sam odigrao na gamepasu zadnjih 12 mj.

 

To je i glavni razlog zašto sam je otkazao nakon nekoliko mjeseci. Toliko priče o Gamepassu, a uglavnom se sve svodi na brdo indie igara u rangu onih koje Epic daje besplatno i koje na Steamu idu za 19,99 eura.

 

 

Odigrao jedino Forza Horizon, no na kraju ga i platio po punoj cijeni kad se zbroje pretplate. Halo Infinite - bože sačuvaj, nikad mi nije bila jasna popularnost Halo igara.

 

Došlo je do toga da isprobavam po sat vremena igre koje nikad ne bih igrao jer eto platio sam pretplatu, pa da se ne baci. 

 

Onda sam sebi opravdavaš "pa ok, sljedeći mjesec će biti nešto veliko". I opet kifla. 

 Ma sve ono zbog cega je Halo bio popularan ovaj novi to nema.

Bitno da je live service, a sadrzaja nigdje.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Da li je ko igrao biomutant? Trenutno na akciji za 19.99$. Vidio sam da nije pretjerano hvaljena, ima svoje mane, ali ne bi trebala biti ni losa.

 Ne vrijedi više od 10eur/usd. Stilski lijepa, al loša do prosječna po svemu. Nakon 3 sata nepovratno obrisao.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Da li je ko igrao biomutant? Trenutno na akciji za 19.99$. Vidio sam da nije pretjerano hvaljena, ima svoje mane, ali ne bi trebala biti ni losa.

Ne bi ti preporucio. Igrao sam ga putem free to play vikenda na Xboxu. Fora je na prvu, borba je brza i zabavna, ali kasnije igra krene bit uzasno monotona i ponavljajuca. Prvo, svijet je uzasno prazan, moze proc i po 10-15 minuta prije nego nekog sretnes, a drugo u vecini slucajeva radis isto. Osvoji kamp, odslusaj i odgledaj jednu te istu animaciju i dijalog, ajde u drugi pa opet isto pa treci itd. You get the point. Questovi su dosadni, masu slucajeva nelogicni i bespotrebno rastegnuti. Dodes do quest givera, on te posalje na lokaciju a da mu pokupis nesto, a kad se vratis s tim, posalje te 500 km dalje jer se sjetio da mu za tu stvar koju si mu upravo donio treba nesto drugo da bi radilo kako spada. A kad dodes po to drugo onda te tamo doceka jos sitnih mini pizdarija (koje se ponavljaju)

 

Craftanje oruzja je fora, to mi je najbolji dio igre uz borbu, ali ta dosada i ponavljanje istih stvari bas ostavi gorak okus.

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja cekam da mi dodje od GoW xd

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Igram medium.... Znam koliko se pc mucio s nekim dijelovima no vidim da ni ps5 nije postedjen trzanja i zapinjanja,nije strasno ni drasticno, ali primjetno je ponekad....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS Plus Essential Igre za Studeni

LEGO Harry Potter Collection
Nioh 2
Heavenly Bodies

Moj PC  
7 0 hvala 1
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja ne vjerujem da nakon dvije godine nema 3rd party kontrolera za PS5 (ne računam one scuf prerade koji su u biti samo modifikacija postojećeg kontrolera, preskupi su, a i nema ih kod nas za kupiti).

Igram Deathloop i baš mi fale back buttoni, mrzim kad je sprint tipka na L3 ili R3, makar je ne moraš držati. Možeš mapirati na druge gumbe, ali to je onda samo komplikacija jer neku drugu funkciju moraš premještati.

Mogu koristiti svoj Nacon kontroler na PS5, ali samo na PS4 igrama i to nije rješenje. 

Navodno je priča da ne žele dati licencu drugim proizvođačima što ima smisla obzirom da su najavili svoj "pro" kontroler i žele ga gurati maksimalno koliko mogu.

Eto, morao sam to izbaciti iz sebe. xD

 

 

Koje su druge opcije? kupiti neki od DIY kitova i sam modificirati kontroler, nabaviti Cronus uređaj pa koristiti bilo što?

Guns dont kill people... lasers do
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Kako ubi u oci ovih 30fps na plague tale requiem. Igrao sam drugih igara u 30fps i nije mi smetalo nikako a ovdje bas smeta. Prvu igru sam odigrao s uzivanjem i uzeo platinu a ovu poceo i smori me koliko je dosadno, a jos ima bugova od kojih me jedan sprijecavao da nastavim u tutorialu... prva igra je maksimalno koristila i activity cards, za svaki collectible i sve u igri je bio game help dostupan, dok u ovoj imaju kartice ali su beskorisne jer nisu dodali u njih nista...

 

Eh sad s druge strane, toliko hvale svi ovaj 40fps mode na 120Hz ekranima pa sam odlucio i to probati. Ne mogu vjerovati koliko je primjetna razlika naspram 30fps mode, ovo mi izgleda skoro kao 60. 

 
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Smijeh,ispada nebitno sto je Sony digao cijenu ispada nebitno sto Microsoft ima xbox series s i gamepass....svi zele Ps5 😄

 

https://wccftech.com/npd-group-playstation-5-is-september-2022s-best-selling-console-due-to-improved-supply/

Ne znam bas:

https://www.vgchartz.com/article/455258/ps5-vs-xbox-series-xs-vs-switch-2022-sales-comparison-charts-through-october-15/

Ako su ove statistike tocne, prodali su 16% manje konzola ove godine nego lane. A nisu ni na trecini cikusa konzole. Mislim da ih je poprilicno pogodila kriza + to povecanje cijene nije moglo doci u nezgodnoje vrijeme s obzirom da su skalperi vec ionako napuhali cijenu. 

A ta diskriminacija nas kmetova izvan SADa koji placamo skuplje u odnosu na aristokraciju iz SADa bode vise od samog povecanja cijene od tih 10-15%. 

Dok je Microsoft pak povecao prodaju za enormnih 30% ove godine. Uz najavljene Microsoftove akvizicije, razliku u cijeni između konzola (pogotovo kod nas), gamepassa i mogucnosti da se ubodu xbox naslovi za nama vrlo pristupacnih par eura (ranije spomenuti turski, argentinski i brazilski kodovi), xbox nikada na ovim nasim prostorima nije izgledao atraktivnije. Volio bih vidjeti statistike za prodaju konzola na Balkanu. Pogotovo jer je kod nas Sony dominirao desetljecima, a Microsoft je bio fringe science. 


Zdrava konkurecija je svakako dobra. Mislim da se Sony malo osokolio sa svojom plus pretplatom (gdje odbija stavljati day one release s obzirom da su im dionicari vazniji od gamera, te na postojeci dobro uhodan nacin mogu izmusti daleko vise iz nas) i podizanjem cijene, i iskreno se nadam da ce to trziste i kazniti. Da ne pricam o tom naplacivanju iste igre kroz pretplatu, kupnju i kupnju remakea.  Jer u suprotnom se niti pretplata niti cijene konzola nece kretati u smjeru koji je povoljan za nas ovdje. Osim ako netko tko ovo cita nije ujedno i dionicar Sonyja. 😃

 

P. S. Kada bi trebao izaci novi GoW s plejkom kod nas? Sad negdje u studenom?

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2022 16:49 (Godfrey).
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Je li ko igrao dont starve together? Snizena sa 15 na 6$ pa kontam uzeti jer ima split screen coop.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Imam u planu uzeti si Cyberpunk 2077 za ps 5, ali sam vidio da izlazi verzija baš za ps 5, pa ne znam dal da čekam ili imam sve i u ovoj ps4 verziji jer vidim da se može upgrejdati za ps 5? Na akciji je u Elipsu 200 kn, pa taman da imam nešto igrati dok GOW Ragnarok ne bude po oglasima 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2022 9:42 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...

Imam u planu uzeti si Cyberpunk 2077 za ps 5, ali sam vidio da izlazi verzija baš za ps 5, pa ne znam dal da čekam ili imam sve i u ovoj ps4 verziji jer vidim da se može upgrejdati za ps 5? Na akciji je u Elipsu 200 kn, pa taman da imam nešto igrati dok GOW Ragnarok ne bude po oglasima 

 Mislim da ti cyberpunk na akciji zna bit oko 180hrk na ps storeu :)

njuskalo / fb marketplace -> 100-150

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2022 9:46 (sinkee).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
sinkee kaže...
lobotomac90 kaže...

Imam u planu uzeti si Cyberpunk 2077 za ps 5, ali sam vidio da izlazi verzija baš za ps 5, pa ne znam dal da čekam ili imam sve i u ovoj ps4 verziji jer vidim da se može upgrejdati za ps 5? Na akciji je u Elipsu 200 kn, pa taman da imam nešto igrati dok GOW Ragnarok ne bude po oglasima 

 Mislim da ti cyberpunk na akciji zna bit oko 180hrk na ps storeu :)

njuskalo / fb marketplace -> 100-150

 

Ma gledam njuškalo i nema ispod 200 kn...znam da ga je bilo ko šodera za 100-150 kn, ali trenutno nema.

A fizičko izadnje mi je uvijek draže jer mogu barem nešto love vratiti.

Nego nisam ih pohvato s tim verzijama ps4,ps5, upgrejdanjem...da ne uzmem sada ovu za ps 4 pa da ne mogu recimo ekspanziju nadolazeću odigrati s tom verzijom...

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...

Imam u planu uzeti si Cyberpunk 2077 za ps 5, ali sam vidio da izlazi verzija baš za ps 5, pa ne znam dal da čekam ili imam sve i u ovoj ps4 verziji jer vidim da se može upgrejdati za ps 5? Na akciji je u Elipsu 200 kn, pa taman da imam nešto igrati dok GOW Ragnarok ne bude po oglasima 

 Imas vec PS5 verziju odavno. Daleko je bolja od PS4 verzije, ali sama igra je poprilicno losa te i dalje ima bugove tipa da se policija beskonacno spawna cak i u prostorijama gdje postoji samo jedan ulaz/izlaz.

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

The pathless 50% off, privlaci me, odigrao bih je ali ne znam vrijedi li bas 20$ jer pretpostavljam da je bas kratka i jednostavna igra. Ima li neko da je igrao pa da kaze sta misli?

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
To s spawnanjem policije je totalni dealbraker jao jao

Imam preko 100h u igri i nikada mi nije zasmetao taj problem, niti sam pomislio na njega.

Ali ako igras kao gta i samo da te policija ganja onda da, onda te kuzim da te to zivcira.

Sada s novim patchevima i modovima na pcu igra je s 7/10 na izlasku presla na 9/10. Bar za mene.
Nisam je uzeo na ps5 jer ne volim igrat takve igre na gamepadu
Moj PC  
3 3 hvala 1
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Slobodno uzmi ps4 verziju cyberpunka, imaš free upgrade na ps5.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gemmy kaže...
To s spawnanjem policije je totalni dealbraker jao jao

Imam preko 100h u igri i nikada mi nije zasmetao taj problem, niti sam pomislio na njega.

Ali ako igras kao gta i samo da te policija ganja onda da, onda te kuzim da te to zivcira.

Sada s novim patchevima i modovima na pcu igra je s 7/10 na izlasku presla na 9/10. Bar za mene.
Nisam je uzeo na ps5 jer ne volim igrat takve igre na gamepadu

 Ne igram kao GTA niti gledam tako, radim misije i desi se da imam situaciju s policijom i stojim ispred ulaza prostorije gdje je to jedini ulaz i policija se samo pojavljuje iz te prostorije.... to je samo jedna od stvari koje ne valjaju sa igrom. Losa prica, los gameplay, nema pola stvari koje su najavljivali da ce igra imati ....

16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
Gemmy kaže...
To s spawnanjem policije je totalni dealbraker jao jao

Imam preko 100h u igri i nikada mi nije zasmetao taj problem, niti sam pomislio na njega.

Ali ako igras kao gta i samo da te policija ganja onda da, onda te kuzim da te to zivcira.

Sada s novim patchevima i modovima na pcu igra je s 7/10 na izlasku presla na 9/10. Bar za mene.
Nisam je uzeo na ps5 jer ne volim igrat takve igre na gamepadu

 Ne igram kao GTA niti gledam tako, radim misije i desi se da imam situaciju s policijom i stojim ispred ulaza prostorije gdje je to jedini ulaz i policija se samo pojavljuje iz te prostorije.... to je samo jedna od stvari koje ne valjaju sa igrom. Losa prica, los gameplay, nema pola stvari koje su najavljivali da ce igra imati ....

losa prica, los gameplay?

cmonn bro

ti si jedan od onih na meta criticu koji igru daju 0, umjesto realnih ocjena jer nisu ispunila tvoja ocekivanja. umjesto realne ocjene koja nemoze biti 0

 

gameplay, prica, grafika, atmosfera sve izvrstno. jedino sta je imala bugova jer je izasla prerano. i izgledala lose na ps4/xbox one, jer su stare konzole

ako ti ne pase takav stil igre, tj. gameplay nisi je trebao kupit.

 

to je kao da ja kupim elden ring, i pljujem po njoj jer je preteska i nevalja zbog toga

14 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gemmy kaže...
To s spawnanjem policije je totalni dealbraker jao jao

Imam preko 100h u igri i nikada mi nije zasmetao taj problem, niti sam pomislio na njega.

Ali ako igras kao gta i samo da te policija ganja onda da, onda te kuzim da te to zivcira.

Sada s novim patchevima i modovima na pcu igra je s 7/10 na izlasku presla na 9/10. Bar za mene.
Nisam je uzeo na ps5 jer ne volim igrat takve igre na gamepadu

 Baš tak, odigrao igru uzduž i poprijeku, sve gigove i 0 bugova a sa policijom nisam ni imao potrebe nadjebavati se. Totalno je nebitna za odigravanje.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
Gemmy kaže...
To s spawnanjem policije je totalni dealbraker jao jao

Imam preko 100h u igri i nikada mi nije zasmetao taj problem, niti sam pomislio na njega.

Ali ako igras kao gta i samo da te policija ganja onda da, onda te kuzim da te to zivcira.

Sada s novim patchevima i modovima na pcu igra je s 7/10 na izlasku presla na 9/10. Bar za mene.
Nisam je uzeo na ps5 jer ne volim igrat takve igre na gamepadu

 Ne igram kao GTA niti gledam tako, radim misije i desi se da imam situaciju s policijom i stojim ispred ulaza prostorije gdje je to jedini ulaz i policija se samo pojavljuje iz te prostorije.... to je samo jedna od stvari koje ne valjaju sa igrom. Losa prica, los gameplay, nema pola stvari koje su najavljivali da ce igra imati ....

 

Gle, odigrao sam igru na PC-ju po izlasku i meni je bila odlična i tada taka neispeglana, tako da svjesno znam u što se upuštam i smatram da je to jedna kvalitetna igra unatoč bugovima,a pretpostavljam da ih sada ima znatno manje.

Pitanje je isključivo bilo usmjereno na ps 4 vs ps 5 verziju, ali ako sam dobro shvatio ps 4 verziju upgrejdam na ps5 i to je to. Dakle, moći ću normalno nastaviti igrati Phantom Liberty kada izađe? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2022 12:49 (lobotomac90).
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Godfrey kaže...

Ne znam bas:

https://www.vgchartz.com/article/455258/ps5-vs-xbox-series-xs-vs-switch-2022-sales-comparison-charts-through-october-15/

Ako su ove statistike tocne, prodali su 16% manje konzola ove godine nego lane. A nisu ni na trecini cikusa konzole. Mislim da ih je poprilicno pogodila kriza + to povecanje cijene nije moglo doci u nezgodnoje vrijeme s obzirom da su skalperi vec ionako napuhali cijenu. 

A ta diskriminacija nas kmetova izvan SADa koji placamo skuplje u odnosu na aristokraciju iz SADa bode vise od samog povecanja cijene od tih 10-15%. 

....

 

 Mnoštvo je razloga zašto je to tako. Cijena konzole je previsoka za causal playere koji igraju igre dva puta tjedno. Još nema igre koja je gamechanger pa da se samo zbog nje isplati nabavljati konzolu. Ja recimo ne znam nikoga tko ima PS5 konzolu. Doduše, sve ljude koje znam su causal playeri i većina ih je složna da još par godina neće ići na PS5. 

 

Također, treba uzeti i psihološki aspekt gdje stalna najava nadolazeće ekonomske krize, energetske krize, inflacije i slično čini ljude opreznijima, pa im kupovina konzole nije prioritet. 

 

Ja osobno da nisam rob navike bi za ovu generaciju odabrao XBox. Al' eto, jednostavno sam se naviknuo na PS enviroment i franšize poput Horiza, GOW, Gran Turismo tako da ništa od prelaska. Osim ako nekim čudom budem imao dovoljno novaca za PS i XBox. :)

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gemmy kaže...
gamex1423 kaže...
Gemmy kaže...
To s spawnanjem policije je totalni dealbraker jao jao

Imam preko 100h u igri i nikada mi nije zasmetao taj problem, niti sam pomislio na njega.

Ali ako igras kao gta i samo da te policija ganja onda da, onda te kuzim da te to zivcira.

Sada s novim patchevima i modovima na pcu igra je s 7/10 na izlasku presla na 9/10. Bar za mene.
Nisam je uzeo na ps5 jer ne volim igrat takve igre na gamepadu

 Ne igram kao GTA niti gledam tako, radim misije i desi se da imam situaciju s policijom i stojim ispred ulaza prostorije gdje je to jedini ulaz i policija se samo pojavljuje iz te prostorije.... to je samo jedna od stvari koje ne valjaju sa igrom. Losa prica, los gameplay, nema pola stvari koje su najavljivali da ce igra imati ....

losa prica, los gameplay?

cmonn bro

ti si jedan od onih na meta criticu koji igru daju 0, umjesto realnih ocjena jer nisu ispunila tvoja ocekivanja. umjesto realne ocjene koja nemoze biti 0

 

gameplay, prica, grafika, atmosfera sve izvrstno. jedino sta je imala bugova jer je izasla prerano. i izgledala lose na ps4/xbox one, jer su stare konzole

ako ti ne pase takav stil igre, tj. gameplay nisi je trebao kupit.

 

to je kao da ja kupim elden ring, i pljujem po njoj jer je preteska i nevalja zbog toga

 Kako ti stalno nesto pretpostavljas o meni i pises kao da je to tako a bas grijesis. Isto sto si u proslom komentaru pogresno zakljucio tako si i ovde. Meni licno niti jedna igra ne moze biti niti 0/10 a isto tako niti 10/10 jer ne moze biti savrsena u svakom aspektu. Nisam ni rekao niti pomislio da je toliko dno dna da bi bila najniza moguca ocjena, ali igra je opcenito (bar meni) losa, i dalje nije ispeglana i nema sadrzaja koji su govorili da ce imati. Sto se tice bugova ne komentarisem period kada je izasla igra, nego trenutno na PS5 verzii, koju imam instaliranu i povremeno se tjeram da igram ali mi je teski smor i u najboljem slucau prosjecna neka igra. 

Igru pljujem, kao sto sam vec par puta napisao, zbog bugova, bezveze price, bezveznog gameplay sistema i nedostatka obecanih stvari. Daleko mi je zabavniji i bolji svaki ubisoft AC naslov. Ovdje dali da donosis neke odluke koje na kraju nikakvog stvarnog uticaja nemaju (90% odluka bar nema), voznja autom je uradjena onako OK, moze se voziti ali nije zabavno, combat sistem smor jer su pokusali uraditi neki rpg sistem pa su svi protivnici kao spuzve za metke, loot sistem takodjer katastrofa zbog tog rpg pokusaa. Nalazis na svakom koraku neke iteme i oruzja, od kojeg je oruzje sve isto (ima par vrsta razlicitih) s tim da svako ima drugacije atribute pa se stalno moras smarati i gledati sta je sta, sta je bolje i slino. Inventory se zbog tog smeca puni jako brzo i onda svako malo moras traziti one uredjaje gdje visak moras prodati. Sam UI, mapa i ostali elementi su nepregledni i zbunjujuci pa se bas moram potruditi kako bih skontao sta trazim i kako to naci.

Igrao sam mnogo drugih igara na slican fazon sa ovim rpg elementima ali nisu mi nigdje bili ovako lose implementirani.

Meni je igra losa i znam da ima mnogo ljudi kojima je super, ali isto sto ja prihvatam da se nekome svidja trebas i ti prihvatiti da se nekome ne svidja, a ne odmah pokusati okrenuti pricu na to da je ustvari do mene jer ja prema tvom misljenju "ocekujem da je GTA i dajem igrama ocjene 0 jer sam imao drugacija ocekivanja", sto je daleko od istine. Nisam imao nikakva pretjerana ocekivanja jer nisam CDPR fanboy, niti sam igrao witchere, jednostavno su reklamirali igru kao nesto sto ona u stvarnosti nije i jedino prema tome sam imao iole neka ocekivanja.

 

@lobotomac90  Super, pitao si i dao sam ti direktan odgovor na pitanje, uz svoje misljenje o igri jer nisam mogao znati da si je vec igrao. I ja bih volio da mi neko kaze za neku igru da nije vrijedna kao sto je bilo na prosloj stranici kada sam pitao za biomutant koji bih vjerovatno kupio da kolege nisu dale svoje misljenje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2022 14:11 (gamex1423).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice