Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.752.904
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Mislio sam na obojicu kao i spomenutu djecu. Vise mi je razmazeno dijete kojem se kupi PS5 i govori kako mu je tesko smece, vjerovatno mu se sve kupuje bez obzira, pa valjda to i jeste razmazenost. Bitanga je opet reagovao ispravno i nije popustio, iako je moj komentar vise zezanje i mislio sam cak i na njih dvojicu da su razmazena djeca (svi smo necija djeca).

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bome je ipak velik upgrade,PC only ekipa niti ne sanja kakva ih igretina ceka...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ako se komentar odnosi na ono sto sam ja napisao.....

Njegov komentar da je smece je bolji odraz "nerazmazenosti", nego da me pili da kupuje igre po 100 eura, dakle, dijete ima neki svoj stav sto zeli igrati, i koliko je njemu ok cijena za igru...
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Mislio sam na obojicu kao i spomenutu djecu. Vise mi je razmazeno dijete kojem se kupi PS5 i govori kako mu je tesko smece, vjerovatno mu se sve kupuje bez obzira, pa valjda to i jeste razmazenost. Bitanga je opet reagovao ispravno i nije popustio, iako je moj komentar vise zezanje i mislio sam cak i na njih dvojicu da su razmazena djeca (svi smo necija djeca).

 Pazi za ovo boldano, to se ne bi složio jer je i sam čovjek napisao da mu sin igra samo free igre.

Jbg, u tim godinama je sve do društva, ovo što imam familije 10-16 godina, to samo FiveM, CS:GO, League of Legends (nedajbože), Fortnite, Rocket League itd. roka sa svojim prijateljima.

Kao što smo i mi prije 15 godina živjeli na xFireu i Codu 2-4, cs1.6 i to. Quake, UT LAN partije i couch co-op da ni ne spominjem.

 

Zato samo kažem, pustite djecu da uživaju i bez brige, dok su ocjene dobre, opušteno.

Say hello to my little friend
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da, na ps5 igra free igre, ono sto je trazio - gta v je i dobio, za 75kn, ja povremeno pitam dali hoce nesto od igara - ne, preskupe su, radije mi uzmi ovo ili ono sa steama, epica.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Krunoo7 kaže...
gamex1423 kaže...

Cini mi se da su ta djeca jako razmazena.

 Jer je mali tražio igricu od 3€?

 

De smirite se, aj ovaj MEGATAMA bar trolla pa ga se da ignorirat, al djeca su djeca, ja se sjećam da sam htio svaku igračku ikad u Turbo Limaču, pa šta sad.

 

Da. Općenito djeca jesu razmažena danas. Samo ljubav je svuda oko nas, pa djeca ne znaju šta znači neimaština.

 

No, ima svoje novce koje dobije za rođendan, no svejedno ja moram svoju karticu ukucat, pa kad nešto tako želi uvijek ga prvo malo odgovaram. Većinom i sam skuži da mu ne treba, ali nekad mu kupim v-buckse i sl. Kupim i sebi za igre koje igram nekad, pogotovo free igre. Treba supportati developere za igre koje voliš.

 

A zadnjih par mjeseci su Switch, 3DS i PS5 kontroleri spremljeni u ormar dok škola ne završi :-)

 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

A dobro, opet kazem, vise je to bila zezancija i ako bih ozbiljno pisao prije bih rekao za vas, odrasle, da ste razmazeni  Jbg, imam i ja malca od 4 godine pa gledam da mu udovoljim, razumijem vas svakako. Mene je vise zabolila izjava od malog da je ps5 tesko smece, ako cemo iskreno 

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.6.2022 20:18 (gamex1423).
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne znam za vas ali nikad nisam igrao jeftinije od 2021.

PS5 za $499, PS+ za $40, odigrao citav PS Plus Collection, Witchera 3 za par dolara, GTA Online free, podjelio 2k22 i Fifu 21 i Elden Ring za 60..
 
1 2 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

VRR radi na obje konzole i Ps5 verzija se vrti na 40-50fps uz stutter...neigrivo

A kad se sjetim da je nekad 25 fps bio neki teoretski maksimum... davno davno 

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
robogo kaže...
MEGATAMA kaže...

VRR radi na obje konzole i Ps5 verzija se vrti na 40-50fps uz stutter...neigrivo

A kad se sjetim da je nekad 25 fps bio neki teoretski maksimum... davno davno 

Ne radi sa o framerateu nego kad padne ispod 48fps deaktivira se VRR pa krene stutterat,na XsX je bolja situacija jer tamo je VRR range 40-120fps dok je na Ps5 48-120fps.

 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Samo da znate da ps plus extra imaju rok trajanja. Objavim listu igara koje imaju datum kasnije

Evo:
Shadow Warrior 3 July 5
Nba 2k22 i WRC 10 August 31
RDR2 September 20
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.6.2022 16:57 (Gogy7).
Moj PC  
0 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sony radi na PRO Controleru
*bolji odvojivi grip
*odvojivi thumb stickovi
*trigger stoperi
*tipke na poleđini
Najava mozda krajem mjeseca
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Čudi me da nisu dosad imali Pro kontroler. Jedina opcija zasad je Scuf, a to košta preko 200 eura.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS plus na PC je brutalna stvar.
Igram Spidermana na starom PCu
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Samo da znate da ps plus extra imaju rok trajanja. Objavim listu igara koje imaju datum kasnije

Evo:
Shadow Warrior 3 July 5
Nba 2k22 i WRC 10 August 31
RDR2 September 20

 Dobro je, jedino me zanima WRC10 koji stignem platinirati kao što sam i WRC9😁

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel bilo uopće službenog popusta za PS+ ovih dana, ne sjećam se da sam vidio? Obično sam uvijek u ovo vrijeme obnavljao PS+ na akciji, i taman mi je jučer isteklo.

Nova pretplata dolazi za tjedan dana, pa vjerojatno planiraju isisati što više love u startu.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nije bilo. Vjerojatno zbog novog ps plusa. Mozda bude na summer sale.
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

ekipa jel netko ima iskustva sa igranjem konzole (ps4 ili ps5) na monitoru koji nema hdmi utor? Znači trebao bi nabaviti neki konektor za displayport i hdmi i vidim da se to i da kupiti, više me brine na šta će to sličiti, kakva će biti slike, kako će skalirati i to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

ekipa jel netko ima iskustva sa igranjem konzole (ps4 ili ps5) na monitoru koji nema hdmi utor? Znači trebao bi nabaviti neki konektor za displayport i hdmi i vidim da se to i da kupiti, više me brine na šta će to sličiti, kakva će biti slike, kako će skalirati i to?

 Jesam davno pokusao spojiti ps4 na projektor koji nije imao HDMI i koliko se sjecam bio je potreban aktivni adapter da bi ikako radilo pa obrati paznju na to.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Samo da znate da ps plus extra imaju rok trajanja. Objavim listu igara koje imaju datum kasnije

Evo:
Shadow Warrior 3 July 5
Nba 2k22 i WRC 10 August 31
RDR2 September 20

Ako budu igre ovog kalibra u rotaciji. Ja ne vidim problem u tome. Makar bi bilo puno postenije da igre ostaju ''otvorene'' za igranje sve dok traje pretplata.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

ekipa jel netko ima iskustva sa igranjem konzole (ps4 ili ps5) na monitoru koji nema hdmi utor? Znači trebao bi nabaviti neki konektor za displayport i hdmi i vidim da se to i da kupiti, više me brine na šta će to sličiti, kakva će biti slike, kako će skalirati i to?

 Treba ti aktivni hdmi to displayport adapter koji podržava 4k60.

200-300 kn imaš u skoro svakoj trgovini ili web shopu sa računalnom opremom.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
Cansee kaže...

ekipa jel netko ima iskustva sa igranjem konzole (ps4 ili ps5) na monitoru koji nema hdmi utor? Znači trebao bi nabaviti neki konektor za displayport i hdmi i vidim da se to i da kupiti, više me brine na šta će to sličiti, kakva će biti slike, kako će skalirati i to?

 Jesam davno pokusao spojiti ps4 na projektor koji nije imao HDMI i koliko se sjecam bio je potreban aktivni adapter da bi ikako radilo pa obrati paznju na to.

 takvi adapteri trebaju kad prebacujes s digitalnog na analogni.

Hdmi i DP su digitalni i tu nebi smjelo bit problema

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...
gamex1423 kaže...
Cansee kaže...

ekipa jel netko ima iskustva sa igranjem konzole (ps4 ili ps5) na monitoru koji nema hdmi utor? Znači trebao bi nabaviti neki konektor za displayport i hdmi i vidim da se to i da kupiti, više me brine na šta će to sličiti, kakva će biti slike, kako će skalirati i to?

 Jesam davno pokusao spojiti ps4 na projektor koji nije imao HDMI i koliko se sjecam bio je potreban aktivni adapter da bi ikako radilo pa obrati paznju na to.

 takvi adapteri trebaju kad prebacujes s digitalnog na analogni.

Hdmi i DP su digitalni i tu nebi smjelo bit problema

 

to mi je bitna razlika. Ako ima neki jeftini konektor onda bi ga i isprobao, ali neću davati 200-300 kn sigurno. Stvar je u tome što bi samo odigrao jednu ili dvije igre, a primarno personu 5, bolje mi onda sačekati da izađe na PC i dati na to te pare, a ne na aktivni adapter

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
Santana kaže...
gamex1423 kaže...
Cansee kaže...

ekipa jel netko ima iskustva sa igranjem konzole (ps4 ili ps5) na monitoru koji nema hdmi utor? Znači trebao bi nabaviti neki konektor za displayport i hdmi i vidim da se to i da kupiti, više me brine na šta će to sličiti, kakva će biti slike, kako će skalirati i to?

 Jesam davno pokusao spojiti ps4 na projektor koji nije imao HDMI i koliko se sjecam bio je potreban aktivni adapter da bi ikako radilo pa obrati paznju na to.

 takvi adapteri trebaju kad prebacujes s digitalnog na analogni.

Hdmi i DP su digitalni i tu nebi smjelo bit problema

 

to mi je bitna razlika. Ako ima neki jeftini konektor onda bi ga i isprobao, ali neću davati 200-300 kn sigurno. Stvar je u tome što bi samo odigrao jednu ili dvije igre, a primarno personu 5, bolje mi onda sačekati da izađe na PC i dati na to te pare, a ne na aktivni adapter

 Ja sam koristio kabel koji je sa jedne strane HDMI sa druge DP bez ikakvih problema

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Takav kabal ti kosta 50-ak kn dp na hdmi, ja prvo mislio da trebas dvi na hdmi

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

dp na hdmi ide samo kabelom normlanim, ali obratno ne, treba adapter.

Znam jer sam isprobao na poslu... evo link sa objašnjenjem

Moj PC  
2 0 hvala 1
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

@Cansee nasao sam doma jedan takav kabel sibni mi adresu u dm pa ti posaljem , meni ionako stoji bezveze pa isprobas kak ce sljakat

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.6.2022 12:27 (Marcek555).
Moj PC  
5 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Samo da znate da ps plus extra imaju rok trajanja. Objavim listu igara koje imaju datum kasnije

Evo:
Shadow Warrior 3 July 5
Nba 2k22 i WRC 10 August 31
RDR2 September 20

 

Jel se može nać negdje lista svih igara koji imaju expiry date na plus extra, ili su zasad samo ove 4?

PSN ID : Eraserhead_981
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.6.2022 10:42 (EraserHead).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nema liste, Sony to bas ne promovira.
Ja sam prosao citavu listu i nasao samo te 4. Bit ce ih jos iduci mjesec.
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jedan zanimljiv slucaj....

 

Znam da vjerovatno nitko ne moze tocno odgovoriti, ali cisto da cujem misljenja... Tamo gdje bi mogli odgovoriti, ne pada mi na pamet pitati... 

 

Dakle, 11.05 sam uzeo 1 mjesec ps plus pretplate, racunajuci taman, pola 6 mjeseca izlazi, pa cekam da vidim novi plus sto i kako...

 

I tako, klinac igra, i kaze "moramo uzeti pretplatu".... ja kazem, sad za koji dan, svejedno je, ionako je istekla nekidan....

 

Kaze on, nije, imam ja ps plus.... wtf?

 

Ja odem u account, subscriptions, i vidi vraga, ps plus aktivan.

 

Aktivan do 11.07.2022. Kartica nije linkana na account, u walletu ima nekih 14 kn, gledam transakcije - samo kupovina pretplate od 1 mjesec, 11.05, i jos neke sitnice koje je klinac uzimao, free uglavnom. Nema nikakve nadoplate poslije 11.05, niti novaca u walletu da se automatski obnovi.

 

Znaci, da skratim, 11.05 kupljena pretplata od 1 mjesec, sony iz nekog razloga dao pretplatu 2 mjeseca...

 

Neki bug? Neki poklon?

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice