Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.576
|
čitano: 4.700.265
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zna li tko gdje bi se moglo posuditi/ rentat 2 ili više joysticka (dualsense) za ps5?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Takeshi 

 

Ja sam mjenjao, kupljen u Ekupi.

 

Došao u Sanctu sa računom, odmah zamjenili. CCO East

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.11.2021 15:05 (lars82).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Lovac kaže...
langzy kaže...
Lovac kaže...
Očekivao sam nešto bolje od free igara za prosinac :/ Stvarno ne vidim razloga davat novce za ovo, neću produživat nakon što istekne.

Ništa ja tebe nisam razumio.

Pa ne uzimaš ps plus na mjesec dana. već godišnju pretplatu koja je sada na akciji. Nikada nije bila niža cijena, 290kn. Što je smješna cifra za 40tak igara godišnje.

Ja sam uzeo tri godišnje pretplate i produžio ps plus do 11/2024. 

 Od 8. mj. kad sam uzeo ni jedna igra nije došla da je ono "wow, vrijedilo je". Bolje da si za cijenu godišnje uzmem nešto što me stvarno zanima i onda to imam. Godfall je tragedija, Mortal Shell teški prosjek, jedino LEGO DC villains nisam igrao. Za Božićni mjesec čovjek bi očekivao da će se malo potruditi.

 Od kad je izašao PS5 znači točno godinu dana što se mene tiče samo zbog Control-a se isplatilo. A i mali se zezao s Goat simulatorom 😂

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
4 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ima li remake Death strandinga prijevod na hrvatski?
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Otkad to ima remake?

4 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ma mislim na poboljsanu verziju za PS5 🙂
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Uzeo sam i ja Guardianse, svakako sam ljubitelj filmova, a vidim igra da se hvali na svakom koraku, jos dobra cijena :) Samo vidio sam da su bas velike graficke razlike izmedju performance i graphics mode pa cu se morati nekako pretrpiti i igrati na 30fps da bude sve kako treba. Iako je bas tesko sad igrati nesto na 30fps kad evo vec godinu sve igre igram na 60 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

PS PLUS $30 na Gamivo

https://www.gamivo.com/product/playstation-network-card-psn-365-days-us?glv=2wbxg4ac

Odaberete onaj od 34$ i upisete kod GLITCH12

Ovo je najniže sto sam našao

Moj PC  
2 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Prije par mjeseci je bilo na cdkeys za
25$. Ja si uzeo 3 godine pretplate odmah da sam miran.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Stvarno? Sta nisi javio... Vidim da je stalno 40$. Javi ako vidis opet 😄
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Prije par mjeseci je bilo na cdkeys za
25$. Ja si uzeo 3 godine pretplate odmah da sam miran.

 

Jesi iskoristio sve odjednom pa imaš 3 godine ili planiraš kada istekne jedan, ukucat drugi? Jer sam ja bio kupio na cd keys isto za neku siću, mislim 180 kn da me izašlo i rok je bio mjesec dana da aktiviram kod...sada sam miran do sredine trećeg mjeseca, riječ je o US accuntu koji sheram na svoj hrvatski acc s kojega sve peglam.

 

Nego nisam vidio za Bf baš neke popuste za igre...jel netko ulovio nešto pametno po niskoj cijeni? Imao u planu te Guardianse ili Ghost of Tsushimu uzet ali na popustu su 400 kn što i nije neki popust, kontam da uleti za 3 stombera polovno kroz mjesc dana.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Stvarno? Sta nisi javio... Vidim da je stalno 40$. Javi ako vidis opet 😄

 Pisao sam u temi kad je bilo, čak su neki i javili da su uzeli. Par mjeseci je stajala ta cijena pa su nedavno digli na 40.

 

Edit: lobotomac90- ukucaš sve odjednom i odmah ti se sve nadodaje, ne trebaš čekati da ti istekne.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.11.2021 12:59 (antimadridista).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Uvijek, ali uvijek aktivirajte kodove odmah. PS Plus se stacka 15 godina jedan na drugi bez potrebe da cekate da zavrsi pretplata. S druge strane kodovima moze proci rok trajanja 😄
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Odlično, nisam znao da se tako može, nadam se da bude opet u trećem mjesecu po toj cijeni kako je bilo ove godine pa uzmem i ja više komada odmah neka se nađe 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.11.2021 13:01 (lobotomac90).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Prije par mjeseci je bilo na cdkeys za
25$. Ja si uzeo 3 godine pretplate odmah da sam miran.

 Bilo je prije godinu zadnji put za 25-30$, cim se vijest prosirila netom i raja masovno pocela kupovati odmah su digli cijenu na 40$ i ne spustaju je. Trenutno se najpovoljnije moze uzeti na gamivo, ovako kako je gogy napisao, cesto se naleti za 32-34$ i jos uz neki kupon, koje cesto daju, pa izadje opet povoljno. 

Ja sam bas danas uzeo na gamivo i produzio za jos godinu tako da sam sad miran do 10.10.2023.

3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5

Jednako i meni, suoer igra... Ogromna razlika izmedju quality, performance i ray

Tn
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...

PS PLUS $30 na Gamivo

https://www.gamivo.com/product/playstation-network-card-psn-365-days-us?glv=2wbxg4ac

Odaberete onaj od 34$ i upisete kod GLITCH12

Ovo je najniže sto sam našao

 Da li stoji negdje informacija do kada se mora aktivirati ? Uzeo bih,ali ativirao tek nakon nekih 6-7 mj.

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
zlajutin kaže...
Gogy7 kaže...

PS PLUS $30 na Gamivo

https://www.gamivo.com/product/playstation-network-card-psn-365-days-us?glv=2wbxg4ac

Odaberete onaj od 34$ i upisete kod GLITCH12

Ovo je najniže sto sam našao

 Da li stoji negdje informacija do kada se mora aktivirati ? Uzeo bih,ali ativirao tek nakon nekih 6-7 mj.

 zašto? ne treba ti sad?

misliš jer ti ističe tada trenutna pretplata? ako je to onda samo kupi i aktiviraj, dobit ćeš plus...abrem je tako meni bilo kad sam uzeo i odmah aktivirao 12+12 mj

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
zlajutin kaže...
Gogy7 kaže...

PS PLUS $30 na Gamivo

https://www.gamivo.com/product/playstation-network-card-psn-365-days-us?glv=2wbxg4ac

Odaberete onaj od 34$ i upisete kod GLITCH12

Ovo je najniže sto sam našao

 Da li stoji negdje informacija do kada se mora aktivirati ? Uzeo bih,ali ativirao tek nakon nekih 6-7 mj.

 Ako sad aktiviras stacka se ja mislim

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lars82 kaže...

Takeshi 

 

Ja sam mjenjao, kupljen u Ekupi.

 

Došao u Sanctu sa računom, odmah zamjenili. CCO East

 znaci priznaju garanciju?

pa sta ti ne pise na racunu tipa paket 10 ili tak nes?

 

btw, svezi tog driftanja ili sta vec. koje su naznake da bi bio u kvaru gamepad?

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
zlajutin kaže...
Gogy7 kaže...

PS PLUS $30 na Gamivo

https://www.gamivo.com/product/playstation-network-card-psn-365-days-us?glv=2wbxg4ac

Odaberete onaj od 34$ i upisete kod GLITCH12

Ovo je najniže sto sam našao

 Da li stoji negdje informacija do kada se mora aktivirati ? Uzeo bih,ali ativirao tek nakon nekih 6-7 mj.

 Uvijek se moze desiti da je kod neispravan, a ako budes reklamirao nakon 6-7 mjeseci neces sigurno imati uspjeha. Ovako kad odmah uneses ako se i desi da ne valja javis im se i ubrzo dobijes novi.

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Znači Paw patrol adventure city (zadnja igrica od paw patrola) je toliko smeće da to nije normalno. Mali mi ima 4 godine i ful je naučio sve sa joystickom igrajući prve dvije igre paw patrola (on a roll i mighty pups). Ali ova zadnja, ja moram bit svo vrijeme uz njega i govorit mu kako da zaobiđe bugove. Znači desi se da imaš nevidljivog psića, jedan od dva psića skače na mjestu cijelu misiju ko da ima moždani, psić uđe između dva objekta i zapne i nemožeš ništa po tom pitanju, psić buši sa bušilicom i onda taj zvuk bušenja ostaje cijelu misiju, igrica crasha tu i tamo, znači govno od igrice užas. 

 

Budući da je igrica kupljena digitalno, da li se na neki način može srat i tražit neke pare nazad ili nešto obzirom na sve navedeno?

 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
snake44 kaže...

Znači Paw patrol adventure city (zadnja igrica od paw patrola) je toliko smeće da to nije normalno. Mali mi ima 4 godine i ful je naučio sve sa joystickom igrajući prve dvije igre paw patrola (on a roll i mighty pups). Ali ova zadnja, ja moram bit svo vrijeme uz njega i govorit mu kako da zaobiđe bugove. Znači desi se da imaš nevidljivog psića, jedan od dva psića skače na mjestu cijelu misiju ko da ima moždani, psić uđe između dva objekta i zapne i nemožeš ništa po tom pitanju, psić buši sa bušilicom i onda taj zvuk bušenja ostaje cijelu misiju, igrica crasha tu i tamo, znači govno od igrice užas. 

 

Budući da je igrica kupljena digitalno, da li se na neki način može srat i tražit neke pare nazad ili nešto obzirom na sve navedeno?

 slažem se, evo moj klinac 3,5g i isto dere PS ko veliki, ali ova igra koja btw traje mizernih 2h...je sramota da sam to uopće kupio.

em je igra retardirana em je toliko kratka da je to sramota za mene da sam platio 300kn

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ja sam zvao support pa su mi vratili lovu doduse radilo se o CyberBugu 2077 imam njemacki racun pa sam zvao njemacki support...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Gogy7 kaže...
Stvarno? Sta nisi javio... Vidim da je stalno 40$. Javi ako vidis opet 😄

 Pisao sam u temi kad je bilo, čak su neki i javili da su uzeli. Par mjeseci je stajala ta cijena pa su nedavno digli na 40.

 

Edit: lobotomac90- ukucaš sve odjednom i odmah ti se sve nadodaje, ne trebaš čekati da ti istekne.

 Jeje, ja sam isto tada uzeo i sad mi je nekako žao uzimat dok ne bude opet 25$ :D

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Update PS Plus Cijene na Gamivo
https://www.gamivo.com/product/playstation-network-card-psn-365-days-us?glv=2wbxg4ac
Snizili su cijenu s 30$ na 27.5$ S GLITCH12 Kodom
Ako ga stavite u košaricu i ostavite dobijete dodatni popust od 5%
Mene je kostao 26$ 🤗
Na CD Keys je 37$
Moj PC  
1 0 hvala 5
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Update PS Plus Cijene na Gamivo
https://www.gamivo.com/product/playstation-network-card-psn-365-days-us?glv=2wbxg4ac
Snizili su cijenu s 30$ na 27.5$ S GLITCH12 Kodom
Ako ga stavite u košaricu i ostavite dobijete dodatni popust od 5%
Mene je kostao 26$ 🤗
Na CD Keys je 37$

 "This is a restricted product and it can be activated and played ONLY in the United States."

 

Obzirom na ovo jel se može već postojeći account registriran na našu regiju promijeniti na US?

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
prasac kaže...
Gogy7 kaže...
Update PS Plus Cijene na Gamivo
https://www.gamivo.com/product/playstation-network-card-psn-365-days-us?glv=2wbxg4ac
Snizili su cijenu s 30$ na 27.5$ S GLITCH12 Kodom
Ako ga stavite u košaricu i ostavite dobijete dodatni popust od 5%
Mene je kostao 26$ 🤗
Na CD Keys je 37$

 "This is a restricted product and it can be activated and played ONLY in the United States."

 

Obzirom na ovo jel se može već postojeći account registriran na našu regiju promijeniti na US?

 Ne. 
Mozes otvorit novi US account i na njemu aktivirat PSplus,a nastavit igrat na accountu kojeg trenutno koristis.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Al onda pretpostavljam da taj novi account mi mora biti postavljen kao primarni? Pričam o ps4(znam da nije tema, ali samo sam se nadovezao na ps plus akciju)

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tako je... Taj Account mora biti primarna konzola, taj termin koriste, a na ps5 je Console share.
Nece u hrv nikad biti za 25-30$
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice