Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.583
|
čitano: 4.712.308
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hvala svima.
Umro
Uletio je jedan novi za 5000 kn.
2 yo + 2 igre.
Za današnje doba, vrh ponuda
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

gdje si ga uzeo pls?

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Maddog_HR kaže...

gdje si ga uzeo pls?

 Na njuškalu.

 

4 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

koji je najjeftiniji ssd koji se moze ubaciti u konzolu a da radi? ono sto sam vidio je SN750 gen4, on je na amazonu oko 55$ za 500gb, a 100$ za 1tb

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.pcmag.com/reviews/adata-xpg-gammix-s70-blade&ved=2ahUKEwiH8OLr97D0AhWCQfEDHVrND84QFnoECC0QAQ&usg=AOvVaw1kcSvIvGNgd1NEGxkO60jW

 

Je do sutra 227eu sa heatsinkom na Amazon.de,razmisljam da ga uzmem iako je plan bio 980 pro 2TB od Samsunga....

 

U pitanju je 2TB verzija za taj novac.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.11.2021 12:54 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

da li se taj ssd može staviti pored postojećeg diska, ili se zamijenjuje taj disk? nisam upućen 

PSN J_Keziah
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
LordSnow kaže...

da li se taj ssd može staviti pored postojećeg diska, ili se zamijenjuje taj disk? nisam upućen 

To je prosirenje koje se doda u ssd slot na ps5,ne zamjenjuje interni nego se dodaje k njemu pa bi imao 2TB ekstra prostora za igre u unutrasnjoj pohrani.

14 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Koji je najbolji izbor za dodatni SSD? Jel 980 pro od Samsunga ili neki drugi? Takoder ukoliko se uzima ovaj od Samsunga koji je najbolji heatsink za uzet uz njega?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Samo me zanima, svi vi koji kupujete dodatni SSD za ps5, koji vam je glavni razlog za to? Posjedujete toliko igri za koje želite da su vam sve dostupne i spremne za igru odmah? Imate li spor internet pa vam se ne da svaki put čekati da se skinu? 

 
4 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

troje nas koristi konzolu i svako ima svoju vrstu igri koju preferira 

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
snake44 kaže...

Samo me zanima, svi vi koji kupujete dodatni SSD za ps5, koji vam je glavni razlog za to? Posjedujete toliko igri za koje želite da su vam sve dostupne i spremne za igru odmah? Imate li spor internet pa vam se ne da svaki put čekati da se skinu? 

Imam hrpu igara za sve sisteme pa mi treba vise prostora,na PCu imam 3.5 terabajta SSDa,na Ps4 Pro 6TB HDD na Xbox one X 5TB dok na Ps5 i XsX samo te interne SSDove sto mi nije dovoljno.

Vjerujem da bi mi 2TB ssd za Ps5 bilo ok uz ovo sto se dobije unutra...600 i nesto GB ako se dobro sjecam je iskoristivo.

10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kaj sa igrama koje su bile besplatne? Skinem, igram i za par mjeseci obrišem. Mogu li ih ponovno skinuti ili moram kupiti pošto više nisu besplatne? 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gocc01 kaže...

Kaj sa igrama koje su bile besplatne? Skinem, igram i za par mjeseci obrišem. Mogu li ih ponovno skinuti ili moram kupiti pošto više nisu besplatne? 

Sve igre koje si stavio u library i imas aktivnu PS+ pretplatu mozes igrat kad god zelis.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS Plus December Leak
Mortal Shell
Godfall
LEGO DC Villains
Moj PC  
6 0 hvala 8
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Guardians of the galaxy igra je pravo osvježenje, bas uzivam u dijalozima, priči i humoru

 Sad ste me nabrijali na ovu igru. 

 

Koliko vidim povoljnija je disk verzija od ove u PS Storeu?

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mzopg kaže...
Gogy7 kaže...
Guardians of the galaxy igra je pravo osvježenje, bas uzivam u dijalozima, priči i humoru

 Sad ste me nabrijali na ovu igru. 

 

Koliko vidim povoljnija je disk verzija od ove u PS Storeu?

 Gdje ima disk za kupiti? U PS Storeu je sad taman na akciji i mislio sam upiknuti.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
emerik kaže...
mzopg kaže...
Gogy7 kaže...
Guardians of the galaxy igra je pravo osvježenje, bas uzivam u dijalozima, priči i humoru

 Sad ste me nabrijali na ovu igru. 

 

Koliko vidim povoljnija je disk verzija od ove u PS Storeu?

 Gdje ima disk za kupiti? U PS Storeu je sad taman na akciji i mislio sam upiknuti.

 eh sorry ja si gledam PS4 verziju i ona je 250kn, sad vidim da je za PS5 dosta skuplja.

https://www.fidia.hr/proizvod/sudden-strike-4/

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mzopg kaže...
emerik kaže...
mzopg kaže...
Gogy7 kaže...
Guardians of the galaxy igra je pravo osvježenje, bas uzivam u dijalozima, priči i humoru

 Sad ste me nabrijali na ovu igru. 

 

Koliko vidim povoljnija je disk verzija od ove u PS Storeu?

 Gdje ima disk za kupiti? U PS Storeu je sad taman na akciji i mislio sam upiknuti.

 eh sorry ja si gledam PS4 verziju i ona je 250kn, sad vidim da je za PS5 dosta skuplja.

https://www.fidia.hr/proizvod/sudden-strike-4/

 To ti je totalno drugacija igra. Marvel's GotG se mogu igrati i na PS4 i na PS5 i kad igru kupis na jednom imas ju na obje konzole.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
emerik kaže...
mzopg kaže...
emerik kaže...
mzopg kaže...
Gogy7 kaže...
Guardians of the galaxy igra je pravo osvježenje, bas uzivam u dijalozima, priči i humoru

 Sad ste me nabrijali na ovu igru. 

 

Koliko vidim povoljnija je disk verzija od ove u PS Storeu?

 Gdje ima disk za kupiti? U PS Storeu je sad taman na akciji i mislio sam upiknuti.

 eh sorry ja si gledam PS4 verziju i ona je 250kn, sad vidim da je za PS5 dosta skuplja.

https://www.fidia.hr/proizvod/sudden-strike-4/

 To ti je totalno drugacija igra. Marvel's GotG se mogu igrati i na PS4 i na PS5 i kad igru kupis na jednom imas ju na obje konzole.

  dobro onda nisam krivu kupio 

 

aj molim te daj link na PS store da vidim što trebam kupiti.

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Očekivao sam nešto bolje od free igara za prosinac :/ Stvarno ne vidim razloga davat novce za ovo, neću produživat nakon što istekne.
The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mzopg kaže...
emerik kaže...
mzopg kaže...
emerik kaže...
mzopg kaže...
Gogy7 kaže...
Guardians of the galaxy igra je pravo osvježenje, bas uzivam u dijalozima, priči i humoru

 Sad ste me nabrijali na ovu igru. 

 

Koliko vidim povoljnija je disk verzija od ove u PS Storeu?

 Gdje ima disk za kupiti? U PS Storeu je sad taman na akciji i mislio sam upiknuti.

 eh sorry ja si gledam PS4 verziju i ona je 250kn, sad vidim da je za PS5 dosta skuplja.

https://www.fidia.hr/proizvod/sudden-strike-4/

 To ti je totalno drugacija igra. Marvel's GotG se mogu igrati i na PS4 i na PS5 i kad igru kupis na jednom imas ju na obje konzole.

  dobro onda nisam krivu kupio 

 

aj molim te daj link na PS store da vidim što trebam kupiti.

 https://store.playstation.com/en-us/concept/234665

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
steedvd kaže...

troje nas koristi konzolu i svako ima svoju vrstu igri koju preferira 

 Jadni vi

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Lovac kaže...
Očekivao sam nešto bolje od free igara za prosinac :/ Stvarno ne vidim razloga davat novce za ovo, neću produživat nakon što istekne.

Ništa ja tebe nisam razumio.

Pa ne uzimaš ps plus na mjesec dana. već godišnju pretplatu koja je sada na akciji. Nikada nije bila niža cijena, 290kn. Što je smješna cifra za 40tak igara godišnje.

Ja sam uzeo tri godišnje pretplate i produžio ps plus do 11/2024. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.11.2021 23:40 (langzy).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

zasto jadni vi? svako je od nas u razlicitom terminu kuci tako da niko nikom ne smeta, jedna osoba je ujutro radi od 12, druga osoba je od 3 dok ja ne dodjem oko 9 i ja sam ostatak noci, niko nikom ne smeta niti se iko ikad zalio zbog toga... a svakako je narucena jos jedna konzola, sljedece sedmice dolazi. stvarno ne razumijem poentu komentara, nisu svi u mogucnosti odjednom 2 konzole uzeti a i nisu bile na stanju tada

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Covjek se salio...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
3 godine
offline
Sony PlayStation 5

Pozz... Ekipa dali je tko mijenjao kontroler zbog driftnja, a da ga je kupio na "E kupi"?

Ako je gdje ga je išao zamijeniti?

TNX...

 

edit: kupio konzolu tamo...

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.11.2021 10:28 (Takeshi).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
langzy kaže...
Lovac kaže...
Očekivao sam nešto bolje od free igara za prosinac :/ Stvarno ne vidim razloga davat novce za ovo, neću produživat nakon što istekne.

Ništa ja tebe nisam razumio.

Pa ne uzimaš ps plus na mjesec dana. već godišnju pretplatu koja je sada na akciji. Nikada nije bila niža cijena, 290kn. Što je smješna cifra za 40tak igara godišnje.

Ja sam uzeo tri godišnje pretplate i produžio ps plus do 11/2024. 

 Od 8. mj. kad sam uzeo ni jedna igra nije došla da je ono "wow, vrijedilo je". Bolje da si za cijenu godišnje uzmem nešto što me stvarno zanima i onda to imam. Godfall je tragedija, Mortal Shell teški prosjek, jedino LEGO DC villains nisam igrao. Za Božićni mjesec čovjek bi očekivao da će se malo potruditi.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Žena me iznenadila danas :) U Sancta Domenici akcija oko 220 kunića

Moj PC  
9 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Takeshi kaže...

Pozz... Ekipa dali je tko mijenjao kontroler zbog driftnja, a da ga je kupio na "E kupi"?

Ako je gdje ga je išao zamijeniti?

TNX...

 

edit: kupio konzolu tamo...

 SD.

9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
sinkee kaže...

Žena me iznenadila danas :) U Sancta Domenici akcija oko 220 kunića

 

Blago tebi, mene moja iznenadi sa novim cipelama. Koje je sebi kupila.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice