Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.741.357
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Hej ekipa,

moze jedno offtopic pitanje. Imam Spiderman za ps4, i imam Miles Morales za PS5. Posjedujem ps5,

kako mogu dobiti Spiderman Remastered Edition za ps5 ? 

 

 

Hvala 

[url=http://profile.xfire.com/migok2903][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/wow/type/0/migok2903.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
.
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bloodraven kaže...

Hej ekipa,

moze jedno offtopic pitanje. Imam Spiderman za ps4, i imam Miles Morales za PS5. Posjedujem ps5,

kako mogu dobiti Spiderman Remastered Edition za ps5 ? 

 

 

Hvala 

 Samo ultimate edition miles moralesa sadrži kod za remastered verziju.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ekipa na netu kaze ukoliko posjedujes obje igre da ti je upgrade 20e, meni pise na storu 70e pa mi nije jasno.

[url=http://profile.xfire.com/migok2903][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/wow/type/0/migok2903.png[/img][/url]
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Na Ekupi se uz kupnju konzole za 200 kn dobije dvije godine  UNIQUA osiguranja. Slao sam upit u SD, kažu da je postupak isti kao i sa tvorničkim jamstvom i da oni rješavaju taj dio. To je ukupno tri godine što nije zanemarivo.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Wontay kaže...

Na Ekupi se uz kupnju konzole za 200 kn dobije dvije godine  UNIQUA osiguranja. Slao sam upit u SD, kažu da je postupak isti kao i sa tvorničkim jamstvom i da oni rješavaju taj dio. To je ukupno tri godine što nije zanemarivo.

Sta sad na kraju? Jel se moram javit SDu na mail za dodatno jamstvo?

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
SD kolko znam i kak su ljudi već pisali nema u ponudi produljeno jamstvo.

Ekupi ima to neko osiguranje, ali mislim da to vrijedi samo ako si u istoj narudžbi kod njih uzeo ps5 i dodatno jamstvo
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Maat kaže...
mAa+_ kaže...

Baš iz tog razloga pitam jer se sjećam kad sam kupovao PS4

u svijetu medija unazad par godina prodavač mi je rekao

da produljeno jamstvo mogu kupit samo danas uz kupnju konzole

da se naknadno ne može malo mi je to besmisleno, ali šta je tu je.

 

Takve produljene garancije koje su uvjetovane kupovinom uz uređaj, a naknadno nisu moguće su u pravilu dodatno osiguranje koje prodavač sklapa s nekom od osiguravajućih kuća.

Ima svakakvih iskustava, nekome je to u praksi jednako ili bolje tvorničkom jamstvu proizvođača a nekome opet horor priča o neuspješnom natezanju s osiguravajućom kućom.

 

Tvorničko produljenje jamstva ako je dostupno za proizvod, se najčešće može kupiti i registrirati kod više ovlaštenih prodavača ili barem kod ovlaštenog zastupnika, najčešće do pred sam istek osnovnog jamstva (nekad nije do zadnjeg dana već npr tjedan-dva ili mjesec dana prije isteka). 

 

 

 Što je problem kod mog odgovora?

 

Upravo ovako kako je napisano, jedno su osiguranja uređaja, a drugo produljeno jamstvo koje nudi obično ovlašteni trgovac.

Prvo se kupuje na dan kupovine uređaja i nije ga moguće naknadno kupiti, dok se drugo može kupiti bilo kada dok vrijedi osnovno jamstvo.

 

Mislim da je svima jasno da za PS5 trenutno nema kod SD produljenog jamstva, ali sam napisao kako to radi i kako će raditi kad ga ponude.

 

Moja iskustva s jednom i drugom opcijom su ok, ali ima ljudi koji vole muljati pa pokušavaju za*ebati osiguravajuće društvo što im obično ne prođe pa se onda prave uvrijeđeni i pišu gluposti po netu.

Ukratko, ljudi nisu često vjerodostojni i zato mnoga ta svjedočanstva nemaju nekakvu težinu.

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bio bih stvarno ugodno iznenađen da to preko osiguravajuće kuće funkcionira identično kao produljeno preko Sancte, tj. ako imaš neki problem s konzolom odneseš ju samo u SD i oni riješe. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Naziv produljenog jamstva koje nudi UNIQUA osiguranje za PS5 je: Produljena garancija 1+2, MPC 4000-7500 kn. Nije klasično osiguranje za oštećenje ili otuđenje pa da bi bilo muljanja ili natezanja. 

 

Prije par dana sam poslao u Agramservis mobitel koji ima UNIQUA osiguranje ekrana. Agramservis je sam napravio prikup, procjenu i poslao ponudu u UNIQUA osiguranje na naplatu bez mog angažmana. 

 
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Evo odgovor Sante svezi jamstva.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.9.2021 20:48 (mAa+_).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kakav je ovo pacijent  na Njuškalu?

 

PAŽNJA, u komadu može raditi maksimalno 2 sata te ga je potrebno hladiti minimalno pola sata, matična ploča se popravljala i vjerojatno će se trebati svako malo popravljati, servis je uslikao matičnu i čeka odgovor vezan uz zamjenu, na početku je radio odlično bez ikakvih problema i to više od 10h u komadu, ostalo je sve savršeno u redu, nosio sam ga 5 puta u servis i odustao jer nisu ništa napravili, imam sve papire, jamstvo je 3 g. ( uzeo sam produženo jamstvo ), kontakt isključivo putem e-pošte jer sam jako zauzet, javim vam se kad budem mogao zbog prirode posla.

 

Neznam gdje je zapeo i u kojem servisu jer koliko je meni poznato SD nema dopuštenje za otvaranje konzola, za PS4 PRO je provjereno. SD ne slaže konzole nego mijenja ako su neispravne a neispravne šalje u inozemstvo na refurbished. RF konzola se nakon servisa vraća na police trgovina i prodaje kao nova. 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

I ono prije preko Sancte je bilo samo osiguranje, njihovo tzv. SD osiguranje.

Za PS5 im je očito problem to garantirati jer je nov proizvod, nisu poznati problemi, a ne mogu ga tako lako zamijeniti u slučaju da crkne jer nemaju na zalihama viška konzola.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
3 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ja sam mu se javio nakon što je moja riknula 

dan kad je i došla, doduše meni nisu ništa popravljali

već zamijenili unutar 3 dana za novu.

 

@Bitanga ima istine.

6 godina
online
Sony PlayStation 5
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Da to postoji i znam za to,ali da bi imao te dvi dodatne god garancije moraš odmah uzeti skupa sa Ps5 to jamstvo i mora biti na istom računu,ne možeš ga kupiti dodatno dok ti traje ova 1god dana od sony-a,kao što je slučaj za ps4 da možeš uzeti dok ti god traje ova 1god dana garancije bez obzira di kupiš konzolu mislim na HR što se ima kupiti kod santa domenice

 

2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne može nit prismrdit Xbox Game Pass-u po ponudi i kvaliteti igara.
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
CROatVU kaže...

Hvala na linku međutim imam konzolu, a sad teško da bi kupovao još jednu

samo zbog dodatne garancije. :)

 

Iako kolega i da nemam ova ponuda mi je mršava, a visoka cijena.

GoT sam jučer našao za 200kn, just dance mi izgleda kao igra

koja košta/vrijedi 100kn, a od HD kamere bi eventualno imao

koristi da ženu nagovorim na twitch i oskudno odjevanje.

Čime bi vjerojatno bila "oduševljena". :)

 

EDIT: forumaš to dodatno jamstvo sa ekupi pretpostavljam

vrijedi samo za konzole kupljene kod njih ?

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.9.2021 8:59 (mAa+_).
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mzopg kaže...
Maat kaže...
mAa+_ kaže...

Baš iz tog razloga pitam jer se sjećam kad sam kupovao PS4

u svijetu medija unazad par godina prodavač mi je rekao

da produljeno jamstvo mogu kupit samo danas uz kupnju konzole

da se naknadno ne može malo mi je to besmisleno, ali šta je tu je.

 

Takve produljene garancije koje su uvjetovane kupovinom uz uređaj, a naknadno nisu moguće su u pravilu dodatno osiguranje koje prodavač sklapa s nekom od osiguravajućih kuća.

Ima svakakvih iskustava, nekome je to u praksi jednako ili bolje tvorničkom jamstvu proizvođača a nekome opet horor priča o neuspješnom natezanju s osiguravajućom kućom.

 

Tvorničko produljenje jamstva ako je dostupno za proizvod, se najčešće može kupiti i registrirati kod više ovlaštenih prodavača ili barem kod ovlaštenog zastupnika, najčešće do pred sam istek osnovnog jamstva (nekad nije do zadnjeg dana već npr tjedan-dva ili mjesec dana prije isteka). 

 

 

 Što je problem kod mog odgovora?

 

Upravo ovako kako je napisano, jedno su osiguranja uređaja, a drugo produljeno jamstvo koje nudi obično ovlašteni trgovac.

Prvo se kupuje na dan kupovine uređaja i nije ga moguće naknadno kupiti, dok se drugo može kupiti bilo kada dok vrijedi osnovno jamstvo.

 

Mislim da je svima jasno da za PS5 trenutno nema kod SD produljenog jamstva, ali sam napisao kako to radi i kako će raditi kad ga ponude.

 

Moja iskustva s jednom i drugom opcijom su ok, ali ima ljudi koji vole muljati pa pokušavaju za*ebati osiguravajuće društvo što im obično ne prođe pa se onda prave uvrijeđeni i pišu gluposti po netu.

Ukratko, ljudi nisu često vjerodostojni i zato mnoga ta svjedočanstva nemaju nekakvu težinu.

 

Za prvo boldano, je li to meni upućeno pitanje ili nekome drugom? Postoji li problem kod mog odgovora?

Za drugo boldano, teško da je svima jasno, zato i pitaju a najmanje je bilo tebi kad si pisao ovo ispod, što je odgovor koji naprosto nije istina bio i ne pomaže ljudima već ih dovodi u zabludu. Zato je bio palac dolje koji znači da se ne slažem, pa su i uslijedili odgovori mene i drugih sa ispravcima.

 

mzopg kaže...

Kod Sancte možeš uzeti bilo kada dok je konzola pod početnom garancijom, znači možeš i jedan dan prije isteka garancije. I nije bitno je li konzola kupljena kod Sancte.

 

Za treću boldanu rečenicu mislim da sam pošteno napisao prethodno, ima dobrih i loših iskustava s jedne i s druge strane. Tvoja anegdotalna iskustva se ne mogu prenijeti kao pravilo pa da samo kupci/potrošači pokušavaju za*ebati osiguravajuće društvo. Ima nezanemariv broj slučajeva kada osiguravajuće društvo pokuša za*ebati svoju stranku i izvući se od obaveze. Ipak je novac u pitanju i nećemo se praviti da su ili uvijek potrošači ili uvijek osiguravajuća društva u krivu. Ide u oba smjera. 

 

 

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mAa+_ kaže...
EDIT: forumaš to dodatno jamstvo sa ekupi pretpostavljam

vrijedi samo za konzole kupljene kod njih ?

 

 Kad klikneš na link koji sam stavio piše

 

"važno je samo da željeni uređaj i produljeno jamstvo budu dio iste narudžbe te pripadajućeg računa kako bi se isto aktiviralo."

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bloodraven kaže...

Ekipa na netu kaze ukoliko posjedujes obje igre da ti je upgrade 20e, meni pise na storu 70e pa mi nije jasno.

 Jedini način da zaigraš Spider-man remastered je da kupiš Miles Morales Ultimate Edition. Nema niti jedan drugi način. Svojedobno se pričalo da će ga biti ali izgleda da je Sony odsutao od toga.

2 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

hmm

 
0 0 hvala 3
3 godine
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5

God of War trailer 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
mAa+_ kaže...

hmm

 Ne znam zasto bi sony dao vrijeme na takvom eventu ovim prevarantima sto su raju hajpali mjesecima za 3 sec trailer u nekoj ps5 app od 5GB, pogotovo poznavajuci historiju osoba iza tog.

2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
mAa+_ kaže...

hmm

 Ne znam zasto bi sony dao vrijeme na takvom eventu ovim prevarantima sto su raju hajpali mjesecima za 3 sec trailer u nekoj ps5 app od 5GB, pogotovo poznavajuci historiju osoba iza tog.

 Ne znam kolega, ali jedno duže vrijeme ljude u sony-u ne smatram previše bistrima.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
mAa+_ kaže...
gamex1423 kaže...
mAa+_ kaže...

hmm

 Ne znam zasto bi sony dao vrijeme na takvom eventu ovim prevarantima sto su raju hajpali mjesecima za 3 sec trailer u nekoj ps5 app od 5GB, pogotovo poznavajuci historiju osoba iza tog.

 Ne znam kolega, ali jedno duže vrijeme ljude u sony-u ne smatram previše bistrima.

 Kako god ovaj spisak nema smisla pa vjerujem da je fake. Vjerovatno cemo vidjeti nesto sa njega ali ne vjerujem da je to pravi leak.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Spiderman remastered mozete kupiti za 150kn,ali ne preko store-a nego u igri na main meni-u stisnete r1 ili l1 nisam siguran.

Uglavnom pise na dnu ekrana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
"Spiderman remastered mozete kupiti za 150kn"

Samo ako posjedujete digitalnu verziju igre
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

 

Lik kaze da je upgredao disk verziju igre.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.9.2021 15:02 (Yamacha).
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Yamacha kaže...

 

Lik kaze da je upgredao disk verziju igre.

 ws-118728-7 content not found 

ne može upravo probao ponovno

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice