Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.613
|
čitano: 4.730.867
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mzopg kaže...
ivan0001 kaže...

Bok, 

 

Jel ima netko savjet za monitor od 27" do 32" koji bi bio idealan za iskoristit cijeli potencijal ps5 (3000-5000kn).

Ako misliš na 8k/60 onda ćeš teško nači nešto za te novce, eventualno novi Xiaomi 8k 165Hz gaming monitor koji je u najavi i trebao bi imati cijenu 850$.

 

Ukoliko bi se zadovoljio sa nešto nižim speckama pogledaj odlični Mi 34" curved gaming monitor koji sa cijenom oko 3000kn po meni nema konkurencije, barem je nisam pronašao.

 

https://www.bug.hr/recenzije/xiaomi-mi-curved-gaming-monitor-34-izvrsna-vrijednost-za-novac-16720

 

https://www.mi.com/global/monitor34/

 

BangGood

Super je taj monitor, i ja ga imam, ali mislim da nije dobar za PS5. PS5 ne podržava rezolucije omjera 21:9 (a niti klasični 16:9 2K), pa monitor ne radi ni horizontalno ni vertikalno u nativnoj rezoluciji, već je downscalean u 1080p. Tako da, osim što dobiješ black barove lijevo i desno, još ti bude i mutna slika.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2021 15:06 (Marko).
14 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Koriste te li bezicne slusalice dok igrate? Ako da, da li imate kakve preporuke, plan mi ih je koristit iskljucivo za igranje navecer pa da ne budim cijelu kucu sa zvukovima. Mikrofon kvaliteta mi nije prebitna jer mislim da multiplayer igre bas i necu na ps5 pokretati.

LoL- Bobzzy (EUW)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marko kaže...
mzopg kaže...
ivan0001 kaže...

Bok, 

 

Jel ima netko savjet za monitor od 27" do 32" koji bi bio idealan za iskoristit cijeli potencijal ps5 (3000-5000kn).

Ako misliš na 8k/60 onda ćeš teško nači nešto za te novce, eventualno novi Xiaomi 8k 165Hz gaming monitor koji je u najavi i trebao bi imati cijenu 850$.

 

Ukoliko bi se zadovoljio sa nešto nižim speckama pogledaj odlični Mi 34" curved gaming monitor koji sa cijenom oko 3000kn po meni nema konkurencije, barem je nisam pronašao.

 

https://www.bug.hr/recenzije/xiaomi-mi-curved-gaming-monitor-34-izvrsna-vrijednost-za-novac-16720

 

https://www.mi.com/global/monitor34/

 

BangGood

Super je taj monitor, i ja ga imam, ali mislim da nije dobar za PS5. PS5 ne podržava rezolucije omjera 21:9 (a niti klasični 16:9 2K), pa monitor ne radi ni horizontalno ni vertikalno u nativnoj rezoluciji, već je downscalean u 1080p. Tako da, osim što dobiješ black barove lijevo i desno, još ti bude i mutna slika.

 Bio sam uvjeren da su omogućili 1440p na PS5. Hvala na korisnoj informaciji!

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
1440p samo na XSX, ali i tamo na 21:9 ima black barove.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Evo gotov Returnal. Radili su zivci dosta ali sam uspio. Hades je ipak malo lakši i zabavniji zbog GOD moda.
 
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Svaka ti cast, da bar imam zivce kao ti 😄 hades je stvarno super igra
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ovaj 60 FPS patch za Horizon mi je totalno transformirao igru. Završio sam dosad cca. 1/3 igre na 30 FPS-a i jedini razlog zašto sam trpio taj frame rate u ovoj igri je zato što se radi o jednoj od najboljih igara ikada, IMO. Drago mi je da se nisam žurio završiti i da sam dočekao ovaj patch da je mogu s guštom završiti.

 

Ako je igra prije bila vrhunska, sad je savršena. Strah me pomisliti koliko će Horizon FW biti dobar. Ako ima netko da nije probao, (ja sam preskočio skoro cijelu PS4 generaciju pa imam što za igrati), obavezno probajte. Odlična priča, vrhunski gameplay, nevjerojatna grafika, pogotovo za jednu PS4 igru.

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...

Ovaj 60 FPS patch za Horizon mi je totalno transformirao igru. Završio sam dosad cca. 1/3 igre na 30 FPS-a i jedini razlog zašto sam trpio taj frame rate u ovoj igri je zato što se radi o jednoj od najboljih igara ikada, IMO. Drago mi je da se nisam žurio završiti i da sam dočekao ovaj patch da je mogu s guštom završiti.

 

Ako je igra prije bila vrhunska, sad je savršena. Strah me pomisliti koliko će Horizon FW biti dobar. Ako ima netko da nije probao, (ja sam preskočio skoro cijelu PS4 generaciju pa imam što za igrati), obavezno probajte. Odlična priča, vrhunski gameplay, nevjerojatna grafika, pogotovo za jednu PS4 igru.

 Platinirao sam je prije ljeta (nažalost na 30 FPS), sa Frozen Wilds mi je trebalo 70 sati ali 70 sati čistog užitka i laganog puštanja i istraživanja. Definitivno meni u top 10 ikad.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.8.2021 10:54 (Dermentor).
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Svi koji krecete u Horizon savjet,obavezno istrazujte rusevine zgrada itd jer cete si puno prosirit pricu i time dojam o igri.

Genijalna genijalna igra,Sony je ubio last gen sa Horizonom,Days Gone,Tsuchimom itd itd.

 

Moj PC  
6 1 hvala 3
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Vi koji ste igrali ili igrate jel mozete pogledati jel Horizon podrzava HR menu ? Hvala

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo doslo vrijeme da se proda plejka. mislim 1800 kn da je realna cijena

Stanje 10/10, joystik zamjenjen za novi 23.8, prije 4 dana (NOVI), par igrica, Crash stalak, resetiran ,radi kao vurica hehe

Osobno preuzimanje Vu-Vk-Os

 

 

#   P R O D A N OOOOOOOO   #

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.8.2021 20:31 (CROatVU).
 
1 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
CROatVU kaže...

Vi koji ste igrali ili igrate jel mozete pogledati jel Horizon podrzava HR menu ? Hvala

 Nažalost ne.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
CROatVU kaže...

Evo doslo vrijeme da se proda plejka. mislim 1800 kn da je realna cijena

Stanje 10/10, joystik zamjenjen za novi 23.8, prije 4 dana (NOVI), par igrica, Crash stalak, resetiran ,radi kao vurica hehe

Osobno preuzimanje Vu-Vk-Os

Po audiogonu,

 

  • New: Unopened Factory shipment
  • 10/10: Mint - Essentially never used, factory fresh appearance!
  • 9/10: Excellent - Perfect physical condition, light use.
  • 8/10: Very Good - Perfect front face, 1 minor flaw on top or side is acceptable.
  • 7/10: Good - 1 or 2 minor scratches, looks used but well maintained.
  • 6/10: Fair - 3 to 4 minor scratches, or 1 major scratch, appears used.
  • 5/10: Average - Multiple scratches, including some on the front face.
  • 4/10: Mediocre - Rough physical condition, but all funtions work perfectly.
  • 3/10: Poor - Rather beat up, but all funtions work, maybe a knob is missing.
  • 2/10: Very Poor - Beat up, bent knobs or switch levers, some functional problems
  • 1/10: Shot - For parts use only
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.8.2021 14:53 (movie).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Procurile su informacije o PS Plus igrama za Rujan:
Overcooked all you can eat
Hitman 2
Predator Hunting Grounds
Moj PC  
6 0 hvala 4
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Procurile su informacije o PS Plus igrama za Rujan:
Overcooked all you can eat
Hitman 2
Predator Hunting Grounds

 Sta je ovo zadnjih nekoliko mjeseci sve igre flop. Od novembra se potrudili bili neko vrijeme davati solidne igre valjda kako je ps5 izasao pa da malo navuku raju a sad se vratili starim stopama sa bezveznim igrama.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Slazem se, jos jedan jadan mjesec. Da PS+ ne uvjetuje online igranje odavno bi ga otkazao...
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Full oprema :)

 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
Gogy7 kaže...
Procurile su informacije o PS Plus igrama za Rujan:
Overcooked all you can eat
Hitman 2
Predator Hunting Grounds

 Sta je ovo zadnjih nekoliko mjeseci sve igre flop. Od novembra se potrudili bili neko vrijeme davati solidne igre valjda kako je ps5 izasao pa da malo navuku raju a sad se vratili starim stopama sa bezveznim igrama.

 

Kako je to Hitman 2 flop ili bezvezna igra?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ok mjesec što se mene tiče. Hitman 1 2 3 ionako moram nabaviti.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ljudi, od kad je Farming Simulator AAA igra pa da košta 60$? Zar nije uvijek bila 30~40 dolara. 60$ je stvarno previše za FS 22
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.8.2021 22:38 (Gogy7).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Procurile su informacije o PS Plus igrama za Rujan:
Overcooked all you can eat
Hitman 2
Predator Hunting Grounds

 Hebem mu baš uzeo hitman 2 pred 10 dana 🤦

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ljudi, od kad je Farming Simulator AAA igra pa da košta 60$? Zar nije uvijek bila 30~40 dolara. 60$ je stvarno previše za FS 22

 Hehe, i ja sam primjetio. Očito su procijenili da mogu staviti takvu cijenu, pa zašto ne. 

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
A gle, bila je dosta teška godina za poljoprivredu. Cijene svega idu gore. Kakav bi to onda bio simulator da mu cijena ostane ista :D
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

 

Usporedba nove PS5 revizije (CFI-1100B) sa prvom revizijom (CFI-1015B) 

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5

Onima kojima se neda gledati, Sony je maknuo 300 grama heatsinka i novi PS5 je nešto topliji. Lijevo na slici je stari PS5 a desno novi.

6 godina
offline
Sony PlayStation 5

prodajem svoj "stari" ps5 za 2000 kn, potrazujem novi !

(sad ce zima....a topliji je....)

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.8.2021 22:49 (CROatVU).
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
CROatVU kaže...

prodajem svoj "stari" ps5 za 2000 kn, potrazujem novi !

(sad ce zima....a topliji je....)

Imam osjecaj da ce ''stari'' vrijedit vise od novog :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Već vidim kako na njuskalu cijene starog idu u nebo baš radi toga :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Haha, znači krenuli su sa štednjom. Okej, vjerojatno nije deal breaker, procijenili su da može biti topliji bez utjecaja na performanse, al' opet...

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ima i dobar komentar s kontra strane: moguće je i da je Sony procijenio da može s istom količinom sirovih materijala (za heatsink) napraviti više konzola i na taj način zadovoljiti potražnju, a da razlike u temperaturi neće toliko (ili uopće) utjecati na dugotrajnost konzole i performanse.
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.8.2021 10:58 (robogo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice