Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.749.546
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...
Bitanga kaže...

Konzole FTW. Na PCu saveovi rade i oni od prije 30 godina. I spremiš ih u cloud besplatno!

 je tak sam ja pogubio save-ove kad je steam krenuo sa svojim spremanjem u cloud... iz nekog razloga sam mislio da to vrijedi za sve igre na steamu... 

 

A dobro, to si vjerojatno sam bio kriv. Da si imao automatski daily backup ne bi nista izgubio. 

A na PCu lako backupiras na svoj cloud po izboru sto god hoces. Stavis da ti je My Documents\Games u OneDrive/GoogleDrive/Dropbox folderu i problem rijesen. Imas realtime sync svih saveova između više računala.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Danas u HT stigla nova posiljka, upravo me zvali da potvrdim narudbu pa ko je zainteresiran nek baci pogled u webshop

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

 ovo izgleda odlično moram priznati

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Poz, danas upalio PS5, prvi ps u obitelji pa totalni noob po tom pitanju.
Par pitanja:

1. Nudi se PS+ za 219kn, za godinu hoce 400+ kuna. Vec imam PS+ kupon na godinu dana, da li da njega aktiviram ili da uzmem taj za 219 pa ovaj neka stoji za narednju godinu?

2. Kada sam registrirao racun pod drzava sam stavio CRO, mozda da stavim neku drugu s novim acc? Nude li besplatne igrice svima jednako ili ce USA i UK imati neku prednost s vremenom?

3. Mozda jos neki savjet za totalnog PS pocetnika?

Najvise ce igrati kcerke, 10. i 6., meni koji je odrastao na ZX Spectrumu i Commodorcu 64 i PC ce sigurno vjerno sluziti ali mozda me i ovo cudo iznenadi :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.8.2021 0:50 (Kosturko1).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pozdrav.
1) Kupi sada na akciji, aktiviraj ovaj iduci put. Mozes i odmah, zbrojit ce se. Za postojece korisnike najbolj akcije idu do 330kn ako se dobro sjecam
2) Besplatne igre su iste, u drugim regijama zna biti boljih akcija na igre i ps+ ali to ce drugi kolege bolje znati, ja imam samo cro
3) nakon aktivacije ps+ claimaj 20 besplatnih igri iz ps plus collectiona. Vise su za tebe nego kcerke, ali naci ce se i za njih ponesto
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
AC Odyssey je od danas igriv u 60 fps na PS5
Moj PC  
7 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
AC Odyssey je od danas igriv u 60 fps na PS5

A ja si taman razmišljam ovih dana kako bih ga nakon skoro 3 godine opet odigrao, ali odbijalo me tih 30 fpsa, i sad stiže ova vijest 

2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
AC Odyssey je od danas igriv u 60 fps na PS5

 Bilo bi lijepo kad bi i Origins dobio isti tretman.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
AC Odyssey je od danas igriv u 60 fps na PS5

Probao sam XsX verziju i stvarno je velika razlika u fluidnosti jer sve AC igre na konzolama koje su 30fps imaju microstuttering/ghosting a sa 60fps to nestaje.

Takodjer je dobrodosao VRR je fps ponekad pada ispod 60fps.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
je ima kakvih naznaka kada ce osposobiti internal m2 ssd utor?
battlenet: SUGARfree#21113
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Upravo sam dobio info da je i Horizon dobio 60 fps update na PS5
Unlocked framerate to 60 frames
Removed Graphics Mode option from the Visual Settings when running on a PS5
Fixed streaming performance issues when running on a PS5™
Cekam potvrdu
Edit: potvrđeno na Gamescomu

Forbidden West izlazi 18. Veljače 2022
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.8.2021 21:21 (Gogy7).
Moj PC  
6 0 hvala 2
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

 

jel samo meni razočarenje da će Horizon 2 biti i na PS4?

Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne bih to nazvao razočaranjem pošto je očekivan potez. Jednostavno je kako je.

Plus što sam poprilično siguran da će mi igra biti odlična bez obzira što neće do kraja iskoristiti hardware.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Upravo sam dobio info da je i Horizon dobio 60 fps update na PS5
Unlocked framerate to 60 frames

 Ajoj  A nedavno odigrao igru na 30FPSova na PS5, mislio da update neće nikad ni doći.

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Uzeo prije 3tjedan ps plus.sad je na akciji i ako ga opet uzmem dali ce mi se produziti na skoro dvije godine onda?

Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS+ članstvo je kumulativno, svako novo članstvo produljuje već postojeće aktivno članstvo.
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lange kaže...

Uzeo prije 3tjedan ps plus.sad je na akciji i ako ga opet uzmem dali ce mi se produziti na skoro dvije godine onda?

 Ne zato jel nije za postojece korisnike taj popust. Pise sve gore.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.8.2021 23:07 (bero666).
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kolko se meni čini ova trenutna akcija je samo za nove pretplatnike tako da kolega neće moći uzeti produljenje.

Bilo je već takvih situacija tako da ništa novo od sony-a. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav.

 

Na joysticku se jednostavno R2 rasklimao i sad je preosjetljiv i nekad je neigrivo.

Kupljen ove godine u sancti.

Jel priznaju garanciju.?

Jel imao ko isti problem?

 

Hvala

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
dalja46 kaže...

Kolko se meni čini ova trenutna akcija je samo za nove pretplatnike tako da kolega neće moći uzeti produljenje.

Bilo je već takvih situacija tako da ništa novo od sony-a. 

Da, ali dobro su me podsjetili da moram otkazati auto renewal pa sam to riješio. Dečki stvarno misle da bih PS+ platio 438kn

 

Mogla bi biti neka akcija za sve na black friday..

He who is brave is free.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bit ce 30% popust
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
eurupa kaže...

Pozdrav.

 

Na joysticku se jednostavno R2 rasklimao i sad je preosjetljiv i nekad je neigrivo.

Kupljen ove godine u sancti.

Jel priznaju garanciju.?

Jel imao ko isti problem?

 

Hvala

 

 Mora potpadati pod garanciju jer je poprilicno cest problem sudeci po internetu, desi se da spadne oprugica.

2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Bok, 

 

Jel ima netko savjet za monitor od 27" do 32" koji bi bio idealan za iskoristit cijeli potencijal ps5 (3000-5000kn).

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ivan0001 kaže...

Bok, 

 

Jel ima netko savjet za monitor od 27" do 32" koji bi bio idealan za iskoristit cijeli potencijal ps5 (3000-5000kn).

Takav monitor za te novce ne postoji.

2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
ivan0001 kaže...

Bok, 

 

Jel ima netko savjet za monitor od 27" do 32" koji bi bio idealan za iskoristit cijeli potencijal ps5 (3000-5000kn).

Takav monitor za te novce ne postoji.

 Kako ne postoji, da se za 5k ne može naći kvalitetan gaming monitor??

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
VonMackensen kaže...
MEGATAMA kaže...
ivan0001 kaže...

Bok, 

 

Jel ima netko savjet za monitor od 27" do 32" koji bi bio idealan za iskoristit cijeli potencijal ps5 (3000-5000kn).

Takav monitor za te novce ne postoji.

 Kako ne postoji, da se za 5k ne može naći kvalitetan gaming monitor??

 "Iskoristit cjeli potencijal ps5" ne takav ne postoji za te novce.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
ivan0001 kaže...

Bok, 

 

Jel ima netko savjet za monitor od 27" do 32" koji bi bio idealan za iskoristit cijeli potencijal ps5 (3000-5000kn).

Ako misliš na 8k/60 onda ćeš teško nači nešto za te novce, eventualno novi Xiaomi 8k 165Hz gaming monitor koji je u najavi i trebao bi imati cijenu 850$.

 

Ukoliko bi se zadovoljio sa nešto nižim speckama pogledaj odlični Mi 34" curved gaming monitor koji sa cijenom oko 3000kn po meni nema konkurencije, barem je nisam pronašao.

 

https://www.bug.hr/recenzije/xiaomi-mi-curved-gaming-monitor-34-izvrsna-vrijednost-za-novac-16720

 

https://www.mi.com/global/monitor34/

 

BangGood

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
eurupa kaže...

Pozdrav.

 

Na joysticku se jednostavno R2 rasklimao i sad je preosjetljiv i nekad je neigrivo.

Kupljen ove godine u sancti.

Jel priznaju garanciju.?

Jel imao ko isti problem?

 

Hvala

 

 da,meni neki dan dosli po joystik( garancija do 7.9.2021) ,i za tri dana me nazvali i pitaju koju cu boju,crnu,plavu ili crvenu, salju novi joystik. stigao sl. dan.

Sve ok, santa domenica

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice