Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.593
|
čitano: 4.715.543
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Mislio sam da je ovaj Dolby trajno eksluzivan za microsoft, ali evo izgleda da je samo na 2 godine, sto znaci da ce vjerovatno poslije doci i na PS5.

 

 

Tom Warren on Twitter: "Dolby Atmos and Dolby Vision “will remain exclusive to the Xbox ecosystem for 2 years,” according to Microsoft’s Xbox France team https://t.co/HvFozG53f0 https://t.co/qTgZGNafwh" / Twitter

 

 

TL;DR

AMD revealed their answer to DLSS, offering upwards of 2× performance boosts in games. This technology works on almost all modern GPUs, including next gen consoles and Nvidia GPUs like the GTX1060.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav

Pitanje od novog korisnika PS5 i  PS opčenito

PS plus bon(pretplata) se mora kupiti za regiju u kojoj je registriran account ili je svejedno, konkretno moj acc je UK
Koji PS+ mogu/moram kupiti


Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
wenclino kaže...

Pozdrav

Pitanje od novog korisnika PS5 i  PS opčenito

PS plus bon(pretplata) se mora kupiti za regiju u kojoj je registriran account ili je svejedno, konkretno moj acc je UK
Koji PS+ mogu/moram kupiti


Hvala

 Moraš kupiti baš za tu regiju

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
wenclino kaže...

Pozdrav

Pitanje od novog korisnika PS5 i  PS opčenito

PS plus bon(pretplata) se mora kupiti za regiju u kojoj je registriran account ili je svejedno, konkretno moj acc je UK
Koji PS+ mogu/moram kupiti


Hvala

 Moraš kupiti baš za tu regiju

 A aktivacija ide preko VPN-a ili ne mora, ukoliko kupim za UK PS+ ?

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
wenclino kaže...

Pozdrav

Pitanje od novog korisnika PS5 i  PS opčenito

PS plus bon(pretplata) se mora kupiti za regiju u kojoj je registriran account ili je svejedno, konkretno moj acc je UK
Koji PS+ mogu/moram kupiti


Hvala

 

Ako si novi korisnik bolje kreiraj US ili HR account. Zašto imaš UK account uopće?

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
wenclino kaže...
antimadridista kaže...
wenclino kaže...

Pozdrav

Pitanje od novog korisnika PS5 i  PS opčenito

PS plus bon(pretplata) se mora kupiti za regiju u kojoj je registriran account ili je svejedno, konkretno moj acc je UK
Koji PS+ mogu/moram kupiti


Hvala

 Moraš kupiti baš za tu regiju

 A aktivacija ide preko VPN-a ili ne mora, ukoliko kupim za UK PS+ ?

 Ne treba ti VPN za aktivaciju, samo kupiš PS+ pretplatu online i uneseš kod.

 

Ali kao što je Bitanga rekao, nema mi smisla UK account. Praktički iste cijene i isti popusti kao HR account. Bolje napraviti US account ako već želiš nekakvu razliku.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS Plus i PS Now (UK/US) su na 25% popusta na PS Storeu.
Moj PC  
2 0 hvala 4
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ja ne znam sta je s ovim cijenama plusa za US account. Do nedavno se na cdkeys uvijek moglo uzeti za 26-27$ a odnedavno 38-40$. Nadam se da ce do kraja godine opet spustiti pa da odmah uzmem za dvije godine.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Uvijek povecaju jer znaju da ce biti na storeu biti na popustu samo 25%...
Sad ce oni nakupovati za 25% velike količine pa za mjesec dana prodavati za 50% off.
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Uvijek povecaju jer znaju da ce biti na storeu biti na popustu samo 25%...
Sad ce oni nakupovati za 25% velike količine pa za mjesec dana prodavati za 50% off.

 

Dobra računica :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Uvijek povecaju jer znaju da ce biti na storeu biti na popustu samo 25%...
Sad ce oni nakupovati za 25% velike količine pa za mjesec dana prodavati za 50% off.

 Oni vjerovatno nabave kodove koji se dijele na nekim promocijama ili sto raja dobije besplatno pa da bi im se isplatilo davati za 26-27$. Sad mi krivo sto na vrijeme nisam uzeo vise, ali kontam da ce vratiti opet jer su sad s cijenom skoro kao na storu.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Ja ne znam sta je s ovim cijenama plusa za US account. Do nedavno se na cdkeys uvijek moglo uzeti za 26-27$ a odnedavno 38-40$. Nadam se da ce do kraja godine opet spustiti pa da odmah uzmem za dvije godine.

 Ne mozes kupiti odmah za dvije godine jer ti kod vrijedi mjesec dana.

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
emerik kaže...
gamex1423 kaže...

Ja ne znam sta je s ovim cijenama plusa za US account. Do nedavno se na cdkeys uvijek moglo uzeti za 26-27$ a odnedavno 38-40$. Nadam se da ce do kraja godine opet spustiti pa da odmah uzmem za dvije godine.

 Ne mozes kupiti odmah za dvije godine jer ti kod vrijedi mjesec dana.

 što ij ne možeš sve odmah aktivirati i samo se zbrajaju mjeseci?

tako sam ja sebi, uzeo dvije godine 1+1 kad je bilo na akciji

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ma tko zna koliki pupust dobiju kad kupuju naveliko... Sigurno ne kupuju za 25% manje 😄
Cuo sam da dobiju za oko 60% manje pa im se isplati prodati za 30$
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.6.2021 14:15 (Gogy7).
5 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Imam 1 problem. Kupila sam disk verziju Final Fantasy 7 Remake i onda kasnije Digital Deluxe Upgrade. Sve mi se ok instaliralo, osim Carbuncle DLC summon. Probala sam ponovno instalirati i obnoviti licence, ali nije pomoglo. Ne znam je li to ima veze s PS5... Čudi me da je sve ok, dakle Cactuar Summon, artbook i mini soundtrack, to se sve ok skinulo, ali Carbuncle nikako neće.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
emerik kaže...
gamex1423 kaže...

Ja ne znam sta je s ovim cijenama plusa za US account. Do nedavno se na cdkeys uvijek moglo uzeti za 26-27$ a odnedavno 38-40$. Nadam se da ce do kraja godine opet spustiti pa da odmah uzmem za dvije godine.

 Ne mozes kupiti odmah za dvije godine jer ti kod vrijedi mjesec dana.

 Kupis jedan kod od 12 mjeseci, uneses, kupis drugi kod od 12 mjeseci, uneses i samo ti se nadoda.

2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

AC: Valhalla ultimate edition na njemačkom amazonu ima za 55 eura. Dosta jeftinije nego na ps storeu. 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5
pitanjce ako mi netko moze razjasniti.
Gledam sada igre, konkretno COD: Black Ops Cold war
https://store.playstation.com/en-hr/concept/233407

Imamo ovo:
Standard Edition
PS4
I ovo
Cross-Gen Bundle
PS4
PS5

Ako su igre s ps4 kompatibilne za ps5, zašto ne bih kupio ovaj standard edition?
Tj da li mogu kupiti bilo koju igru u storeu koja je označena za ps4 i igrat na ps5?



 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zgusrcu kaže...
pitanjce ako mi netko moze razjasniti.


Ako su igre s ps4 kompatibilne za ps5, zašto ne bih kupio ovaj standard edition?
Tj da li mogu kupiti bilo koju igru u storeu koja je označena za ps4 i igrat na ps5?



 

Provjeri za svaki slučaj vrijedi li za COD free upgrade na next gen verziju. Kod nekih igara je to free, kod nekih ne. S obzirom da ciljano prodaju nešto što se zove cross-gen bundle smrdi mi da taj upgrade kod njih ima cijenu. 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zgusrcu kaže...
pitanjce ako mi netko moze razjasniti.
Gledam sada igre, konkretno COD: Black Ops Cold war
https://store.playstation.com/en-hr/concept/233407

Imamo ovo:
Standard Edition
PS4
I ovo
Cross-Gen Bundle
PS4
PS5

Ako su igre s ps4 kompatibilne za ps5, zašto ne bih kupio ovaj standard edition?
Tj da li mogu kupiti bilo koju igru u storeu koja je označena za ps4 i igrat na ps5?



 Zato sto je PS5 verzija bolja graficki, performansama i koristi maksimalno dualsense, dok ces sa PS4 verzijom dobiti grafiku i performanse ps4 verzije bez dualsense iskoristavanja. Obicno devovi daju free upgrade ali ovi traze da se kupi taj cross-gen bundle da bi mogao imati i PS4 i PS5 verziju. Ako kupis standard igrat ces obicnu PS4 verziju preko BC.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zgusrcu kaže...
pitanjce ako mi netko moze razjasniti.
Gledam sada igre, konkretno COD: Black Ops Cold war
https://store.playstation.com/en-hr/concept/233407

Imamo ovo:
Standard Edition
PS4
I ovo
Cross-Gen Bundle
PS4
PS5

Ako su igre s ps4 kompatibilne za ps5, zašto ne bih kupio ovaj standard edition?
Tj da li mogu kupiti bilo koju igru u storeu koja je označena za ps4 i igrat na ps5?



 Neke igre ti nude besplatnu nadogradnju sa PS4 verzije na PS5 verziju igre. CoD nije jedna od tih igara. Možeš kupiti PS4 verziju i radit će ti na PS5, ali samo kao PS4 igra. Nećeš dobiti nadogradnju na PS5 verziju koja donosi bolju grafiku, opciju za 120 fpsa i slično.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Hvala svima na brzom pojasnjenju, sve jasno.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Sony PlayStation 5

Došao danas PS5. Drift out of the box. Menu, likovi, sve ide u lijevo i iritantno je za poludit.

Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Treba mi savjet. Vidim da je na Days of Play PS Plus za 12 mjeseci 328,00 kn, a gledam svoje prijašnje transakcije i vidim da sam 15.06.2020 kupio za 306 kn. Što mislite se isplati pričekati pol mjeseca pa uzeti za jeftinije ili mislite da neće biti jeftinije od 328 kn. Inače do 11 mjeseca mi je PS plus pretplata pa da uzmem na vrijeme dok je jefinije? Hvala

Take what you can, give nothing back!
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
BigCesar kaže...

Treba mi savjet. Vidim da je na Days of Play PS Plus za 12 mjeseci 328,00 kn, a gledam svoje prijašnje transakcije i vidim da sam 15.06.2020 kupio za 306 kn. Što mislite se isplati pričekati pol mjeseca pa uzeti za jeftinije ili mislite da neće biti jeftinije od 328 kn. Inače do 11 mjeseca mi je PS plus pretplata pa da uzmem na vrijeme dok je jefinije? Hvala

 Na hr storeu u pravilu dva puta godišnje bude ovakva cijena. Black Friday i days of play. I mislim da je ovo najjeftinije što će ići po ovoj cijeni na našem storeu. U pravilu će biti samo skuplje poznavajući sony :)

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
BigCesar kaže...

Treba mi savjet. Vidim da je na Days of Play PS Plus za 12 mjeseci 328,00 kn, a gledam svoje prijašnje transakcije i vidim da sam 15.06.2020 kupio za 306 kn. Što mislite se isplati pričekati pol mjeseca pa uzeti za jeftinije ili mislite da neće biti jeftinije od 328 kn. Inače do 11 mjeseca mi je PS plus pretplata pa da uzmem na vrijeme dok je jefinije? Hvala

 

Trebaš se zapitati da li si stvarno u tako teškoj situaciji da ti 22 kune igra nekakvu razliku. Pretpostavljam da, pošto kupuješ PS+ pretplatu na PS5, baš i nisi.

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Napravite US account, ako zbog ničeg drugog onda zbog PS+ jer kroz cijelu godinu se može kupiti za 26 eura. Aktivirate to i normalno igrate online preko HR accounta i igrate sve igre koje dobijete preko PS+.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
BigCesar kaže...

Treba mi savjet. Vidim da je na Days of Play PS Plus za 12 mjeseci 328,00 kn, a gledam svoje prijašnje transakcije i vidim da sam 15.06.2020 kupio za 306 kn. Što mislite se isplati pričekati pol mjeseca pa uzeti za jeftinije ili mislite da neće biti jeftinije od 328 kn. Inače do 11 mjeseca mi je PS plus pretplata pa da uzmem na vrijeme dok je jefinije? Hvala

 

Mislim da je to ista promocija kao i prošle godine samo je onda bilo 30%, a sad je 25% popusta.

Tad sam i ja isto kupio.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
BigCesar kaže...

Treba mi savjet. Vidim da je na Days of Play PS Plus za 12 mjeseci 328,00 kn, a gledam svoje prijašnje transakcije i vidim da sam 15.06.2020 kupio za 306 kn. Što mislite se isplati pričekati pol mjeseca pa uzeti za jeftinije ili mislite da neće biti jeftinije od 328 kn. Inače do 11 mjeseca mi je PS plus pretplata pa da uzmem na vrijeme dok je jefinije? Hvala

 

Mislim da je to ista promocija kao i prošle godine samo je onda bilo 30%, a sad je 25% popusta.

Tad sam i ja isto kupio.

@medvedovski Hvala na odgovoru.
@greysaint0 Znao sam da će netko ovakav komentar napisati zato sam i u zadnjoj rečenici napisao da mi je pretplata do 11 mjeseca tako da mi ne igra iskreno nikakvu ulogu je li nešto na akciji sada u 6 mjesecu ili će biti neki popust u 8 mjesecu.
@Bitanga Hvala na informaciji

Svejedno hvala vam na odgovoru uzet ću sada dok je na akciji.

Take what you can, give nothing back!
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Napravite US account, ako zbog ničeg drugog onda zbog PS+ jer kroz cijelu godinu se može kupiti za 26 eura. Aktivirate to i normalno igrate online preko HR accounta i igrate sve igre koje dobijete preko PS+.

Ali ne mozes koristit cloud save sto moze ispast jako bitno ako ti rikne konzola a nisi radio backup save pozicina na usb.

Naravno ovo pricam ako igras na Hr acountu a imas ps+ na US itd.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice