Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.742.233
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Super mi je kako su svi prije izlaska konzole pisali da su ljudi glupi što kupuju day 1, a sad svi j*bu majku Sonyu jer nema konzola za kupiti 

 

Ne da ne jebem majku Sonyju, nego zahvaljujem Sancta Domenici što mi nije prošlo plaćanje kad su otvorili preorder. Novac bi mi uzeli, a pitanje je bih li uopće danas imao konzolu. Blessing in disguise, rekli bi Ameri, što plaćanje nije prošlo.

 

Da ne kažem da je prošlo nekoliko mjeseci i da i dalje postoje valjda 3 igre za konzolu. Ne zanima me igranje PS4 igara na PS5. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Hehe, evo ja dobio PS5 20.11.20. i cijepljen dvaput sa Pfizerom 28.12. i 18.01... A još nisam ni u HDZ-u...😉 Na plejki odrađeni Watch Dogs Legion, Miles Morales i Control, a što se tiče cjepiva moji ukućani svi dobili koronu u veljači, punica i žena imali malo teže simptome, punac i malac samo kašljali a meni apsolutno ništa. Tako da oboje funkcionira

 
7 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da li zna netko kada bi u HT-u mogli imati u ponudi PS5 za produljenje ugovora? Lp
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Damir22 kaže...
Mislis, za.cjepivo smo sigurni, za ps5 vecina samo nagadja.....

Obrnuto. O cjepivu se samo nagađa. Znam ljude koji su se dva puta cijepili i doblili koronu. Stoga ne znam u što si siguran? Sada vidimo da se obustavlja cijepljenje u desetak zemalja s određenom vrstom cjepiva itd, itd. No to je neka druga tema. PS5 je stvaran i nije tako kvaran kao ovi otrovi koji nam se nude.

Nitko ne garantira da ju neces dobit nakon cjepiva... ali SD je garantirao da ce doci svima. 

 

mRNA nije otrov. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Izašla Crash Bandicoot 4 verzija za PS5, fascinira me šta za PS5 manje zauzima, samo 20gb dok je na četvorci cca 45 gb. 

LP
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
zabbax21 kaže...

Izašla Crash Bandicoot 4 verzija za PS5, fascinira me šta za PS5 manje zauzima, samo 20gb dok je na četvorci cca 45 gb. 

 Većina igara za koje su izašle PS5 verzije zauzimaju dosta manje prostora nego PS4 verzije istih igara. Meni se još poklopilo da sam dobio bolesno brz Internet nedavno tako da me sad praktički nije ni briga za SSD i koliko toga mi je instalirano. Skidam i brišem stalno ako treba jer PS5 verzije igara mi se skinu za čas.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Evo stigla pila danas, još uvijek ne mogu vjerovati, svaka čast za Links.
Moj PC  
18 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
1samek kaže...
Evo stigla pila danas, još uvijek ne mogu vjerovati, svaka čast za Links.

 welcome to the club xd

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ima li neko da je morao narucivati duzi kabl za ps5? Tv mi je od konzole udaljen jedno 3-4m pa bi trebao naruciti duzi kabl od ovog sto dodje uz konzolu.
PSN J_Keziah
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
LordSnow kaže...
Ima li neko da je morao narucivati duzi kabl za ps5? Tv mi je od konzole udaljen jedno 3-4m pa bi trebao naruciti duzi kabl od ovog sto dodje uz konzolu.

Ja sam svog nadoštukao, u bužiru imam metar i pol ultrathin ali nije dosezao do plejke, onda sam uzeo HDMI adapter i spojio na njega originalni kabel. Sve normalno radi

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Imam ja jedan koji je provučen kroz zid 2.0 hdmi koji sam koristio za ps4 pro. Sad razmisljam da li mi treba taj 2.1 hdmi, hocu li iskoristiti sve benefite preko hdmi 2.0 kabla.
PSN J_Keziah
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dobio mail da u svijet medija uzimaju narudzbe za ps5 a kako pise isporuka je tijekom travnja. Ima i u SD pa pozurite
PSN:Dacho_223
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
LordSnow kaže...
Ima li neko da je morao narucivati duzi kabl za ps5? Tv mi je od konzole udaljen jedno 3-4m pa bi trebao naruciti duzi kabl od ovog sto dodje uz konzolu.

 Ja, imas u Ronisu, ali su jako skupi.

 

Gledas ustvari 8K kabel jer on ima propusnost 48 GBPS-a, odnosno:

8k@60 fps

4k@120 fps

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ne postoje 4k,8k i takve oznake na kablovima niti se kablovi tako oznacavaju. Dolje na linku imate standarde HDMI kablova i bandwith svakog. Uz to da napomenem da treba pazit da kablovi imaju taj certifikat pogotovo ovi duzi, ja sam nedavno kupovo kabel od 6m i hrpa ih se reklamirala ko kabeli za 4k60 a to uopce nisu podrzavali, s tim da racunajte da su kablovi sa velkim bandwithom i duzinom jako skupi.

 

https://www.hdmi.org/resource/cables

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.3.2021 17:22 (R4zOR229).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Konacno stiglao PS5 jeeeee.
narucio neki zadnji komad preko t com .
Plejka uparena sa sony 55xh90
Prva igra odigrana je tlou2 odlicna igra,fali jedino 60fps....
Kupio i pulse 3d ,slusalice su odlicne imao sam i platinum ali po meni za cijenu su pulse 3d bolje i full su lagane .
Igrao sam puno ,jako puno skoro pa samo WOT console zadnjih godina i ful sam se radovao WOT na ps5 ali nakon famoznog updatea nije mi to to .
Tako da sigurno ima neka ps4 igra koja ce radit odlicno na ps5 a nisam je odigrao (zadnje odigrane RE3,TLOU remastered,XCOM2,)
Sad se veselim demons souls jedna od najboljih igara na ps3 😀😀😀
Inace imao sam sve plejke i pc i amige itd ,stari sam gamer ali PS5 se veselim ko djete novoj igracki 😀😀😀

Moj PC  
4 1 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Koliko je pouzdan svijet medija traže da im platim odma 5200 za BR verziju i 2 igre po izboru. Mislim znam da je trgovina okej ali traže odma 5 keka a konzola bi mogla doći tek za 2 mjeseca... Što mi je činiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
BeLLicus kaže...

Koliko je pouzdan svijet medija traže da im platim odma 5200 za BR verziju i 2 igre po izboru. Mislim znam da je trgovina okej ali traže odma 5 keka a konzola bi mogla doći tek za 2 mjeseca... Što mi je činiti?

 Prelistaj si malo temu, mislim da su se ljudi dosta načekali kod njih.

 

Ekupi isto ima ponude 4900 za blueray + 2 igre, tak da bi se vjerojatno više isplatilo kod njih uzeti ak ti je sila. Samo im treba slati poruke na mail da uopće dobiiješ listu, uopće nemaju na sajtu što je malo wtf.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
BeLLicus kaže...

Koliko je pouzdan svijet medija traže da im platim odma 5200 za BR verziju i 2 igre po izboru. Mislim znam da je trgovina okej ali traže odma 5 keka a konzola bi mogla doći tek za 2 mjeseca... Što mi je činiti?

 

Pa platiš karticom na 24 rate. Što imaš za izgubiti. I ja sam tako na početku preordera kod njih kupio. Došlo mi je na releaseu isti dan.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.3.2021 19:47 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Imaju ekstra web shop. Na samoj stranici može se odabrati 12mj za jednu cjenu ali na payment gatewayu se može promjeniti na 36 za istu cijenu. 😂😂😂😂😂😂😂

Tako sam ja.
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.3.2021 20:49 (Gajotres).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
R4zOR229 kaže...

Ne postoje 4k,8k i takve oznake na kablovima niti se kablovi tako oznacavaju. Dolje na linku imate standarde HDMI kablova i bandwith svakog. Uz to da napomenem da treba pazit da kablovi imaju taj certifikat pogotovo ovi duzi, ja sam nedavno kupovo kabel od 6m i hrpa ih se reklamirala ko kabeli za 4k60 a to uopce nisu podrzavali, s tim da racunajte da su kablovi sa velkim bandwithom i duzinom jako skupi.

 

https://www.hdmi.org/resource/cables

 Naravno da ne postoje, ali s obzirom da pola prodavaca o tome nema pojma, odmah ga trazis "kabel za 8k" i bok - tu znas da ces u 99% slucajeva dobiti ono sto trebas za PS5 (48gbps, 8k/60, 4k/120). Isao sam u par trgovina i naslusao se nebuloza po pitanju istih da te Bog sačuva.

 

 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...
R4zOR229 kaže...

Ne postoje 4k,8k i takve oznake na kablovima niti se kablovi tako oznacavaju. Dolje na linku imate standarde HDMI kablova i bandwith svakog. Uz to da napomenem da treba pazit da kablovi imaju taj certifikat pogotovo ovi duzi, ja sam nedavno kupovo kabel od 6m i hrpa ih se reklamirala ko kabeli za 4k60 a to uopce nisu podrzavali, s tim da racunajte da su kablovi sa velkim bandwithom i duzinom jako skupi.

 

https://www.hdmi.org/resource/cables

 Naravno da ne postoje, ali s obzirom da pola prodavaca o tome nema pojma, odmah ga trazis "kabel za 8k" i bok - tu znas da ces u 99% slucajeva dobiti ono sto trebas za PS5 (48gbps, 8k/60, 4k/120). Isao sam u par trgovina i naslusao se nebuloza po pitanju istih da te Bog sačuva.

 

 

Logičnije i jednostavnije je tražiti HDMI 2.1 kabel jer s njim ćeš dobiti sve što ti treba za PS5. Tu zajeba nema niti moraš slušati nebuloze prodavača pošto većina nema pojma što prodaje.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...

 Naravno da ne postoje, ali s obzirom da pola prodavaca o tome nema pojma, odmah ga trazis "kabel za 8k" i bok - tu znas da ces u 99% slucajeva dobiti ono sto trebas za PS5 (48gbps, 8k/60, 4k/120). Isao sam u par trgovina i naslusao se nebuloza po pitanju istih da te Bog sačuva.

 

 

 

Ako pitaš prodavača šta ti treba već to je put u propast :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DoctorEvil kaže...
BeLLicus kaže...

Koliko je pouzdan svijet medija traže da im platim odma 5200 za BR verziju i 2 igre po izboru. Mislim znam da je trgovina okej ali traže odma 5 keka a konzola bi mogla doći tek za 2 mjeseca... Što mi je činiti?

 Prelistaj si malo temu, mislim da su se ljudi dosta načekali kod njih.

 

Ekupi isto ima ponude 4900 za blueray + 2 igre, tak da bi se vjerojatno više isplatilo kod njih uzeti ak ti je sila. Samo im treba slati poruke na mail da uopće dobiiješ listu, uopće nemaju na sajtu što je malo wtf.

Ja sam naručio kod njih, u onoj prvoj turi (18.9.), stigla je konzola 20.11. (poslana 19.11.). Kolega naručio u eKupi isti dan kad i ja, čekao tjedan dana dulje, a ovi su navodno poslali isti dan. Ja bih eKupi izbjegavao samo iz razloga što koriste HP za dostavu. Svijet Medija koristi Overseas, koji nije da ima ita bolju reputaciju, ali generalno, za ne-ZG lokacije mi se Overseas pokazao pouzdanijim od HP-a.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Eto i mene u klubu.
Uplaćena akontacija u SD za PS5+dodatni kontroler+Spiderman za isporuku Travnju/Svibnju.
PS4 pro će u trenutku kad stigne PS5 postati višak pa me zanima koliko mogu dobiti za njega (+ dodatni kontroler)...garancija još godinu dana....stanje 10/10
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.3.2021 16:01 (tintin).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
tintin kaže...
Eto i mene u klubu.
Uplaćena akontacija u SD za PS5+dodatni kontroler+Spiderman za isporuku Travnju/Svibnju.
PS4 pro će u trenutku kad stigne PS5 postati višak pa me zanima koliko mogu dobiti za njega (+ dodatni kontroler)...garancija još godinu dana....stanje 10/10

Vodeći svjetski servis za oglašavanje i prodaju hi fi uređaja ima sljedeću gradaciju stanja uređaja pri oglašavanju, vidi fotku. Inače, što duže čekaš to će ti PS4 pro manje vrijediti. Pogotovo kako se bude pojavljivalo više novih PS5 konzola pa će se vlasnici rješavati starih konzola. Sada je krajnji trenutak da dobiješ neke ozbiljnije novce za svoju staru konzolu. Objektivno to vrijedi oko 2000kn ali trebat ćeš biti strpljiv a vrijeme ne radi za tebe. Uspredbe radi, PS4 pro star 2 mjeseca prodao sam za 2300 ili 2400 kn, ne sjećam se više točno. Jedan jedini upit sam imao i lik je kupio jer mu je sin imao sljedeći dan rođendan a novu konzolu nije mogao nigdje kupiti a moja je bila najnovija koja se nudila u oglasniku. Posralo me inače bih teško dobio te novce. Kažem, ako budeš čekao 5 mjesec dobit ćeš osjetno manje nego što možeš dobiti danas.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.3.2021 18:06 (movie).
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Imao sam ps4 3.5 godine i isto toliko vremena 2 DS4 i nikakvih problema. Sa Dualsense gamepadom nisam te srece, evo malo manje od 3 mjeseca i pojavio se drift na desnom analogu.

Konzola je kupljena preko T-coma, a dodatni gamepad preko Ekupi, zanima me nosim li gamepad u SD na garanciju, ili se moram obratit podrsci u Ekupi? Mislim da je ovi s driftom kupljen u njih, moram jos usporedit serijski broj.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...

Imao sam ps4 3.5 godine i isto toliko vremena 2 DS4 i nikakvih problema. Sa Dualsense gamepadom nisam te srece, evo malo manje od 3 mjeseca i pojavio se drift na desnom analogu.

Konzola je kupljena preko T-coma, a dodatni gamepad preko Ekupi, zanima me nosim li gamepad u SD na garanciju, ili se moram obratit podrsci u Ekupi? Mislim da je ovi s driftom kupljen u njih, moram jos usporedit serijski broj.

 Najbolje da ga odneses u Hg spot mwahahahaha....OMG

Ajd ti prvo usporedi pa lupetaj !

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.3.2021 22:08 (CROatVU).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
CROatVU kaže...

 Najbolje da ga odneses u Hg spot mwahahahaha....OMG

Ajd ti prvo usporedi pa lupetaj !

 CROatVU

Ne kužim što se bezveze smiješ Tututuru-ovom problemu?

I kakvo lupetanje spominješ???

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.3.2021 22:20 (hummer0).
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

SD je centralni servis pa njih nazovi , oni organiziraju dostavu. Bude brže nego preko trgovca. 

 
2 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice