Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.575
|
čitano: 4.701.001
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

e jbg gogy evo ti jedan spoiler nemam namjeru kupovat onaj charging dock.
to mi je totalno bacen novac :D

@gale ne moze ps+ ostaje vezan za tvoj ps id/mail na kojem je isti kreiran.

To sam i ja mislio dok si ga nisam kupio za Božić :) Znam da je žestoki first-world problem, ali nema petljanja po kabelima, grebanja kontrolera sa metalnim dijelom USB-C kabela (znam znam, još žešći first-world problem), samo kad se isprazni, staviš na dock, uzmeš drugi kontroler i to je to. Plus, da ne pričam koliko urednije sve skupa izgleda, a i ide direktno u struju pa ne zahtijeva da je PS5 uključen kako bi radilo punjenje. Potrošio sam 250 kn na daleko gluplje stvari od ovoga :)

3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Za punjenje je dovoljan rest mode. Meni plejka evo više od dva mjeseca u rest modeu, nisam ju nijednom ugasio do kraja osim kad sam morao iščupat kabel jer je totalno zablokirala 😄
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.2.2021 18:27 (foofajter).
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

https://www.gq-magazine.co.uk/culture/article/playstation-vr-jim-ryan-interview-2021

 

What about PlayStation games on PC? A whole slate of them is on the way starting with Days Gone this spring.

 

And as for Sony’s publishing timetable for the year? Well, Covid has been up to no good again and booted Gran Turismo 7 back to 2022.

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
4 0 hvala 2
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja nisam kupio dock samo zato što čekam da izađe kontroler u drugoj boji, pa ću uzet i jedno i drugo. Moj je stalno ugašen pa posebno moram ostavljati u restu da se napuni

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Isplati li se uzet sada ps5? Proda sam ps4 pro za 1500kn,i nadododam 2500kn i future proofat se i usput igrat na boljim performansama hmm....

 

I imam dosta neodigranih igara koje zelin igrat: Ghost of Tsushima,Crash trilogija,Control,Persona 5,Cyb2077(kad izađe next gen patch),Last Guardian itd.

 

Samo me malo koči šta se svi skoro žale da Dualsense ode kvragu nakon nekog vremena

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lukaXXkralj kaže...

Isplati li se uzet sada ps5? Proda sam ps4 pro za 1500kn,i nadododam 2500kn i future proofat se i usput igrat na boljim performansama hmm....

 

I imam dosta neodigranih igara koje zelin igrat: Ghost of Tsushima,Crash trilogija,Control,Persona 5,Cyb2077(kad izađe next gen patch),Last Guardian itd.

 

Samo me malo koči šta se svi skoro žale da Dualsense ode kvragu nakon nekog vremena

 

 Tko se zali da mu Dualsense ode kvragu nakon nekog vremena? I koji je tocno vremenski period, uzimajuci u obzir da je PS5 vani 3 mjeseca?

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lukaXXkralj kaže...

Isplati li se uzet sada ps5? Proda sam ps4 pro za 1500kn,i nadododam 2500kn i future proofat se i usput igrat na boljim performansama hmm....

 

I imam dosta neodigranih igara koje zelin igrat: Ghost of Tsushima,Crash trilogija,Control,Persona 5,Cyb2077(kad izađe next gen patch),Last Guardian itd.

 

Samo me malo koči šta se svi skoro žale da Dualsense ode kvragu nakon nekog vremena

 

 Isplati se ako uspiješ nabaviti naravno. To sve što nisi odigrao možeš igrati i na PS5. 

 

A ovo što se tiče DualSensea je svakako problem, samo je teško procijeniti koliko često se to događa. Ja nisam imao problema zasad i par poznanika koji imaju PS5 isto kažu da nemaju problema. Vjerojatno će te stvari ispraviti novijim revizijama kontrolera. Osim ako su nesposobni ko Nintendo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.2.2021 22:57 (antimadridista).
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo ljudi u grču, ne znaju da li da pale ps5 da ne ode dualsense  Šalu na stranu. Izgleda da će još neko vrijeme biti preorderi. Koliko ti se da čekat? Izgleda da su svi koji su uzeli ps5 preko operatera bolje prošli, tj.dobili konzole prije onih što su uzeli u SD. Sad da li se isplati zbog ps4 igara koje možeš igrati na ps5 i solidnog izbora ps5 igara, isplati.

 

@Tututuru ma to ovi ameri nadrqani. Karali bi a da nisu anijeb. Sad je onaj tuber ReviewTechUsa(Rich) nešto se okomio i kmeči svako malo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.2.2021 23:02 (Sideswipe).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ako ga mozes naci po toj cijeni, uzmi svakako.

Ni ja nemam s kontrolerom problema, kako covjek pametno kaze, prosla su tek tri mjeseca, postoji jamstvo, a ni kupnja novoga nije nesto sto je neostvarivo financijski, ako izadje jamstvo....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Trebaju pocet izbacivat rijec ekskluziva iz igara.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja mislim da u Sonyu nisu baš sigurni kojim putem ići.
Da li nastaviti sa dosadašnjim modelom (konzola-ekskluzive-PS+) ili pustiti igre na druge platforme.
Najpametnije bi im bilo napraviti svoj "Sony Steam/Epic" na PC-u.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...
Ja mislim da u Sonyu nisu baš sigurni kojim putem ići.
Da li nastaviti sa dosadašnjim modelom (konzola-ekskluzive-PS+) ili pustiti igre na druge platforme.
Najpametnije bi im bilo napraviti svoj "Sony Steam/Epic" na PC-u.

 Znaju oni dobro. To ti je navlakusa da PC ekipa vidi kaj ima na konzoli isto kao i sa Horizon. Izbacili ga na PC malo prije najave nove igre. Zar mislis da ce Horizon 2 doc brzo na PC ? Nema sanse.

 

U interesu im je cim vise ljudi pridobit na konzolu da mogu ubirat 30% od svake igre. Ove njihove ekskluzive su sitnis u usporedbi s tim. Tak da ne vjerujem da to rade sada radi love

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2021 9:06 (Santana).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Evo stigla i moja danas ujutro. Naručeno preko T-coma prije par dana.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
10 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...

https://www.gq-magazine.co.uk/culture/article/playstation-vr-jim-ryan-interview-2021

 

What about PlayStation games on PC? A whole slate of them is on the way starting with Days Gone this spring.

 

And as for Sony’s publishing timetable for the year? Well, Covid has been up to no good again and booted Gran Turismo 7 back to 2022.

 

 

Od igre koja treba izaći u drugoj polovici ove godine odgodili su je za iduću. Očito je da lagano napuštaju sistem ekskluziva. Skužili su da im se konzole prodaje neovisno o ekskluzivama. 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...
DeniZg kaže...
Ja mislim da u Sonyu nisu baš sigurni kojim putem ići.
Da li nastaviti sa dosadašnjim modelom (konzola-ekskluzive-PS+) ili pustiti igre na druge platforme.
Najpametnije bi im bilo napraviti svoj "Sony Steam/Epic" na PC-u.

 Znaju oni dobro. To ti je navlakusa da PC ekipa vidi kaj ima na konzoli isto kao i sa Horizon. Izbacili ga na PC malo prije najave nove igre. Zar mislis da ce Horizon 2 doc brzo na PC ? Nema sanse.

 

U interesu im je cim vise ljudi pridobit na konzolu da mogu ubirat 30% od svake igre. Ove njihove ekskluzive su sitnis u usporedbi s tim. Tak da ne vjerujem da to rade sada radi love

 

Nije bitno kad će doći, bitno je da dođe. S obzirom da se backlog i igara i serija samo sve više povećava, bit će uopće sretni da im itko i kupuje igru na bilo kojoj platformi.

A s obzirom da većina ljudi kupuje na akcijama, a druga većina na blurayu i opet na akcijama pa još i preprodaje, tih 30% i nije tako veliki iznos kao što inicijalno izgleda. Pogotovo za ekskluzive koje su sve od reda play&delete osim Gran Turisma.

U zadnjih par godina sam vrlo malo igara kupio, možda 2-3. Ostale sve sam dobio u sklopu Uplay+, PS+, PS+ Collectiona ili HumbleChoice za sitne pare, i niti to nisam pola odigrao, a igram se puno previše nego što bih trebao. Definitivno je trend da se ide prema pretplati za igranje, a samim time će i PC postati relevantnija platforma za console ekskluzive, pa bolje da se pripreme na vrijeme. Microsoft već jest.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja bih volio ovakvu preplatu:
Cijena 360$ Godisnje (30$ mjesecno, ali nema mjesecnih rata, samo godisnja preplata)
Svaki mjesec dobijes 60$ (Platio si $30) na racun koje moras potrositi na igre koje izlaze taj mjesec 1x AAA ili 1X40$ 1X20$ ili 3X20$. Caka bi bila u tome da ne izlaze svaki mjesec dobre igre, a neki mjesec cak 2ili3 pa ne mozes kupiti sve. Tako bi ljudi igrali nove igre a ne cekali ps plus za igre stare 3 godine koje nades za 5$
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ja bih volio ovakvu preplatu:
Cijena 360$ Godisnje (30$ mjesecno, ali nema mjesecnih rata, samo godisnja preplata)
Svaki mjesec dobijes 60$ (Platio si $30) na racun koje moras potrositi na igre koje izlaze taj mjesec 1x AAA ili 1X40$ 1X20$ ili 3X20$. Caka bi bila u tome da ne izlaze svaki mjesec dobre igre, a neki mjesec cak 2ili3 pa ne mozes kupiti sve. Tako bi ljudi igrali nove igre a ne cekali ps plus za igre stare 3 godine koje nades za 5$

 ma ne hvala, koliko sam skuzio za taj gamepass ekipa da bi dobila pristup njemu mora kupit
 konzolu i onda te igre igraju na pc. znaci moram pljunut par hiljada kn za konzolu
 koju necu nikad upalit i jos platit godisnju pretplatu da bi igrao igre na pcu.

 

 to da sony napravi odustao i od ovo malo gaminga sta ga ima u mom zivotu.

 dosta mi je vise tih pretplata, radije neka sony odjebe sa + igrama

 i sreze svoju pretplatu za pola i ja sretan. ne treba meni nikakva knjiznica igara
 kojih 90% nitko ni ne odigra. :D

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ja bih volio ovakvu preplatu:
Cijena 360$ Godisnje (30$ mjesecno, ali nema mjesecnih rata, samo godisnja preplata)
Svaki mjesec dobijes 60$ (Platio si $30) na racun koje moras potrositi na igre koje izlaze taj mjesec 1x AAA ili 1X40$ 1X20$ ili 3X20$. Caka bi bila u tome da ne izlaze svaki mjesec dobre igre, a neki mjesec cak 2ili3 pa ne mozes kupiti sve. Tako bi ljudi igrali nove igre a ne cekali ps plus za igre stare 3 godine koje nades za 5$

 

Uh, ja sigurno ne bih platio $360 godišnje za tako nešto :-) A vjerujem niti velika većina nas entuzijasta ovdje. Računica štima samo za one koji stalno kupuju na releaseu, a mislim da su to rijetki i to samo ono što ih jaaaaako jaaaaako zanima. 

Osim toga, kojih $60, sa $60 se nećeš baš usrećiti na releaseu više :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Racunaj koliko ih kupuje svaku fifu, svaki CoD, svaki Assassins Creed itd. Samo da zbrojis njih koji kupuju te igre svake godine dodes do 360$ a gdje su jos ostale igre..
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

 ma ne hvala, koliko sam skuzio za taj gamepass ekipa da bi dobila pristup njemu mora kupit
 konzolu i onda te igre igraju na pc.

 Ja ne znam kako si uspio doći do tog zaključka.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...
bloodborne kaže...

 ma ne hvala, koliko sam skuzio za taj gamepass ekipa da bi dobila pristup njemu mora kupit
 konzolu i onda te igre igraju na pc.

 Ja ne znam kako si uspio doći do tog zaključka.

 svaki komentar na koji naletim vezan za xbox je uzeo sam xbox i odma gamepass.

 ne znam cemu onda uzimati xbox ako ces gamepass koristiti na pcu

 jbg mozda sam krivo shvatio, ali tako mi je uvijek zvucalo.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ima posebno gamepass za PC i posebno za Xbox. Nisu iste igre na obje usluge. Najbolje imati Ultimate pa imaš oboje i igraš gdje hoćeš ovisno o igri.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
Gogy7 kaže...
Ja bih volio ovakvu preplatu:
Cijena 360$ Godisnje (30$ mjesecno, ali nema mjesecnih rata, samo godisnja preplata)
Svaki mjesec dobijes 60$ (Platio si $30) na racun koje moras potrositi na igre koje izlaze taj mjesec 1x AAA ili 1X40$ 1X20$ ili 3X20$. Caka bi bila u tome da ne izlaze svaki mjesec dobre igre, a neki mjesec cak 2ili3 pa ne mozes kupiti sve. Tako bi ljudi igrali nove igre a ne cekali ps plus za igre stare 3 godine koje nades za 5$

 ma ne hvala, koliko sam skuzio za taj gamepass ekipa da bi dobila pristup njemu mora kupit
 konzolu i onda te igre igraju na pc. znaci moram pljunut par hiljada kn za konzolu
 koju necu nikad upalit i jos platit godisnju pretplatu da bi igrao igre na pcu.

 

 to da sony napravi odustao i od ovo malo gaminga sta ga ima u mom zivotu.

 dosta mi je vise tih pretplata, radije neka sony odjebe sa + igrama

 i sreze svoju pretplatu za pola i ja sretan. ne treba meni nikakva knjiznica igara
 kojih 90% nitko ni ne odigra. :D

 Takodjer nisam ljubitelj tih pretplatnickih sistema. Vise volim ovako povremeno uzeti jednu igru koju znam da cu uzivati i da mogu sa njom kako hocu nego da sam "primoran" placati svaki mjesec, koliko god to bilo, i onda opet ne znati sta konkretno igrati od tih ponudjenih igara.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Racunaj koliko ih kupuje svaku fifu, svaki CoD, svaki Assassins Creed itd. Samo da zbrojis njih koji kupuju te igre svake godine dodes do 360$ a gdje su jos ostale igre..

 

Kolko ih kupuje tako? Kad si već potegnuo to :-) Kako da izračunam :-)

Pretplata mora biti prihvatljiva za čim više ljudi jer što više ljudi ju ima (a što je jeftinija imat će ju čim više ljudi) makar ju ne koriste to je i više para sveukupno za Sony. Platit će izdavačima samo za one igre koje je netko i igrao dulje od 2h.

 

Al dobro, ionako pričamo samo o nekoj random varijanti iz glave :-) sve to treba imati financijsku računicu.

Prednost ovog tvoga je što bi bio vlasnik svih igara i nije problem lova sama po sebi, nego što bi ju trebao unaprijed dati da bi možda nešto nekad izašlo što bi kupio na releaseu taj mjesec povoljnije. Daješ lovu unaprijed, za tko zna što, pošto se stalno nešto odgađa. Što ako ništa pametno ne izađe, onda ne bi mogao potrošit tu lovu. Bolje kupovati na akciji onda.

 

Ja sam više fan toga da nisam vlasnik niti jedne igre nego plaćam da ju igram i doviđenja. Što sam stariji to mi je sasvim svejedno što imam "na polici" kad neću više nikad to igrati jer stalno ima nešto novo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lukaXXkralj kaže...

Isplati li se uzet sada ps5? Proda sam ps4 pro za 1500kn,i nadododam 2500kn i future proofat se i usput igrat na boljim performansama hmm....

 

I imam dosta neodigranih igara koje zelin igrat: Ghost of Tsushima,Crash trilogija,Control,Persona 5,Cyb2077(kad izađe next gen patch),Last Guardian itd.

 

Samo me malo koči šta se svi skoro žale da Dualsense ode kvragu nakon nekog vremena

 

I neki ljudi odu k vragu nakon nekog vremena. Neki prije a neki kasnije. Je li netko o tome razmišlja? Svi volimo živjeti i svi volimo igrati se. Tko ne voli taj se ubije ili ne igra. Poštujem svačiju odluku. Ja ću zato igrati dok god mogu. O ničem drugom ne razmišljam.

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Evo stigla i moja danas ujutro. Naručeno preko T-coma prije par dana.

 Sa 9.100 kn si mogao pripomoći i nekog s Njuškala, T-com ima dovoljno love.

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

vidis, ja bas zbog te cinjenice da jednom odigram i nikad vise, radije kupim disk izdanje, odigram, prodam....

 

ove pretplate i slicne gluposti su mi nuzno zlo......

 

No, igara je sve manje, onih kvalitetnih, visokobudjetnih, sve su krace, i sve su skuplje, a indie igre mi u pravilu nisu interesantne (cast izuzetcima), tako da....

 

Bojim se da ce konzola vecinu vremena stajati neiskoristena, za sada....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
online
Sony PlayStation 5

Ako netko planira kupit jednu od ove 4 igre sto SD nudi za PS5, mogu mu dat svoj bon kojeg sam dobio maloprije u mailu. Dobije se 25% popusta i vrijedi do nedjelje.

 

Ja im osobno niti lipe vise ne planiram dati, tak da ja taj bon necu koristiti

 

Poslano kolegi

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2021 14:07 (Grozni_Zabac).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Racunaj koliko ih kupuje svaku fifu, svaki CoD, svaki Assassins Creed itd. Samo da zbrojis njih koji kupuju te igre svake godine dodes do 360$ a gdje su jos ostale igre..

 Ja kupim samo fifu svake godine. Što je s onih 300 dollara koje nemam gdje potrošiti? Meni se onda više isplati kupiti fifu za 100 dollara.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice