Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.751.290
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

Kad netko tko ulozi tolko vremena u asscreed prica kak GOW nije tolko dobra igra, onda ju defitnitvno moram cim prije odigrat :D

 

Sjecam se prije kad sam probao igrat neki Assasin... prvih 45min mi neka zenska neke gluposti brblja i ne zna stat, a gameplay jos nisam okusio... dal to traje jos dulje ne znam dalje od toga nisam mogao :P

 

Ma ja ne mislim da je AC najbolja igra koju sam igrao. Uhvatili ste se toga jer to spominjem pošto sam u zadnjih pol godine jedino nju odigrao (Warzone s ekipom mi oduzima svo drugo vrijeme ) Jednostavno mi je dovoljno dobra i nova je, i sa svojim ograničenim vremenom i s obzirom da igram takve igre po 2-3 mjeseca (120h ima za completeati) onda niti ne stignem igrati previše drugih igara. Fenyx je puno bolji pogotovo zato što je bezočna kopija Zelde BOTW i stoput zabavniji sa odličnim puzzleovima. Kad to odigram idem na Ghost of Tsushimu i Days Gone, a onda možda i Spiderman dođe na red ako ne izađe ništa bolje u međuvremenu ili nešto od PS+ igara. Klinca sam gledao kako igra Personu 5 i nije mi to baš moj ćeif, a on je isto guštao danima.

 

Općenito mi je glupo dijeliti atribute što je meni osobno "najbolja igra". Po čemu najbolja? Koliko igara si igrao? I to treba znati, što si sve odigrao. Niti jedna igra nije po svemu najbolja. Kako se odlučiš za tako nešto? Emocije? Kvaliteta naracije? Što to uopće znači? Grafika, a igra se na HD TVima u 30 FPSa? Dal je najbolja igra ona koju si skupo platio i igrao malo, ili ona koja je besplatna i igraš ju godinama. Tisuće parametara ima za ocjenjivanje.

 

Možemo pričati o dragim igrama, najdražim igrama, možeš ih imati i više, ali top igra generacije - to je čisto sranje.

Ono, meni je top igra na tabletu Hotel Blast, igram ju već godinu i pol svaki put na WCu, imam više game played nego sve Ubisoft igre zajedno :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Crash Bandicoot 4 dolazi na PS5 12 Ožujka. 4k 60fps i free upgrade ako vec imate igru. Također dolazi na Switch, Xbox i PC (Blizzard)
Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Ono, meni je top igra na tabletu Hotel Blast, igram ju već godinu i pol svaki put na WCu, imam više game played nego sve Ubisoft igre zajedno :-)

 I mene često stisne na WC nakon što odigram nešto Ubisoftovo.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...

 I mene često stisne na WC nakon što odigram nešto Ubisoftovo.

 

A i možemo puno srati :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.2.2021 18:20 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

Kad netko tko ulozi tolko vremena u asscreed prica kak GOW nije tolko dobra igra, onda ju defitnitvno moram cim prije odigrat :D

 

Sjecam se prije kad sam probao igrat neki Assasin... prvih 45min mi neka zenska neke gluposti brblja i ne zna stat, a gameplay jos nisam okusio... dal to traje jos dulje ne znam dalje od toga nisam mogao :P

 

"Sjećam se prije kad sam..." je super argument za posrati najnoviju igru iz serijala :-)

Kužiš, odigrao sam i AC i GoW. Pametnom dosta.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

malo off: igra li tko COD MW mp, ne warzone?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Santana kaže...

Kad netko tko ulozi tolko vremena u asscreed prica kak GOW nije tolko dobra igra, onda ju defitnitvno moram cim prije odigrat :D

 

Sjecam se prije kad sam probao igrat neki Assasin... prvih 45min mi neka zenska neke gluposti brblja i ne zna stat, a gameplay jos nisam okusio... dal to traje jos dulje ne znam dalje od toga nisam mogao :P

 

"Sjećam se prije kad sam..." je super argument za posrati najnoviju igru iz serijala :-)

Kužiš, odigrao sam i AC i GoW. Pametnom dosta.

 Pa ne serem ja sa tim po najnovijoj igri, nova je dosadna na drugaciji nacin :P
Ovo je bil AC3 ja mislim.

Meni je tak svejedno kaj je bilo tko odigrao i kaj mu je najigra generacije. Njegovo misljenje na koje ima pravo i ne vidim problem u tome.
Samo mi je smijesno kad se netko javi tko igra ubisoft igre i onda pametuje drugome zasto mu GOW nebi trebala bit igra generacije... ma daj me nemoj. Pa nek mu bude i life of the black tiger

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

meni su najbolje igre na ps4 persona 5/rdr2/ff7/gt sport/w3

ako bas moram izabrat jednu to ide za rdr2 jer me moze drzat duze nego druge

 

nema smisla raspravljat o ukusima, neki igraju samo fps na 360 hz a netko simse i utuce tisuce sati, tko smo mi da sudimo

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

Meni je tak svejedno kaj je bilo tko odigrao i kaj mu je najigra generacije. Njegovo misljenje na koje ima pravo i ne vidim problem u tome.
Samo mi je smijesno kad se netko javi tko igra ubisoft igre i onda pametuje drugome zasto mu GOW nebi trebala bit igra generacije... ma daj me nemoj. Pa nek mu bude i life of the black tiger

 

"Netko tko igra Ubisoft igre" - molim da me se ne stigmatizira. #nisamtražio

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jbg, meni je gow3 bolji od gow...

Ali, to sam samo ja....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da je ovo Twitter, sad bi vas se factcheckalo i crvenim slovima upozorilo da pričate pi.darije jer je GoW dokazano najbolja igra u svemiru.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.2.2021 21:41 (DeniZg).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Santana kaže...

Meni je tak svejedno kaj je bilo tko odigrao i kaj mu je najigra generacije. Njegovo misljenje na koje ima pravo i ne vidim problem u tome.
Samo mi je smijesno kad se netko javi tko igra ubisoft igre i onda pametuje drugome zasto mu GOW nebi trebala bit igra generacije... ma daj me nemoj. Pa nek mu bude i life of the black tiger

 

"Netko tko igra Ubisoft igre" - molim da me se ne stigmatizira. #nisamtražio

 Vidim da razumijes :) topli pan i ostalo

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zar nije Cyberpunk 2077 najbolja igra ikad? Pitaj Čitatelja 😄
Ukusi se razlikuju, mnogi ce reci da su Fortnite i Among us najbolje jer su popularne, toliko o tom sto drugi misle. GTA 5 je jedna od najprodavanijih ikad. Svatko nek igra sto voli.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Zar nije Cyberpunk 2077 najbolja igra ikad? Pitaj Čitatelja 😄
Ukusi se razlikuju, mnogi ce reci da su Fortnite i Among us najbolje jer su popularne, toliko o tom sto drugi misle. GTA 5 je jedna od najprodavanijih ikad. Svatko nek igra sto voli.

 

I svatko neka sažalijeva koga hoće! ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Sideswipe kaže...

@Bitanga slažem se sa GoW da je malo bljedo što nije bio neki DLC,  arem da nas usmjere što će biti u nastavku. Izgleda da ni oni sami nisu znali da lk će ga biti ili ne. Recimo prešao sam TLoU 1 i 2. Kad sam igru upalio ništa nisam očekivao, kad ono paf. Neki dan upalim Days gonne i nakon one vožnje na motoru, lika koji nešto mrmlja kad priča, dva lika na motoru (jedan ćelo), mislim ono. Poslje TLoU2 će me nešto teško pafirat...

Otprilike, glavni lik kao iz memea Douchebag Steve i prikladni mu frend Boozer. To s mrmljanjem je ekstra. Napadnu ovog Boozera i tope čovjeka let lampom a ovaj čeka iza kamiona, a scena traje pola sata. Reko frendovi ste jači. 

3 godine
offline
Sony PlayStation 5

Show, ova rasprava me podsjeća na malu djecu dok raspravljaju tko je bolji, Messi ili Ronaldo  Šta niste nikad čuli za onu "o ukusima se ne raspravlja"? God of War je odlična igra, AC serijal je isto odličan (nekom odgovara više, nekom manje). Nema smisla uzdizat jedno ili drugo jer su mišljenja uvijek različita 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
crorockycro kaže...

Show, ova rasprava me podsjeća na malu djecu dok raspravljaju tko je bolji, Messi ili Ronaldo  Šta niste nikad čuli za onu "o ukusima se ne raspravlja"? God of War je odlična igra, AC serijal je isto odličan (nekom odgovara više, nekom manje). Nema smisla uzdizat jedno ili drugo jer su mišljenja uvijek različita 

 Meni je AC mljaćenje prazne slame

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

AC je prožvakan već 1000 puta, sa Originson su okrenili novi list i išli na open-world i onda sljedeća 2 nastavka more of same shit. Ugl dobro za odigrat, nista vanserijski.

GOW novi je zakon, nadan se da će ga Ragnarok pratit kvaliteton a vjerojatno oće jer ćemo imat više epic momenata kad se pojave heavyy hitteri nordijske mitologije , a ne ovi B i C-listeri.

Iako je igra generacije nedvojbeno Persona 5. i top 3 jrpg ikad.

Not funny dude
Moj PC  
2 2 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

"Netko tko igra Ubisoft igre" - molim da me se ne stigmatizira. #nisamtražio

 Sam si kriv 

 

DeniZg kaže...

Samo je malo bezveze kad krene druge u to uvjeravati. 

DeniZg kaže...
Da je ovo Twitter, sad bi vas se factcheckalo i crvenim slovima upozorilo da pričate pi.darije jer je GoW dokazano najbolja igra u svemiru.

Ajd ne budi padobranac već se vrati na početak rasprave i pročitaj kako treba. Bilo je par komentara (uključujući i moj) gdje smo rekli da nam je osobno GOW igra generacije, ne da je to pravilo za sve. Onda je Bitanga, u svom poznatom stilu s visoka bacio provokacije da mu je žao ljudi koji tako misle.

 

DeniZg kaže...

Činjenica je da GoW ima fenomenalan level dizajn, sa instanciranim svjetovima, linearnim koridorima i nevidljivim zidovima? 

 

 Još malo Ubisoft propagande, otkad to igre moraju biti open world da bi bile kvalitetne?? GOW ima metroidvania elemente, osobno to obožavam u igrama.

 

TKScump kaže...

AC je prožvakan već 1000 puta

 AC je gadljiva reciklaža, to je FIFA u singleplayer svijetu, čak se CODovi više razlikuju od nastavka do nastavka. Da te igre izlaze u intervalima od 4-5 godina onda bi to bilo ok, ljudi bi ih se zaželili.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2021 8:42 (user2206).
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Zar nije Cyberpunk 2077 najbolja igra ikad? Pitaj Čitatelja 😄
Ukusi se razlikuju, mnogi ce reci da su Fortnite i Among us najbolje jer su popularne, toliko o tom sto drugi misle. GTA 5 je jedna od najprodavanijih ikad. Svatko nek igra sto voli.

 kao što je i justin bieber :D
 

 ja sam od AC-eva odigrao samo prvi dio i to podosta davno jos na PC-u.
 pa novije ne mogu komentirat zapoceo sam odyssey i odustao unutar 10 min.

 pošto ih je šogi pokupovao sve mozda probam origins. ali nije mi AC serijal nesto napet.

 ja bi radije neki remake splinter cella nego bilo koji ac

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
user2206 kaže...
Bitanga kaže...

 

"Netko tko igra Ubisoft igre" - molim da me se ne stigmatizira. #nisamtražio

 Sam si kriv 

 

DeniZg kaže...

Samo je malo bezveze kad krene druge u to uvjeravati. 

DeniZg kaže...
Da je ovo Twitter, sad bi vas se factcheckalo i crvenim slovima upozorilo da pričate pi.darije jer je GoW dokazano najbolja igra u svemiru.

Ajd ne budi padobranac već se vrati na početak rasprave i pročitaj kako treba. Bilo je par komentara (uključujući i moj) gdje smo rekli da nam je osobno GOW igra generacije, ne da je to pravilo za sve. Onda je Bitanga, u svom poznatom stilu s visoka bacio provokacije da mu je žao ljudi koji tako misle.

 

DeniZg kaže...

Činjenica je da GoW ima fenomenalan level dizajn, sa instanciranim svjetovima, linearnim koridorima i nevidljivim zidovima? 

 

 Još malo Ubisoft propagande, otkad to igre moraju biti open world da bi bile kvalitetne?? GOW ima metroidvania elemente, osobno to obožavam u igrama.

 

TKScump kaže...

AC je prožvakan već 1000 puta

 AC je gadljiva reciklaža, to je FIFA u singleplayer svijetu, čak se CODovi više razlikuju od nastavka do nastavka. Da te igre izlaze u intervalima od 4-5 godina onda bi to bilo ok, ljudi bi ih se zaželili.

 

Vidim hrpu kvalitetnih argumenata.

 

Da, napisao si da ima "bolesno zabavan gameplay". I dalje mi te žao.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2021 9:44 (Bitanga).
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Nećeš ih ni vidjeti, govorim(o) o osobnom iskustvu i viđenju igre, ne propovjedam(o) da je GOW najbolja igra svima ikad, dajte shvatite to. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2021 9:42 (user2206).
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Koji ste vi likovi, raspravljate o subjektivnim stvarima, odnosno ukusu. Ovo nikad nisam vidio da ljudima smeta sto je nekome neka igra najbolja i obrnuto 

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
user2206 kaže...

Nećeš ih ni vidjeti, govorim(o) o osobnom iskustvu i viđenju igre, ne propovjedam(o) da je GOW najbolja igra svima ikad, dajte shvatite to. 

 

To je, naravno, potpuno jasno ;-)

Nisam ni ja rekao da mi je žao svih ljudi :-P

 

No, zajebancija, malo da potakne na razmišljanje ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Koji ste vi likovi, raspravljate o subjektivnim stvarima, odnosno ukusu. Ovo nikad nisam vidio da ljudima smeta sto je nekome neka igra najbolja i obrnuto 

 

A gle, kao i kod mode, nećeš nikad reći za nekog obučenog kao seljak da ima dobar ukus, ali možeš poštovati njegov način oblačenja.

Ja sam seljak koji odigra i svaki AC, al se ne oblačim u njega. :-P

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
I GoW i AC Valhalla su ok, prosjecne igre. Obje imaju dobre i lose stvari.
GoW linearan a Valhala otvorena, obje repetetivne, GoW ima malo razradeniji combat ali se uglavnom svodi na button smash kao i Valhala. Prica u GoW je s mitološke strane loša, osrednja, vuce ju taj sentimentalni odnos oca i sina. U Valhali prica staje nakon odlaska u englesku, sve poslije toga je razvodnjavanje i mlacenje mrtvog konja. Obje neujednacene u tezini, morao sam igrati na easy da porazim zadnju valkiru dok je ostatak borbi bio lak, nema dobrih boseva osim fighta s strancem koji je preskriptiran. Valhala je mogla i trebala biti kraća, GoW je mogao ponuditi vise oko same price i mitologije a ne se toliko fokusirati na malog. Tko zna ista o nordijskoj mitologiji zna da je to dosta povrsno odrađeno.
Obje igre su jednako dobre i loše, mjesate kruske i jabuke. Last of US 1 je kvalitetnija linearna igra od GoW, Ghost je kvalitetnija open world igra od Valhalle.
Moj PC  
2 2 hvala 2
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
I GoW i AC Valhalla su ok, prosjecne igre. Obje imaju dobre i lose stvari.
GoW linearan a Valhala otvorena, obje repetetivne, GoW ima malo razradeniji combat ali se uglavnom svodi na button smash kao i Valhala. Prica u GoW je s mitološke strane loša, osrednja, vuce ju taj sentimentalni odnos oca i sina. U Valhali prica staje nakon odlaska u englesku, sve poslije toga je razvodnjavanje i mlacenje mrtvog konja. Obje neujednacene u tezini, morao sam igrati na easy da porazim zadnju valkiru dok je ostatak borbi bio lak, nema dobrih boseva osim fighta s strancem koji je preskriptiran. Valhala je mogla i trebala biti kraća, GoW je mogao ponuditi vise oko same price i mitologije a ne se toliko fokusirati na malog. Tko zna ista o nordijskoj mitologiji zna da je to dosta povrsno odrađeno.
Obje igre su jednako dobre i loše, mjesate kruske i jabuke. Last of US 1 je kvalitetnija linearna igra od GoW, Ghost je kvalitetnija open world igra od Valhalle.

 

Da, Ghosta još nisam odigrao, to tek treba doći na red. A i 90% drugih igara generacije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Potaknut raspravom upravo sam kupio GoW.

 
4 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Wontay kaže...

Potaknut raspravom upravo sam kupio GoW.

 Nisi trebao, sad ce ti se javiti neki da te ubjede kako igra nije dobra i kako ti ne smije biti najbolja igra, moras je svrstati nize i udovoljiti misljenju drugih a ne svojim preferencama 

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Bacio si novce ... - pa svi znaju da je najbolja (još k tome i besplatna) igra Rocket league, hehe.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice