Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.599
|
čitano: 4.718.719
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

 Hvala na informaciji ali ipak cu radje trpiti te padove fps nego da se patim misom i tastaturom. Svakako na PC rijetko igram, ili nesto preko nekog emulatora ili ako nesto nemam na konzoli a na PC se potrefi da imam. Cesto su to neke nezahtjevne igre a spojio sam PC sa TV-om koristeci duzi HDMI kabal pa zelim da mogu bezicno preko kontrolera igrati da ne pruzam jos i USB od 3 metra po sobi a mis i tastatura mi nikako ne dolaze u obzir.

Hvala svakako svima na savjetima i misljenjima, dok donesem odluku pa cu kupiti neki adapter i mislim da ce biti dovoljno dobro za moje potrebe na PC.

 

Apsolutno, treba igrati s kontrolerom, samo kažem, bolje neki original adapter bilo za Xbox Controller bilo za DualSense kad izađe i bit će veći gušt. Ili čak na žicu, nije ni to kraj svijeta.

Baš iz tog razloga igram sa Xbox Controllerom jer je podrška na PCu vrhunska. I ovo o čemu ja pričam ne bi ni nitko skužio na 60FPS locku, ali za veće framerateove se skuži da nešto ne štima.

 

Maat kaže...

Dualshock se bez problema preko DS4 koristi na PC preko kabela. Nekoliko godina sam se tako igrao i nikakvih problema. Nikad. Dio iskustva s PC igrama, a dio remote play na PS4 kad je TV zauzet.

 

@Bitanga vjerojatno si u pravu da kod tebe nije problem ono što sam naveo kao moguće uzroke, s obzirom da si istestirao sve živo što se može istestirati. I dalje je moguće da je problem kompatibilnosti između blutetooth adaptera i xbox kontrolear ili nešto na relaciji s driverima za iste. Kakogod sam BT kao tehnologija ne izaziva FPS drop već je taj drop posljedica nekog problema u komunikaciji između uređaja ili drivera. Sam bluetooth kao tehnologija nije uzrok FPS dropu.

Inače hvala na detaljnom objašnjenju, drago mi je da si riješio problem s wireless adapterom. Micro stutter je vrlo iritantna stvar, suosjećam.

 

S renomiranim kvalitetnijim proizvodima gdje je više uloženo u odabir komponenti, više testiranja i bolje napisani driveri se smanjuje šansa da nešto ne radi kako treba. S ovim jeftinijim manje kbvalitetnim adapterima se povećavaju šanse da uređaj ne zadovoljava sve specifikacije i standarde i da ne radi dobro. Kod bluetootha isto postoji više generacija i standarda.

 

Jedan od najjednostavnijih primjera koji dokazuju da sam bluetooth nije problem ako je dobro implementiran su i PS4 i PS5 gdje nema nikakvih gubljenja veze ni stuttera, iako se istovremeno prenose i audio informacije (ako su spojene slušalice) i upravljanje kontrolerom. Ali tu je uvijek isti hardware i software, dovoljno istestiran i dobro podešen. Kod PC je bezbroj kombinacija hardwarea i softwarea, neki upitne kvalitete i tu zna biti svakakvih problema. Zato nikome ne bih preporučio jeftine noname BT adaptere već nešto što dokazano i provjereno radi a kupiti tamo gdje ćete moći vratiti uređaj i zamijeniti ili dobiti novac nazad.

 

 

Naravno da sam bluetooth nije uzrok ničemu, bluetooth je specifikacija na papiru, pa samim time ništa ne uzrokuje :-) 

Gle, tehnologija koja ima problema sa kompatibilnosti onda nije tehnologija za mene :-) To mora raditi pic mic.

Ako Intelov Bluetooth kontroler na Asusovoj matičnoj ploči za 1600kn sa zadnjim Intelovim driverima uzrokuje probleme sa Microsoftovim maltene jedinim controllerom, i to na Windowsima, onda o čemu pričamo :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2021 2:38 (Bitanga).
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kratka informcija - kupio sam prošle godine klima uređaj MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-AP35 i kad bih upalio PS4, u tom trenutku daljinski od klime bi prestao raditi.

Inače, daljinski radi bez greške ako ne upalim konzolu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2021 12:47 (cobra66).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
cobra66 kaže...

Kratka informcija - kupio sam prošle godine klima uređaj MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-AP35 i kad bih upalio PS4, u tom trenutku daljinski od klime bi prestao raditi.

Inače, daljinski radi bez greške ako ne upalim konzolu.

 Ako je daljinski infra crveni, onda je ovo jako čudno, jer bi značilo da kozola šalje infracrvene signale oko sebe i radi probleme daljincima!

A ako je preko neke radio frekvencije, onda izgleda da konzola radi smetnje baš u tom spektru. Probao si daljinski držati uz samu klimu i onda probati?

 

Ima nešto treće što mi nije palo na pamet?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
cobra66 kaže...

Kratka informcija - kupio sam prošle godine klima uređaj MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-AP35 i kad bih upalio PS4, u tom trenutku daljinski od klime bi prestao raditi.

Inače, daljinski radi bez greške ako ne upalim konzolu.

 Vjerojatno imas "pametnu klimu" (ako se ne varam?) koja je spojena na wifi, pa ti onda remeti rad daljinca kad se spojis sa konzolom, vjerojatno softwerska greska

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Uglavnom, nakon ovakvih stvari prođe me volja za PS5.

Da su PC komponente dostupne, roknuo bi RTX 3080 TUF ASUS i bok

 

Sad će opet kolege reći da nije LOW postavka.

Neke niti nema. Rezolucija 1440p...

30 frejma...

 

 

 

 

 

 

 

 
0 8 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Strelok kaže...

Uglavnom, nakon ovakvih stvari prođe me volja za PS5.

Da su PC komponente dostupne, roknuo bi RTX 3080 TUF ASUS i bok

 

Sad će opet kolege reći da nije LOW postavka.

Neke niti nema. Rezolucija 1440p...

30 frejma...

 

 

 

 

 

 

 

 Prodaj PS5 (ako ga uopce imas) i rijesi i sebe a i nas svojih muka. Gdje god ima tvoj post samo je pljuvanje po PS5 a hvaljenje PC  Nemoj mi reci da PC, u koji mozes uloziti koliko hoces, vrti igre bolje od konzole za 400 eura 

Sad ne znam sta cu, ne znam kako da igram igru ako znam da se na PC bolje vrti, nema smisla ni igrati  

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2021 15:31 (gamex1423).
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Strelok kaže...

Uglavnom, nakon ovakvih stvari prođe me volja za PS5.

Da su PC komponente dostupne, roknuo bi RTX 3080 TUF ASUS i bok

 

Sad će opet kolege reći da nije LOW postavka.

Neke niti nema. Rezolucija 1440p...

30 frejma...

 

 

 

 

 

 

 

 To je Control ako se ne varam? On je i inače katastrofalno loše optimiziran za konzole, tako da me ovo iskreno ne čudi. 

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
Strelok kaže...

Uglavnom, nakon ovakvih stvari prođe me volja za PS5.

Da su PC komponente dostupne, roknuo bi RTX 3080 TUF ASUS i bok

 

Sad će opet kolege reći da nije LOW postavka.

Neke niti nema. Rezolucija 1440p...

30 frejma...

 

 

 

 

 

 

 

 Prodaj PS5 (ako ga uopce imas) i rijesi i sebe a i nas svojih muka. Gdje god ima tvoj post samo je pljuvanje po PS5 a hvaljenje PC  Nemoj mi reci da PC, u koji mozes uloziti koliko hoces, vrti igre bolje od konzole za 400 eura 

Sad ne znam sta cu, ne znam kako da igram igru ako znam da se na PC bolje vrti, nema smisla ni igrati  

 Kolega, osrednji PC u ovoj igri ima bolje performanse i grafiku od ovoga.

 

Želim vam reći da ne kužim kakav je to upgrade kad igra ne izgleda ništa bolje od PS4Pro verzije, plus ray tracing. Traže da imate Ultimate Edition.

Za "next gen" upgrade.

 

Pa kakav ugprade isuse, sa pola ugašenih/low postavki? 

Slobodno me staviš na ignore.

Ne kenjam ja po PS5.

Iznosim realne činjenice.

 

Ovo je last gen igra.

Malo razmisli.

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Strelok kaže...
gamex1423 kaže...
Strelok kaže...

Uglavnom, nakon ovakvih stvari prođe me volja za PS5.

Da su PC komponente dostupne, roknuo bi RTX 3080 TUF ASUS i bok

 

Sad će opet kolege reći da nije LOW postavka.

Neke niti nema. Rezolucija 1440p...

30 frejma...

 

 

 

 

 

 

 

 Prodaj PS5 (ako ga uopce imas) i rijesi i sebe a i nas svojih muka. Gdje god ima tvoj post samo je pljuvanje po PS5 a hvaljenje PC  Nemoj mi reci da PC, u koji mozes uloziti koliko hoces, vrti igre bolje od konzole za 400 eura 

Sad ne znam sta cu, ne znam kako da igram igru ako znam da se na PC bolje vrti, nema smisla ni igrati  

 Kolega, osrednji PC u ovoj igri ima bolje performanse i grafiku od ovoga.

 

Želim vam reći da ne kužim kakav je to upgrade kad igra ne izgleda ništa bolje od PS4Pro verzije, plus ray tracing. Traže da imate Ultimate Edition.

Za "next gen" upgrade.

 

Pa kakav ugprade isuse, sa pola ugašenih/low postavki? 

Slobodno me staviš na ignore.

Ne kenjam ja po PS5.

Iznosim realne činjenice.

 

Ovo je last gen igra.

Malo razmisli.

 

 Jesi li pogledao video koji si postavio? Izgleda svakako bolje nego PS4 Pro verzija a pritom bolje i radi.

Ne iznosis ti cinjenice, ti samo hejtas, vidi se po postovima i komentarima da ti nije cilj iznositi cinjenice nego blatiti jedno a opravdavati/uzdizati drugo. Klasicna fanboy prica. Svi znamo sta su konzole i za sta su sposobne, kupuju ih oni kojima je to dovoljno, a kome nije fino ce iskesirati za PC i njega koristiti. Svakako nije jedina razlika konzola i PC-a u tome, nego ima i drugih faktora koji su ljudima bitni, a onaj kome su postavke najbitnije nema sta ni traziti na konzolama.

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Opet krivo gledaš i mislim da si ti fanboy čim imas potrebu braniti komad plastike.

 

Bitne su postavke jer su ODRAZ budućnosti.

Ako LAST GEN igra sada ima low postavke zapitaj se što te očekuje u next gen igrama?

Kakav napredak očekivati uopće?

 
0 5 hvala 0
6 godina
online
Re: Sony PlayStation 5

Podsječa me na jednog youtubere sa ovih prostora kojemu nije bilo jasno zašto Demon Souli

 i opčenito konzola nema podršku za miš i tipkovnicu, te da Demon Soulsi imaju 60fpsa samo ako gledaš u nebo.

Posebno ga je iritiralo da se igra ne vrti u nativnoj 4k rezoluciji, te da je Sony sve slagao jer on još nije još vidio igru koja 

se na toj usranoj konzoli vrti u 4k 60 fpsa, te na kraju prijetečim i ogorčenim tonom poručio konzolašima i sonyju, nikada ta vaša konzola neće biti pc.

Lik je promašio ceo fudbal oko konzola.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Strelok kaže...

Opet krivo gledaš i mislim da si ti fanboy čim imas potrebu braniti komad plastike.

 

Bitne su postavke jer su ODRAZ budućnosti.

Ako LAST GEN igra sada ima low postavke zapitaj se što te očekuje u next gen igrama?

Kakav napredak očekivati uopće?

 Pa last gen igre nisu iz temelja rađene da iskoriste PS5 hardver. Ne znam što ti nije jasno. Ovo je na brzinu sklepani upgrade i ništa više od toga. To nije do hardvera.

 

To je isto kao da kažeš "PS5 vrti San Andreas iz 2005. godine u low postavkama PC-a. Koje sranje od konzole".

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ma ja se radujem odigrati Control koji sam dobio "besplatno" uz PS Plus pretplatu, a jos uz to se ljudi potrudili pa dali malo bolju verziju za PS5, umjesto da igramo onu sa PS4 (iako bih i sa tom bio sretan). 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Strelok me podsjeća na mene od prije 4-5 godina :-)

Od onda sam naučio da se ne treba objašnjavati oko toga sa ostalim kolegama forumašima, nego lijepo igram na PCu čim više mogu :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2021 16:07 (Bitanga).
Moj PC  
4 0 hvala 4
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nisu se potrudili i zato ih treba osuditi.

Igrom slučaja je besplatno na plusu trenutno.

 

 

Ja ti fanboy nisam jer imam Switch, PS5 jedan doma(od brata, moj dolazi iz A1 navodno) Series X...

Za PC trebam samo RTX 3080 i to je to.

Igram na svemu neograničeno.

Hvala bogu mogu i nisam rob tehnologije ili nedaj bože brenda.

 

Svi su usrali jednom, sony, microsoft, nvidia.

Kao potrošač imam pravo kritizirati jel tako?

Ti se kao kolega imaš pravo ne složiti.

 Ali to ne mijenja činjenice da je Sony odnosno Cerny prenapuhao priču o konzoli.

 

Pustimo sada portove.

Da se igra može izvoditi bolje, izvodila bi se.

Prosto i jasno. Nekome je to dovoljno i sve 5.

Meni nije, imam standarde.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2021 16:12 (Strelok).
 
2 3 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Kazu daje PS4/Pro verzija 38GB dok je PS5 verzija 25GB. Ne znam koliko je provjerena informacija, ali vidjet cemo. Vec je bilo igara gdje su PS5 verzije zauzimale manje od PS4.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Strelok kaže...

Nisu se potrudili i zato ih treba osuditi.

Igrom slučaja je besplatno na plusu trenutno.

 

 

Ja ti fanboy nisam jer imam Switch, PS5 jedan doma(od brata, moj dolazi iz A1 navodno) Series X...

Za PC trebam samo RTX 3080 i to je to.

Igram na svemu neograničeno.

Hvala bogu mogu i nisam rob tehnologije ili nedaj bože brenda.

 

Svi su usrali jednom, sony, microsoft, nvidia.

Kao potrošač imam pravo kritizirati jel tako?

Ti se kao kolega imaš pravo ne složiti.

 Ali to ne mijenja činjenice da je Sony odnosno Cerny prenapuhao priču o konzoli.

 

Pustimo sada portove.

Da se igra može izvoditi bolje, izvodila bi se.

Prosto i jasno. Nekome je to dovoljno i sve 5.

Meni nije, imam standarde.

 Tvoj je problem što se hvataš za svaku lošu next gen verziju igre i za to kriviš hardver. A kad se pojavi igra poput Assassins Creeda ili Spider-Mana koje izgledaju i rade brutalno, onda to valjda nije dokaz da se može izvući puno iz hardvera?

 

Znači ne razumijem na koji način misliš da je konzola dovoljno dobra da mogu raditi AC i SpiderMan u takvoj kvaliteti, ali nije dovoljno dobra da vrti Control u detaljima koji su veći od low postavki? Znači kojom logikom se vodiš? Pokušavam shvatiti ali ne mogu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Istina bog, Miles Morales ima efekte kao ni jedna igra do sada.

Udarne efekte.

 

Ray tracing. Epske texture.

 

Assasins Creed je open world ali nema udarac na protok memorije pošto se ne izvode alpha efekti kao u Control ili Spidermanu. Igra je više "statična".

Control ima naprednu fiziku, osvjetljenje, destrukciju...

 

Možda sve to zajedno radi bottleneck.

Možda su uzeli last gen verziju (a ne PC) i portali.

Pa procesor ima muku pošto je port sa PS4 i Xbox One kodiran za Jaguar tablet CPU, odnosno ne iskorištava svoj potencijal.

 

To bi trebalo pitati Remedy.

Ovaj nazovimo "UPGRADE" je najgori.

Em grafiku nisu digli na razinu em naplaćuju.

Nemaju svi PSPlus.

 
0 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Strelok kaže...

Istina bog, Miles Morales ima efekte kao ni jedna igra do sada.

Udarne efekte.

 

Ray tracing. Epske texture.

 

Assasins Creed je open world ali nema udarac na protok memorije pošto se ne izvode alpha efekti kao u Control ili Spidermanu. Igra je više "statična".

Control ima naprednu fiziku, osvjetljenje, destrukciju...

 

Možda sve to zajedno radi bottleneck.

Možda su uzeli last gen verziju (a ne PC) i portali.

Pa procesor ima muku pošto je port sa PS4 i Xbox One kodiran za Jaguar tablet CPU, odnosno ne iskorištava svoj potencijal.

 

To bi trebalo pitati Remedy.

Ovaj nazovimo "UPGRADE" je najgori.

Em grafiku nisu digli na razinu em naplaćuju.

Nemaju svi PSPlus.

 Nakon sto sam pregledao ovaj video koji si postavio od DF mogu ti reci da se veca razlika vidi izmedju PS4 Pro i PS5 verzije nego PS5 verzije i PC kada se uporedi. Iako je gledajuci naziv postavki razlika ogromna u praksi se opet svodi na ono da je vidis kada imas sliku pored slike i 400x zoom, dok igrajuci i u pokretu se cini dosta slicno. Razlika je u detaljima odredjenih efekata dok sveukupna slika ne trpi toliko. Razlika na PS4 Pro verziji i jeste toliko uocljiva vjerovatno zbog dosta nize rezolucije pa odmah na prvu bez zumiranja izgleda zamuceno.

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Besmislene usporedbe, s jedne strane se ne propusta naglasiti kako konzola ima "zastarjeli hardver", a s druge strane, usporedjuje se izgled i izvodjenje igara s pc komponentama koje nema ni 10% igraca....

 

Pokreni taj isti control na 4k i sve na ultra, pa da vidimo performanse na nekom prosjecnom pc-u.....

 

To sto oni odaberu komponente koje ima 10% gamera (mozda), i onda svrsavaju zato sto se na ps5 vide jaja glavnog lika, a na pc-u mogu prebrojati dlacice na svakom jajetu zasebno....

 

Da, jako poucno i relevantno....

 

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
1% igraca
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...

Pojavio se fanmade portal koji u bazi ima preko 500 PS4 naslova i za svaki vam govori kakva poboljšanja možete očekivati na PS5 konzoli. Pretragu možete sortirati u nekoliko parametara i sve prednosti su jasno prikazane.

 

 

https://www.backwards-compatible.com/

 A nije bas tocno, God of War je lockan na 30, za 60 moras imat disk od igre i ne updateat igru...

It s just cornflakes...
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Qudek kaže...
movie kaže...

Pojavio se fanmade portal koji u bazi ima preko 500 PS4 naslova i za svaki vam govori kakva poboljšanja možete očekivati na PS5 konzoli. Pretragu možete sortirati u nekoliko parametara i sve prednosti su jasno prikazane.

 

 

https://www.backwards-compatible.com/

 A nije bas tocno, God of War je lockan na 30, za 60 moras imat disk od igre i ne updateat igru...

 odakle ti to? ja kod lege igro na PS5 digitalnog GOW u 60 fpsa ili 30 4k, mos birat

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2021 17:54 (Nightyx).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nightyx kaže...
Qudek kaže...
movie kaže...

Pojavio se fanmade portal koji u bazi ima preko 500 PS4 naslova i za svaki vam govori kakva poboljšanja možete očekivati na PS5 konzoli. Pretragu možete sortirati u nekoliko parametara i sve prednosti su jasno prikazane.

 

 

https://www.backwards-compatible.com/

 A nije bas tocno, God of War je lockan na 30, za 60 moras imat disk od igre i ne updateat igru...

 odakle ti to? ja kod lege igro na PS5 digitalnog GOW u 60 fpsa ili 30 4k, mos birat

 Istina, ali 60 fps 1080p.

It s just cornflakes...
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Strelok kaže...

Opet krivo gledaš i mislim da si ti fanboy čim imas potrebu braniti komad plastike.

 

Bitne su postavke jer su ODRAZ budućnosti.

Ako LAST GEN igra sada ima low postavke zapitaj se što te očekuje u next gen igrama?

Kakav napredak očekivati uopće?

Gle seronjo... imam 3080 i PS5... od kad mi stigla plejka, komp nisam upalio osim za posao...

Nemaš ti do ekluziva tipa god of war, bloodborne, last of us-i, ghost of tsuhima...

Istina, npr. horizon zero dawn ili rdr2 izgledaju i igraju se puno bolje na PC-u... ali koliko ono košta ps5? Kakvo računalo možeš kupiti za te novce? LULZ

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Cijena je nebitan faktor.

Zašto uvijek namećete cijenu?

 

Pa da nema kripto i korona krize pc komponente bile bi puno jeftinije a ps5 i xsx nakon godinu dana priča kao do sada.

Zar sam ja seronja jer ti imaš RTX 3080 i PS5?

Kako je tvoj subjektivni dojam bitan u ovoj priči?

Mi raspravljamo o performansama a ne preferencijama gdje je pojedincu bolje igrati.

Super za tebe, mogao bi dići kulturu na novu razinu. 

 
4 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Strelok kaže...

Cijena je nebitan faktor.

Zašto uvijek namećete cijenu?

 

Pa da nema kripto i korona krize pc komponente bile bi puno jeftinije a ps5 i xsx nakon godinu dana priča kao do sada.

Zar sam ja seronja jer ti imaš RTX 3080 i PS5?

Kako je tvoj subjektivni dojam bitan u ovoj priči?

Mi raspravljamo o performansama a ne preferencijama gdje je pojedincu bolje igrati.

Super za tebe, mogao bi dići kulturu na novu razinu. 

 seronja si jer stalno seres nekaj....

 

Cijene su takve kakve jesu i naravno da je to bitan faktor. Da nema bitcoina.... ali ga ima...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
alscaul kaže...
Strelok kaže...

Opet krivo gledaš i mislim da si ti fanboy čim imas potrebu braniti komad plastike.

 

Bitne su postavke jer su ODRAZ budućnosti.

Ako LAST GEN igra sada ima low postavke zapitaj se što te očekuje u next gen igrama?

Kakav napredak očekivati uopće?

Gle seronjo... imam 3080 i PS5... od kad mi stigla plejka, komp nisam upalio osim za posao...

Nemaš ti do ekluziva tipa god of war, bloodborne, last of us-i, ghost of tsuhima...

Istina, npr. horizon zero dawn ili rdr2 izgledaju i igraju se puno bolje na PC-u... ali koliko ono košta ps5? Kakvo računalo možeš kupiti za te novce? LULZ

 

To bi se sve dalo napisati potpuno kontra i ispalo bi isto: "mišljenje random lika".

 

Gle legendo... imam PC i PS5... od kad mi je stigao novi PC, playku nisam ni upalio osim za zajebanciju.

Nemaš ti do multiplatform igara tipa warzone, valhalla, fenyx, death stranding, F1.

Istina, npr. horizon zero dawn ili rdr2 izgledaju i igraju se puno lošije na PS5, ali koliko ono košta PC? "Gdje" možeš playku kupiti za te novce? CRY

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2021 19:04 (Bitanga).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...
Strelok kaže...

Cijena je nebitan faktor.

Zašto uvijek namećete cijenu?

 

Pa da nema kripto i korona krize pc komponente bile bi puno jeftinije a ps5 i xsx nakon godinu dana priča kao do sada.

Zar sam ja seronja jer ti imaš RTX 3080 i PS5?

Kako je tvoj subjektivni dojam bitan u ovoj priči?

Mi raspravljamo o performansama a ne preferencijama gdje je pojedincu bolje igrati.

Super za tebe, mogao bi dići kulturu na novu razinu. 

 seronja si jer stalno seres nekaj....

 

Cijene su takve kakve jesu i naravno da je to bitan faktor. Da nema bitcoina.... ali ga ima...

 Tvoj potpis je napomena da ne ulazim u diskusiju.

Sad najednom pola foruma ima RTX 3080...koja stoji ugašena jer je bolje igrati na PS5.

Da ne kažem kako se cenkate i grebete u kupi prodaj temama za hardver. 

Ovo je bolje od lovačkih priča.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Strelok kaže...

 Tvoj potpis je napomena da ne ulazim u diskusiju.

Sad najednom pola foruma ima RTX 3080...koja stoji ugašena jer je bolje igrati na PS5.

Da ne kažem kako se cenkate i grebete u kupi prodaj temama za hardver. 

Ovo je bolje od lovačkih priča.

 

Bude ju upogonio opet dok odigra te 4 ekskluzive.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice