Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.582
|
čitano: 4.709.179
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja mislim da je ipak u spidermanu problem. Meni se konzola zamrzla prvi dan vec. Skinuo ja spidermana i pocnem igrati i konzola se zamrzne na prvoj sceni gdje pomaže dignuti kauč.
Samo u toj igri sam to doživio, igrao astra ostatak dana i nista, dirt 5 nista.
Kazem ti spiderman pravi problem
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ja mislim da je ipak u spidermanu problem. Meni se konzola zamrzla prvi dan vec. Skinuo ja spidermana i pocnem igrati i konzola se zamrzne na prvoj sceni gdje pomaže dignuti kauč.
Samo u toj igri sam to doživio, igrao astra ostatak dana i nista, dirt 5 nista.
Kazem ti spiderman pravi problem

 

Ma da, to sam i mislio kad sam rekao da imaju još bugova, na spidermana.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ima li netko preporuku za neku co op igru da sa zenom bacim koji game ps4/ps5?

PSN: user432b2b
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rayman Legends, Trine 4, Pode, Overcooked 2...
7 godina
offline
Sony PlayStation 5
Astro Playroom zavrsen...sve je vec receno, igra odlicno demonstrira mogucnosti Dualsensea i nadan se da ce ih developeri iskoristavat do maximuma. Ovo je vise od dema, mogla bi se slobodno vodit ka samostalna igra. Jedva cekan Demon's Souls odigrat, a Spiderman ce cekat neki ozbiljniji popust.

Jel igra itko Monster Hunter? Preporuke / kritike?
 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja igram Monster Hunter vec neko vrijeme. 100h zasad. Davno san je proba i nije mi se demo svidia jer mi je combat cudan bia ali kad se naucis malo na to igra postane brutalno dobra. Igra se svodi da trazis monster, ubijes ga i lootas ga i time postajes jaci jer craftas bolji gear. Znaci svaki monster je kao svoj boss fight i trebas ga skuzit. Svidja mi se recenica: svi vole monster hunter, samo ga neki nisu dovoljno igrali da to shvate :D Svakako je mozes probat ako je imas na collectionu. LP
Moj PC  
3 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bartaul kaže...
...Igra se svodi da trazis monster, ubijes ga i lootas ga i time postajes jaci jer craftas bolji gear. ...

 full me iznenadilo ovo 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
GoodAngel kaže...

jel zna netko, kad dolazi nova serija PS5, odnosno kad će nove zalihe ? jer di god gledam, nigdje nema samo preorder, a to me ne zanima, zanima me kad će doći opet u dućane.

jer na netu nigdje ne vidim ništa, samo da je out of stock. zna netko otprilike kad bi to moglo bit, vjerujem početkom iduće godine, ali kad veljača ožujak ili možda što se nadam siječanj ?

 Ducan SD mi rekli iza Uskrsa a frend koji ima ducan kaze 5.mjesec. Zbog cega ne zelis prednaruciti?

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
SimeKZ kaže...
mm4993 kaže...

Zna tko Imaju li gdje Pulse 3D slušalice za kupiti?

 3 posta iznad imas sliku.

 

Ja sam pital za kutiju od PS5 konzole. Koje dvije vidimo na slici. 

 Jučer kupio u Arena Parku SD.

 

Bilo je još par komada ostalo

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pozdrav svima. Napokon jucer stigao Ps5 iz Thta naručen 19.11 😆. Imam par pitanja ako tko hoće pomoći. Na koju shemu kupujete jeftiniji ps plus i igre? Na neki strani account i dali su dosta povoljnije igre na tim drugim storeovima? I jos jedno imam Samsung Qled q70 seriju 2020god. Ima 120hz a ps5 kad spojim pise 4k 60hz, imam 4 različita Hdmi ulaza izad i na svakome ide do 60hz. A tv sigurno ima 120hz
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da nije do hdmi kabla?
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
sprajotti kaže...
Pozdrav svima. Napokon jucer stigao Ps5 iz Thta naručen 19.11 😆. Imam par pitanja ako tko hoće pomoći. Na koju shemu kupujete jeftiniji ps plus i igre? Na neki strani account i dali su dosta povoljnije igre na tim drugim storeovima? I jos jedno imam Samsung Qled q70 seriju 2020god. Ima 120hz a ps5 kad spojim pise 4k 60hz, imam 4 različita Hdmi ulaza izad i na svakome ide do 60hz. A tv sigurno ima 120hz

 PS+ bude na akciji par puta godisnje i moze ga se uzet za 328 kn / godina. Zadnja akcija je bila za BF, a proslih godina je bila i pocetkom sijecnja (hrvatski PS store). Kolega Gogy7 je ustanovija da je indijski store najjeftiniji i to dosta. Osobno koristin hrvatski i americki account. S obziron da je pocetak generacije i da nema puno PS5 igara, mozda nebi bilo lose razmislit o indijskom acc, pogotovo ako vec nemas postojeci PSN sa dosta igara.

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Povratak lika sa 3 ps3 i 4 ps4 

 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

taj tv ima hdmi 2,0b i preko njega ide 4k na 60hz.

 

2.1 bi išao više

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Hvala kolegi za link za charging station. Naručen u Zeldi i stiže sutra.👍

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sad ubacio disk Rise of the Tomb Raider u ps5, isuse koje zujanje kod kopiranja, a bome i igranja. Ovo je duplo gore nego na ps4 slim koje sam imao.

Edit: smirilo se, izgleda da se još instaliralo, a ja igrao već dobrih 10 min. Ali haos, ko da sam usisivač uključio
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2020 13:08 (foofajter).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da, dok cita s diska bude glasno, posebice iritira ako disk ostane u konzoli, a ti radis nesto sasvim drugo, pa ga onda svakih sat vremena zavrti...

 

Kao mlaznjak da proleti, to mi je cak glasnije od dijela kad stvarno nesto kopira ili cita....

 

Danas sam uspio par minuta odljepiti klinca od konzole, taman toliko da si napravim usera i isprobam prvih 28 sekundi Days gone....

 

Za sada sve radi kako treba, i dalje konzola hladna, necujna, cijelu noc je skidala igre + apdejte, sve proslo u najboljem redu.

 

Malo ne kuzim ono ps4-ps5 verzija igre, vjerovatno sve ovo sto sam instalirao niti nema nadogradnju za ps5, kod nekih mi pise samo "ime igre", kod drugih pise "ime igre PS4", ali nema nigdje opcije birati koju verziju cu igrati, ili koju cu, ako su dvije, obrisati. Pa pretpostavljam da je samo jedna verzija instalirana....?

 

I moram prvi sluzbeni ps5 rant s moje strane - konzola stvarno odlicno izgleda, bas su mogli implementirati neki diskretan rgb rainbow kao opciju, ovako kad satima svijetli bijelo mi je full bezveze. Na ps4 ili jos bolje na slimu nije toliko iritiralo, jer je ta traka bila manja i slabije uocljiva (kod slima samo tockica), ali ovdje bi to izgledalo odlicno - kome se svidja, kome ne, uvijek bi imao opciju ostaviti default boje.....

 

S obzirom da sam sad u potrazi za nekim externim diskom za ps4 igre, kako ps5 only naslova jos nema u zabrinjavajucem broju, koji externi bi preporucili, ima li kakvih ogranicenja po tom pitanju, nisam bas previse proucavao?

 

Na ps4 je odlicno funkcionirao obicni 2.5 iz laptopa u externom kucistu, vrijedi li to i za ps5?

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Sony PlayStation 5
Za sad jedina zamjerka koju iman na PS5 je ta sta se ne mogu vidit sve instalirane igre, nego triba ic u library. Iskreno bilo bi mi draze da su ostavili funkcije PS tipke ka sta su bile i na cetvorci, al kroz tjedan cu se naviknit i na ovo. Jucer mi je konzola radila nekih 10 sati, download je stalno bija aktivan i ja san cilo vrime nesto igra. Niti se konzola cula, niti se zagrijala.
 
1 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kak to misliš? Ja trenutno imam 7 igri instalirano i sve su mi vidljive na početnom ekranu, ne moram u library.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...

Da, dok cita s diska bude glasno, posebice iritira ako disk ostane u konzoli, a ti radis nesto sasvim drugo, pa ga onda svakih sat vremena zavrti...

 

 

 

Malo ne kuzim ono ps4-ps5 verzija igre, vjerovatno sve ovo sto sam instalirao niti nema nadogradnju za ps5, kod nekih mi pise samo "ime igre", kod drugih pise "ime igre PS4", ali nema nigdje opcije birati koju verziju cu igrati, ili koju cu, ako su dvije, obrisati. Pa pretpostavljam da je samo jedna verzija instalirana....?

 

 

 Odes na igru, pritisnes tipku "Options" i imas onda "Game Version", ukoliko igra ima i PS4/PS5 verziju tad ti pokaze i mozes odabrati koju ces igrati. Pazite, nekad greskom igre koje imaju PS5 verziju zna skinuti i PS4. Meni je worms rumble instalirao bio obe, ps4 i ps5 pa sam morao obrisati PS4 verziju rucno.

foofajter kaže...
Kak to misliš? Ja trenutno imam 7 igri instalirano i sve su mi vidljive na početnom ekranu, ne moram u library.

 Kada ih imas instalirano vise nego sto prikazuje na pocetnom tad moras ici u library da vidis ostatak.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Uopce nemam game version, imam samo

Check for update
Manage game content
Delete
Update history
Information
Intelectualy property notices

I tako na svakoj igri
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Model tva je QLED TV Samsung QE55Q70TA i Tv ima 2.1 i 120HZ 4tvrti hdmi port je za 2.1 e sad jedino ako pederi nisu uz Sony stavili obican hdmi pa zato mi ne prebaci na 120hz
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Uopce nemam game version, imam samo

Check for update
Manage game content
Delete
Update history
Information
Intelectualy property notices

I tako na svakoj igri

 Mislim da je bug u pitanju jer i meni kod nekih igara npr pokazuje opciju update history dok je kod drugih nema nikako. Treba malo sacekati dok ispeglaju ove sitnice s UI i dodaju jos stvari koje fale.

Ja bih volio da dodaju mogucnost limitiranja brzine skidanja kao i mogucnost skidanja vise igara istovremeno a ne samo jedna poslije druge i da uvijek vuce full brzinu pa mi utice na net kod ostalih ukucana.

sprajotti Da, prema rtings-u taj TV ima 4K 120Hz podrsku kao i HDMI 2.1 portove. Samsung Q70/Q70T QLED Review (QN55Q70TAFXZA, QN65Q70TAFXZA, QN75Q70TAFXZA, QN82Q70TAFXZA, QN85Q70TAFXZA) - RTINGS.com

Provjeri na koji HDMI port ti je spojena plejka jer mislim da ti je samo 1 port HDMI 2.1 dok ostali nemaju 120Hz podrsku. Trebao bi spojiti na HDMI 4 port jer je on oznacen kao 2.1


Kako ti tacno na plejci provjeravas tu podrsku? Ako pricas o "Video output information", onda ne brini, jer standardno i jeste 4K 60Hz, ali imas ispod listu podrzanih frekvencija o tu bi trebao vidjeti na kraju izlistano 120Hz. 

Tek kada pokrenes igru u 120Hz mode tad ce ti se i prikaz na to prebaciti.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2020 14:37 (gamex1423).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Doduse, mozda su se sve redom pogodile igre koje ni nemaju apgrejd, pa onda zato ni ne pokazuje...

Days gone
Apex
Rocket league
Fortnite

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Doduse, mozda su se sve redom pogodile igre koje ni nemaju apgrejd, pa onda zato ni ne pokazuje...

Days gone
Apex
Rocket league
Fortnite

 Fortnite ima PS5 verziju. Idi u storage pa games, tamo ce ti takodje prikazati je li PS4 ili PS5 verzija igre.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tako je, fortnite i astro stoji ps5, ostale ps4.....

Citao sam da je days gone dobio update za ps5, no.....

Ok, 1.70 verzija ima update za 4k i 60fps....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2020 14:48 (Damir22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Tako je, fortnite i astro stoji ps5, ostale ps4.....

Citao sam da je days gone dobio update za ps5, no.....

Ok, 1.70 verzija ima update za 4k i 60fps....

 Pa jeste dobio update da radi na vecoj rezoluciji i vise FPS ali je i dalje PS4 verzija igre, koja radi preko backwards kompatibilnosti. Nisu radili posebno PS5 verziju kao npr Fortnite ili neke druge.

4 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5

Moras u ps postavkama odabrati performance mode a ne resoultion. Isto tako i u CODu. btw samo neke igre mozes u 120 fpsa igrat. moras vise dat informacija . nesto krivo radis, nece te sony zajebat ne brini.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2020 15:46 (markec997).
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
sprajotti kaže...
Model tva je QLED TV Samsung QE55Q70TA i Tv ima 2.1 i 120HZ 4tvrti hdmi port je za 2.1 e sad jedino ako pederi nisu uz Sony stavili obican hdmi pa zato mi ne prebaci na 120hz

A što bi ti da ti prebaci u 120Hz? Početni meni konzole? I meni kada pogledam u opcijama piše 60Hz a ispod toga pišu sva podržana osvježenja do 120Hz. Kada se prebacim na drugi tv koji ne podržava 120Hz, nestane i tih 120 Hz te ostane najveće osvježenje slike od 60Hz.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sto je s TV-ima koji imaju 120 Hz, a nemaju HDMI 2.1 port?

Npr. Samsung RU8002?
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice