Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.575
|
čitano: 4.700.901
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
walentkane kaže...

Uz najavljeno poskupljenje PS5 igri na 80 eura čini mi se da je jeftino igranje na konzolama davno iza nas. Mnogi su ovdje davali svoje oduševljenje sa cijenom konzole i u isto vrijeme pljuvali po PC-u gdje samo kartica košta kao konzola. Mislim da baš to nije tako.

 

PS5 - 500 eura

Solidni TV za igranje - 1000 eura

PS5 igra - 80 eura

PS+ pretplata - oko 60 eura

 

Znači to je neki osnovni paket koji ispada oko 1600-1700 eura. Naravno, uzet ćete više igri, pa pretplatu svake godine na PS+, dodatni đojstik, slušalice itd, realna cijena čisto lako prolazi 2000 eura.

 

Recimo ja sam PS1 i PS2 kupio za nekih 1500kn + čip koji je bio mislim da oko 100 eura i pirat igre po 20-30kn. Orginal igre bile su u ono vrijeme od 300-500kn.

 

Očito su vidjeli da na gamerima mogu služiti novce pa idu do kraja s cjenama.

 TV za igranje od 1000 eura spada pod osnovni paket hahahha odavno se nisam ovako nasmijao svaka čast.

 

Isto kao da kažeš "pa gradska vožnja više i nije tako pristupačna, BMW X7 kao nešto najosnovnije kosta 110.000 eura"

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2020 23:27 (antimadridista).
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Evo danas sam se tek registrira da obavjestim da mi je stigo mail sa potvrdom narudzbe i brojem overseasa sutra se nadam tocnim datumom isporuke pa vas obavjestim...BILO JE I VEIME JEBENI TELE2 ❤❤

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
walentkane kaže...

Uz najavljeno poskupljenje PS5 igri na 80 eura čini mi se da je jeftino igranje na konzolama davno iza nas. Mnogi su ovdje davali svoje oduševljenje sa cijenom konzole i u isto vrijeme pljuvali po PC-u gdje samo kartica košta kao konzola. Mislim da baš to nije tako.

 

PS5 - 500 eura

Solidni TV za igranje - 1000 eura

PS5 igra - 80 eura

PS+ pretplata - oko 60 eura

 

Znači to je neki osnovni paket koji ispada oko 1600-1700 eura. Naravno, uzet ćete više igri, pa pretplatu svake godine na PS+, dodatni đojstik, slušalice itd, realna cijena čisto lako prolazi 2000 eura.

 

Recimo ja sam PS1 i PS2 kupio za nekih 1500kn + čip koji je bio mislim da oko 100 eura i pirat igre po 20-30kn. Orginal igre bile su u ono vrijeme od 300-500kn.

 

Očito su vidjeli da na gamerima mogu služiti novce pa idu do kraja s cjenama.

 TV za igranje od 1000 eura spada pod osnovni paket hahahha odavno se nisam ovako nasmijao svaka čast.

 

Isto kao da kažeš "pa gradska vožnja više i nije tako pristupačna, BMW X7 kao nešto najosnovnije kosta 110.000 eura"

 Ne znam, meni pod osnovno za igranje na plejki spada 85'' qled od 2,5 soma evra. 🤷😁. Bez toga se ne isplati uopće uzimati plejku.🙄

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2020 23:36 (Dermentor).
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

volio bih vidjet kakav je to komp za 800€ koji može derat najnovije igrice na max postavkama..nema sanse...

a ako nisu max postavke, koja je onda svrha ugruvat toliko love u PC pa da moras igrat ni u upola dobroj kvaliteti, kakva moze biti...i onda za 2god ne mozes ni u tome, nego sve low...

 

a sto se tice tv-a, naravno da nemora biti 1000€, ali dosta je velika razlika u tv-u od 400-500€ i od 1500€, jer imam 2 tv-a jedan od 900€ i jedan od 1400€ i razlika se itekako primjeti,a di nece onda kod nekih tv-a od 400€

al da je to neki uvijet, naravno da nije ..da netko ne shvati krivo...samo hocu reci da ima tu zasto je neki tv jeftin, a neki skup jbg...

 

sto se tice igara...novi next gen nba2k21 sam platio 65€ prije 3 tjedna

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2020 23:36 (Mortiis).
 
3 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ja sam osobno uvik bio fan PC-a i prije 6 godina sam slozio brutalnu masinu nazalost ulozio 3000€ ali eto dan danas dere neke novije ige i to na high...najvise me odusevilo shadow of mordor kad je izasa na extra high i da klizi bez problema

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dermentor kaže...
antimadridista kaže...
walentkane kaže...

Uz najavljeno poskupljenje PS5 igri na 80 eura čini mi se da je jeftino igranje na konzolama davno iza nas. Mnogi su ovdje davali svoje oduševljenje sa cijenom konzole i u isto vrijeme pljuvali po PC-u gdje samo kartica košta kao konzola. Mislim da baš to nije tako.

 

PS5 - 500 eura

Solidni TV za igranje - 1000 eura

PS5 igra - 80 eura

PS+ pretplata - oko 60 eura

 

Znači to je neki osnovni paket koji ispada oko 1600-1700 eura. Naravno, uzet ćete više igri, pa pretplatu svake godine na PS+, dodatni đojstik, slušalice itd, realna cijena čisto lako prolazi 2000 eura.

 

Recimo ja sam PS1 i PS2 kupio za nekih 1500kn + čip koji je bio mislim da oko 100 eura i pirat igre po 20-30kn. Orginal igre bile su u ono vrijeme od 300-500kn.

 

Očito su vidjeli da na gamerima mogu služiti novce pa idu do kraja s cjenama.

 TV za igranje od 1000 eura spada pod osnovni paket hahahha odavno se nisam ovako nasmijao svaka čast.

 

Isto kao da kažeš "pa gradska vožnja više i nije tako pristupačna, BMW X7 kao nešto najosnovnije kosta 110.000 eura"

 Ne znam, meni pod osnovno za igranje na plejki spada 85'' qled od 2,5 soma evra. 🤷😁. Bez toga se ne isplati uopće uzimati plejku.🙄

 Ja si isto tako ciljam uzeti LG CX. Sve to stoji ali velika većina igrača će igrati na nečem jeftinom.

Tako je na svakoj platformi. Nema ni svaki prosječni PC igrač neki ludi monitor sa 240Hz refresh rate i ostalim stvarima. On je napisao da je TV od 1000 eura nešto što je osnovno, ali ta stvar je osnovna samo za najveće entuzijaste.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mortiis kaže...

volio bih vidjet kakav je to komp za 800€ koji može derat najnovije igrice na max postavkama..nema sanse...

a ako nisu max postavke, koja je onda svrha ugruvat toliko love u PC pa da moras igrat ni u upola dobroj kvaliteti, kakva moze biti...i onda za 2god ne mozes ni u tome, nego sve low...

 

a sto se tice tv-a, naravno da nemora biti 1000€, ali dosta je velika razlika u tv-u od 400-500€ i od 1500€, jer imam 2 tv-a jedan od 900€ i jedan od 1400€ i razlika se itekako primjeti,a di nece onda kod nekih tv-a od 400€

al da je to neki uvijet, naravno da nije ..da netko ne shvati krivo...samo hocu reci da ima tu zasto je neki tv jeftin, a neki skup jbg...

 

sto se tice igara...novi next gen nba2k21 sam platio 65€ prije 3 tjedna

 

Ja sam odavno skužio da ljudi većinom brutalno lažu kad govore da igraju nešto na PCu na 60 FPSa, a sve na ultra i max postavkama. :-D

I na 1080p to zna biti jako jako nategnuto :-)

 

Nemam apsolutno ništa protiv toga da mi konzola postane primarna gaming platforma, ali za to moraju:

- još puno nadograditi OS, a ne ga okljaštriti kao što su sad napravili sa PS5.

- dodati podršku za monitore jer bih volio imati spojenu tipkovnicu i miša na gaming platformu, a to ne mogu na kauču

- popularizirati igre kojih trenutno uopće nema na konzolama kao što su razne strategije, mobe, igre koje se igraju mišem i tipkovnicom

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tanil22 kaže...

Evo danas sam se tek registrira da obavjestim da mi je stigo mail sa potvrdom narudzbe i brojem overseasa sutra se nadam tocnim datumom isporuke pa vas obavjestim...BILO JE I VEIME JEBENI TELE2 ❤❤

 

Ja narucio 26.9. I dalje nista 🤷‍♂️

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
don4ld kaže...
walentkane kaže...
don4ld kaže...
Moj tv za 2300 kn je meni više nego solidan

 

Pa ima i TV za 900kn, ali bilo bi lijepo pošto PS5 podržava iggranje na 4k HDR 2.1 HDMI i nešto od toga iskoristiti.

 

Moram te razočarati, ali moj tv je 4k hdr, smart, ima i hdmi 2.1. 

I nije vivax niti grundig već Samsung kupljen prije tri tjedna.

 Koji model?

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Moj savjet vam je da ne bacate gro para na tv, govorim iz iskustva.

 

Kupio prije 4 god tv za 30k, prodao zeni spiku da je to ulaganje u buducnos i kifla, sad mogu fafat jer nema hdmi 2.1.

 
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
jaZey kaže...

Moj savjet vam je da ne bacate gro para na tv, govorim iz iskustva.

 

Kupio prije 4 god tv za 30k, prodao zeni spiku da je to ulaganje u buducnos i kifla, sad mogu fafat jer nema hdmi 2.1.

 

Mislim da ionako nitko od nas tu nije razmišljao dati za TV 30k kn :-D

Osim možda movie :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

e pa sad 4 god kasnije kupis onoga za 60k da budes siguran :D

salu na stranu, malo sta je danas ulog za buducnost tehnologija jednostavno

prebrzo ide naprijed, kupis nesto i "drasticne" promjene dolaze vec 2-3 god kasnije.

a i sto sam stariji sve vise gledam hocu li i koliko to i koristiti prije nego i kupim nesto.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
jaZey kaže...

Moj savjet vam je da ne bacate gro para na tv, govorim iz iskustva.

 

Kupio prije 4 god tv za 30k, prodao zeni spiku da je to ulaganje u buducnos i kifla, sad mogu fafat jer nema hdmi 2.1.

Tako nekako i ja, pljunuo fine pare prije 6g, prije dvije godine sam kupio ne baš skupog samsunga na akciji za 4.5k, slika kilometrima bolja od ovoga staroga, sad nagovaram ženu da opet kupim TV jel mi baš treba za PS5 ali gledam sonya nekog ubost. 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Samo pogledaj mobitele uzmes u prednarudzbi neki da budes "ispred" vrimena i nakon par miseci izade bolje i jace...dok valja ne minjam i gotovo...evo 4k uhd grunding radi ko sat za sve
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Citajte sa razumijevanjem "prodao zeni spiku da je to ulaganje u buducnost"

 

Inace, TV je i dan danas odlican, slika savrsensto tako da ne zalim, al ga je vrijeme pregazilo sto se tice ostalih stvari jbg.

 
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
jaZey kaže...

Citajte sa razumijevanjem "prodao zeni spiku da je to ulaganje u buducnost"

 

Inace, TV je i dan danas odlican, slika savrsensto tako da ne zalim, al ga je vrijeme pregazilo sto se tice ostalih stvari jbg.

 sad si razmisšljam tvojih 30k za tv. bivsi podstanari su mi uništili stan, doduse vrijeme mu je bilo

 za uljepsavanje da tako kazem. kuhinja 12k, spavaca soba
 ( krevet, podnica i madrac, ormar i dva nocna ormarica ) 3000,

 
 tv komoda s policama 800kn, stol za blagavaonu s 4 stolice 1500kn, kutna 3500,
 tuš kabina ( sve u kompletu ) 1900kn, protuprovalna vrata s ugradnjom 5500kn.
 to je sve oko 28k još mi ostalo prefarbat stan i novi pod.

 

 covjece uredio cijeli stan za cijenu jednog tv-a :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 10:19 (bloodborne).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Luna27 kaže...
Tanil22 kaže...

Evo danas sam se tek registrira da obavjestim da mi je stigo mail sa potvrdom narudzbe i brojem overseasa sutra se nadam tocnim datumom isporuke pa vas obavjestim...BILO JE I VEIME JEBENI TELE2 ❤❤

 

Ja narucio 26.9. I dalje nista 🤷‍♂️

 Ne razumijem zasto, znam dosta ekipe koja je narucila poslije mene, a dobili su i mail i poruku sa detaljima isporuke.

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ma kakav TV sa HDMI 2.1 ... ajde da si u potrazi za novim tv-om pa onda ćeš gledati da ima. 

Pitanje je da li će za par godina biti naslova 120 hz na 4K ako i ikada...

Ja sam sretan i sa ovim svojim 4 godine starim Qled-om sa HDMI 2.0 jer je slika odlična, a kada će mi tv sa HMI 2.1 bit potreban neću ni moći kupiti TV bez HDMI 2.1.

Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Mortiis kaže...

volio bih vidjet kakav je to komp za 800€ koji može derat najnovije igrice na max postavkama..nema sanse...

a ako nisu max postavke, koja je onda svrha ugruvat toliko love u PC pa da moras igrat ni u upola dobroj kvaliteti, kakva moze biti...i onda za 2god ne mozes ni u tome, nego sve low...

 

a sto se tice tv-a, naravno da nemora biti 1000€, ali dosta je velika razlika u tv-u od 400-500€ i od 1500€, jer imam 2 tv-a jedan od 900€ i jedan od 1400€ i razlika se itekako primjeti,a di nece onda kod nekih tv-a od 400€

al da je to neki uvijet, naravno da nije ..da netko ne shvati krivo...samo hocu reci da ima tu zasto je neki tv jeftin, a neki skup jbg...

 

sto se tice igara...novi next gen nba2k21 sam platio 65€ prije 3 tjedna

 

Ja sam odavno skužio da ljudi većinom brutalno lažu kad govore da igraju nešto na PCu na 60 FPSa, a sve na ultra i max postavkama. :-D

I na 1080p to zna biti jako jako nategnuto :-)

 

Nemam apsolutno ništa protiv toga da mi konzola postane primarna gaming platforma, ali za to moraju:

- još puno nadograditi OS, a ne ga okljaštriti kao što su sad napravili sa PS5.

- dodati podršku za monitore jer bih volio imati spojenu tipkovnicu i miša na gaming platformu, a to ne mogu na kauču

- popularizirati igre kojih trenutno uopće nema na konzolama kao što su razne strategije, mobe, igre koje se igraju mišem i tipkovnicom

 ja igram cod 1080p s 250 fpsa

 doduse igru staru 13 god

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Daneix kaže...
Luna27 kaže...
Tanil22 kaže...

Evo danas sam se tek registrira da obavjestim da mi je stigo mail sa potvrdom narudzbe i brojem overseasa sutra se nadam tocnim datumom isporuke pa vas obavjestim...BILO JE I VEIME JEBENI TELE2 ❤❤

 

Ja narucio 26.9. I dalje nista 🤷‍♂️

 Ne razumijem zasto, znam dosta ekipe koja je narucila poslije mene, a dobili su i mail i poruku sa detaljima isporuke.

 Ma izgubljeni su, sad sam bio na chatu s Ivanom "uvijek od pomoci" . 90% mojih pitanja dobije odgovor copy-paste...

Nazalost nisam u mogucnosti dati vam tu informaciju.

 

Nemoj te mi se samo javit sad vi koji branite te agente jer ih mi svi "napadamo". Platili smo sve uredno i s nase strane je sve cisto, zasto oni ne ispostuju svoj dio? Daj mi Ivana tog odgovornog koji ti je reko sa 25.11. Ide isporuka konzola. Tko ti je to rekao? Meni je jasno da su agenti dobili takva uputsvta, ali sto bih ja sad trebao raditi? Sjedit doma i slucajno ne uznemiravat njih? Ziher..

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
Bitanga kaže...
Mortiis kaže...

volio bih vidjet kakav je to komp za 800€ koji može derat najnovije igrice na max postavkama..nema sanse...

a ako nisu max postavke, koja je onda svrha ugruvat toliko love u PC pa da moras igrat ni u upola dobroj kvaliteti, kakva moze biti...i onda za 2god ne mozes ni u tome, nego sve low...

 

a sto se tice tv-a, naravno da nemora biti 1000€, ali dosta je velika razlika u tv-u od 400-500€ i od 1500€, jer imam 2 tv-a jedan od 900€ i jedan od 1400€ i razlika se itekako primjeti,a di nece onda kod nekih tv-a od 400€

al da je to neki uvijet, naravno da nije ..da netko ne shvati krivo...samo hocu reci da ima tu zasto je neki tv jeftin, a neki skup jbg...

 

sto se tice igara...novi next gen nba2k21 sam platio 65€ prije 3 tjedna

 

Ja sam odavno skužio da ljudi većinom brutalno lažu kad govore da igraju nešto na PCu na 60 FPSa, a sve na ultra i max postavkama. :-D

I na 1080p to zna biti jako jako nategnuto :-)

 

Nemam apsolutno ništa protiv toga da mi konzola postane primarna gaming platforma, ali za to moraju:

- još puno nadograditi OS, a ne ga okljaštriti kao što su sad napravili sa PS5.

- dodati podršku za monitore jer bih volio imati spojenu tipkovnicu i miša na gaming platformu, a to ne mogu na kauču

- popularizirati igre kojih trenutno uopće nema na konzolama kao što su razne strategije, mobe, igre koje se igraju mišem i tipkovnicom

 ja igram cod 1080p s 250 fpsa

 doduse igru staru 13 god

  Cod4 ❤🔙

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Sad sam se cuo sa prijateljem sto radi u tele 2 kaze mi da digitalke nisu ni dobili samo blu ray...i kako su im se pomjesale prednarudzbe iz prvog i drugog vala kompjuter sortira i kako izbacuje iz prvog vala blu ray tako pakiraju i salju...sad jedino overseas zajebava jer navodno tek predvecer idu po pakete u ivanic grad (tamo je centralno od tele2)

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ovu temu treba preimenovati u "Sony Playstation 5 - Jesu/Nisu poslali (Kada će)"

 
11 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

 

Hahah to si dobro reka hahahha

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Sad kako su kafici zatvoreni sam doma do 21 AKO nam i tad dozvole da radimo...i umjesto da idem kod svojih u ZD ja cekam ko kreten jebenu konzolu da dode 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Mogli su sinoc kad su dobili naloge za preuzimanje narudzbe i pokupiti ih pa danas pocet sa dostavom hahhaha

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

De ajde ekipa oladite.Jebala vas više dostava i pošta,dhl,dpd i ostali.Ko mačkice ste.Ko djeca neka

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
6 4 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

brutalan deal

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

kad oni svi dobiju svoje konzole,nastupa 19.11. ekipa...

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

brutalan deal

 kaj nije bio sad za BF u SD TLoU2 za 240kn ? Bit ce vjerojatno opet pred Bozic.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice