Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.574
|
čitano: 4.697.436
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hvala na informaciji, stvarno ima puno stranica na ovu temu pa nisam mogao to sve procitat jednostavno.
Znaci mogu se nadat da ce so bozica bit tu.
6 godina
online
Sony PlayStation 5

Nemojte se nikada prijetiti telekomima sa medijima. Zašto? Zato što se svaki drugi korisnik prijeti medijima. Svatko ima nekoga tko radi u Provjerenom i samo čeka da mu dođe priča o zlom telekomu. I onda se te prijetnje medijima samo ignoriraju. Ako se već želite prijetiti i ostvariti neki rezultat poželjna adresa je - HAKOM. 

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sideswipe kaže...

@shecky molim te pošalji mi email da ti prosljedim svoj. Sad sam pričao sa čovjekom koji ima frenda i u T-com web shopu i u SD. Pa oni su pobrali konzole za sebe masa njih a od nas prave budale..

 Pa naravno da ko je imao priliku da je umočio. 

Pogotovo manji shopovi koji dobe tipa 5 konzola. Valjda od tih 5, 5 ih je išlo zaposlenicima... I neko ih igra a neko prodaje sad na njuški za 12000 kn... 

Zval sam i Semark i još neke manje. Kaže lik ,dobili smo ih par komada.. manje od 10. .. i dalje muk.

Narudžbe mi prošle, da bi mi drugi dan došla odbijenica.

Popapalo se

12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bullseyecro kaže...
Samo. Odjednom, a iz overseasa su rekli da su sinoc zaprimili paket u 23h

 A slika dostavnice, konzole? Ovo može bit narudžba za bilo kaj...just saying...

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bok,

Ni Overseas nije poslao poruku prije isporuke? Ne istražujem te, nego nisam na adresi di dostavljaju pa da se organiziram :)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Han kaže...
Bullseyecro kaže...
Samo. Odjednom, a iz overseasa su rekli da su sinoc zaprimili paket u 23h

 A slika dostavnice, konzole? Ovo može bit narudžba za bilo kaj...just saying...

 A vidis da je 18.09 narudzba napravljena, a tek 25.11 obradjena..Tako da to i ima nekog smisla..Ali da, pictures or it didn't happen ! :D Toliko su nas izvaljali i zavukli i lagali da im vise nikad ni za sta necu vjerovati, dok ne opipam :D

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pošaljem sliku kad doma dodjem, uglavnom ni ja nisam vjerovao im, al eto, stiglo.. Ps tek sad poruka od overseasa za paket haha
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bullseyecro kaže...
Samo. Odjednom, a iz overseasa su rekli da su sinoc zaprimili paket u 23h

 Znaci status narudzbe vam nije bio promijenjen dok vas nisu obavijestili iz overseasa?

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Upravo sam doplatio 210kn dodatnih 2 god jamstva, malo me plaši što je prva verzija i kaj se ta memorija tak grije.

Prvo mi nisu da dali jer je konzola dostavljena prije tjedan dana ali su popustili jer je riječ o preoorderu.

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne, samo me zvao dostavljac da ima paket za mene
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Grga1984 kaže...

Upravo sam doplatio 210kn dodatnih 2 god jamstva, malo me plaši što je prva verzija i kaj se ta memorija tak grije.

Prvo mi nisu da dali jer je konzola dostavljena prije tjedan dana ali su popustili jer je riječ o preoorderu.

 

 

 

 

 Gdje si dokupio jamstvo? SD? I koja je procedura?

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 11:04 (Dermentor).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bullseyecro kaže...
Ne, samo me zvao dostavljac da ima paket za mene

To mi nikako nije dobro jer se necu moc izorganizirat u slucaju ak bude tak kod mene da sam nazove.

 

Cuo sam se sad sa korisnickom sluzbom te mi agent iz Tele 2 rekao da idu redom po datumima ko je kako naručio, ja sam naručio 29.09. pa cemo vidjeti onda iduci tjedan.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Lako moguće, ja sam narucio 18.09,popodne
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Evo stigla danas i mooja digitalka iz A1 a jucer ih zovem da mi samo lijepo recu kad ce doc. Sredinom 12 ili u prvom mjesecu. Nisu imali pojma. Veli zenska da ide pitat nekog i cujem u pozadini kak joj lik veli da nema pojma i neka mi rece za tjedan dana i tak mi rekla. Ne znaju oni nista jer kontole nemaju i idu direkt od dobavljaca
PSN:Dacho_223
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bullseyecro kaže...
Lako moguće, ja sam narucio 18.09,popodne

 Znaci ja koji sam narucio 08.10 ko zna kad cu dobiti :D

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

I kradu se u Francuskoj, što je ovo došlo. a lude godine

 

https://www.hcl.hr/vijest/francuskoj-ukradena-citava-paleta-playstation-5-konzola-164115/

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ja sam narucio u tele2 18.09. jos uvijek nista

 

Edit: upravo pricao sa sluzbom za korisnike tele2. Ja koji sam narucio 18.09. nisam usao u prve prednarudzbe. Veli agent moglo bi bit krajem 12 mj. dostupno ukoliko se nesto ne promjeni pa da bude prije.

Uvijek postoji način, ali obično ne funkcionira.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 11:49 (Fre3man69).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
I ja sam isto 18.09. popodne, i dalje ni traga ni glasa
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Grga1984 kaže...

Upravo sam doplatio 210kn dodatnih 2 god jamstva, malo me plaši što je prva verzija i kaj se ta memorija tak grije.

Prvo mi nisu da dali jer je konzola dostavljena prije tjedan dana ali su popustili jer je riječ o preoorderu.

 

 

 

 

 Čekaj, ne razumijem sada ovo... Ja sam kupila PS4 i dokupila dodatno jamstvo malo prije isteka godine dana od kupovine, tako su me uputili u Sancta Domenici, mislim da bi isto pravilo trebalo vrijediti i za PS5.... Dodatno jamstvo si uzeo u SD ili negdje drugdje?

 

Kopiram mail koji sam dobila kada sam postavila upit u kojem roku moram kupiti produljeno jamstvo za PS4:

 

Poštovana,

produljeno jamstvo možete kupiti kod nas unutar prve godine koliko traje tvorničko jamstvo uz predočenje računa i orginalnog jamstva sa serijskim brojem.

S poštovanjem,

 

Kupila ga 10 dana prije isteka godine dana i dobila mailom potvrdu da je važeće:

 

Serijski broj SD produljenog održavanja: SD2019xxxxxx Model (P/N) SD produljenog održavanja: SD PS4 3 godine sigurnosti (1 godina standardnog + 2 godine produljenog održavanja) Broj računa (ili otpremnice): xxxx-25M-1 Dan kupnje usluge: 20 Mjesec kupnje usluge: 10 Godina kupnje usluge: 2019 Serijski broj uređaja: xx-xxxxx-xxxxx Model broj (P/N) uređaja: CUH-2116A Proizvođač uređaja: Sony Dan kupnje uređaja: 30 Mjesec kupnje uređaja: 10 Godina kupnje uređaja: 2018 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zar nije 18.09 bio prvi dan prednarudzbi kod tele2?
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da, tada i narucio
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dermentor kaže...
Grga1984 kaže...

Upravo sam doplatio 210kn dodatnih 2 god jamstva, malo me plaši što je prva verzija i kaj se ta memorija tak grije.

Prvo mi nisu da dali jer je konzola dostavljena prije tjedan dana ali su popustili jer je riječ o preoorderu.

 

 

 

 

 Gdje si dokupio jamstvo? SD? I koja je procedura?

Na eKupi. kontaktirao službu za korisnike, rekao da da nisam stigao kupiti radi preordera, da nije bilo vremena i da nisam mogao kupiti 2 mj. prije jamstvo.

Provjerili su i za par sati mi poalali mail sa uputama kako da odradim kupovinu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 12:19 (Grga1984).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Grga1984 kaže...
Dermentor kaže...
Grga1984 kaže...

Upravo sam doplatio 210kn dodatnih 2 god jamstva, malo me plaši što je prva verzija i kaj se ta memorija tak grije.

Prvo mi nisu da dali jer je konzola dostavljena prije tjedan dana ali su popustili jer je riječ o preoorderu.

 

 

 

 

 Gdje si dokupio jamstvo? SD? I koja je procedura?

Na eKupi. kontaktirao službu za korisnike, rekao da da nisam stigao kupiti radi preordera, da nije bilo vremena i da nisam mogao kupiti 2 mj. prije jamstvo.

Provjerili su i za par sati mi poalali mail sa uputama kako da odradim kupovinu.

 Kod SD možeš kupiti produljeno dokle god imaš važeću garanciju, znači i do jedan dan prije isteka. Nije ni bitno gdje je konzola kupljena, tipa tele2 ili t-com ili neka druga RH trgovina.

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav, ocajnicki pokusavam kupiti ove nove sluske 3d pulse za ps5 pa jel netko zna gdje ih je moguce naruciti, bilo to cak iz susjednih drzava madarske il slovenije...

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

da li postoji mjesto u Hrvatskoj da je moguće napraviti prednarudžbu? hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Izgleda onda da ipak ne ide datumski, jer vidim da nas je nekoliko koji su pred narucili u tele 2 jos 18.09. a nismo dobili
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Evo
 
9 0 hvala 3
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Brkoo kaže...
Izgleda onda da ipak ne ide datumski, jer vidim da nas je nekoliko koji su pred narucili u tele 2 jos 18.09. a nismo dobili

 Ja sam naručio 21.9 i nema ničega. Već sam se poomirio da je od Tele 2 neću dobit i "kopam" okolo poznanstva i veze da probam bar napravit preorder preko nekog shopa... ali nema ih nitko nit u najavi za neki preorder. Iskreno, više me smeta ta bahatost i neodgovornost, šutnja i laž od strane tele 2 nego to kaj nema konzole.

12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bullseyecro kaže...
Evo

 Hvala na infu. I to pazi digital verzija... Sretno! I ovo je izgleda išlo direktno iz Sancta skladišta....

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 13:07 (Han).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Izgleda da je dirket od dobavljača, da
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice