Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.572
|
čitano: 4.696.924
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Han kaže...
 To su sve ukradeni accounti i na ovome forumu je zabranjeno reklamiranje takvog sadržaja.

 Hvale vrijedno, jedino....

 

Bas na ovoj temi, pogledaj najcescu reklamu.... osim one za ps5....

 

Malo dvostruki standardi, zar ne mislis?

 

Slazem se, ne treba to raditi, no opet, zasto se onda dozvoljavaju ovakve reklame?

 

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 11:51 (Damir22).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mar123 kaže...

napiso sam da to ne radim, ali sam i napiso o cem se zapravo radi i sto su ti accounti tj igre koje se na njuskalu prodaju za male pare.
kao da npr napisem post o tome sto je to zapravo bijeli prah koji ti ponude u klubu, kazem da je to kokain i educiram ljude o tome, a ti me optuzis da reklamiram droge. najbolje da se o nicem takvom ne pise i da onda ljudi kupuju to s njuskala totalno neupuceni(a jesu neupuceni jer nebi se stalno postavljalo to isto pitanje za taj oglas na njuskalu da nisu). 
Uz to napisao sam da sam i sam probao te igre i svoje iskustvo i dodao da to vise ne radim. 

Mogu ti jedino priznat da nisam bas trebao napisat stranicu gdje se to moze nabavit za puno manje para od njuskala(kao reklama jelte). 

Ti si potpuno u pravu, sve stoji sto kazes, ali post ti zvuci kao da ja savjetujem nekog da se bavi kriminalom i da sam sam kriminalac. nema potrebe za tim. 

Govorio sam općenito. Krađa se svugdje promovira. Odeš na njuškalo eto oglasa o ukradenim acc. Upalim PS evo poruke u kojoj mi se nudi ukradeni acc, otvoriš neku internet stranicu eto ponude o ukradenim acc itd itd. Postalo je normalno nešto što nije normalno. U birtiji me frend uvjerava kako je to super. Pitam ga ja bi li ti bilo super da ti netko ukrade acc? Onda se čudi ko pura dreku da kako to mislim? 

10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Napokon je stigao PS5! Jest da sam morao ići po njega jer HP ne zna dostavljati pakete već samo ceduljice o pokušaju dostave al ok. Trenutno sam sretan pa neću pisati žalbu!

 

Jedva čekam da ga spojim popodne!!!!

 

Jel ima na plejki igara koje bi mogao igrati s curom? Ona nije neki gejmer pa nešto lagano? Neki kviz ili štajaznam... Glavno da je lagano, zanimljivo da je navučem! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

meni nije jasan dio ukradeni acc. kak ti netko moze ukrast acc.
jedino mi pada na pamet da frendu game share-am igre
i on pokusava prodat igre s mog acc...

Malo malo pa čitam po PS temama kako je nekome ukraden acc. Nije imao uključenu dvostupanjsku zaštitu i ode acc. Koliko imaš takvih ljudi da niti ne znaju za tu mogućnost zaštite osobnog acc. Bez toga si laka meta za krađu. Meni su prije dosta godina ukrali američki acc dok još nije bilo te zaštite. No nije mi bilo bitno pa se nisam bunio već sam odmah promijenio šifre na HR i UK acc. Kako mi kćer živi u americi sada imam acc na njenoj adresi i opet ga ne koristim. Toliko malo godišnje trošim novca na igre da mi se niti s tim ne da zahebavati. Tih par igri što kupim na HR acc neće me otjerati u bankrot. No svakako treba pripaziti na vlastiti acc i zaštititi ga.

12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Han kaže...
 To su sve ukradeni accounti i na ovome forumu je zabranjeno reklamiranje takvog sadržaja.

 Hvale vrijedno, jedino....

 

Bas na ovoj temi, pogledaj najcescu reklamu.... osim one za ps5....

 

Malo dvostruki standardi, zar ne mislis?

 

Slazem se, ne treba to raditi, no opet, zasto se onda dozvoljavaju ovakve reklame?

 

 

 Očito u Srbiji takve stvari i dalje prolaze... danas ga ima, pa ga maknu, pa za mjesec dana nikne novi i tako u krug. Sve što nije kupljeno legalno je prevara. Ne vidim smisao kupovanja accounta sa igrama ako će ga još netko koristiti osim mene. Drugo je kada kupuješ igru za koju ti sam daješ podatke i mail adresu pa imaš gamesharing. kupovanje nečijeg accounta, nečije email adrese je prevara. Radije se strpim i kupim na sniženju i znam da sam vlasnik toga što sam kupio i da ne moram brinuti dal drugi ili treći u lancu može igrati.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 12:03 (Han).
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Presao sam astros playroom 100% i igra je vrhunski uradjena, pogotovo za one koji su jos od prvog PS tu. Sami kraj i glavni bos mi je bio vrh dozivljaj i prava nostalgija  :D 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
mar123 kaže...

napiso sam da to ne radim, ali sam i napiso o cem se zapravo radi i sto su ti accounti tj igre koje se na njuskalu prodaju za male pare.
kao da npr napisem post o tome sto je to zapravo bijeli prah koji ti ponude u klubu, kazem da je to kokain i educiram ljude o tome, a ti me optuzis da reklamiram droge. najbolje da se o nicem takvom ne pise i da onda ljudi kupuju to s njuskala totalno neupuceni(a jesu neupuceni jer nebi se stalno postavljalo to isto pitanje za taj oglas na njuskalu da nisu). 
Uz to napisao sam da sam i sam probao te igre i svoje iskustvo i dodao da to vise ne radim. 

Mogu ti jedino priznat da nisam bas trebao napisat stranicu gdje se to moze nabavit za puno manje para od njuskala(kao reklama jelte). 

Ti si potpuno u pravu, sve stoji sto kazes, ali post ti zvuci kao da ja savjetujem nekog da se bavi kriminalom i da sam sam kriminalac. nema potrebe za tim. 

Govorio sam općenito. Krađa se svugdje promovira. Odeš na njuškalo eto oglasa o ukradenim acc. Upalim PS evo poruke u kojoj mi se nudi ukradeni acc, otvoriš neku internet stranicu eto ponude o ukradenim acc itd itd. Postalo je normalno nešto što nije normalno. U birtiji me frend uvjerava kako je to super. Pitam ga ja bi li ti bilo super da ti netko ukrade acc? Onda se čudi ko pura dreku da kako to mislim? 

 Mene je frend uvjeravao kako to radi jer su igre "preskupe" i kako je većina igara ionako sranje pa bolje da ih uzme ovako nego da ih plaća. Ja se čudim. Ne znam zašto je kod nas takav mentalitet da se mora imati u (ukradenoj) kolekciji baš svaki komad softvera kao da je kisik koji ti treba za preživljavanje.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Cim dodju "free" igre radi se o ukradenim acc, medjutim ima nekih osoba koji naprave licno acc, kupe igru pa prodaju na taj nacin. Njima se isplati jer jednu igru prodaju na 3 nacina, primarno, sekundarno i offline. Trenutno mogu prodati i vise jer ps4 primary ne ovisi o ps5 console sharing. Ako kupujete od pouzdanih osoba gdje ste sigurni da prave svoje acc i kupuju igre tad nema rizika i igra ce vam raditi sve dok je vi ne zamjenite ili ne prodati. Ali na ovaj fazon ne dodje nikakvih "free" igara jer pravi posebno acc za svaku kupovinu.

 

@bloodborne phishing, bezveze sifre, keyloggeri ima metoda. Zato upalite 2 FA i nema problema s tim.

 ne kuzim ovo primarno, sekundarno i offline. 

kako mozes s istog accounta igrat na vise od 2 konzole? 
znaci on kupi najnoviju igru za 400-500 kn, i onda ju proda dvojici po 200 kn? kakav profit on tu ima? nije mi bas jasna ta poslovna politika. 

cak i da nekako uspiju trojica igrat s istog accounta, on mora prodat 3 puta da bi bio u plusu, jer tek na dvije prodaje je na nuli, ili je scam ili je jako jako glupo. 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Azmo kaže...

Napokon je stigao PS5! Jest da sam morao ići po njega jer HP ne zna dostavljati pakete već samo ceduljice o pokušaju dostave al ok. Trenutno sam sretan pa neću pisati žalbu!

 

Jedva čekam da ga spojim popodne!!!!

 

Jel ima na plejki igara koje bi mogao igrati s curom? Ona nije neki gejmer pa nešto lagano? Neki kviz ili štajaznam... Glavno da je lagano, zanimljivo da je navučem! 

 

 Od koga si narucio?

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
mar123 kaže...
gamex1423 kaže...

Cim dodju "free" igre radi se o ukradenim acc, medjutim ima nekih osoba koji naprave licno acc, kupe igru pa prodaju na taj nacin. Njima se isplati jer jednu igru prodaju na 3 nacina, primarno, sekundarno i offline. Trenutno mogu prodati i vise jer ps4 primary ne ovisi o ps5 console sharing. Ako kupujete od pouzdanih osoba gdje ste sigurni da prave svoje acc i kupuju igre tad nema rizika i igra ce vam raditi sve dok je vi ne zamjenite ili ne prodati. Ali na ovaj fazon ne dodje nikakvih "free" igara jer pravi posebno acc za svaku kupovinu.

 

@bloodborne phishing, bezveze sifre, keyloggeri ima metoda. Zato upalite 2 FA i nema problema s tim.

 ne kuzim ovo primarno, sekundarno i offline. 

kako mozes s istog accounta igrat na vise od 2 konzole? 
znaci on kupi najnoviju igru za 400-500 kn, i onda ju proda dvojici po 200 kn? kakav profit on tu ima? nije mi bas jasna ta poslovna politika. 

cak i da nekako uspiju trojica igrat s istog accounta, on mora prodat 3 puta da bi bio u plusu, jer tek na dvije prodaje je na nuli, ili je scam ili je jako jako glupo. 

 Mozes istovremeno igrat sekundarno direktno sa tog acc, a primarno samo aktiviras acc na konzoli i igras sa svog, a treca osoba aktivira jednom i gasi net. Igre kostaju npr. 60$, on proda 70KM (BiH) primarno + 60KM sekundarno + 30KM offline (ovo moze vise puta na offline nacin) i vec ima 97 USD a dok jos koji put proda na offline nacin izadje i vise. Trenutno moze i vise jer moze prodati offline + sekundarno + primarno ps4 + primarno ps5 (mozda cak moze i sekundarno istovremeno ps4 i ps5).

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 12:17 (gamex1423).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Han kaže...
 To su sve ukradeni accounti i na ovome forumu je zabranjeno reklamiranje takvog sadržaja.

 Hvale vrijedno, jedino....

 

Bas na ovoj temi, pogledaj najcescu reklamu.... osim one za ps5....

 

Malo dvostruki standardi, zar ne mislis?

 

Slazem se, ne treba to raditi, no opet, zasto se onda dozvoljavaju ovakve reklame?

 

 

 

Bug malo malo reklamira i windows pro keyeve za 7€, još imaju i promo kod BUG1 :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Mislim, meni osobno nije nikakav gust imati 40 profila na konzoli, za svaku igru po jedan...

 

Onda mi je postenije koristiti neki exploit, jailbreak ili sto je vec dostupno, nego kupovati od nekoga tko je nesto ukrao od nekoga....

 

Ako nista drugo, barem ti ljudi to ne rade zbog profita....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Tribalo bi uvest kad netko napise javili su mi da danas dolazi, ili dosla mi je konzola da se odma napise kad je narucena konzola, gdje i koliko puta ste zvali agenta / poslali mailova kad ce doc.

PSN - ediholic
 
5 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Upravo sam poslao mail SD da mi promjene narudjbu iz digitalne u standardnu verziju PS5, jer koliko sam shvatio digitalna nece biti dostupna do Q1 2021, ne da mi se toliko cekati, jel jos netko to napravio?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
mar123 kaže...
gamex1423 kaže...

Cim dodju "free" igre radi se o ukradenim acc, medjutim ima nekih osoba koji naprave licno acc, kupe igru pa prodaju na taj nacin. Njima se isplati jer jednu igru prodaju na 3 nacina, primarno, sekundarno i offline. Trenutno mogu prodati i vise jer ps4 primary ne ovisi o ps5 console sharing. Ako kupujete od pouzdanih osoba gdje ste sigurni da prave svoje acc i kupuju igre tad nema rizika i igra ce vam raditi sve dok je vi ne zamjenite ili ne prodati. Ali na ovaj fazon ne dodje nikakvih "free" igara jer pravi posebno acc za svaku kupovinu.

 

@bloodborne phishing, bezveze sifre, keyloggeri ima metoda. Zato upalite 2 FA i nema problema s tim.

 ne kuzim ovo primarno, sekundarno i offline. 

kako mozes s istog accounta igrat na vise od 2 konzole? 
znaci on kupi najnoviju igru za 400-500 kn, i onda ju proda dvojici po 200 kn? kakav profit on tu ima? nije mi bas jasna ta poslovna politika. 

cak i da nekako uspiju trojica igrat s istog accounta, on mora prodat 3 puta da bi bio u plusu, jer tek na dvije prodaje je na nuli, ili je scam ili je jako jako glupo. 

 Mozes istovremeno igrat sekundarno direktno sa tog acc, a primarno samo aktiviras acc na konzoli i igras sa svog, a treca osoba aktivira jednom i gasi net. Igre kostaju npr. 60$, on proda 70KM (BiH) primarno + 60KM sekundarno + 30KM offline (ovo moze vise puta na offline nacin) i vec ima 97 USD a dok jos koji put proda na offline nacin izadje i vise. Trenutno moze i vise jer moze prodati offline + sekundarno + primarno ps4 + primarno ps5 (mozda cak moze i sekundarno istovremeno ps4 i ps5).

pa dobro ovo je sve okej biznis dok god on to sve tako objasni ljudima kojima prodaje. 

Iako ja sam mislio da ako hoces igrat offline da ti ta konzola onda mora bit primarna na accountu jer inace trazi da se verificira igra online svaki put. 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kako ti stoji u statusu narudžbe?
Meni su danas u službi za korisnike rekli da nisu sigurni kada će krenuti isporuka od strane Tele2 i da rade sve moguće kako bi se to ubrzalo. Govorim o prednarudžbama prije 19.11.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kako ti stoji u statusu narudžbe?
Meni su danas u službi za korisnike rekli da nisu sigurni kada će krenuti isporuka od strane Tele2 i da rade sve moguće kako bi se to ubrzalo. Govorim o prednarudžbama prije 19.11.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nightyx kaže...

Upravo sam poslao mail SD da mi promjene narudjbu iz digitalne u standardnu verziju PS5, jer koliko sam shvatio digitalna nece biti dostupna do Q1 2021, ne da mi se toliko cekati, jel jos netko to napravio?

Ne znam je li ti to ima smisla kad su sve standardne tak i tak narucene, morat ces i ju jednako cekati ako ne i duze.

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...

Tribalo bi uvest kad netko napise javili su mi da danas dolazi, ili dosla mi je konzola da se odma napise kad je narucena konzola, gdje i koliko puta ste zvali agenta / poslali mailova kad ce doc.

 Najbolje da se otvori google sheets pa da to pratimo k'o ljudi. Fino evidencija na jednom mjestu. Stupci: član, kada je naručeno, trgovina, način plaćanja, digitalna verzija ili disk verzija, najdraži oblik komunikacije sa trgovinom, val, dostavna služba...

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Meni jučer došao.
Zbog nedostatak vremena, čeka nažalost vikend da ga upogonim
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Imam feeling da ću ja bez ikakve prednarudzbe dobiti PS5 prije bilo koga tko je u Tele 2 uzeo, neki postovi su fakat smješni....zemljo otvori se Haha. 

Usput šta je ovima sto na njuškalu prodavaju plejku za 5,6k? Jel će vas tih tisuću dve kuna od nečega spasiti ili koji vrag, sto je uživate u igrama. Nemojte samo reci preprodavači. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 12:59 (Kruvat).
 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
don4ld kaže...
@Azmo

Knowledge is Power, to je kviz, dva nastavka ima. Mi smo se znali skupit vikendom navečer i uz pivu rokat, zanimljivo je.

https://store.playstation.com/en-hr/product/EP9000-CUSA09556_00-1710181206KPE2M0

Na US storeu je 5$ pa ako ti se da napravi US acc i uštedi

 slažem se ! apsolutni vrh od igrice za ubit vrijeme i zabavit se u društvu.. ja sam piknuo jedinicu dok je bila u sklopu PS Plus pretplate i iskreno mislim da je to PS Plus igra koju sam najviše i igrao... dvojku nisam probao, nadam se da će bit na nekom popustu i kod nas..

EDIT: sad vidim da je na 75 kn i kod nas... 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 13:25 (Stjepan2222).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Daneix kaže...
Azmo kaže...

Napokon je stigao PS5! Jest da sam morao ići po njega jer HP ne zna dostavljati pakete već samo ceduljice o pokušaju dostave al ok. Trenutno sam sretan pa neću pisati žalbu!

 

Jedva čekam da ga spojim popodne!!!!

 

Jel ima na plejki igara koje bi mogao igrati s curom? Ona nije neki gejmer pa nešto lagano? Neki kviz ili štajaznam... Glavno da je lagano, zanimljivo da je navučem! 

 

 Od koga si narucio?

 Preko T COMA

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Damir22 kaže...
Han kaže...
 To su sve ukradeni accounti i na ovome forumu je zabranjeno reklamiranje takvog sadržaja.

 Hvale vrijedno, jedino....

 

Bas na ovoj temi, pogledaj najcescu reklamu.... osim one za ps5....

 

Malo dvostruki standardi, zar ne mislis?

 

Slazem se, ne treba to raditi, no opet, zasto se onda dozvoljavaju ovakve reklame?

 

 

 

Bug malo malo reklamira i windows pro keyeve za 7€, još imaju i promo kod BUG1 :-)

 i ima pdf privatni torrent trackeri.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Po najsviježijim informacijama konzole koje su pristigle u Tele2 zbog pozitivnog testa na COVID-19 su stavljene u samoizolaciju do daljnjeg!

Moj PC  
6 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

A kad je konzola narucena, mislim ova sto je stigla iz t-coma?

 

Dobro bi bilo, ako netko vec napise da je dobio, da napise i kad je narucena, da damo malo nekog uzorka i smisla ovom ociglednom ludilu i brljanju s isporukama....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
LeBron2233 kaže...
Nightyx kaže...

Upravo sam poslao mail SD da mi promjene narudjbu iz digitalne u standardnu verziju PS5, jer koliko sam shvatio digitalna nece biti dostupna do Q1 2021, ne da mi se toliko cekati, jel jos netko to napravio?

Ne znam je li ti to ima smisla kad su sve standardne tak i tak narucene, morat ces i ju jednako cekati ako ne i duze.

 Neću jer standardne proizvode puno brze, digitalne su na cekanju do nagodinu, zapravo, standardne im stizu na zalihe sredinom 12. mjeseca vec :)

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tko god napise da je dobio konzolu, narucio ju je preko t coma...
Jel netko s foruma dobio konzolu a da ju je narucio preko tele2? Ili pozna nekog takvog?
Moja tele2 prednarudzba je kreirana 26.9. :/
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Dostavljač iz Tele 2 je u samoizolaciji, provjerena informacija. 

 
3 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
😆😆😆
I u fušu sad doatavlja ove iz t-coma
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice