Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.593
|
čitano: 4.714.859
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

A hebem ti tele 2 :(

 

Ekipo uzivajte, vi koji ste dobili xd

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mi tu danima dramimo, rezemo vene.....

A tip hladno udje u trgovinu i kupi ga....

Only in hrvatcka....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
djhuby kaže...

Evo price godine frend udje u ducan u Karlovcu i nadje konzolu u ducanu slucajno i kupi dobili su jedan komad bahahaha

 Je li mozda uplatil i Euro jackpot večeras?  Kad ga već tako ide.. :)

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Moze li sada netko napisati, sto se desi kad ubacite ps4 igru i instalirate je, moze li se igrati odmah, ili prvo treba apdejtati?

 Instalirao gta v i odradio neki update od 30gb, sad sta je u njemu neam pojma..

PSN: user432b2b
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
djhuby kaže...

Evo price godine frend udje u ducan u Karlovcu i nadje konzolu u ducanu slucajno i kupi dobili su jedan komad bahahaha

 Navodno ima još lol

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
djhuby kaže...

Evo price godine frend udje u ducan u Karlovcu i nadje konzolu u ducanu slucajno i kupi dobili su jedan komad bahahaha

 Cestitke prijatelju. Jel moguce da je nitko od zaposlenika nije uzea i stavija na njuskalo? 

PSN - ediholic
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Tehnicki nas jebu ko mlade majmune a konzola ko govana po skladistima. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Sony PlayStation 5

Zašto mi ne da da instaliram EA Play? Kada odem u svoj acc uredno mi stoji EA Play pretplata plaćena do 7 mjeseca sljedeće godine a kada odem na PSN uredno bi mi prodali EA Play ako stisnem da kupujem? U library mi stoji ikona koja je prekrižena i ne da instalirati aplikaciju? Uz nju ima još par igara koje se ne mogu instalirati uz poruku, igrivo samo na PS4?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

U pogonu

 

Prvi dojam UI je brz , 3D pulse sluske (astroboy odlicni efekti)

 

Dual sense lagam ,bolji grip i haptic feedback je vrh (tipa kad hodas po staklu u astru doslovno imas takav osjecaj)

 

kamera je ok fino snima i mozes neke efekte dodavat(ali puni potencijal nje tek treba doci)

 

Spiderman jos nisam pokrenuo ali je istaliran kao ni DS...

 

PS+ cu uzet za BF cim bude dostupan...

 

PS4 save-ove sam prebacio

 

Ukratko vrlo sam zadovoljan za sada sa svime imho 

 

 

 

 

Moj PC  
8 0 hvala 1
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kada vidim da je ona plasticna dobila ps5, dodje mi da se bacim pod prvi auto

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...

Zašto mi ne da da instaliram EA Play? Kada odem u svoj acc uredno mi stoji EA Play pretplata plaćena do 7 mjeseca sljedeće godine a kada odem na PSN uredno bi mi prodali EA Play ako stisnem da kupujem? U library mi stoji ikona koja je prekrižena i ne da instalirati aplikaciju? Uz nju ima još par igara koje se ne mogu instalirati uz poruku, igrivo samo na PS4?

 https://answers.ea.com/t5/Bug-Reports/Madden-21-Trial-from-EA-Play-not-working-PS5/td-p/9725713

 

Rekao bi da slican problem.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
4mal kaže...

U pogonu

 

Prvi dojam UI je brz , 3D pulse sluske (astroboy odlicni efekti)

 

Dual sense lagam ,bolji grip i haptic feedback je vrh (tipa kad hodas po staklu u astru doslovno imas takav osjecaj)

 

kamera je ok fino snima i mozes neke efekte dodavat(ali puni potencijal nje tek treba doci)

 

Spiderman jos nisam pokrenuo ali je istaliran kao ni DS...

 

PS+ cu uzet za BF cim bude dostupan...

 

PS4 save-ove sam prebacio

 

Ukratko vrlo sam zadovoljan za sada sa svime imho 

 

 

 

 

 Imas PS+ na storeu 12mj za 328 kn.

PSN - ediholic
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...

A hebem ti tele 2 :(

 

Ekipo uzivajte, vi koji ste dobili xd

 

Nikakvih informacija od njih?

9 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Jel ima kakvih informacija do sad? 

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Prvi dojmovi su-99% igraca performance mod,ostali onaj tamo neki drugi mod. Nadam se samo da ce sve igre imati tu opciju.

Sve ostalo cista desetka
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
amd freak kaže...
djhuby kaže...

Evo price godine frend udje u ducan u Karlovcu i nadje konzolu u ducanu slucajno i kupi dobili su jedan komad bahahaha

 Navodno ima još lol

 Ima sigurno jos malih ducana po HR sta su dobili tak po 2-3 kom samo treba u potragu

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
lars82, ništa. Od svih operateransu se daleko najgore ponijeli prema korisnicima. Sami štancaju generičke odgovore bez ikakve korisne informacije
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
lars82 kaže...
Marcek555 kaže...

A hebem ti tele 2 :(

 

Ekipo uzivajte, vi koji ste dobili xd

 

Nikakvih informacija od njih?

 Ma kakvi , da bar kazu cekajte jos tjedan dana poslat cemo, ali nista samo odgovaraju da su krenuli s isporukom s jucerasnjim danom. Kad ih tocno pitam u kojoj je vazi moja narudzba,  kazu u obradi lol, meni se cini da nisu jos niti jednu konzolu poslali

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da to su i meni rekli. Danas kad sam bio malo "oštriji" i reko da sam dobio jedan te isti odgovr 5 puta u 24 sata. I ako je stvarno jučer poslana da mi daju broj pošiljke onda više neznaju šta bi rekli, osim proslijedit ćemo Vaš upit kolegama pa će vam se javiti.

 

Ja vjerujem da ćemo ih dobiti sljedeći tjedan, ali kako kažeš, daj bar reci tako i tako bit će tad i tad i to je to. A znam iz prve ruke da ih ljude jebu u zdrav mozak sa PS5 ova dva dana.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
"Provjerom po ovoj narudžbi vidimo kako je ona u procesu dostave odnosno dostava će biti u naredna 3 do 5 radna dana o čemu ćeš povratno biti obaviješten od dostavne službe."
To mi upravo odg. Generički, kao i sve. U suštini, napisao sam im da shvaćam poteškoće zbognkojih je došlo do zastoja ali bilo kakva javna informacija korisnicima bi kao prco rasteretila njih same a kao drugo bio fer potez prema nama koji smo iskazali povjerenje.
3 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Stvarno bi netko dao 7000kn za PS5? Ne mislim prodavati ali za te novce evo ja odmah dam svoju konzolu (blu ray verzija) koja mi stiže u ponedjeljak.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
user2206 kaže...

Stvarno bi netko dao 7000kn za PS5? Ne mislim prodavati ali za te novce evo ja odmah dam svoju konzolu (blu ray verzija) koja mi stiže u ponedjeljak.

 fino si formirao oglas :P

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Iskreno.... sumnjam.

 

Neznam tko bas toliko ne moze cekati 10-20 dana, mjesec dana ili sto vec.....

 

Mozda ih i ima, no mislim da cemo ove oglase koji su trenutno po njuskalu jos dugo gledati, bez obzira na cijenu......

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...
user2206 kaže...

Stvarno bi netko dao 7000kn za PS5? Ne mislim prodavati ali za te novce evo ja odmah dam svoju konzolu (blu ray verzija) koja mi stiže u ponedjeljak.

 fino si formirao oglas :P

Nemam oglas nigdje, ni na Njušci, niti ovdje u oglasima niti igdje drugdje. Ali da bi ga dao za te novce bez razmišljanja - bih.

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
djhuby kaže...

 Ima sigurno jos malih ducana po HR sta su dobili tak po 2-3 kom samo treba u potragu

 Ne bi smjelo biti jer nema prodaje u dućanima do 3 mjeseca sljedeće godine. Sony zabranio. Sumnjam da bi se SD s tim igrala.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 21:24 (movie).
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nitko nema problema sa wifi 5ghz da gubi konekciju na net i samo restart pomaze?

Lan radi lijepo ali wifi 5ghz uzas

Izgleda da cu morat reklamirat cim budu dostupne konzole na veliko

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5
https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

 moguce kak ne, ljudi su dobivali cigle sa amazona za puno puno skuplje stvari

 

https://petapixel.com/2018/02/24/man-says-ordered-6000-dslr-amazon-got-rocks-bricks/

 

naravno amazon odma vraca novce

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
8 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ja nezz ali ja imam naviku kada bo sta narucujem, snimat unboxing, bas radi takvih slucajeva. Oni su tako mogli izvadit ps5 i stvavit unutra ta sranja i pravit se blesav.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Joj što sam uzbuđen!

Pvm neću spavati cijelu noć! Ko da sam klinac neki! 😂😁

A za razliku od vas igrat ću stare igre. 😄
Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice