Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.582
|
čitano: 4.708.988
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ne znam sta se desava ali prije dan dva sam vidio da je neki reviewer rekao da mu je riknuo XsX koji je imao na recenziji sad je ovom PS5 neispravan,lik na AVforums danas otpakirao XsX i bio presretan kasnije vidim da pise da nije full ispravna konzola....

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Izgleda da Insomniac Games planira dodati i treću opciju u Spidermanu, 1080p 60 fps + raytracing. Ako je suditi po njihovim komentarima na twitteru.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Ne znam sta se desava ali prije dan dva sam vidio da je neki reviewer rekao da mu je riknuo XsX koji je imao na recenziji sad je ovom PS5 neispravan,lik na AVforums danas otpakirao XsX i bio presretan kasnije vidim da pise da nije full ispravna konzola....

 

Ja sam kupio auto za 30k eura pa je riknuo za sedam dana. Nisam niti ja znao što se događa. To je sve roba široke potrošnje i normalno je da jedan postotak bude ili neispravan ili ima problema u radu. Za toyotu kažu da su to najbolji auti na svijetu jer se najmanje kvare. No statistički gledano na recimo 100 auti pokvarit će se njih recimo 2 dok će se kod neke druge firme pokvariti njih 5. Toyota je zato bolja ali nije bez problema. No to bolja ništa ne znači onoj dvojci kojoj se pokvarila. Hoću samo reći da se takve stvari događaju bez obzira o čemu se radi. Crkavaju auti koji su neusporedivo skuplji od jedne konzole, crkavaju televizori, pojačala i kosilice. Sve što je napravljeno podložno je kvaru pa tako i taj xsx i PS5. Ništa novog, ništa senzicionalnog.

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ne znam da li je u videu novi spiderman na ps4 ili ps5 

prikazan ali likovi izgledaju full cudno kao nekakve

nabotoksirane lutke.

 

Sto se tice plejke jbg potrosacka el. Unazad par god

sam kupio mob covjek ga otvorio preda mnom

naljepnica, folija sve legit. Unutar 10 dana cudne stvari

mob se smrzava sam od sebe, ja ga ne diram sjedim na cugi 

s frendom baterija curi odfuram ga u agram javljaju 

mi povratno otisla baterija i maticna kazu dobit cete novi telefon.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Han kaže...
Robert_84 kaže...
Nuclear_Phoenix kaže...
mali.kresho kaže...

Baš me zanima koliko ljudi ovdje ima 8k TV...

 

Spojit ću PS5/neku drugu novu konzolu na...

 nisam u HR, no u DE se high end tv ne moze kupit a da nije 8K.

 

4k je mainstream. full hd modela uopce nema. Jedino neke ljeve marke do velicine 32!.

 

svaki noviji "jaci" model TVa je 8K. koristio to netko ili ne 

 

znaci ne pricam o samsung seriji 5 ili 6, gdje netko da 10 000 kn za tv od 80" i tvrdi da nema boljega jer jednostavno u radnji gdje je nema boljeg.

 

 

 

 

 I koja je korist od TV-a 8K u Njemačkoj? Koliko gledam Saturn.de nebi baš rekao da se ne može kupit high end tv a da nije 8K. Trenutna ponuda 4K u odnosu na 8K ( slikica ). A i link: https://www.saturn.de/de/category/_ultra-hd-tvs-505161.html

A vidim i Mediamarkt ista stvar, 492 modela 4K u odnosu na 19 modela 8K: https://bit.ly/3eIF7Fq

 

 

hi,

 

ja nisam rekao da ima vece koristi, no "vani" se ne skidaju "kradu" filmovi  i serije u tolikoj mjeri kao na balkanu. Znaci ne govorimo sada o balkancima koji su se preselili kao ja. svabo sebi ode u trgovinu i kupi blu ray film dal obicni il 4K

 

vidi mda znas koristit net super. usput media markt i saturn su ista firma. ako si ikada bio u jednom onda mozes vidjeti police od 10 tak do 30 metar sa stotinama naslova. znaci ne Hrvatska gjde dodes u tisak media, a oni imaju 50 filmova i igara za konzole sveukupno.

 

nisam ni rekao da 4K tva nema u ponudi, ali se vec 2 godine ne smatraju high end trzistem vec mainstream samo je OLED high. LED/LCD je mainstream vec 2-3 godine

 

 

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Robert_84 kaže...
Han kaže...
Robert_84 kaže...
Nuclear_Phoenix kaže...
mali.kresho kaže...

Baš me zanima koliko ljudi ovdje ima 8k TV...

 

Spojit ću PS5/neku drugu novu konzolu na...

 nisam u HR, no u DE se high end tv ne moze kupit a da nije 8K.

 

4k je mainstream. full hd modela uopce nema. Jedino neke ljeve marke do velicine 32!.

 

svaki noviji "jaci" model TVa je 8K. koristio to netko ili ne 

 

znaci ne pricam o samsung seriji 5 ili 6, gdje netko da 10 000 kn za tv od 80" i tvrdi da nema boljega jer jednostavno u radnji gdje je nema boljeg.

 

 

 

 

 I koja je korist od TV-a 8K u Njemačkoj? Koliko gledam Saturn.de nebi baš rekao da se ne može kupit high end tv a da nije 8K. Trenutna ponuda 4K u odnosu na 8K ( slikica ). A i link: https://www.saturn.de/de/category/_ultra-hd-tvs-505161.html

A vidim i Mediamarkt ista stvar, 492 modela 4K u odnosu na 19 modela 8K: https://bit.ly/3eIF7Fq

 

 

hi,

 

ja nisam rekao da ima vece koristi, no "vani" se ne skidaju "kradu" filmovi  i serije u tolikoj mjeri kao na balkanu. Znaci ne govorimo sada o balkancima koji su se preselili kao ja. svabo sebi ode u trgovinu i kupi blu ray film dal obicni il 4K

 

vidi mda znas koristit net super. usput media markt i saturn su ista firma. ako si ikada bio u jednom onda mozes vidjeti police od 10 tak do 30 metar sa stotinama naslova. znaci ne Hrvatska gjde dodes u tisak media, a oni imaju 50 filmova i igara za konzole sveukupno.

 

nisam ni rekao da 4K tva nema u ponudi, ali se vec 2 godine ne smatraju high end trzistem vec mainstream samo je OLED high. LED/LCD je mainstream vec 2-3 godine

 

 

 Vani ljudi zive i imaju para a kad imas para onda ti se ne zajebava s torrentima nego piknes sve legit. Malo koga znam da je otisao van i da mu je vani jednako ili gore nego u hrv. Odnosno grupa ljudi koja je i ovdje zgubidanila po bertijama. Nije isto svabi dat 200-300kn za film i balkancu koji radi za 4k kn

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Ne znam sta se desava ali prije dan dva sam vidio da je neki reviewer rekao da mu je riknuo XsX koji je imao na recenziji sad je ovom PS5 neispravan,lik na AVforums danas otpakirao XsX i bio presretan kasnije vidim da pise da nije full ispravna konzola....

 

 Statistički se ovakve stvari moraju događati. Nemoguće je da svih par milijuna konzola bude ispravno, jednostavno nemoguće. Lik će dobiti novu konzolu i to je to. 

8 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Nuclear_Phoenix kaže...
Spojit ću PS5/neku drugu novu konzolu na...

Na uzorku od 58 glasova, 46 ljudi kaže da će spojiti konzole na 4K TV, dakle skoro 80%. Ostalo su oni koji su još na HD televizorima te nešto onih koji će koristiti neki monitor a ne TV.

 

Nije se javio niti jedan ponosni vlasnik 8K... Dakle, očito da su konzole dobro povukle prodaju 4K TVova - evo i ja sam ga kupio prvo radi konzola, drugo jer je stari Sharp imao 7 godina i bio je u banani.

 

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Robert_84 kaže...

 

ja nisam rekao da ima vece koristi, no "vani" se ne skidaju "kradu" filmovi  i serije u tolikoj mjeri kao na balkanu. Znaci ne govorimo sada o balkancima koji su se preselili kao ja. svabo sebi ode u trgovinu i kupi blu ray film dal obicni il 4K

 

vidi mda znas koristit net super. usput media markt i saturn su ista firma. ako si ikada bio u jednom onda mozes vidjeti police od 10 tak do 30 metar sa stotinama naslova. znaci ne Hrvatska gjde dodes u tisak media, a oni imaju 50 filmova i igara za konzole sveukupno.

 

nisam ni rekao da 4K tva nema u ponudi, ali se vec 2 godine ne smatraju high end trzistem vec mainstream samo je OLED high. LED/LCD je mainstream vec 2-3 godine

 

 

 
Glupo je pričati o high-end/mainstream TVima uzimajući u obzir samo rezoluciju i cijenu. Pogotovo ako pričaš o 8k TVima koji su bolesno preskupi uz nikakav benefit trenutno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

ne znam kazu da je demon souls najlaksi od svih.
osobno ga nisam igrao na ps3 jer ga nisam kupio zbog visoke cifre
a i tamo negdje kada je i dosao 2006te ja sam jos bio klinac u srednjoj.
 

 U Demon's Soulsu češće je teži put do bossa nego sami boss. Vidjeti ćeš kada dođeš u Valley of Defilement ili Tower of Latria. Da bi baš rekao da je najlakša, ne znam, meni nema nekih drastičnih razlika da bi mogao reći, e ovo je def najlakša. Flamelurker koji je prikazan u State of Play je stvarno poseban fight, taj te može nalupat dok kaže keks. Ali najviše ću pratiti ljude kada budu došli do King Allanta, to mi je jedna od najdražih borbi u Demon's Soulsu, meni osobno i najteža. 

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Kao sto su vec odgovorili sasvim normalno da su neke neispravne.

Veci je problem sto ducan nece imati zamjenskih (kako je bio slucaj s PS4) 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Ne znam sta se desava ali prije dan dva sam vidio da je neki reviewer rekao da mu je riknuo XsX koji je imao na recenziji sad je ovom PS5 neispravan,lik na AVforums danas otpakirao XsX i bio presretan kasnije vidim da pise da nije full ispravna konzola....

 

 Niš se ne događa. Ovaj kaj je razglasio da mu je crko XsX se nije mogao spojit na MS server i povuć inicijalni update da bi konzola radila. Al on je priglup pa je odma zaključio da ne radi konzola, stavio to na net i naravno lančana reakcija. Kasnije, gle čuda, nakon update-a konzola radi....

Ovaj sa PS5 i eksternim SSD-om je isto napravio sranje jer je vjerojatno ( neće priznat ) ostavio da se kopira nekaj na eksterni SSD i onda bacio konzolu u rest mode. Išao upalit PS5 i krenuo rebuild,I nakon toga je konzola nekaj zeznula kod rebuild database-a... Kad bude dostupan za skinut PS5 update za USB bude fleshao firmware i sve bu radilo kak treba...A i ko zna kaj su sve ta dvojica radila jer kolko vidim ni jedan ni drugi nemaju baš nekakve "nježnosti" prema tehnici. Gledam idiota kak je tek upalio konolu ( XsX ) i nakon kaj je upalio odma gura medij u BD utor. Pa daj pričekaj da se boota konzola a ne odma na twitter i vikat kak je XsX potrgan, epic fail itd....

 

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Martyr_Logarius kaže...
bloodborne kaže...

ne znam kazu da je demon souls najlaksi od svih.
osobno ga nisam igrao na ps3 jer ga nisam kupio zbog visoke cifre
a i tamo negdje kada je i dosao 2006te ja sam jos bio klinac u srednjoj.
 

 U Demon's Soulsu češće je teži put do bossa nego sami boss. Vidjeti ćeš kada dođeš u Valley of Defilement ili Tower of Latria. Da bi baš rekao da je najlakša, ne znam, meni nema nekih drastičnih razlika da bi mogao reći, e ovo je def najlakša. Flamelurker koji je prikazan u State of Play je stvarno poseban fight, taj te može nalupat dok kaže keks. Ali najviše ću pratiti ljude kada budu došli do King Allanta, to mi je jedna od najdražih borbi u Demon's Soulsu, meni osobno i najteža. 

 Meni je Valley of Defilement  najdraza lokacija od svih toksicnih lokacija u souls igrama i onda jos boss na kraju... predobro

 

Tower of latria mi je opcenito najdraza lokacija u souls igrama.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

 Meni je Valley of Defilement  najdraza lokacija od svih toksicnih lokacija u souls igrama i onda jos boss na kraju... predobro

 

 Demon's Souls je jedina koju nisan igra, ali Shrine of Amana iz DS2..gadljivo

PSN - ediholic
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...
Santana kaže...

 Meni je Valley of Defilement  najdraza lokacija od svih toksicnih lokacija u souls igrama i onda jos boss na kraju... predobro

 

 Demon's Souls je jedina koju nisan igra, ali Shrine of Amana iz DS2..gadljivo

 onda ces ovdje povracat :D izgubljeno

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...
Martyr_Logarius kaže...
bloodborne kaže...

ne znam kazu da je demon souls najlaksi od svih.
osobno ga nisam igrao na ps3 jer ga nisam kupio zbog visoke cifre
a i tamo negdje kada je i dosao 2006te ja sam jos bio klinac u srednjoj.
 

 U Demon's Soulsu češće je teži put do bossa nego sami boss. Vidjeti ćeš kada dođeš u Valley of Defilement ili Tower of Latria. Da bi baš rekao da je najlakša, ne znam, meni nema nekih drastičnih razlika da bi mogao reći, e ovo je def najlakša. Flamelurker koji je prikazan u State of Play je stvarno poseban fight, taj te može nalupat dok kaže keks. Ali najviše ću pratiti ljude kada budu došli do King Allanta, to mi je jedna od najdražih borbi u Demon's Soulsu, meni osobno i najteža. 

 Meni je Valley of Defilement  najdraza lokacija od svih toksicnih lokacija u souls igrama i onda jos boss na kraju... predobro

 

Tower of latria mi je opcenito najdraza lokacija u souls igrama.

Zbog tog boss fighta vrijedilo je prolaziti kroz taj užas što je Valley. Jedva čekam to ponovno proći. 

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Robert_84 kaže...

 

ja nisam rekao da ima vece koristi, no "vani" se ne skidaju "kradu" filmovi  i serije u tolikoj mjeri kao na balkanu. Znaci ne govorimo sada o balkancima koji su se preselili kao ja. svabo sebi ode u trgovinu i kupi blu ray film dal obicni il 4K

 

vidi mda znas koristit net super. usput media markt i saturn su ista firma. ako si ikada bio u jednom onda mozes vidjeti police od 10 tak do 30 metar sa stotinama naslova. znaci ne Hrvatska gjde dodes u tisak media, a oni imaju 50 filmova i igara za konzole sveukupno.

 

nisam ni rekao da 4K tva nema u ponudi, ali se vec 2 godine ne smatraju high end trzistem vec mainstream samo je OLED high. LED/LCD je mainstream vec 2-3 godine

 

 

 
Glupo je pričati o high-end/mainstream TVima uzimajući u obzir samo rezoluciju i cijenu. Pogotovo ako pričaš o 8k TVima koji su bolesno preskupi uz nikakav benefit trenutno.

 upravo to. ja da igram sa tobom fifu, cilj bi mi bio da pobijedim..... a ne da zurim u ekran kakva je grafika....

 

moj sin sa 13 godina igra vise snes calsc. kaze fora mu igre.... za ps4 imam 160 igara. jedino sto mi fali od novi hnaslova je Tony HAwk 1+2, mafia remake i Crash 4. 

 

no ako on ima 13 godina i skuzio je sta je igrivost. malo mi je smijesno kad netko ima 45 godina i prica o nekakvih stvarima koje bas nisu toliko bitne za uzivanej u igrama. no svatko ima svoje zadovoljstvo

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Dali je netko od vas naručio preko Svijet-Media DualSense kontroler... kada se može očekivati dolazak?

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Robert_84 kaže...

 upravo to. ja da igram sa tobom fifu, cilj bi mi bio da pobijedim..... a ne da zurim u ekran kakva je grafika....

 

moj sin sa 13 godina igra vise snes calsc. kaze fora mu igre.... za ps4 imam 160 igara. jedino sto mi fali od novi hnaslova je Tony HAwk 1+2, mafia remake i Crash 4. 

 

no ako on ima 13 godina i skuzio je sta je igrivost. malo mi je smijesno kad netko ima 45 godina i prica o nekakvih stvarima koje bas nisu toliko bitne za uzivanej u igrama. no svatko ima svoje zadovoljstvo

 

Ma da, no bitne su opcije, a ne umjetna ograničenja.

 

Moj klinac igra Super Smash Bros i Pokemone, meni je to užasno glupo. Ja igram Warzone i AC Valhallu, njemu je to užasno glupo.

Meni je grafika i ljepota bitna za uživanje (i rezolucija, i FPS i HDR, hoću sve), njemu nije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gale92 kaže...

Dali je netko od vas naručio preko Svijet-Media DualSense kontroler... kada se može očekivati dolazak?

Ja sam od njih prednaručio konzolu u onom prvom šusu prednarudžbi (18.9. mislim). Pitao sam ih ima li šanse da stigne poštom na adresu baš na datum izlaska u Europi (19.11.), rekli su da ne mogu ništa garantirati.

 

Tako da pretpostavljam da je slična stvar i za kontroler, vjerojatno onaj tjedan od 23.11. pa nadalje.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2020 10:56 (Marko).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marko kaže...

Ja sam od njih prednaručio konzolu u onom prvom šusu prednarudžbi (18.9. mislim). Pitao sam ih ima li šanse da stigne na datum izlaska u Europi (19.11.), rekli su da ne mogu ništa garantirati.

 

Tako da pretpostavljam da je slična stvar i za kontroler, vjerojatno onaj tjedan od 23.11. pa nadalje.

 

 razumljivo a preostaje čekanje....

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Marko kaže...
Gale92 kaže...

Dali je netko od vas naručio preko Svijet-Media DualSense kontroler... kada se može očekivati dolazak?

Ja sam od njih prednaručio konzolu u onom prvom šusu prednarudžbi (18.9. mislim). Pitao sam ih ima li šanse da stigne poštom na adresu baš na datum izlaska u Europi (19.11.), rekli su da ne mogu ništa garantirati.

 

Tako da pretpostavljam da je slična stvar i za kontroler, vjerojatno onaj tjedan od 23.11. pa nadalje.

 

 

Pa naravno, što bi rekli uopće, zašto bi oni garantirali išta kad ne dostavljaju oni nego kurirska služba.

Ogradili su se i to je ok, no to ne znači da neće doći na vrijeme.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Marko kaže...
Gale92 kaže...

Dali je netko od vas naručio preko Svijet-Media DualSense kontroler... kada se može očekivati dolazak?

Ja sam od njih prednaručio konzolu u onom prvom šusu prednarudžbi (18.9. mislim). Pitao sam ih ima li šanse da stigne poštom na adresu baš na datum izlaska u Europi (19.11.), rekli su da ne mogu ništa garantirati.

 

Tako da pretpostavljam da je slična stvar i za kontroler, vjerojatno onaj tjedan od 23.11. pa nadalje.

 

 

Pa naravno, što bi rekli uopće, zašto bi oni garantirali išta kad ne dostavljaju oni nego kurirska služba.

Ogradili su se i to je ok, no to ne znači da neće doći na vrijeme.

 Istina. A i da dođe tjedan poslije, što sad, neće propasti svijet zbog 4 dana.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marko kaže...

 Istina. A i da dođe tjedan poslije, što sad, neće propasti svijet zbog 4 dana.

 Ma naravno da neće, samo pitam

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

Moj klinac igra Super Smash Bros i Pokemone, meni je to užasno glupo. Ja igram Warzone i AC Valhallu, njemu je to užasno glupo.

Meni je grafika i ljepota bitna za uživanje (i rezolucija, i FPS i HDR, hoću sve), njemu nije.

 Jesi siguran da je tvoj sin? 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Uopće nije stvar oće li svijet propasti ili ne.. koliko smo do sad čekali, da trebamo čekati još mjesec dana bilo bi isto dobro.. samo je problem što nas nitko ne kontaktira i ne daje nikakve informacije za proizvod koji smo 90% nas već platili... Ljudi ne shvaćaju da nitko od nas ovdje ne "drami" ili histerizira zbog nedolaska konzole na sam dan izlaska, već ludimo zbog (ne)informacija.. 

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...
Bitanga kaže...

 

Moj klinac igra Super Smash Bros i Pokemone, meni je to užasno glupo. Ja igram Warzone i AC Valhallu, njemu je to užasno glupo.

Meni je grafika i ljepota bitna za uživanje (i rezolucija, i FPS i HDR, hoću sve), njemu nije.

 Jesi siguran da je tvoj sin? 

 Vandit

Koga briga bitno da se piše na njega.

Ja imam troje klinaca i svi su različiti.(2 kćeri i sina)

Sve igre što su meni super njemu (sinu) su bezveze tako da.

 

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bilo bi dobro podignut kolektivnu tuzbu ako konzola ne dode 19.11./s Na redditu vidim da su neki vec dobili svoje primjerke konzole. Tak da su konzole u RH dosle minimalno prije 1-2tj. Ako nisu sposobni dostaviti na dan izlaska, onda nek ugase firme.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 3 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...
Vandit kaže...
Bitanga kaže...

 

Moj klinac igra Super Smash Bros i Pokemone, meni je to užasno glupo. Ja igram Warzone i AC Valhallu, njemu je to užasno glupo.

Meni je grafika i ljepota bitna za uživanje (i rezolucija, i FPS i HDR, hoću sve), njemu nije.

 Jesi siguran da je tvoj sin? 

 Vandit

Koga briga bitno da se piše na njega.

Ja imam troje klinaca i svi su različiti.(2 kćeri i sina)

Sve igre što su meni super njemu (sinu) su bezveze tako da.

 

Ja takodjer imam troje,najstariji pegla xbox x,kcer je pomalo na switchu a treci je premali :)

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

 

ne znam jel bilo, ali kako je tih... savrsenstvo.

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice