Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.572
|
čitano: 4.696.999
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...
hummer0 kaže...
DeniZg kaže...
Rhodin kaže...

Ja se iskreno nadam izuzetno jasnommi glasnom "glasanju novčanikom" pa da im postsne jasno da je sve preko 60€ neprihvatljivo.

 Očekuješ glasanje novačnikom, nakon što su svi napravili prednarudžbe PS5 konzole na osnovu rendera?

 DeniZg

Opasno si prešao u XBOX tabor što je toliko bolji?

Što uopće igraš na XBOX-u?

 Ma nisam prešao u Xbox tabor, nisam čak ni siguran da ću kupiti novi Xbox koji sam naručio.

Na Xbox temu stavljam novosti, kojih za PS5 baš i nema, pa je ovo je više kao chat tema.

Vjerojatno ću kupiti obje konzole, samo ne odmah.

 

kupovanje obje konzole i nije loša opcija. Imaš pristup svim mogućim igrama za nekih 8000 kn jel? Jeftinije je nego imati sony i PC. Ja ću osobno svakako još ovu generaciju imati i ps5 i PC a onda poslije ćemo vidjeti.

 

 

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Da. Ja ću vjerojatno prvo uzeti Xbox i malo se zezati sa enhanced igrama, od kojih su neke na Gamepassu (Fable serijal, Gears 5), a neke imam na diskovima (RDR1, GTA 4/Epsiodes from Liberty city).

PS5 me ne vuče sada, jer mi nema zanimljivih ekskluziva, osim Demon's Soulsa kojeg sam većinu prešao na PS3.

 

Čitao sam da će Sony opet davati 4 igre uz PS+, tako da ću produžiti pretplatu i onda kad se malo nagomila igara, uzeti PS5 digital.

 

 

PSN - DeniZg80
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Di si citao ?
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ovdje. Ne znam koliko je pouzdan izvor.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...
2014 kad sam napravio US account mi je ovdje receno da je pitanje dana kada ce krenuti banovi accounta...

Teško da ti je ovdje rečeno jer je ovaj forum otvoren prije 4 mjeseca.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Prilicno sam siguran da nije.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Gajotres kaže...
2014 kad sam napravio US account mi je ovdje receno da je pitanje dana kada ce krenuti banovi accounta...

Teško da ti je ovdje rečeno jer je ovaj forum otvoren prije 4 mjeseca.

 Ma mislio je na PS4 dio foruma.

8 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
HCMAA kaže...

 srića što je hdz na vlasti...hdz stvoren i utemeljen od "bivših" komunjara

Apsolutno se slazem

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
DeniZg kaže...
hummer0 kaže...
DeniZg kaže...
Rhodin kaže...

Ja se iskreno nadam izuzetno jasnommi glasnom "glasanju novčanikom" pa da im postsne jasno da je sve preko 60€ neprihvatljivo.

 Očekuješ glasanje novačnikom, nakon što su svi napravili prednarudžbe PS5 konzole na osnovu rendera?

 DeniZg

Opasno si prešao u XBOX tabor što je toliko bolji?

Što uopće igraš na XBOX-u?

 Ma nisam prešao u Xbox tabor, nisam čak ni siguran da ću kupiti novi Xbox koji sam naručio.

Na Xbox temu stavljam novosti, kojih za PS5 baš i nema, pa je ovo je više kao chat tema.

Vjerojatno ću kupiti obje konzole, samo ne odmah.

 

kupovanje obje konzole i nije loša opcija. Imaš pristup svim mogućim igrama za nekih 8000 kn jel? Jeftinije je nego imati sony i PC. Ja ću osobno svakako još ovu generaciju imati i ps5 i PC a onda poslije ćemo vidjeti.

 

 

Mozda je losa opcija,da sin ne igra Forza Horizon 4 i Fortnite na Xbox X ja ga ne bih niti palio,sve sto imam dostupno za X imam i na kompu sa boljim performansama.

Pro mi koristi za ekskluzive a isto tako i Switch.

9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Ali Microsoft je krenio u ozbiljnu kupovinu, lako moguće da će odsada biti više ekskluziva za PC/Xbox. Avowed će sigurno biti samo na tome, a lako moguće i za Elder Scrolls 6. Tko hoće igrati te igre morat će se snaći.
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
Ali Microsoft je krenio u ozbiljnu kupovinu, lako moguće da će odsada biti više ekskluziva za PC/Xbox. Avowed će sigurno biti samo na tome, a lako moguće i za Elder Scrolls 6. Tko hoće igrati te igre morat će se snaći.

Pa barem na BUG forumu svi imamo PC plus neku konzolu,ili sve konzole.

MS ce sigurno blokirat izlazak Bethesda igara na PS5,nemaju se kako drukcije borit.

Jedini problem je sto ce MS eventualno unistit Bethesdu i sve te serijale,sve sto su kupili od dana prvog Xboxa su unistili.

9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
Cansee kaže...
Ali Microsoft je krenio u ozbiljnu kupovinu, lako moguće da će odsada biti više ekskluziva za PC/Xbox. Avowed će sigurno biti samo na tome, a lako moguće i za Elder Scrolls 6. Tko hoće igrati te igre morat će se snaći.

Pa barem na BUG forumu svi imamo PC plus neku konzolu,ili sve konzole.

MS ce sigurno blokirat izlazak Bethesda igara na PS5,nemaju se kako drukcije borit.

Jedini problem je sto ce MS eventualno unistit Bethesdu i sve te serijale,sve sto su kupili od dana prvog Xboxa su unistili.

 

dosta nas ima, al neki nemaju, a neki pričaju o potpunom prebacivanju na konzole.

 

a ovo za MS je stopostotna istina, nažalost su velike šanse da će razjebat sve

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam siguran da nemamo svi PC plus neku konzolu. Ne bih se kladio ni da većina ima, al ok.

 

Za MS se ne brinem. Nisu retardi da gube PC dio tržišta bespotrebno. Ubace 2-3 ekskluzive čisto da konzola ima smisla. I to su forza, halo i gow i to ne skroz.

 

 

Mislim da više kupuju danza rane releae na PS nego da imaju eksluzivno na XBox

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jedino mi je malo smiješno kako su iz Microsofta prije par mjeseci tvrdili da im nije cilj natjecati se sa Sonyem. Zanimljivo kako su odjednom promijenili ploču.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...
movie kaže...
Gajotres kaže...
2014 kad sam napravio US account mi je ovdje receno da je pitanje dana kada ce krenuti banovi accounta...

Teško da ti je ovdje rečeno jer je ovaj forum otvoren prije 4 mjeseca.

 Ma mislio je na PS4 dio foruma.

 Tako je pošto su tamo i ovdje manje više isti ljudi. 

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Meni je Sony banirao account kad sam koristio drugu kreditnu, a banirat će ga i ako stornirate transakciju kojom ste kupili igru.
Ali za ban zbog krive regije još nisam čuo.
PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ne znam koliko bi imalo smisla da počnu banirati account iz druge regije. Zamisli da netko npr. živi u SAD-u i koristi taj account 10 godina i onda se preseli u Europu, baniraju mu account i ostane bez svih igara? Nema nimalo smisla. 

 

Uostalom njima je najvažnije da ti kupuješ igre. A sad dal je to iz SAD-a, Hrvatske ili Kameruna, to je nebitno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bas gledam igre za iduci mjesec.
Novi CoD meeeh
AC Valhalla bezveze, questovi i leveli mi nikako nisu sjeli u AC igrama
Cyberpunk, pre veliko i ne pase mi kamera iz prvog lica
Watch Dogs Legion, da mi plate igru i puskom tjeraju da igram, rekao bih pucaj brate
Spiderman, mozda bih i igrao da se radi o punoj igri, ovako sam mišljenja da se radi o obicnom copy pasteu spidermana da zgrnu pare na brzinu.

Sve su to super igre ali sve sam to vec vidio i igrao. Nekako me najvise privlači Sackboy igra jer sam slab na platformere 😄
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Ne znam koliko bi imalo smisla da počnu banirati account iz druge regije. Zamisli da netko npr. živi u SAD-u i koristi taj account 10 godina i onda se preseli u Europu, baniraju mu account i ostane bez svih igara? Nema nimalo smisla. 

 

Uostalom njima je najvažnije da ti kupuješ igre. A sad dal je to iz SAD-a, Hrvatske ili Kameruna, to je nebitno.

Već sam o tome pisao. Išao sam kod kćeri u ameriku i reko da ne bi bilo iznaneđenja nazovem sony hrvatska podršku za PS i najavim da idem na put i da ću tamo sa svog acc igrati igre pa da ne bi netko pomislio da mi je ukraden acc pa da ga ne baniraju. Rekla mi osoba koja se javila da postoji dobra šansa da me banaju i da to ne radim jer to sony ne preporuča te da ću na tuđoj konzoli pokrenuti svoj acc isključivo na svoju odgovornost. Na kraju nisam koristio svoj acc već sam igrao na acc od kćerinog dečka. Kakve sam sreće popio bih ban 100% pa nisam htio provocirati.

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo (zanimljiv način) kako INDEX.HR gleda na izlazak PS 5

 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Bas gledam igre za iduci mjesec.
Novi CoD meeeh
AC Valhalla bezveze, questovi i leveli mi nikako nisu sjeli u AC igrama
Cyberpunk, pre veliko i ne pase mi kamera iz prvog lica
Watch Dogs Legion, da mi plate igru i puskom tjeraju da igram, rekao bih pucaj brate
Spiderman, mozda bih i igrao da se radi o punoj igri, ovako sam mišljenja da se radi o obicnom copy pasteu spidermana da zgrnu pare na brzinu.

Sve su to super igre ali sve sam to vec vidio i igrao. Nekako me najvise privlači Sackboy igra jer sam slab na platformere 😄

 

Stvar je ukusa. Mene recimo zanimaju i AC Valhalla i naravno CP2077. Legion ću isto upratiti, barem recenzije i to. U svakom slučaju odlična opcija je uplay+, uzmeš ga mjesec dana i odigraš i WD Legion i AC Valhalla za 15 eura. 

 

Naravno tko igra na PCu

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gale92 kaže...

Evo (zanimljiv način) kako INDEX.HR gleda na izlazak PS 5

 Ima točnih i netočnih stvari.

Demon's Souls je remake, a ne remaster.

Launch igre nisu nikad bile bogznašto (PS4 ekskluzive- Knack i Killzone), tako da je sa PS5 čak i bolja situacija.

I tak, ima toga još. Ali načelno dijelim sentiment autora članka, pogotovo sa kraja teksta.

PSN - DeniZg80
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja nemam bas nista protiv remake-a Demon's soulsa iako sam odigrao valjda preko 200 sati te igre.
Hrpa danasnjih souls fanova nije ju odigrala, a vjerujem da ce i oni koji su igrali uzivat s obzirom da je ovo razlika dan i noc.

Demon's souls ima posebnu atmosferu koju koju nema niti jedna druga souls igra i jedva cekam da ju odigram ponovo.

Dok ja kupim konzolu sigurno ce i Ratchet bit vani. Ratchet remake za PS4 mi je bio vrhunski :). Za pocetak meni je to dovoljno. Naravno bilo bi super da i GT7 izađe ak ne prije onda pocetkom iduce godine pa bi to znacilo da imam kaj igrat cijelu godinu :D

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

 

Konačno, otkrili su toplu vodu :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
online
Sony PlayStation 5

NBA 2K21 će imati reklame koje se ne mogu preskočiti. I sad ćeš to staviti u igru kojoj se plaća full cijena, pogotovo za PS5? Katastrofa, inače ne igram toliko sportske igre, ali ovo je gadan presedan. S tim da su sportske igre redovito nepoštene na razne načine

 

https://stevivor.com/news/nba-2k21-inserts-unskippable-ads-pre-game-loading-screens/

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

NBA 2K21 će imati reklame koje se ne mogu preskočiti. I sad ćeš to staviti u igru kojoj se plaća full cijena, pogotovo za PS5? Katastrofa, inače ne igram toliko sportske igre, ali ovo je gadan presedan. S tim da su sportske igre redovito nepoštene na razne načine

 

https://stevivor.com/news/nba-2k21-inserts-unskippable-ads-pre-game-loading-screens/

 To su bili stavili u UFC pa maknuli. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ne igram nista od sportova godinama.

 

Znaci jos mjesec dana do izlaska PS5,kako je opet krenulo sa koronom panika nextgen konzole bi mogle doc u vrijeme potpunog lockdowna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
SimeKZ kaže...
Cansee kaže...

NBA 2K21 će imati reklame koje se ne mogu preskočiti. I sad ćeš to staviti u igru kojoj se plaća full cijena, pogotovo za PS5? Katastrofa, inače ne igram toliko sportske igre, ali ovo je gadan presedan. S tim da su sportske igre redovito nepoštene na razne načine

 

https://stevivor.com/news/nba-2k21-inserts-unskippable-ads-pre-game-loading-screens/

 To su bili stavili u UFC pa maknuli. 

 

Kao što rekoh, sportske igre baš vole biti nepoštene

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

NBA 2K21 će imati reklame koje se ne mogu preskočiti. I sad ćeš to staviti u igru kojoj se plaća full cijena, pogotovo za PS5? Katastrofa, inače ne igram toliko sportske igre, ali ovo je gadan presedan. S tim da su sportske igre redovito nepoštene na razne načine

 

https://stevivor.com/news/nba-2k21-inserts-unskippable-ads-pre-game-loading-screens/

 Ma taj NBA 2K je katastrofa već godinama, a drugu košarku ni nemamo (EA je odustao od košarke sa NBA Live 19).

PSN - DeniZg80
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice