Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.743.657
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nosi mi se bijela boja,...

Tko se na peticu opeko i na šesticu puše.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

dvije verzije.opa

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dobro izgleda plejka
Ufffff jedva cekam
PSN:Dacho_223
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Sex

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne svidja mi se bas. Vise volim jednostavniji dizajn kao sto ima novi xbox 🤔
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

AAAAAAA svaka čast Sony ovo je bilo lijepo.

Stvarno su dosta toga pokazali i jednostavno vuče da ju kupiš.

Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
AA-d00d kaže...
Ne svidja mi se bas. Vise volim jednostavniji dizajn kao sto ima novi xbox 🤔

 Nadam se da si sarkastičan.

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

neki traileri i intro-i su bili u ultrawide, vidim da phillips izbacuje i neki 34" UW 144hz monitor za konzole, zbilja se nadam UW supportu i da ce devovi to iskoristit.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Heh nisam. A mislim to je samo stvar osobnog ukusa. Ako se drugima svidja, nemam nista protiv njih.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

znači za sony budućnost je vertikalna...inače meni je bilo dosadno...nastavci nastavaka sa boljom grafikom...ako budem kupio to će biti kao i u slučaju četvorke(BF 2018 ps4pro)...5 godina nakon izlaska...do tada ima dosta zaostataka sa četvorke...a u tom razdoblju od pet godina budu oni izbacili ps5 pro

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Previše je igri bilo s nadnaravno-horor tematikom. Meni se osobno ne sviđa to. A najbolji su ovi na službenom chatu, samo o gta 6, fortniteu, boring itd.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel novi Spider-Man samo DLC za postojeću igru ili je cijela igra? Nekako mi je po traileru izgledalo kao da je DLC. Ali bilo bi super kad bi dobili novi Spider-Man i GT7 kao launch igre recimo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ni meni se iskreno ne sviđa dizajn, bolja mi je 4.-ka sto puta, elagantna i donekle minimalistička. Ovo mi izgleda ko neki ovlazivac zraka.....

 

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Igre su kriminalno lose... covjek ocekiva da puca od novih grafickih mogucnosti.... a ono dobijes nesto sta bi moga napravit i na PS3.

Sam PS je fora. Futuristican dizajn. Nikad nece svima odgovarat...

Moj PC  
5 1 hvala 1
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Fak jea

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
6 0 hvala 2
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Konzola mi je baš super. Totalno neočekivani dizajn od strane Sonya. Baš su si pustili mašti na volju. 

 

Što se tiče igara, ima svega; pitanje je koliko će toga uopće izaći. Kod Gran Turisma mi se sviđa što su prikazali gameplay sa stare staze koju svi čekaju već godinama. Horizon će isto biti mrak. 

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ima tko link da se na miru pogleda repriza?😁

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

dizajn konzole me dira ko i dizajn graficke. niti gledam u nju kad igram nit ju namjeravam gledat dok ne igram

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dermentor kaže...

Ima tko link da se na miru pogleda repriza?😁

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Konzola meni izgleda super. Ali igre 0 bodova. Definitivno nista sto bi me 'nagovorilo' da kupim konzolu. Ako je ovo buducnost gaminga crno nam se pise :D Nadam se da ce se uskoro pojaviti nesto puno bolje od prikazanog.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Uhuhuhu, na kraju zadovoljavajuće.
Najviše mi se svidjelo RE8, Horizon, ali možda me i najviše nahajpao Demon Souls, to je valjda stvar moga ukusa. Izgleda mi zanimljivo i onaj Returned

Konzola mi se baš sviđa, kao i joystick, nadam se da je i funkcionalna osim što je lijepa.
Sve u svemu najbolji online event koji sam vidio dosad, što je bilo i očekivano.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Abomb kaže...
Igre su kriminalno lose... covjek ocekiva da puca od novih grafickih mogucnosti.... a ono dobijes nesto sta bi moga napravit i na PS3.

Sam PS je fora. Futuristican dizajn. Nikad nece svima odgovarat...

 Horizon 2, Spider-Man i Gran Turismo 7 grafika je sa PS3?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.6.2020 23:25 (antimadridista).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Razočaravajuć showcase u globalu. Negdje na pola sam pomislio da ga samo Bloodborne 2 može spasiti. Horizon 2 očekivan, ali nije pokazano ništa iz igre. Općenito nigdje konkretnog gameplaya.

Spiderman je donekle iznenađenje jer dolazi još ove godine. Ne znam dal je pisalo da je PS5 exclusive.

Ostalo ili me ne interesira uopće ili je pokazano premalo.

Konzola ne izgleda bog zna kako dobro, ali taj detalj mi je ionako nebitan. Jedino što mi side by side ovaj Digital edition izgleda bolje, ali nema šanse da ga kupim.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
@HCMAA
Slažem se sa svime što si napisao, previše nastavaka, uostalom i najsjajnija zvijezda priredbe je remake, od ostalog ili je svemir ili su horori ili su igre koje grafički izgledaju kao PS3 igre.
Tko je nahajpan nakon ovog, svaka čast, ja sam do kraja odgledao čisto zbog Elden Ringa, od kojeg ništa.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nisam zadovoljan prikazanim igrama. Nista posebno i nicim se ne isticu kao Next-gen igre, bar na prvu. Project ATHIA  mi je privuklo paznju, novi IP. Ocekivao sam da ce biti naajvljeno nesto novo. Inace, kao sto kolega gore rece, previse igara horror i nadnaravne tematike. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Dvije verzije konzole. Jedna bez mogućnosti ubacivanja diska, vjerojatno jeftinija. Po meni ok kome mogućnost gledanja filmova u 4k nije interesantno a igre kupuju isključivo u digitalnom obliku. Svakako ću uzeti s diskom jer me film u UHD blu ray 4k interesira.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
Izgleda mi zanimljivo i onaj Returned

 Returnal

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pa mislim najavili su hrpu ogromnih igara u jednom eventu. Ne znam što je ekipa očekivala. Spider-Man, Horizon 2, Gran Turismo, Resident Evil 8, novi Hitman itd. Neće konzola izaći prvog dana sa 15 top igara. Ni PS4 nije imao bog zna kakve launch igre, PS3 da ne govorim. Ovo je i više nego dobro.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
dzelo kaže...

Nisam zadovoljan prikazanim igrama. Nista posebno i nicim se ne isticu kao Next-gen igre, bar na prvu. Project ATHIA  mi je privuklo paznju, novi IP. Ocekivao sam da ce biti naajvljeno nesto novo. Inace, kao sto kolega gore rece, previse igara horror i nadnaravne tematike. 

 Odabrao dzelo Đelo Hađiselimović i tebi se ne sviđa omg. 

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Za Spidermana je pisalo 2020 da dolazi. Nejasno je što će biti. Možda neki spin off u stilu Lost Legacy, ako ne full igra?

Ako je samo DLC onda nisam baš previše zainteresiran.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice