PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

poruka: 1.997
|
čitano: 647.828
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Imam PS3 CECHJ sa ofw 4.65, kako da ja sad jailbreakam?

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Pozz ljudi...

Već neko vrijeme pokušavam dobit super marija uvezi spuštanja fw al nula bodova...

Jel mi možete preporučiti nekog drugog iz okolice Vukovara ili Zagreba?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Frost vidi prvu stranicu

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
devilvu86 kaže...

Pozz ljudi...

Već neko vrijeme pokušavam dobit super marija uvezi spuštanja fw al nula bodova...

Jel mi možete preporučiti nekog drugog iz okolice Vukovara ili Zagreba?

 Ja ti mogu spustit fw sa e3 flasherom ali sam iz hrv. zagorja.

Ako te zanima javi se na pm.

pozdrav

8 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Jel moze netko poslat broj od super marija da ga pitam za downgrade

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Pokušavao sam prebaciti The last of us i God of war i obje mi na prebacivanju preko usb sticka javljaju aborted 666!

Negdje sam našao da neki ps3 neće čitati dual layer,znači igre koje su veće od 25gb, dali je to istina?

Kad pokušavam pokrenuti sa vanjskog HD, javlja mi samo duplex i nakon toga me vrati u XMB.

Neće ni kad uključim bd mirror.

Multiman je Rogero 4.66.

Zna li neko šta napraviti?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Prebaci igre preko mreže

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.8.2015 11:00 (Wontay).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

A ne mogu preko mreže,iz nekog razloga se ne mogu spojiti.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

kupio sam ps3 superslim 12 gb i neznam da li je cipovan kako cu to provjeriti i u slucaju da nije cipovan moze li se jailbreakovati??

karlo
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

prva stranica teme

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Pozdrav svima!
Prije godinu dana sam nećaku kupio PS3, ne razmišljajući o tome koje igre će se moći igrati uzeo sam model CECH-4204C s OFW 4.66, i danas kad klinci hoće druge igre vidim da sam se zahebao.
Ono što me zanima je da li se ovaj model može jailbreakat bez dodatnih uređaja i modifikacija?
Na netu sam naišao na site koji veli da može al obzirom na informacije s ostalih mjesta ovo mi se činilo kao "too good to be true": http://ps3portal.net/ps3-4-66-jailbreak/ (nadam se da ne kršim pravila stavljajući link)

 

Jel jailbreak izvediv na navedeni način, ili riskiram funkcionalnost konzole?

 

Hvala na svakoj pomoći.

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.8.2015 13:03 (sokol7).
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
sokol7 kaže...

Pozdrav svima!
Prije godinu dana sam nećaku kupio PS3, ne razmišljajući o tome koje igre će se moći igrati uzeo sam model CECH-4204C s OFW 4.66, i danas kad klinci hoće druge igre vidim da sam se zahebao.
Ono što me zanima je da li se ovaj model može jailbreakat bez dodatnih uređaja i modifikacija?
Na netu sam naišao na site koji veli da može al obzirom na informacije s ostalih mjesta ovo mi se činilo kao "too good to be true": http://ps3portal.net/ps3-4-66-jailbreak/ (nadam se da ne kršim pravila stavljajući link)

 

Jel jailbreak izvediv na navedeni način, ili riskiram funkcionalnost konzole?

 

Hvala na svakoj pomoći.

 Neda se jailbrejkati serija 4. Piše ti na prvoj stranici.

Ta stranica je fake.

9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Je li itko pravio downgradea pleyke i Jailbreak sa onim sa njuškala ...zove se Softmod5555 tako nes..imam ps3 cech 2004a sa 4.75 ofw ...on mi nudi downgradea plus Jailbreak za 200 kn ?trebao bih Mu ps3 Poslat tiskom ili postom u okolicu Splita ..inače ja sam blizu Zadra...jeli on siguran i oce li uopće Vratit ps3 ?
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Znači Super Mario više ne radi?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Tko je on i koliko bi naplatio za gore navedenu uslugu ?
14 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
#wot#vk.0h kaže...
Je li itko pravio downgradea pleyke i Jailbreak sa onim sa njuškala ...zove se Softmod5555 tako nes..imam ps3 cech 2004a sa 4.75 ofw ...on mi nudi downgradea plus Jailbreak za 200 kn ?trebao bih Mu ps3 Poslat tiskom ili postom u okolicu Splita ..inače ja sam blizu Zadra...jeli on siguran i oce li uopće Vratit ps3 ?

 

Znam ja tog momka, ja sam od njega par puta kupovao igre, a prijatelj je radio downgrade na svojoj konzoli. Momak je pošten i nemaš straha da će te zeznuti. 

PSN ID : Eraserhead_981
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.8.2015 8:10 (EraserHead).
8 godina
online
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Ako neko treba downgrejd,može mi se javiti,ja sam u sv.nedelji pored zagreba ...

 

 

 

PS3 CFW 4.75
Downgrading from 4.75 to 3.55 on CECHH - CECHQ (FAT),CECH20xx - CECH25xx (SLIM)
PS3 CFW instalacija,PS3 popravci,zamjena lasera,PS2 popravci ...

 

Moguće se javiti i za cecha-cechg modele

Moj PC  
2 0 hvala 1
8 godina
online
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Svaki jailbreak sa OFW (Oficial firmware) iznad 3.55 nije moguć (moguće na par verzija konzola sa 3.56) ...

 

Nemojte nasjedati raznim forumima i youtube videima i takvim stvarima ...

 

Za svaki downgrade potreban vam je flesher u bilo kom smislu,da li E3,teensy,progskeet ili neki četvrti ...

 

Svaki downgrade je fleshanje NOR/NAND chipa (ovisi o konzoli koji je čip),u principu da se prvo isčita čip,provjerava,te se zatim patchira verzija na 3.55 i snima nazad na čip ...

 

Nakon toga slijedi instalacija softwera ...

 

 

Svaki downgrade preko softwera NIJE moguć (moguće je ako je konzola na CFW- custom firmware i instaliran qa flag,te prebacivanje sa bilo kojeg na bilo koji CFW)

 

nadam se da sam malo objasnio neke stvari ....

 

S time da moram razočarati vlasnike 25xx,3xxx,4xxx konzola koji mogu dobiti jailbreak samo preko nekog ode modula,za koje sam čuo da na najnovijem softweru ne rade ...

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Jesi li ti mislio na softmod ili supermarija
9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Koliko bi koštao downgradea sa jailbreakom za cech 2004a sa ofw 4.75 ?oprosti ako sam ti vec poslao poruku jer nisam siguran jesam li tebi ili nekom drugom sa foruma ...
8 godina
online
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
#wot#vk.0h kaže...
Koliko bi koštao downgradea sa jailbreakom za cech 2004a sa ofw 4.75 ?oprosti ako sam ti vec poslao poruku jer nisam siguran jesam li tebi ili nekom drugom sa foruma ...

 Odgovorio ti na mejl ...

10 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Prije mjesec-dva sam sa Rogera prešao na Rebug 4.7 jer mi neke igrice nisu radile ( najviše zbog Litl big planet 3), međutim sad mi se pak javlja problem sa nekim igricama koje su radile na Rogeru.
Danas kod pokretanja Black flag-a ( assassin's creed) mi počne učitavat igricu i nakon 2-3 sekunde prekine i izbaci poruku game quit -no request event.
Zna li netko kako to riješiti.

 

Edit:evo danas am vidio da je izašao rebug 4.75, instalirao ga, ali i dalje ista greška

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.9.2015 12:54 (zmac).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

pozdrav moze mi neko reci sta da radim: imam ps3 sa demostration modom 1.50 ...dali se sta moze napravit s time neki link ili nesto sto je sigurno ..probo sam napravit rucni update ali nista nece da prepozna na stiku ????

NaRaYaN
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

mislim dana black flag trebas dodat neki folder da se zove ASSASIN_ISO. i stavis ga u usridr

.i meni je bilo tako sa tom igrom

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Odgovori i meni :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
nbdy32 kaže...
#wot#vk.0h kaže...
Koliko bi koštao downgradea sa jailbreakom za cech 2004a sa ofw 4.75 ?oprosti ako sam ti vec poslao poruku jer nisam siguran jesam li tebi ili nekom drugom sa foruma ...

 Odgovorio ti na mejl ...

 Odgovori i meni :)

10 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Dali se može instalirati novi rebug 4.75 bez diranja ičeg drugog?

Znači bez diranja onog Toggle QA, onog Rebug toolbox i nešto šta sam vidio da se DEX pratvara u CEX.

Kako vidim u tutorialima kad se Rebug 4.75 ubaci u PS3, čim se stisne ono PS3.UPDATE.PUP...počinje instalacija.

Meni traži da odaberem Accept, pa se bojim da nešto ne zeznem.

Sorry, ali nisam baš nešto na Ti sa ovom novom tehnologijom pa mi je svaka pomoć dobro došla.

Hvala unaprijed.:-)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
elva1 kaže...

Dali se može instalirati novi rebug 4.75 bez diranja ičeg drugog?

Znači bez diranja onog Toggle QA, onog Rebug toolbox i nešto šta sam vidio da se DEX pratvara u CEX.

Kako vidim u tutorialima kad se Rebug 4.75 ubaci u PS3, čim se stisne ono PS3.UPDATE.PUP...počinje instalacija.

Meni traži da odaberem Accept, pa se bojim da nešto ne zeznem.

Sorry, ali nisam baš nešto na Ti sa ovom novom tehnologijom pa mi je svaka pomoć dobro došla.

Hvala unaprijed.:-)

Koji ti je FW sad na ps3?

Koja verzija i jel original FW ili CFW?

10 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
silasara2 kaže...
elva1 kaže...

Dali se može instalirati novi rebug 4.75 bez diranja ičeg drugog?

Znači bez diranja onog Toggle QA, onog Rebug toolbox i nešto šta sam vidio da se DEX pratvara u CEX.

Kako vidim u tutorialima kad se Rebug 4.75 ubaci u PS3, čim se stisne ono PS3.UPDATE.PUP...počinje instalacija.

Meni traži da odaberem Accept, pa se bojim da nešto ne zeznem.

Sorry, ali nisam baš nešto na Ti sa ovom novom tehnologijom pa mi je svaka pomoć dobro došla.

Hvala unaprijed.:-)

Koji ti je FW sad na ps3?

Koja verzija i jel original FW ili CFW?

 Nije original ,CFW je Rebug 4.65.

13 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
elva1 kaže...
silasara2 kaže...
elva1 kaže...

Dali se može instalirati novi rebug 4.75 bez diranja ičeg drugog?

Znači bez diranja onog Toggle QA, onog Rebug toolbox i nešto šta sam vidio da se DEX pratvara u CEX.

Kako vidim u tutorialima kad se Rebug 4.75 ubaci u PS3, čim se stisne ono PS3.UPDATE.PUP...počinje instalacija.

Meni traži da odaberem Accept, pa se bojim da nešto ne zeznem.

Sorry, ali nisam baš nešto na Ti sa ovom novom tehnologijom pa mi je svaka pomoć dobro došla.

Hvala unaprijed.:-)

Koji ti je FW sad na ps3?

Koja verzija i jel original FW ili CFW?

 Nije original ,CFW je Rebug 4.65.

Onda bi trebalo ić bez problema update samo stavi na stick novi rebug  (ideš na konzoli na update fw) i prati korake

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice