PS Plus Premium - refund

poruka: 3
|
čitano: 2.646
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
PS Plus Premium - refund

Pozdrav, 

 

znači obnovio mi se PS Plus Premium jer nisam cancelao subscription. I uglavnom javim se za refund putam kontakt forme za refund preko sonyeve stranice i na to mi dolazi mail:

 

We have identified that your account is registered in Croatia.
As you have reached PlayStation support for UK, please contact the PlayStation support team on (385) 01 775 7104 or email to support@hr.playstation.com.

 

 

Ok, pošaljem na mail koji su mi poslali da tražim refund i napišem sve potrebne podatke i dobijem natrag mail:

 

Thank you for contacting PlayStation Support.

As you’ve reached the PlayStation Support team for UK which is outside of your region, you can find the contact details for your country at https://www.playstation.com/country-selector/.

 

kao opet sam dobio UK support i sad ne razumijem kako normalno zatražiti refund jer su me ovi ponovno preusmjerili na svoju stranicu preko koje sam prvi puta tražio refund. 

 

Ako ima netko savjet molim što hitnije jer mi je danas 13 dan od plaćanja pretplate, a kao u 14 dana se može odraditi 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PS Plus Premium - refund
samo im printscreenaj odgovor sto su ti poslali i ponovno posalji na taj mail....bitan je dan kad si poslao, tako da si ti zapoceo proces za refund unutar 14 dana a to sto se oni izmotavaju je drugo
battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
offline
Re: PS Plus Premium - refund
Bok, ako ikad ovo vidiš... U istom sam problemu da me UK support vrti u krug. Očito odabir Hrvatske šalje na UK, a ovi odbijaju pomoći. Jesi uspio doći do nekog tko ti je riješio problem i kako?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice