Playstation VR 2 izdvojena tema

poruka: 748
|
čitano: 229.083
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Uzmi u obzir da tu na expeet plus nema sjedenja haha
15 godina
offline
Re: Playstation VR 2
dax-lax kaže...
Uzmi u obzir da tu na expeet plus nema sjedenja haha

 

Da, ili na Expert + Super Fast :-D

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
dax-lax kaže...
Uzmi u obzir da tu na expeet plus nema sjedenja haha

Dali se konstantno samo mase i unistava "note"?

13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Ovisi kak je mapirana traka.
Na višim razinama je to gotovo neprestano uz obavezna izmicanja između zidova, a ponekad moraš i čučnut dok prolazi zid iznad tebe.
11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
dax-lax kaže...
Ovisi kak je mapirana traka.
Na višim razinama je to gotovo neprestano uz obavezna izmicanja između zidova, a ponekad moraš i čučnut dok prolazi zid iznad tebe.

To cu onda kupit kad preselim u veci stan sa vecim dnevnim boravkom.

7 godina
offline
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...

Ne znam dali da kupim igru.....gameplay mi djeluje jednolicno.

 Slobodno preskočiš koju, nećemo te osuđivati

11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
NathanDrek kaže...
MEGATAMA kaže...

Ne znam dali da kupim igru.....gameplay mi djeluje jednolicno.

 Slobodno preskočiš koju, nećemo te osuđivati

Preskacem lose,ova bi trebala bit dobra.

11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
dax-lax kaže...
Ovisi kak je mapirana traka.
Na višim razinama je to gotovo neprestano uz obavezna izmicanja između zidova, a ponekad moraš i čučnut dok prolazi zid iznad tebe.

Sta ti je plan za nekakav iduci VR sistem,Q3?

13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...
dax-lax kaže...
Ovisi kak je mapirana traka.
Na višim razinama je to gotovo neprestano uz obavezna izmicanja između zidova, a ponekad moraš i čučnut dok prolazi zid iznad tebe.

Sta ti je plan za nekakav iduci VR sistem,Q3?

 Iskreno, nemam pojma. Trenutno sam u limbu oko uređivanja zelenila oko kuće. Cca 4500m2 za pokosit i ošišat tak da mi se uopće ne ulazi u vr. Jedino što igram je zelda.

Ako ćemo u neku budućnost, onda ciljam na novi steamov vr, koji god da bude, jer bi praćenje trebalo biti na razini basestationa, ali standalone. Vjerujem da neće razočarati kao što nisu ni sa indexom

12 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Ovo zadnje o Q3 ( 29% više pixela i panckake ) mi se "fino" sviđa ...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
dax-lax kaže...
MEGATAMA kaže...
dax-lax kaže...
Ovisi kak je mapirana traka.
Na višim razinama je to gotovo neprestano uz obavezna izmicanja između zidova, a ponekad moraš i čučnut dok prolazi zid iznad tebe.

Sta ti je plan za nekakav iduci VR sistem,Q3?

 Iskreno, nemam pojma. Trenutno sam u limbu oko uređivanja zelenila oko kuće. Cca 4500m2 za pokosit i ošišat tak da mi se uopće ne ulazi u vr. Jedino što igram je zelda.

Ako ćemo u neku budućnost, onda ciljam na novi steamov vr, koji god da bude, jer bi praćenje trebalo biti na razini basestationa, ali standalone. Vjerujem da neće razočarati kao što nisu ni sa indexom

Mislis da Valve priprema mainstream standalone headset koji ce bit prihvatljiv cijenom?

Meni oni vise vuku na high end segment gda je cijena sporedni faktor.

11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
mla_dend kaže...
Ovo zadnje o Q3 ( 29% više pixela i panckake ) mi se "fino" sviđa ...

Imaju vec hands on dojmovi na prototipu,ekipa kaze da se ta razlika u rezoluciji ne kuzi.

 

Btw

XR2 podrzava HDR10 ako sam dobro vidio tako da ih nista ne sprijecava da ubace mini led i omoguce HDR....osim cijene naravno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.5.2023 18:35 (MEGATAMA).
13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Računam oko 800baksa
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
dax-lax kaže...
Računam oko 800baksa

Za Q3?

Vjerujem da bi takav skok u cijeni bio sok za trenutne vlasnike Questova.

Dodas malo i imas PSVR2+PS5

 

Ja ocekujem max 600eu

13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...
dax-lax kaže...
Računam oko 800baksa

Za Q3?

Vjerujem da bi takav skok u cijeni bio sok za trenutne vlasnike Questova.

Dodas malo i imas PSVR2+PS5

 

Ja ocekujem max 600eu

 Ne ne, mislim na valveov standalone. Quest za 800 bi bio autogol

11 godina
offline
Playstation VR 2

Dosta toga sto je danas prikazano na META prezentaciji dolazi na VR2.

 

 

 

 

Iako je vjerovatno da ce ove igre izgledat primjetno bolje od Quest 3 verzije opet je to daleko daleko ispod necega ovakvog...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.6.2023 0:02 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Playstation VR 2

Nedavno sam pisao kako mi VR djeluje kao stvoren za GUN pucacine tipa Virtua Cop,Time,Crisis,House of the Dead itd,koje su nestale pojavom LCDa jer na njima ne rade pistolji.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
4mal kaže...

Prvi dojmovi Switcbacka se solidni, rezolucija je u rangu PSVR1 tj. Rush of blood ali je dinamika bolja, pucanje je jako precizno odlican HDR, za sad sam presao dve staze i jednog boss-a, izabrao sam path da izbjegnem Dont Blink , cekam sljedeci patch da to malo izostre imho.

Dobra vijest,stize patch...foveated rendering,Amd FSR,bolje teksture,brzi loading itd...

 

https://www.uploadvr.com/switchback-vr-visuals-patch-release/

3 godine
neaktivan
offline
Playstation VR 2

Evo mog setupa u sobi gdje radim i gejmam :) Oko VR sam se bas potrudio da bas bude sve optimalno, nista ne smeta i odmah veca imerzija. Sve malo po malo raduckao, ima jos detalja za zavrsiti ali glavno je sve ustimano,

 

 

 
10 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
gamex1423 kaže...

Evo mog setupa u sobi gdje radim i gejmam :) Oko VR sam se bas potrudio da bas bude sve optimalno, nista ne smeta i odmah veca imerzija. Sve malo po malo raduckao, ima jos detalja za zavrsiti ali glavno je sve ustimano,

 

 

 Odlicno sve izgleda 🥂

15 godina
offline
Playstation VR 2

Možda najbitnije pitanje, zašto ti stolica ima papuče? :)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
4 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Playstation VR 2
Bitanga kaže...

Možda najbitnije pitanje, zašto ti stolica ima papuče? :)

 Privremeno rjesenje dok igram GT7 da se ne vozam po sobi 

15 godina
offline
Re: Playstation VR 2
gamex1423 kaže...

Evo mog setupa u sobi gdje radim i gejmam :) Oko VR sam se bas potrudio da bas bude sve optimalno, nista ne smeta i odmah veca imerzija. Sve malo po malo raduckao, ima jos detalja za zavrsiti ali glavno je sve ustimano,

 

 

 Samo jedna preporuka, riješi se tog stolca i uzmi nešto šuplikavo/mrežicu/tkaninu, daleko ugodnije za dugotrajnija sjedenja i daleko manje znojenja nego na umjetnoj koži. Moja preporuka je stolac iz Ikee, mrežica na naslonu, tkanina na sjedežu.

11 godina
offline
Playstation VR 2

Igrao malo GT7 ove formule sto imaju onaj presjek u sredini vidnog polja...zasto je to tako dizajnirano,znam da mora bit dobar razlog?

Uglavnom kada igram na TVu taj presjek u sredini vidnog polja mi bas jako smeta,u VRu je daleko daleko manje iritantno,fun fact...probao sam malo nna tvu te formule vozit i bio sam kaoticno los,upalim u VRu i od prvog puta druga pozicija na kraju.

VR2 bas puno znaci za igrivost GT7.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...

Igrao malo GT7 ove formule sto imaju onaj presjek u sredini vidnog polja...zasto je to tako dizajnirano,znam da mora bit dobar razlog?

Uglavnom kada igram na TVu taj presjek u sredini vidnog polja mi bas jako smeta,u VRu je daleko daleko manje iritantno,fun fact...probao sam malo nna tvu te formule vozit i bio sam kaoticno los,upalim u VRu i od prvog puta druga pozicija na kraju.

VR2 bas puno znaci za igrivost GT7.

 

Da, meni se to isto nije baš svidjelo. U starijim formulama je bila samo antena, a sad je cijela konstrukcija da bude realno ko prava formula koja ima to radi sigurnosti vozača.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Re: Playstation VR 2
Pixel kaže...
gamex1423 kaže...

Evo mog setupa u sobi gdje radim i gejmam :) Oko VR sam se bas potrudio da bas bude sve optimalno, nista ne smeta i odmah veca imerzija. Sve malo po malo raduckao, ima jos detalja za zavrsiti ali glavno je sve ustimano,

 

 

 Samo jedna preporuka, riješi se tog stolca i uzmi nešto šuplikavo/mrežicu/tkaninu, daleko ugodnije za dugotrajnija sjedenja i daleko manje znojenja nego na umjetnoj koži. Moja preporuka je stolac iz Ikee, mrežica na naslonu, tkanina na sjedežu.

 Thanks, ovu sam davno skroz kupio pa bas sad planiram nabaviti nesto novo, kompaktnije i ergonimnije jer mi odose ledja a puno vremena tu provodim.

11 godina
offline
Playstation VR 2

I druga staza sa Formulama rijesena...1 mjesto,jednostavno je neopisivo koliko je ovo imersivno...ta brzina tojest osjecaj brzine formule je nemoguc na TVu.

Reakcija na zavoje te oscilacije na pad ili uspon asfalta...nevjerovatno,sve to plus haptika na kacigi i gamepadu i kompletno sam zaboravio da sam u igri.

Rekao sam zeni da me potapsa po koljenu ako mi zvoni mobitel jer ne budem cuo,umirala je od smijeha koliko sam se zbrejko kad me potapsala....toliko jurim u toj formuli i koncentriram se na zavoje i onda mi netko dodirne koljeno 🤣

 

Strava je koliko te igre mogu uvuc igraca u svoj svijet kroz VR.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Playstation VR 2

Jel netko probao Pokerstars VR? Vidim da je napokon dostupan i na EU storeu (i besplatan)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Chronosus kaže...

Jel netko probao Pokerstars VR? Vidim da je napokon dostupan i na EU storeu (i besplatan)

Ja sam provjeravao par puta i nije bio dostupan pa sam na kraju zaboravio za to.

Vuce me Beat Saber.....

13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...

Ja sam provjeravao par puta i nije bio dostupan pa sam na kraju zaboravio za to.

Vuce me Beat Saber.....

 

Nismo li to prošli? nema  ti smisla to ak planiraš sjedit. :D

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice